Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

pajinka23
2. jún 2009

cimba priatel bral moj porod trosku inak ako ja strasne sa bal omna ked videl ze som na konci zo silami a ked uz prislo nato ze idem na sekciu trochu to nezvladol ale jeho nazor je jeho ja to beriem z ineho pohladu....vsetci boli pri porode uzasny a ja som stasna ze vsetko dobre dopadlo a mame domka krasneho,zdraveho syna a aj ja som celkom v pohode,vcera mi vybrali stichy po sekcii krasne to mam zahojene ako keby som ani nebola zasivana a tomu tiez vdacim panovi doktorovi ktori ma po operacii zasival 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem 😉

cimba
2. jún 2009

a mala si sekciu pod celkovou anestézou alebo si počula plakať Peťka? 😉

pajinka23
4. jún 2009

cimba mala som anesteziu len od pol pasa dole takze som petka pocula plakat a bol to ten najkajsi plac ktory som kedy v zivote pocula a aj mi ho hnet ukazali bol neskutocne krasny ruzovi ako male prasiatko...pchi pchi 😀 😀 😀 😀 😀

cimba
4. jún 2009

a ako sa máte? Spáva ti dobre?

pajinka23
5. jún 2009

mamesa celkom fajn ale spavat mi nejako nece ☹ ☹ ☹ja tiez vobec nespim spim asi tak try hodky denne aj to len vtedy ked mi pride mama alebo ked je moj doma inak somsnim nonstop,ale aj tak somnajstastnejsia mamina na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂on je totizto neskutocne krasny.zda sa mi ze zo dna na den krajsi a krajsi 🙂 🙂 🙂veeejmi ho lubinkam a tesim sa s kazdej minuty stravenej s nim v naruci aj ked som neskuuutocne unavena ale kazdy jeho usmev mi vsetko vynahradi 🙂 🙂 🙂

aly
5. jún 2009

Baby tie co ste boli na nadštandardke, mali ste stastie, ja ked som prisla do porodnice tak ma jedna mamicka predbehla o par minut. Takze som celych tych 5 dni co som tam bola spala fakt len par hodin. Ked neplackali babetka tak chrapaly baby co somnou boli na izbe, no otras. Inak porodnica perfekto, vsetko ostatne bolo super. 🙂

pupi78
5. jún 2009

Aly, 😀 niečo obdobné som zažila aj ja. 😠

kika22
5. jún 2009

pajinka malý je krasny....vychutnaj si kým je drobunký, taaak to rýchlo ide....ináč to poznám s tým spaním 🙂 ....no mne sa ani cez deň nedalo zaspať hoci som celú noc fungovala...zaspávala som pri nočnom kojení...a najhoršie prešlo asi po tých 2 mesiacov...zvykla som si, že v noci už nespávam a zas malý sa rýchlejšie už napapal a ja som mohla zavreť oči a rýchlo pokračovať v nočnom spaní...ale aj tak som ho sledovala či žije 😀

aly
7. jún 2009

Pupi 🙂

iwuskaaa
18. jún 2009

Aly 😀 ...Vy ste už mali rôčik? To ale neskutočné letíííí 🙂 .

Maminy, pozerali ste včera Modré z neba? 🙂 V prvom príbehu bola sestrička Deniska z novorodeneckého, jej kolegyňa jej vysnívala sen - stretnutie s Michalom Davidom 🙂 ...bolo to perfektné, aj som si veru poplakala, dojalo ma to 😔 🙂 ...

martina1305
18. jún 2009

Deniska - kuk do temy Regiony - Maminy zo ZV a BB 😉

deni26
27. jún 2009

ahojte maminy, rada by som sa k vam pripojila. Mam termin az koncom septembra 🙂, ale celkom ma zaujima, co pisete o zvolenskej porodnici, tiez sa tam chystam, aj ked som z bystrice. Nemam sa s kym delit o tie krasne pocity z tehu, aj ked manzel je strasne mily, on nevie co citim, to pochopi len zena 😀

parvitas
27. jún 2009

ahoj deni. ja som tiez z BB a chystam sa rodit vo Zvolene 🙂

deni26
27. jún 2009

to som rada 😉 . Kedy mas termin?

parvitas
27. jún 2009

10.10. takze o trochu neskor ako ty 😉 ale ak sa male poponahla, tak sa tam mozno aj stretneme 😀

deni26
27. jún 2009

to by bolo super, chodis niekde na tehu cvicenie? Ja by som chodila, len som dost leniva a neviem sa odhodlat, aj ked by mi to urcite neuskodilo. A uz vies, co to bude? My cakame chlapciatko 😵

parvitas
27. jún 2009

my podla posledneho sona dievcatko, tak hadam to tak aj zostane.
ano, zacala som chodit k p. longauerovej, je to porodna asistentka a je velmi mila. vedie kurz pre tehulky v skolke na novej ulici na foncorde, pod astrou. v BB. ak chces, poslem ti do IP na nu kontakt. do zvolena som zatial nevolala, ci tam niekto vedie kurzy, ale ked budem mat volnejsie, po praci sa tam asi zastavim a spytam, ci by sme nam (asi dotiahnem aj manzela) mohli niekedy ukazat priestory a podobne.

parvitas
27. jún 2009

musim dnes uz ist. ozvem sa v pondelok, ok? 🙂
drzte sa aj s drobcekom. ozaj, ako sa bude volat?

deni26
27. jún 2009

na p. Longauerovu mam cislo, dala mi ho sestricka na gynde, len zavolat tam. Treba sa tam objednat? Hadam sa tam stretneme. Ja som do Zvolena volala v piatok, lebo na ich stranke som citala, ze tie kurzy su od 28tt, ale povedali mi, ze staci, ked sa objednam na 34tt, lebo ze je to uz len 3-krat kazde 2 tyzdne. Ja sa tiez chystam s manzelom, ale ten ma z toho kovbojku, chcem aby bol pri porode, ale on sa asi toho obava viac ako ja 😀

deni26
27. jún 2009

tak v pondelok. Bude sa volat Filipko. A pekny vikend

parvitas
27. jún 2009

😀
to je pochopitelne, aj moj sa toho trochu obava...
ja som p. longauerovej zavolala dopredu, aby o mne aspon vedela... lebo kurz uz vlastne prebieha. teba ako septembrovu rodicku asi zaradi na intenzivnejsie hodiny - su 2x do tyzdna - pondelok a stvrtok o 16,30. v pondelok sa bude preberat druha doba porodna. 🙂

deni26
27. jún 2009

v pondelok jej skusim zavolat, snad sa tam uz v pondelok dostanem. Asi som dost zmeskala, ale skusim to napravit 😒 .

kika22
30. jún 2009

no baby myslím, že vo ZV pôrodnici budete spokojné 😵 ja som bola 3x na cvičení a je to fakt dobré...vrelo odporúčam 😉

parvitas
1. júl 2009

dakujem, kika 🙂

deni26
1. júl 2009

Kika, ty si tam uz rodila? Ja som raz prisla do kontaktu s jednou sestrickou a doktorkou, a boli strasne zlate. V podstate to bol aj dovod, preco som sa rozhodla pre Zvolen a nie pre BB.

pajinka23
3. júl 2009

ahojte tehullky 🙂 🙂 🙂 na sto percent odporucam zv nemocku 🙂 🙂 🙂 vobec sa nemusite nicoho bat lebo starostlivos to vas tam bude maximalna 🙂 🙂 🙂 hlavne ked uz budete po porode na romingu su tam super sestricky,ktore vam radi a s ochotou pomozu s kazdym problemom 🙂 🙂 🙂 a vela vas toho naucta 🙂 🙂 🙂 moj petko ma uz vyse mesiaca je to moje zlaticko malinke,no ked sa mi narodil mala som obavy ako to s nim zvladnem,,,ved som predtym v zivote ani ras neprebalila,neokupala take mallliiinke skvrna 😀 😀ale vdaka sestrickam tie obavy rychlo presli,,naucili ma toho vela a velakrat mi pomohli,napriklad ked som sa potrebovala vyspat a trochu si oddychut tak mi maleho s radostou a usmevom na par hodiniek zobrali k sebe......su naozaj zlate....a kedze viem ze su isto prihlasene na konikoch tak ich touto cestou vsetky veeeeeeelmi pozdravujem 😅 😅 😅 😅 😅

deni26
6. júl 2009

pajinka, si zlata, ze si napisala svoju skusenost. Kazda pozitivna potesi. Drzte sa s drobcom 😉

anickaajanko
6. júl 2009

babenky idem vas pootravovat
prosim kolko ste platili/platite u gynekologa? rocny poplatok, za objednanie ale najma sona v tehu
ak mozem poprosit dakujem pekne

kika22
7. júl 2009

deni rodila som vo ZV aj prveho a aj druheho a ked porovnam po takej dlhej dobe sa to tam zlepsilo fakt ovela k lepsiemu...personal je fajn pocnuc gynekologickym, porodnickym a konciac novorodeneckym odd. 🙂

baby vam drzim palce nech vam to len a len dobre ubieha aj ked verim, ze v tychto horucavach je to s bruskom tazke 😅 ale tie male zazraky stoja ta vsetky utrpenia 😉

deni26
7. júl 2009

kika, dakujem.
anicka - no ja neviem, ale pokial nemas sukromneho lekara, tak by si nemala platit nic. Ja som chodila vo Zvolene k jednemu gynekologovi a platila som rocny poplatok len preto, ze mi predpisoval antikoncepciu. Inak nic, a na sone uz vobec nie. teraz som v BB a tiez som sa s tym nestretla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre