Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
22. dec 2008

mne mama nemohla pomôct bývajú ďaleko 😢 😢 , a chce potom prísť keď sa malá narodila, vtedy ju budem viac potrebovať, ako pri pečení koláčov, a tak.... 😝 😝

dnes si idem ozdobiť stromček, už to nevydržím. 🙂 ja mám v tomto roku len umelý ale na budúci rok bude ozajstný s vôňou vianoc ale teraz to stačí. vy ako so stromčekom, aký to bude žíivý??

petka_s
22. dec 2008

ahojky,
tak ani ja nic necitim,ze by sa to blizilo,iba niekedy take pichanie tam dole,
a bolest kosti-to asi ze sa to zvacsuje 😅
zajtra idem k doki tak sa dozviem ako som na tom,
ale predbezne mam isty datum do nemocky a to 30-teho,tak ktovie,
no dufam ze sa stretneme v tej porodnici,inac neviete ake su tam teraz stavy,ci vela rodi a tak..?

petka_s
22. dec 2008

no a ten stromcek,tak mame vsade umely,kedysi byvali vzdy zive,ale akosi cim sme starsi tym sa menej stiha...
a min.rok som vyhrala v europe velky umely a ozdobeny,
nastastie ze mame velky dom,tak bol v obale zabaleny,tak sme dali len dole ten obal 😀
a tak ani starosti s nim nebolo,dali sme uz v piatok,
a na byte som robila v sobotu...ale to len taky malicky-cely cerveny 🙂
gabi-a ty si zo sturova?my tam chodime kazde leto,je tam super 😎

tatolu
22. dec 2008

Ahojte,
som rada, že konečne po niekoľkotýždňovom hľadaní so našla aktívne témy, kde sa pripájajú zvolenčanky.
Keďže som vo Zvolene už dvakrát rodila, tak sa k nim asi tiež môžem hlásiť 🙂
Dievky, držím vám palce, aby všetko dobre dopadlo. Naposledy som si tam odležala mesiac a odrodila som ich viac než dosť.
Malá rada, ak budete tlačiť až keď vám povedia, nepotrháte sa tak moc. Je to ťažké, ale dá sa to vydržať. Prvý krát som nepočúvala a robila som si po svojom, druhýkrát som sa skoro vôbec nepotrhala. A to som rodila dvojičky s 3 minútovým odstupom.
Miriam

kika22
22. dec 2008

...no stromcek (umely) som aj ja dnes zdobila....a uz mam dost...doobeda som totiz vybehla este do mesta a vsade ludi...fuuu hrozne...a teraz idem na chvilu k TV a s cajom 😉 a dam oddych...
tatolu...tak to je super, ze dvojicky si v pohode porodila a prirodzene...

gabii83
22. dec 2008

ano petka_s pôvodne som zo Sturova rok a pol byvam tu v BB.
je tam fajn, kupalisko vela ludi chvali, no skoda ze vzdy je kopa ludi, a neda sa tam ani pohnut.

tatolu - dakujeme za radu, budeme sa snažiť, vsak baby?? aby sme sa az tak velmi neroztrhli, a menej nás sili tam dole 😀

gabii83
22. dec 2008

akurát dneska som bola s druhou polovičkou vo ZV, on je kominár ozajstný a živý 😀 😀 a to nie je žart, a bol si kontrolovať komíny a dymovody, a spraviť revíziu na tú novostavbu ako sú tie obchody, asi Panorama sa vola?? takze sme sli na otocku, juj a potom tam už len rodiť....

petka_s
22. dec 2008

no tych ludi ani nespominajte,
katastrofa,aj vo zv a aj v bb...
dakujeme za radu,aleja sa spolieham,ze nieze sa mozem rozttrhat,
ale ze ma len pekne nastrihnu a dost 😀
ze nic horsie to nebude..
no a musim vam napisat,ze ma zacal boliet nenormalne chrbat-krize,
je to hrozne,ani z auta som sa nevedela vystverat..tak som zvedava ze co to 😉

gabii83
22. dec 2008

juj petka_s zeby??? daj nam to vediet,

petka_s
22. dec 2008

no ja neviem,len je to hrozna bolest,ani chodit nemozem,ked sedim je to ok,
ale ked sa postavim... ☹ , 🙂

gabii83
22. dec 2008

to kde presne bolí, lebo mi gyn. ukazovala ze v podbrusi to ti bude boliet a na boku akože bruško či kde zabudla som 😢 juj asi na bokoch v brušku

petka_s
22. dec 2008

no mna to boli vzadu,na krizoch,skornalavej strane..
tak ktovie,no zajtra idem ktej dokine,tak uvidime co mi povie 😉
no ale ja som sa aj spoliehala na ten vyvolavany,a teraz keby ma to prekvapilo 😀
no to by bola sou

tatolu
22. dec 2008

Ako Petka,
ak Ťa bolia kríže, pomôže teplá sprcha a môžeš sa pohupovať v predklone z nohy na nohu. Vydrž. Všetko bude OK.
Miriam

petka_s
22. dec 2008

dakujem 😉 idem to skusit

cimba
22. dec 2008

no baby ešte ste tu? Poďte rodiť vianoce sa blížia taký darček by som chcela na sviatky. Ktorá z vás to má najbližšie? Žeby peťka? Zase nejaké nové bábätko by nezaškodilo. Naposledy to bola tina... 😉

cimba
22. dec 2008

no petka žeby to nastalo? Potom daj vedieť, aj takto začínajú kontrakcie.... 😉

gabii83
22. dec 2008

juj cimba mne sa to tak zda, ze petka uz ide

cimba
22. dec 2008

a ja si myslím 😀

gabii83
22. dec 2008

normálne mám pocit ako keby som aj ja sla, aj sa tesim na petku_s a hned si myslim na to, ze kto vie kedy to na mna pride,

dufam ze petka nie je doma sama, alebo mozno ze su uz na ceste do nemocnice, mam z toho trému 😀

petka_s
22. dec 2008

😀 baby baby,
no ste zlate,ale myslite ze to takto"nevinne"zacne?
boli to fakt ako des,ale inac sa citim pokojne...tak ktovie.
nebojte poviem mojmu dodinovi nech vam napise keby nieco
😉

zunka
22. dec 2008

Baby, tak aj u mna nastala zmena. 😕 Dnes ma bolia...neviem či bedrove kosti, ale skôr asi nejake lonove. Normalne sa mi nedá si dať úplne spolu nohy, akoby som celu noc spala na fitlopte. Aj brusko mi kleslo. Svokra ( byvala pôrodna sestra), mi povedala, že sa mi panva rozťahuje a dieťatko klesá. Bohovsky to bolí, chodím ako kačka a od rána sa to dosť výrazne zhoršilo. A cítim si aj vaječníky 😕 . Ale ináč pohoda. Tak neviem.

petka_s
22. dec 2008

no zunka,my sa hadam stretneme 😀
dufam ze ano 🙂

gabii83
22. dec 2008

no to v kazdom pripade povedz dodinovi 😀 😀

juj ani ta nepoznam ale kedze sme v rovnakej situacii na teba myslim, a zunka aj ty nam daj vediet.

drzim vam palce myslim na vas, a nemate strach ?

zunka
22. dec 2008

Gabi, nemám strach. Lebo si myslím, že to ešte nebude. Myslím, že je to len nejaký falošný poplach.

gabii83
22. dec 2008

moja dcerka kope o sto, a do mechura, tak tu vyskakujem pred telkou, a mojho milácika chyta infarkt, ze ideme, on sa uz chysta kazdu chvilu, a mozno prave preto sa to u mna bude este tahat, ale co chcem ja ked termin mam len 3 ho. no ale dievcata ze vraj pridu skorej na svet, tak asi preto si to myslim. ale uz tyzden no dobre 10 dni sem alebo tam,....

gabii83
22. dec 2008

aha, ja mam niekedy a uz ju chcem mat vonku a potom zase nechcem ju mat vonku, ale mi uz vsetko boli, v slabine na lavej strane mi tam na nejaky nerv tlaci ci co, dam si jednu fotku ze ake mam brusko velikanske a pozriem si vase fotky to co si teraz dam je vcerajsia fotka, vy co tam mate???

ozaj zunka a mate uz menO??

gabii83
22. dec 2008

no dala som si to, kedze moji byvaju dalleko som to vcera poslala sestre, byva od BA par km, sa tesila velmi. vsetci pridu ak mala je na svete alebo medzi sviatkami 🙂

gabii83
22. dec 2008

zunka ty mas z 32 tt,
a petka to neviem posudit, ale ste zlaty s buducim ocinkkom, tiez nie ste zosobaseny, ak sa dobre pamatam?? vsak?

vy mate vacsie brusko ako ja?? pre mna to velmi prekaza, a sa uz trapim velmi, citim sa ako velryba 😀

zunka
22. dec 2008

Gabi, mam aj terajsie foto zo včera, no este som sa k tomu nedostala. A či mám väčšie brucho ako ty? To neviem posúdiť, ale zadok určite 😀

petka_s
22. dec 2008

😀 😀 😀 tak ten zadok mam aj ja urcite vacsi 😀 😀
teraz som si vlozila dve foto,ale su o ho..e 😀
nic tam nevidno tak kuk,no my sme tam boli tusim ze v 33 tt 😉
a ano este niesme ani my.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre