Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

ingrida
20. aug 2008

AHOJ POCULA SOM O ZVOLENE LEN TO NAJ VRAJ JE LEPSIA AKO BB A TO PO KAZDEJ STRANKE AJ CO SA TYKA PERSONALU PREMYSLAM ZE BI SOM AJA TAM SLA RODIT NO NEVIEM CI V BB CI V ZV

petka_s
20. aug 2008

ingrida-ja som tiez pocula ze tu v zv je velmi dobre,a ze aj vela bystricaniek chodi,treba si to dobre premysliet a dat na skusenosti zien,ja som tiez dala a chystame sa sem do zvolena 🙂

iwuskaaa
21. aug 2008

Anicka, veľa vecí som si aj ja pozisťovala sama, teraz má máloktorý doktor na pacientku viac času 😖 . Ja som bola v pondelok na prietokoch na pôrodnici, keď som tam videla Šima, tak som sa zľakla 😀 , ale dosť ma prekvapil milým prístupom. No pri pôrode by som ho chytiť nechcela 😖 .

Petka, ja mám termín o týždeň, potom ak budem mať čas 😀 , určite napíšem moje dojmy zo ZV pôrodnice 🙂 .

Nesca, gratulujem! Ako sa Vám darí? Dr. Galád chodí k pôrodom, alebo si ho mala zazmluvneného?

luciabah
21. aug 2008

ahoj iwuskaaa

tak simo je teraz k pacienktam milsi... on sam mal vazne zdravotne komplikacie a asi si aj trosku uvedomil, ze nesmie byt taky nevludny

galad pokial viem k porodom nechodi, len ked rodis v sluzbe, ale zazmluvnit si ho mozes, aj ked ja mam na neho horsi nazor ako na simu

iwuskaaa
21. aug 2008

Ahoj Lucia,

počula som aj ja, že mal nejaké vážne zdravotné problémy 😒 .
Nevieš náhodou, kde má on ordináciu a ako často je na pôrodnici? 😀 Aby som ho náhodou nechytila 😀 .
Ja som si nezazmluvňovala nikoho, pretože je asi jedno, pri kom porodím, tak či tak si to musím vytrpieť 😀 . A jedna známa, robí tam sestričku, mi povedala, že všetci sú veľmi dobrí, že sa snažia 🙂 . Tak som zvedavá 🙂

luciabah
21. aug 2008

no, na porodnici su hlavne doktorky... kamodova, olajcova a teraz aj kamzikova... a su super
simo je hlavne na operacke a ambulancii, ale aj on ma nejaky den na porodnici
no a v sluzbe ti aj tak nic neostane a sluzia tak 4/5 za mesiac

ale naozaj su tam vsetci super, aj dr. aj sestricky

iwuskaaa
21. aug 2008

Presne to sú už "zvučné" mená tých doktoriek, keby som jednu z nich chytila 🙂 ...

anickaajanko
21. aug 2008

aj ja som bola v pondelok na prietok
a bola tam velmi mila sestrička
iwuskaaa a lucia ďakujem za referencie
😉

erikamala
25. aug 2008

ahoj mamičky.Ja som tiež rodila vo zvolenskej pôrodnici a mám len tie najlepšie skúsenosti.Celý personál bol super od sanitárok cez sestričky až po lekárov.Dr.Olajcová aj Kamoďová mi ochotne odpovedali na moje otázky.Pri pôrode som mala primára Häringa a sestričku Miklianovú-boli trpezlivi a vďaka nim môj pôrod prebiehal bez komplikácii.Narodila sa nám krásna dcéra Petra.Prvé dieťa som rodila pred 1o rokmi tiež v tejto nemocnici a strašne veľa sa tam za ten čas zmenilo.Nebola som na nadštandardnej izbe ale aj ostatné izby sú pekne zariadené a nič tam nechýba.Sestričky z novorodeneckého odd.mi ochotne vysvetlili všetko na čo som sa pýtala.Toto odd.funguje pod novým vedením a držím mu palce,aby sa mu darilo a mali veía spokojných rodičiek.Všetkým ešte raz ďakujem.

anickaajanko
25. aug 2008

dnes som bola na prietokoch a musim povedat ze naozaj su tam super sestricky
na porod to este vraj nevyzera tak este si pockam
myslela som ze to bude skôr a nakoniec budem prenášať ach jaj 😉

nesca
26. aug 2008

Sorry, dlhšie som tu nebola 😒 .
Petka, ak ta to ešte zaujíma, nebola som na nadštandardnej izbe, aj tak bola obsadená, takže by som mala aj tak smolu. Ale normálne som bola rada, že som si ju nevybavovala a že som na nej teda ani nebola, asi by ma tam porazilo od nudy. Po cisárskom sa ide domov až na siedmy den, pričom den pôrodu sa neráta. No a ku koncu mi už bolo celkom dobre, dieťatko skoro stále spí, naje sa a zase dve tri hodinky, alebo aj dlhšie spí a no a potom ti je už dlho, tak si rada, že sa máš s kým porozprávať.
Jediný prínos by som videla v tom WC a sprche, že to máš len pre seba, ale aj hygienicky sa to dalo zniesť, ale viem si predstaviťaj lepšiu úroven, no ale nemocnica nie je hotel, že 😉 . Takže v pohode.
Iwuška, dakujeme máme sa fajn aj ked asi predvčerom nás už začali trápiť koliky ☹ . No hádam sa to zase zlepší. A neboj fakt som nestretla nikoho kto by nebol spokojný, nie je o čom 😵 .

kika22
27. aug 2008

ahojte..
ako tu čítam, tak gratulujem nesce, že má pôrod už za sebou a ako tak čítam, tak má dvoch chlapcov 🙂,
my čakáme tiež, ale ešte nevieme čo to bude 😖 ...sme zvedavy, lebo doma už jedného chalana máme.

anickaajanko
31. aug 2008

ahojte
chcela by som sa len spytat ako dlho sa ostava v porodnici pri normalnom porode
ako dlho by som tam mala byt
v utorok rano mam nastupit o 8mej na vyvolavacku
dakujem
🙂

luciabah
31. aug 2008

ahojky

tak pokial som dobre informovana, tak na stvrty den od porodu, ak bude vsetko o.k. ... teda ty a malicke ... tak by vas mali pustit domov... ale den porodu nepocitaj
ak by to islo sekciou, tak potom na siedmi den

drzim palceky a urcite sa neboj, su tam velmi zlatucki... co nebudes vediet, tak sa opytaj a hlavne s kludom a pozitivnym myslenim

papa a drzte sa

anickaajanko
31. aug 2008

dakujem lucka 🙂

petka_s
2. sep 2008

nesca
-dakujem,a este sa chcem opytat,ze si na nadstandartnej izbe,moze byt navsteva do kedy sa im chce,alebo je to nejak obmedzene,a take nieco ako partner keby tam ostal tam nefunguje??-bo sme tak davnejsie rozmyslali ze by sme sli do stiavnice,ze tam moze byt aj partner,ze je to lepsie,ale tak daleko sa mi nechce..tak ci sa to neda v tejto zvolenskej..a ako sa inak mate?a ako sa ma malicky?poslucha?🙂drzkajte sa 🙂

iwuskaaa
7. sep 2008

Ahojte, tak ja to už mám úspešne za sebou 🙂 . Ako som sľúbila, pripájam sa so svojimi dojmami zo ZV pôrodnice.

Môžem len a len doporučiť všetkých čakajúcim mamičkám, ktoré nad ZV pôrodnicou ešte len uvažujú, že tam privedú na svet svoje bábätko 🙂 . Ja som bola maximálne spokojná so starostlivosťou tak ako na šestonedelí, tak aj na novorodeneckom oddelení.
Prístup lekárov a sestričiek hodnotím ako výborný 🙂 . Nestretla som sa so žiadnymi negatívami.

Touto cestou by som sa chcela POĎAKOVAŤ sestričkám z novorodeneckého oddelenia, p. Deniske Panicovej a p. Jarke Dávidovej. Ich prístup, starostlivosť a hlavne trpezlivosť a chuť odpovedať na všetky moje otázky bol ukážkový. Vždy, keď som ich poprosila o radu, ochotne mi odpovedali 🙂 .
Ukázali mi, že kojenie môže byť krásne, aj keď zo začiatku som mala problémy a veru som si aj poplakala. Neviem, či by som bez ich rád a dlhých chvíľ strávených pri mne, dnes kojila. No kojím a som štastná 😵 😵 😵
Takže ZV pôrodnicu odporúčam všetkými desiatimi 😵

luciabah
7. sep 2008

iwuska

z celeho srdiecka vam blahozelam ku syncekovi, a zelam hlavne zdravie... lasku a stastie ma urcite pri super rodicoch 😀 😀 😀

som rada ze ma pozitivnu skusenost, ja chcem tiez rodit vo zvolene a vlastne mi zostava uz len par tyzdnov
este raz blahozelam

anickaajanko
10. sep 2008

Ahojte
takže už aj ja
išlo to veľmi ťažko ale išlo
máme krásneho synčeka

ZV pôrodnica? odporúčam
čo sa týka personálu sestričky a sanitárky úžasne
novorodenecké detto až na jednu svetlu výnimku ktorá mi po kolapse prvý krát doniesla malého so slovami "trápte sa"
ale veľká vďaka patrí PANI Sestričke s veľkým S Deniske Panicovej úžasnej žene ktorá bola za nami aj doma

lekári ako Dr. Kamoďová a Olajcová si zaslúžia vyznamenania za to ako vykonávajú svoju prácu
naopak však Dr. Šimo a Dr. Melicherčík by sa nad sebou mali trošku zamyslieť

menovite ešte ďakujem sestričke Danielke a Alžbetke 😵

kika22
10. sep 2008

anickaajanko,
v prvom rade gratulujem k syncekovi 🙂
sledujem tu ake su ohlasy na zvolensku porodnicu...vyzera, ze celkom dobre to tam je...
bola si v klasickej izbe ci v nadstandartej?

anickaajanko
10. sep 2008

klasickej
na nadstandarnej si sama nik ti neporadi
ale na druhej strane moj maly bol velmi dobry
a tie 2 babatka strasne plakali cele noci
a baby v kuse svietili a ššššššškali
čo bolo na nervy
😉

luciabah
11. sep 2008

anicka... blahozelam k syncekovi a zelam vela vela zdravia

no a k simovi a melichercikovi... pravdu povediac, ja chcem ist za primarom sa dohodnut, ze ak bude sluzit melichercik, tak ja si dam zavolat ineho porodnika...ja ozaj nemienim znasat jeho nazory a neschopnost... proste ja ho neuznavam... je mi luto

a silvinka kamodova a lubka olajcova... skoda ze sa nedaju doktori klonovat, lebo ony dve su uplne super 😀

anickaajanko
11. sep 2008

ahoj lucka
sprav to
naozaj on sa nevie správať
ke´d som mu povedala že mám veľké bolesti tak povedal že je to nemožné že som otvorená len na dva prsty aj to ma nepozeral on ale sestra
na naliehanie ma pozrel a bola som na sedem
dal ma na pôrodné kreslo a že si ide uvariť kávu
keď som na chodbe plakala o 17tej od bolesti tak mi povedal že nemôžu to byť kontrakcie keď mi dajú vyvolávačku ráno že on si ide preparkovať auto tak nemám začať rodiť

prezývajú ho údržbár ale sedí to
takže máš aj ty na neho zlé referencie?
zaujmalo by ma či Olajcová a kamoďová majú aj ordinácie a či berú pacientky
hneď by som Šima menila

petka_s
11. sep 2008

ahojte baby,ja idem rodit okolo vianoc,ale zaujima ma ta nadstandartna izba,mozte mi poradit,ci ked budem mat navstevu ci ma tam mozu ist aj pozriet?lebo ze ked som na obycajnej tak ze ak je tam nejaka pacientka so mnou tak ze to mozne nieje,dakujem,a ja sa tiez pripajam ku gratulacii anicka 🙂

martina1305
11. sep 2008

petka_s na nadstandardnu izbu môzu chodit navstevy. v auguste som tam mala kamaratku a chodili za nou navstevy v pohode priamo na izbu.

anickaajanko
11. sep 2008

ahoj Petka
dakujem pekne za gratulaciu
ano na nadstandarnu izbu môžu chodiť návštevy
veľkou výhodou je tam samostatné sociálne zariadenie a v noci tíško ak neplačká tvoje babo
aj ja som tam chcela ist lebo nás bolo 27 mamičiek a kapacita je 25
ale stále bola obsadená
aj na rooming in som sa dostala až posledné 2 dni na naliehanie

aj to je blbosť že vo Zvolene majú rómky vlastnú izbu
ja som bola z jednou na izbe
nie som rasistka ani nič podobné ale keby sa aspon o seba starala
všade boli tie jej hnusné vlasy a mne tam nosili malinkého aj na 2-3 hod
lebo raz po neho aj zabudli prísť keď mi ho doniesli na kojenie
takže tak

prajem Ti ľahký pôrod a nech je nadštandartka voľná
😉

martina1305
11. sep 2008

anickaajanko: Dr. Olajcova ma ambulanciu detskej gynekologie raz do tyzdna a Dr. Kamodova nema ambulanciu. a preco nezmenis Sima, ked s nim nie si spokojna. ved vo ZV je kopec sukromnych gynekologickych ambulancii....

anickaajanko
11. sep 2008

ja som u neho ani nie rok
až teraz som zistila aky je
mením to určite
dojal ma

len počkám na to potvrdenie o návšteve k tomu príspevku pri narodení
detskej gynekologie?

martina1305
11. sep 2008

detska - dorastenecka gynekologia.....ked maju teenegerky gynekologicke problemy

anickaajanko
11. sep 2008

škoda
tam už nepatrím
lebo ona je fakt super doktorka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre