Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

sana15
20. jan 2009

kocky,ked tak citam tie problemy s deturencami,tak normalne neviem ci to zvladnem. hlavne ten plac,ked nebudem ani len tusit preco to je, ci od hladu, ci od bolesti.... 😒

cimba
20. jan 2009

petu ozvi sa ked pôjdeš do mesta ale skôr aby som sa mohla vychystať ja to mám dalej ako ti....... 😉
petka nič si s toho nerob ja som tiež nedostala ten baby-bag iba clinik box ako písala sana, ale aj v tom clinik boxe sú dobré rady už som to čítala, a neboj oni to v nemocke pochopia že si to nemyslela v zlom 😉 a tiež si kupujem mama aja a som s nimi spokojná....... 🙂
zunka moja tiež takto vyvádza, nechce spať ani cez deň a ked už zaspí tak iba na pol hodku a tak by som si poobede pospala 😉

petka_s
20. jan 2009

ahojky,
tak gratulujem matke k malickej,
a zaroven dakujem vam vsetkym za gratulacie co ste mi posielali,teraz som to trosku stihla
v rychlosti kuknut...
ten klinik box davaju,a od 20-teho decembra este aj inu tasku-baby bag..asi preto si to cimbus nedostala..
no trapi ma to,lebo som naozaj nikomu nechcela sposobit problemy,ale bohizial sa tak stalo..
no nesmiem uz na to mysliet lebo stratim mliecko,a to by som nerada..
o porode by som vam napisala neskor,teraz musim este stihnut upratat a vyvetrat izbu,
tak vama spon v skratke napisem aka je nasa malicka..

prisli sme v pondelok z porodky,a bola velmi kludna,v noci spinka uzasne,az tomu
nemozem uverit..ma tazke hodinky od 22-do 24 ,ale potom spi aj 4,5 hod.napapka sa asi 8 minut a spi zase nejakych 3,5 hod.cez den byva tiez zlatucka,len tie vecery 😖
po kupani nie a nie aby bola unavena a spinkala..
horsie bola streda a stvrtok,boli sme sa ockovat proti tbc,a ja som k tomu dostala tieto dva
dni horucky 39,5,tak sme sa potrapili trosku,ale este ze mam maminu na byte a prietela ktory ma volno,
tak sa snazime zvladat vsetko spolu..

takze malicka je velmi dobrucka az na tie vecerne hodinky,ale dufam ze sa to napravi po case.
tak a teraz bezim riadit,o chvilku sa ozvem,pa pa 🙂

petka_s
20. jan 2009

paneboze,a teraz som si vsimla,co mi to tu ten moj sisko postlacal,
ze snazime sa otehotniet 😀
nop hned to idem vymazat 😀 😀 😀

zunka
20. jan 2009

petka, ked sme boli my očkovať tiež som tam bola s horúčkami. Mala si to z prsníkov?

petka_s
20. jan 2009

ano bola som u dokine,a dala mi aj antibiotika,ale bolo to hrozne,
este aj malicka bola nesvoja z tej injekcii..ako sa drzal simonko??

zunka
20. jan 2009

Petka, on to zvládal lepšie. Ja som bola na tom horšie. Revala som od bolesti a tak som celou silou stláčala cici aby to mlieko išlo von. Ani som netušila, že to môžem až tak veľmi stlačiť. A dávala som si vínové obklady a za 2 dni to prešlo. Teraz dávam pozor a keď mám pocit, že je tam toho mlieka veľa tak vytláčam o 106.

tatolu
20. jan 2009

Petka, ak je malá po kúpaní čulejšia, skús vymeniť hodinu kúpania napr. na ráno.
V ktorejsi knihe sa píše, že dieťatko rôzne reaguje na kúpanie - niektoré sa unaví, iné oživne 😉 , podľa toho sa má aj kúpať.
Dokonca odporúčajú kúpať ráno.
A vitaj

cimba
20. jan 2009

petka tak asi preto som ho nedostala, a je to lepší balík ako ten čo dávajú v nemocke? Čo všetko je vtom?
a nechcem ti brať ilúzie o tom spaní moja má 2 mesiace a stále nechce spať v noci, ale možno tvoja maličká bude iná, a čítala som že ked ju večer kúpeš tak potom je preto taká hyperaktívna lebo teplá voda jej rozprúdi krv a preto nechce zaspať, ja sa snažím kúpať okolo 17.00 alebo o 18.00 aby potom mohla spať.

cimba
20. jan 2009

ahoj tatolu koneeeeeeeeeečne fotka, ako sa ti to podarilo? 😉 😉

sana15
20. jan 2009

kocky,lucim sa s vami v stave 2v1. pockajte uz na spravicku ze uz mame potom.

tatolu
21. jan 2009

Cimba, na ktoromsi fóre sa prešlo do časti 2 a všetky menli foto. Dokonca také samostatné.
Našla som iba jedinú. Potom sú iba svadobné z manželom a nejaká na dvore so svokrou. Takže jediná možná 😀 Bola som proste prinútená, lebo ružová naozaj nie som... Ale teraz mám problém náisť sa 😵

zunka
21. jan 2009

Sana držím palce! A posielam Ti veľa síl a energie.

cimba
21. jan 2009

to nevadí tatolu aj táto fotka je super, ja len aby sme vedeli s kým sa rozprávame 😉 a rozhodne táto je lepšia ako ružový panák.....
sani držím palce a napíš potom čo a ako. 🙂

tatiana75
21. jan 2009

ahojte,
ja som dnes urobila taky dobry obchod, sa vytesujem... 🙂
kupila som si konecne kojenecke podprsenky a koj. nocne kosele a na vsetok tovar maly 50% zlavu... 😉
no nekup to... 😀
a predbezne mam datum nastupu MD na 21. 2. takze este mesiac musim v praci vydrzat

Sana, drz sa!!!

tatolu
21. jan 2009

Tatianka tak sa vytešuj. Dobrý nákup.
Nejak to v práci vydrž, keď budeš doma, dupľom nebudeš môcť obsedieť, čo tak budeš chcieť, aby si už ten drobný batôžtek mohla vybozkávať a postískať...

cimba
21. jan 2009

a aj tatiana má novú fotku, že ste sa baby umúdrili. 😀

tatolu
21. jan 2009

cimba 😉

petullia
21. jan 2009

Cawteee.... tak maly kisstok uz podriemkava, ta som vas zbezne prebehla ociskami. Cimbus isto sa ti ozvem 😉 . dnes ani vcera sme neboli vonku, bo ma dako hrdlo pobolieva a daku mam suchu sliznicu v nose a hoco... no na prd! ked sa budem citit fit, hned vyrazime. 🙂
Ste pomenili fotky a teraz neviem ktora je ktora, bo mne mena dako ee 😀
sani drzim palciska a tesim sa na uzasnu spravu!!! 😉
aj my kupkame okolo17.00 alebo 18.00 ako sa podari a poriadne maleho uanvime sa s nim vysantime doslova a potom spiiiii, ako zabity. ale tiez je problem kym zaspi a place a tak, ale uz sme si zvykli, bo viem, ze potom bude dlho spinkat a ja si mozem pospat s nim.

lentilk.a
21. jan 2009

tatiana - a kde si takto fajne nakupila v BB?

cimba
21. jan 2009

nazdar petu, tak sa lieč aby sme vybehli na kočíkové rande 😀 😉
moja tiež vyvádza ale už sme si zvykli, teraz mi zaspala v náručí taká je krááááááááásna 😉

gabii83
21. jan 2009

martina cakame fotky a ja som tiez poz. myslela ale to nepomohlo asi ten cajik ti pomohlo, ja som sa tesila a prezivala som vsetky kontrakcie ako sa len dalo, a myslela som na dcerku ktora uz chcela byt s maminkou a tak a teraz tu sladko spinka za mojim chrbtom moj anjelik 🙂
ja by som sa tiez tesila na primara no on odisiel o siestej a prisiel Melichercik... co uz 8.20 videla som ho len 20 max. 30 min. ale to aj stacilo,,, skoda ze nestihla mala primara este do tej siestej no co uz.... 😔 😔

zunka ta fotka je ozaj zlata ako si cmula rucku a kuka s tymi kukadlami velkymi 😀

ttina23
21. jan 2009

caute baby ,nas maly tiez nechce spat po kupani ,ale tuto noc spal ukazkovo budil sa kazde tri hodiy tak som sa konecne aj ja vyspala,keby to tak bolo stale
inac strasne sa mu paci v kociku
tie tasky v porodnici sa zacali dostavat od 10.12 lebo my sme dostali prvý
gabi ja som rodila pri dr.kamodovej a ona ostala aj po sluzbe 2h co som bola velmi rada 😉

ttina23
21. jan 2009

a ozaj uz vazime 5 kg 🙂 🙂 🙂

cimba
21. jan 2009

tina tak to nás dobiehate mi vážime 5400g aj nejaké drobné a aj moja malá zaspáva v kočíku teraz som zúfala lebo vonku prší a nemôžem ísť s ňou von a pod dáždnikom sa mi nechce prechádzať 😝 ☹

gabii83
21. jan 2009

petka aj tvoja princeznicka je krásnaaaaaaa

ma peknu pusinkuuu

ja som dostala klinik box a esxte jodnu tasu z latky taka oranzova a bala aj modra ale tie som nechala maminam kt.mali chlaapcov, kedze sme boli jedine baby na odd. a pozriem si co v tom je aspon tie brozury tie som si nepozerallllla vzorky a tie hej ked mala sa napapa sa vratim aj ucit by som sa mala na sobotu ale sa mi nechce ☹

tatiana75
21. jan 2009

lentilka, mne gabii83 poradila obchod tatiana. takze aj tymto jej dakujem.... 😉

gabii83
21. jan 2009

nemas zaco 😀

bystricanky oproti novamedu je mediklinik a tam je zubar Hoppan neviete o nom nieceo, aky je , dobry, on bol prvy dr. ktory este prijal noveho pac. cize mna, Schindler uz nie v novamede, len sa bojim ci je dost dobry alebo co... 😒

dakujem

ttina23
21. jan 2009

cimba tak to vas naozaj dobiehame a mozno aj predbehneme, ak budeme takto papkat 🙂

kika22
21. jan 2009

gabii a ten melichercik sa ako spraval? myslim pri porode...aj ta sil ci si sa neroztrhla?
ktovie co sana...tak sa majte...ja mam zajtra oficialny termin...tak by som ho chcela dodrzat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre