Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petal
27. sep 2010

suee IP

suee1
27. sep 2010

dakujem petal 😉

suee1
5. okt 2010

mamicky, co vsetko potrebujem ked idem ziadat rodicovsky prispevok ?? ☹ Bieda to bude ☹ O chvilu budeme dostavat 190 eur 😠 Chcela by som vidiet ako politikova manzelocka by z toho vyzila a vychovala dieta !!!

standa82
5. okt 2010

@suee1 ...RL dieťaťa a tvoj OP

suee1
5. okt 2010

@standa82 a je potrebne sa ist odhlasit zo socialky ?

standa82
5. okt 2010

@suee1 ..prečo sa chceš odhlasovať zo SP? Ak si platca DNP, tak sa môžeš a n emusíš ísť odhlásiť. Keď skončíš s poberaním materskej a prejdeš na RP, musíš sa ísť prihlásiť do SP kvôli dôchodkovému poisteniu.

suee1
5. okt 2010

@standa82 dakujem za info 😉

tinusa412
19. okt 2010

Ahoojte neviete mi poradit akýje postup ked sichcem zazmluvnit Mudr Haringa k porodu že vraj je velmi milýavelký profesional. kto je este okrem neho super?

standa82
19. okt 2010

Zrejme budeš musieť na oddelení sa informovať. Zaplatíš 7000,-Sk.Dobrý je aj Mudr.Bolgáč a Mudr.Daniel.

zojec
19. okt 2010

@tinusa412 dr. Hering uz vraj k porodom nechodi...

martina_martin
20. okt 2010

@suee1 Kýmm si na materskej nech ťa to ani nenapadne hlavne ak si si dobrovolne platila lebo ako náhle sa odhlásiš nič ti nedajú, mna na to upozornili že platiť už nástupom na MD platiť nemusím a pol roka kým som na MD sa nesmiem odhlásiť lebomi materskú nedajú!

dari3
20. okt 2010

ahojte mamule. viete mi niektorá povedať, čo sa zmenilo v našej pôrodnici od roku 2006? ak viete niektorá, ako tam bolo pred 4 rokmi 😉

iwuskaaa
21. okt 2010

@dari3 ahoj 🙂 . Ja som síce nerodila v r. 2006, ale v r. 2008 a v tomto roku a je to tam stále dobre. Teda ja sa sťažovať nemôžem, perfektný prístup ako lekárov tak aj sestier 🙂 .
Ja som rodila pri Dr. Dávidovi a Dr. Haringovi a bola som spokojná.

bubulacik
21. okt 2010

Ahojte tak mna vcera stade pustili domou ale este som nerodila nemozem sa stazovat doktory mily tak isto aj sestricky.. Len primar je taky daky namysleny vsetky zeny co sme tam boli tak sa nam dako nepacil ale tak sto ludi sto chuti a strava je taka ako v kazdej nemocnici takze si narobte zasoby ked tam pojdete inak fajn.

storrmy
21. okt 2010

Ahojkajte žienky! 😉
Som celkom prekvapená, že je tu takáto téma. Ja som tiež rodila (až dvakrát) vo Zvolene. No ale to bolo 1996 a 1998.
No a písať o tom nejdem. Prepáčte, ale potrebujete odvahu a povzbudenie a nie horor.. Takže som rada, že sa to tam odvtedy až tak zmenilo a je to O.K. Držkám Vám všetky palčeky, zdravé bábätka a "ľahky" pôrod(on nikdy nie je ľahky aj keď je bezproblemový, ale nech je to už za vami a ste ok 😉 )

standa82
21. okt 2010

@iwuskaaa
@bubulacik ..o Mudr.Dávidovi som aj ja počula že je dobrý. Ja sa tiež zberám rodiť do Zvolena.
A zásoby si teda musím narobiť. 🙂

bubulacik
21. okt 2010

@standa82 si narob zasoby to su male porcie a vsetko bez chuti som lutovala tie zeny po porode take vycerpane a ani najest im poriadne nedali 😀

standa82
21. okt 2010

@bubulacik ..tak sa mám na čo tešiť. To asi len v BB dobre varia. So synom som tam už bola 3x, ale celkom fajn sme sa napapli. Takže teraz sa mám na čo tešiť. Nuž manžel bude chodiť každý deň aj s obedárom 😀

dari3
21. okt 2010

@bubulacik tak vtedy bola asi strava o niečo lepšia 😀 lebo mne tie porcie boli veľké a chutilo mi vždy 😀 bola som tam 5 dní pred pôrodom a 4 dni po 😉 asi vymenili kuchárky 😀 😝

timea25
21. okt 2010

Ahoj dievčatá ,mam chvilu cas tak sa k vám pripájam.Mám blizko k terminu a tiez idem rodit do Zvolenskej pôrodnice.Nie za to,že su na ňu take super ohlasy ale že je najbližšie k môjmu bydlisku..velmi sa teším na svoje diieťatko a samozrejme mi na tom záleží aby vsetko dobre dopadlo.....ale ani chviľu som neuvažovala ze si budem vybavovat nejakého lekára....viem že sa za to platí a bohužial ja na to nemam....myslim pozitivne a vsetko dobre dopadne .....na pôrod sa velmi teším....

standa82
21. okt 2010

@timea25 ...ak to nie je tajomstvo,kedy máš termín?

bubulacik
21. okt 2010

asi vymenili ozaj tie kucharky tak sme maly 4 dni tu istu polievku akurat ze jeden den do nej pridali viac rasci druhy den viac nastruhanej zeleniny asi tak maso varili stale to iste akurat ze omacka bola vzdy bud tmavo hneda alebo svetlo hneda a priloha ryza...to bol vzdy obed ale vecera sa dalo aly sme zemlovku, sisky a ranajky jogurt s chlebom a maslom to bola kombinacia 😀 😀 potom rozky s maslom a vianocka as maslom a chleba s maslom a sunkovou penou no koniec

marys001
22. okt 2010

ahojte babenky , aj ja som rodila vo zvolene minuli rok a rodila som pri primarovi a celkom fajn to bolo , ako odbornik my pride velmi dobry robil my cisarsky a fakt ta jazvicka je minimalna .ale tiez my pride taky neludsky a odmerany asi ma toho velmi vela a vela tahaju sluzby !!!ale niektore sestricky na novorodeneckom su strasne a niektore velmi mile a ochotne ale ako sa tu uz pisalo 100 ludi 100 chuti .tych par dni sa vzdy da vydrzat a potom doma tak to uz je ovela ovela lepsie !!vsetkym co idu rodit drzim paceky a urcite to zvladnete kazda !!!! 🙂

marys001
22. okt 2010

@bubulacik vy neviete pohlavie dietatka tak to je velmi mile ale ja by som to nevydzala a bola by som velmi zvedava.a neboj sa ked sa malinke narodi nebudes mysliet na stravu , nebude casu,podla toho ake bude babatko , ale my co sme boli na izbe tak sa nam vela krat stalo ze sme to nestihli lebo akurat plakalo miminko!!

iwuskaaa
24. okt 2010

@standa82 ja som bola v nemocnici v BB, asi dva roky dozadu, ale tá strava bola horšia ako vo ZV 😝 . Teda mne to nechutilo. Ale strava nemôže chutiť v žiadnej nemocnici, mám taký pocit 😀

standa82
25. okt 2010

@iwuskaaa ...tak to určite, nemocničná strava nie je domáca 😀

sofia2009
25. okt 2010

iwuskaaa a ako sa ti rodilo pri Davidovi? pocula som ze je dobry 🙂 🙂 🙂

standa82
25. okt 2010

@sofia2009 ...vraj je super. Aj mužova sesternica rodila pred dvoma týždňami a pri ňom. Chválila ho.

sofia2009
25. okt 2010

@standa82 tak super potom

standa82
25. okt 2010

@sofia2009 ..ideš rodiť k nemu? A kedy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre