Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

anickaajanko
11. sep 2008

ja sa obzriem po nejakej to určite
predtým som mala Necpalovú ale to bol tiež horor 😒

luciabah
11. sep 2008

anicka... ja chodim k dr. mihalikovej pri malej stanici.. je v pohode, ale aj ked som objednena na nejaku hodinu tak to neplati a vzdy si musim trochu pockat... ale to je asi vsade

dr. olajcova na zaciatku roku atestovala z detskej gyn. a teraz ma ambulanciu na poliklinike nad nemocnicou
dr. kamodova ma dva dni v novamede v bb, ale neviem ci len sono al. ma aj vlastne pacientky

no a melichercik... skoda slov... aj udzbar by sa vedel lepsie spravat ako on

anickaajanko
11. sep 2008

tak to si vystihla
anjelik 85 mi odporucala na zeleznicnej poliklinike nejaku Brathovu alebo tak že je dobrá
k Mihálikovej nepojdem z toho dovodu ze hned vedľa nej je Necpalova
😠 😠

luciabah
11. sep 2008

necpalovu nepoznam... ja som ziadnu gyn. vo zvolene nepoznala, lebo som studovala sest rokov v martine, tam som mala spoluziackinu maminu a ta bola super a pred tym dr. v bb, no ale potom po skole som nastupila do prace vo zvolene a tak som sa popytala na nejaku a vsetky damy od nas z roboty chodia k mihalikovej, tak som u nej aj ja

a malinky sa vyspinkal, neboj, ked sa aklimatizuje tak to bude lepsie a hlavne si musite obidvaja na vsetko nove privyknut

anickaajanko
11. sep 2008

spiká od 11tej stále
len 2krát zamrnkal
má rekord

kupili sme aj ten babysense v nemocnici som si na to zvykla a človek je kľudnejší
už ani kojenie tak nebolí
ale šitie mi asi hnisá ak áno tak Melicherčíkovi narobím pekné problémy pretože to asi odflákol

luciabah
11. sep 2008

anicka
dufam, ze sa sitie rychlo zahoji, aj ked verim ze to boli... ja sa toho obavam veeeelmi

a ked buva malicky, tak aj ty si oddychni
pekny den zelam a dobre papkanie a spinkanie

anickaajanko
11. sep 2008

ďakujeme pekne
ty si dávaj na seba pozor
aj tebe pekný deň

dezokarova
11. sep 2008

sssss

dezokarova
11. sep 2008

Prajem vám pekný večer, nikdy som nepísala na takéto takzvane " FORA",ale dnes musim. Vzhladom na moju profesiu,ktoru vykonavam.Nemam nic spolocne so zdravotnictvom,ale som odborne na tolko zdatna,ze viem posudit cloveka.Hovorim o Dr.SIMOVI,ktory si zasluzi tento titul. Rodila som v tejto nemocnici,ako nestrana pacientka,ktora nechcela,aby o nej vedeli koho ma buduceho muza z akej rodiny pochadza.Bol to prave on ,ktory mi pomohol priviest mojho synceka na tento svet.Ako starsia prvorodicka som sa obavala,ale naozaj klobuk dolu.Porod vzdy citime,ale uvedomujeme si aj to ,ze je to dar........ , zdrave dieta. Vzdy to stastie nemusime mat. Dakujem pan doktor,dakujem sestricka Anicka. Chcem sa podakovat aj vam mile damy,skontaktujem pana doktora. Hovori vam nieco pravny system?.mne ano. Je rozdiel sťažovať sa a osocovat. Je iba na ňom,čo mi odpovie.

luciabah
12. sep 2008

dezokarova... nikto tu nenapisal, ze dr. simo si nezasluzi tento titul, a nikto sa tu na neho neosocuje... myslim ze kazdy moze mat na osobu vlastny nazor a nie vzdy su si vsetci sympaticki, a ten nazor nevznika len tak, myslim ze ak tu niekto pisal o dr. vo zvolenskej porodnici, tak len preto, lebo ma vlastnu skusenost. takze nemozes nikomu na tejto stranke.. fore... vycitat, ze napisal ze nie je s dr. simom spokojny, ty si mozno niekedy nespokojna s nejakym inym dr. alebo sa ti napr. nepaci co tu piseme, ale ved kazdy je individualny a ma svoj vlastny postoj, nazor

takze moj nazor... zelam vsetkym pekny den

petka_s
12. sep 2008

presne tak luci,je dobre ked sa maminy zmienia o svojich pocitoch a skusenostiach,aspon sme my,este tehu,pripravene co mozeme ocakavat..je uplne normalne ked s nim nieje niekto spokojny a napise dovody,tak preco sa dezokarova stazovat?tebe mozno pomohol ale ine maminy maju na neho iný nazor,a mna zaujima nazor vacsiny a hlavne dovody preco maju take nazory,aj ja prajem pekny den 😉

irenkat
12. sep 2008

ze odborne na tolko zdatna 😀 dezokarova ak si prisla vyryvat, nikto ta nenuti sem chodit. pokial si chcela vyjadrit ze si bola so Simom spokojna, dalo sa to aj inou formou...

anickaajanko
12. sep 2008

dezokarova
k DR. Šimovi som sa vyjadrila že by sa mal nad sebou zamyslieť
a na vlastný názor mám právo tak ako ty
keďže som nebola spokojná ako jedna z mnohých
nikto mu titul neberie, neosočuje ho
keď si s ním spokojná je to tvoj názor
ja som nebola to je môj takže tak

kika22
12. sep 2008

anickaajanko,
ja sa chcem opytat, ci si si teda dr. na porod nedohodla...nechala si to asi na toho kto bude sluzit...ja uz vobec neviem, kto je v porodnici dobry...ked som rodila prve bolo to davno a tiez tam bola jedna dr. taky postrach 🙂 clovek sa bal ze zacne pocas jej sluzby aj rodit....

a ja som rada, tiez, ze tu maminy napisu co si myslia, a aspon ma clovek aku taku predstavu do coho ide...
ja sa priznam ja mam strach 😒 ..., preto som sem nakukla na forum, ale urcite to zmakne kazda.... 😉 lebo niet krajsieho pocitu ked pride zdrave mimco na svet... 😵

anickaajanko
12. sep 2008

ahoj kika
7000 sme vedeli investovať inak

dobrá je Olajcová a Kamoďová, p. primár

presne tak vraveli aj tam baby
len nerodiť keď má službu Melicherčík alebo Šimo
Melicherčíka som pri pôrode zažíla nemá pekný prístup
a Šimo? Veľmi nervózny a podráždený
zvládneš to
ja som si tiež myslela že je to môj koniec 😉

kika22
12. sep 2008

ahoj anickaajanko,
takze ak tomu dobre rozumiem za 7000 Sk sa da dohodnut dr. k porodu,.. ty si pri kom rodila?
a dikes za podporu 😉

iwuskaaa
12. sep 2008

Ahojte 😉 ,

Kika, áno ak si chceš dohodnúť konkrétneho pôrodníka, platí sa 7000,- Sk. Výber je už len na Tebe 😉 . Podľa mňa je to dosť, tie peniaze sa dajú investovať aj ináč, ale na druhej strane máš istotu, že budeš mať pri pôrode "istotu" a vtedy je určite aj psychika ináč "nastavená" 🙂 . No rozhodnutie je na Tebe 😉 .
Tak isto ako spomínajú kočky tu, všetci doktori sú dobrí, no keď natrafíš na Dr. Šima a Dr. Melicherčíka, vtedy je to horšie. Veľmi si pochvaľujú Dr. Haringa, Dr. Kamoďovú a Dr. Olajcovú. Ja som ich zažila "iba" pri vizitách, ale fakt to môžem potvrdiť, ich prístup je fakt perfektný 😵 a hlavne ľudský...keby si všetci lekári tak chceli vykonávať svoju prácu...
Ja som mala pri pôrode Dr. Sysáka a som štastná. Ktovie ako by sa bol skončil môj pôrod, keby nebolo jeho. Som mu vďačná, že dokázal tak rýchlo reagovať 🙂 .
Hneď po ňom mal službu Dr. Melicherčík, takže som sa mu vyhla 😀

sana15
12. sep 2008

preco niekto,kto neuznava nazorovu pluralitu,vobec chodi a cita taketo diskusne fora a potom sa rozculuje... 😕 Dezokarova: nikto neosocoval,skor mam pocit,ze ako vyhrazny posobil tvoj prispevok. A nech sa paci..kludne panovi doktorovi povedz co sa o nom povrava. Mozno ho to bude zaujimat, v lepsom pripade sa nad tym zamysli. Zla reklama sa totiz siri daleko rychlejsie ako ta dobra. Kedze mna "to" vsetko este len caka,som vdacna za tieto stranky,je dobre vediet vopred co mozno ocakavat.

kika22
12. sep 2008

ahojte 🙂 ,
iwuskaaa ako pises, ze peniaze by sa dali aj inac a lepsie zuzitkovat 🙂, ale psychika je dolezita a pravdepodobne vyuzijem tuto moznost a zaplatim si dr.a urcite budem mat mensi strach ked viem, ze bude pri mne clovek, ktory je fajn 😉
a na Sysaka som pocula veru len chvalu,...no co vymakla si to super 😉

veva1
12. sep 2008

ahojte 😉
uz som sa tu raz pana Sima trochu zastala a musim sa znovu ,lebo mi ho je luto aku ma povest. Bol mi pri porode tak ako aj pani Kamodova ktora porod zacala ,no ona bola sice mila trpezliva ale som to pri nej nejako nezvladala a ked prisiel Simo som mala nejaky respekt a vytlacila Tomika hned pri dalsej kontrakcii len taky fukot.
Chcem len napisat babkam co este neporodili aby nemali paniku ked sa im ujde Simo lebo on je nezhovorcivy ,mozno posobi velmi prisne ale podla mna je dobrak a urcite velky odbornik a profesional. A uz v ziednom pripade by som ho nespajala s Melichercikom,aj ked toho poznam len z kecov.
takze ak budete so simopm tak viete ze ste mozno nie v tych najprijemnejsich ale urcite sikovnych rukach 😉

ali111
13. sep 2008

Ahojte,
ja len strucne, chcem sa podakovat za moju krasnu dceru prave Simovi.
Aj podla mna je naozaj profesional.Jeho vazna tvar spociva mozno prave v tom,ze preziva kazdu situaciu.
Mam skoncenu zdravotnu skolu, no nikdy som v zdravotnicteve nepracovala.Pan Simo mi naozaj trpezlivo vysvetloval,co mam robit.Nemala som pocit,ze je nervozni,takze ak sa nahodou s nim stretnete nemate mat z coho strach.
Drzim palce! 😉

petka_s
17. sep 2008

ahojte baby,
tak dnes som bola v porodnici kuknut ako tam je a trosku pokecat,
vyzeralo tam riadne rusno,vsak je tam teraz straasne vela mamin 🙂
tak velmi ako som sa porodu bala,tak po dneskajsej navsteve sa uz neviem dockat 🙂

martina1305
17. sep 2008

ahoj petka,
aj ja som dnes bola na psycho-fyzickej priprave poobede, bolo nas tam dokopy 9 mamiciek a tiez sa mi pacilo, co nam sestricka vysvetlovala. odporucam kazdej nastavajucej maminke 😉

luciabah
17. sep 2008

ahojte

tak ja som na pripravu chodila do BB a ked som pocuvala, ako to vyzera v BB tak som sa potesila, ze vo ZV je to lepsie... ale je to asi aj vec nazoru.
ja som bola vcera v nemocnici na prietokoch.. u dr.olajcovej... ako vzdy, vie cloveka potesit 😀

petka_s
17. sep 2008

to odporucam aj ja 🙂bolo tam naozaj fajn,vsak?🙂

petka_s
17. sep 2008

boze zeny
prosim vas povedzte mi ako moze taky doktor ako je simo robit v porodnici a celkovo doktora?
nieje mozne ho nejak odvolat?
ved to nieje normalne ako sa kazda stazuje.ale nejde len o pristup ale cim dalej
tym viac pocuvam staznosti co sa tyka jeho odbornosti!!!
ako moze existovat taky doktor??
ved to nieje normalne v tomto zdravotnom systeme.
co si o tom myslite?
ja uz nemam sil pocuvat tie zle spravy na neho,je toho moc.

ali111
17. sep 2008

Ahoj Petka,
neviem aku odbornost a staznosti mas na mysli,ale strasne ma mrzi,ked niekto ublizuje prave takemuto cloveku.
Ja sama som sa v nemocnici nestretla s pacientkou, co by bola nieco zle na simu povedala.A ako som pisala rodila sa pri nom a bola som velmi spokojna.Takze nerob z neho strasiaka.Ved tie baby budu rodit.Naco zbytocne plasit, ked vecina mojich znamych su spokojni.

petka_s
17. sep 2008

ali,vies,ono ja sama idem este len rodit,ale mne nejde tak o mna,
ako o moje babetko! pred tyzdnom rodila moja znama,a ju chcel odrodit
normalne ked malá jej bola ritkou neviem kde presne,a muselo to ist cisarskym.
on to nepovazoval za akutne,ale popri tom sa takto dieta inak rodit neda len cisarskym.
navyse zle ju zasil,a cele brusko mala ta zena modre.
vies,ono sa najde mamicka ktora dobre odrodi pri nom,
ale je xyz zien,ktore sa stazuju a maju naozaj vlastne zle skusenosti snim.
keby iba raz urobil chybu,tak chapem ze ho obranovat,
ale je naozaj vela zien ktorym ublizil,skomplikoval porod, a ktovie co este.
na ziadneho ineho doktora nepocut zle ohlasy iba na sima,tak nieco na tom bude..
malasi stastie a bud len rada,dnes sombolana cviceni v porodnici,
jedna zena somenula ze mala potrat a povedala ze najde7 tis.len aby toho doktora
nemohla mat pri terajsom tehotenstve,tak som si domyslela ze nejako ten potrat musel
suvisiet s tym doktorom..
gratulujem ti k uspesnemu rodeniu,aleja by sombola radsej keby ten doktor tam nebol.

ali111
17. sep 2008

Petka,stale si myslim,ze neurobil nic zle.Na oddeleni nieje predsa doktor Simo sam je tam primar,doktorky.
Pokial viem,doktor musi vsetko riesit s primarom.Tazko zhodnotit situlaciu z vonku.Cisarsky predsa urobil predsa vcas a dietatko je zdrave.Alebo nie?
Ja som tiez chodila cvicit do nemocnice a pocula som dost klebiet o lekaroch.Nepisem o nich, pretoze som rada,ze mam zdrave dieta a tiez neviem ci su pravdive!!!!!Takze ti dakujem za gratulaciu.Aj ja ti prajem,aby sa ti len darilo a dietatko bolo o.k.

katka45
17. sep 2008

Ahoj Petka, volala mi Alli doteraz som citala,co sa tu pise ja som rodila preve dietatko u dr.Simu aj druhe, ktore ocakavam chcem rodit pri nom.Ale rada pokeciem aj s tebou,myslim,ze pri caji pre tehotne sa bude lepsie rozpravat,co ty na to ??My sme tri tehotne kamosky,sice mame radi dr.Simu a noazaj mu doverujeme, ale radi uviatame aj teba.Sme totiz na teba zvedave.Tak uspokoj nasu zvedavost stretnut sa s tebou a pokecat.Ozvi sa na internu postu,kedy sa ti to hodi.Caj platim ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre