Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petullia
8. jan 2009

Crys super sprava s tou kavou... skusim snad tu... bo ja kavu luuubim a nexcem velmi kofein 😔 ale dnes som si dala na ranajky kakao 😀
Sani no ja by som o mojom porode radsej asi nexcela velmi dopodrobna... 😅 aj ked s odstupom casu to nevidim az tak cierne, ale kazdy porod je iny a na co sa dopredu stresovat 😉 mne keby niekto opisal moj porod predom tak si to asi hodim z najvyssieho poschodia 🤐 a co mi opisovali dve kamosky tak tie nemali ani bolesti... takze si vymodlikaj taky jednoduchsi porod a snad to vyda 😉

kika22
8. jan 2009

zunka tak ty si to napisala super ako prebehol cely porod.... 🙂
na petku myslim aj ja....
martina mi mame spolu termin...a myslim si ze ma predbehnes...ked tu baby pisu, ze dievcata sa pytaju skorej...najradsej by som uz aj ja mala po 😉 a to asi ako kazda...no ideme teraz cakat na rade by mala byt sana...

petullia
8. jan 2009

Ozaj, Zunka uz sa mi konecne dostal aj zurnal vcera vecer do ruk... si staaar! 😎 😀 aj ja som mala taku istu nocnu kosielku slonikavu 🙂 a aj taky isty vankuuuus 😀 ale srandicky... pekna foto. 😉

luckamis
8. jan 2009

Ahojte žienky.
PETKE_S sa včera o 19tej narodila mala LILIANKA. Ma 2800g a 51cm. Obe su v poriadku...všetci majú radosť a sú šťastný aj ja... 🙂 🙂 🙂
Peťka Vas pozdravuje a hneď keď to bude možné ozve sa Vám 🙂 🙂 🙂

gabii83
8. jan 2009

cimba nic sa nestalo 😉

juj tak Lilianka je na svete, konecne, uz sme ju nevedeli vyckat. baba jedna, ona je vynimka, jej sa nechcelo skorej na svet

tak skore zotavenie novopecenej mamicke

a este nieco v noci ked som bola v sprche vypadli mi posledne 3 stehy, konecne. 😀 😀 😀

gabii83
8. jan 2009

ak skom rodila vo Zv tam tiez je taky ze Uvitanie do zivota?? v BB davaju 3000 sk v priore vo zv za to mozesx kupit co len chces

petullia
8. jan 2009

Jeej Petke gratulujem!!!! 😵

tatolu
8. jan 2009

No tak na tú správu o Peťke a malej Lilianky som sa nevedela dočkať 😵 .
Konečne sa môžem odtiaľto odpútať 😅 .
A GRATULUJEM

Gabi,
Ja som rodila vo Zvolene, ale aj som z okolia Zvolen (teraz). Uvítanie býva ale asi tak, keď majú malé 6 mesiacov... A dostali sme dravenú hračku a diplom (teda my 2x - na dve). Predtým (pred 1,5 rokom) bola naviac aj knižka-leporelo.
Myslím, že tých 3.000 na dieťa by bodlo lepšie 😉 , ale čo už. Mala si napísať skôr, a ja som mala mať INT 😀

martina1305
8. jan 2009

Petka gratulujem a prajem vela vela zdravia obidvom.

kika22: veru my dve sme tu posledne, mozno sa aj stretneme v nemocke. ja som sa narodila o 2 tyzdne skôr pred terminom, môj brat tiez, takze mozno ze ma este aj predbehnes 🙂

ttina23
8. jan 2009

tak petka konecne to mas za sebou,
takze gratulujeme a prajeme vela,vela zdravia a vela mliecka 🙂

cimba
8. jan 2009

ja tiež gratulujem vytúženej Lilinke a šťastnej mamine. 😉
Gabi ja som tiež počula že toho na uvítanie veľa nedávajú presne to čo napísala tatolu.

petullia
8. jan 2009

Cimbus... ty si s Jankou v kontakte.. co bola s nami vtedy na cviceni, ked som aj ja bola... co sme obe pisali, ze to uz ma za sebou... nespomeniem si na jej priezvisko, ani ked ma zabijes 😒 ... ale vo W-cku ju volali Tatranka 🙂

kika22
8. jan 2009

petke gratulujem k malej Lili nech sa drzia.....
martina ja som prve prenasala a tak mi aj teraz trosku lepi, ze aj toto tak bude ☹ ...tak ma asi predbehnes....zajtra idem do poradne tak dam vediet co mi povedal 😉

gabii83
8. jan 2009

no tak BB je na tom lepsie 😉

cimba
8. jan 2009

no petulia som aj sa stretávame, aj si voláme. Prečo ju volali tatranka? 😉 Potrebovala si niečo od nej?

cimba
8. jan 2009

ahoj kika, a kde si bola tak dlho, a babám sa nechce ísť veľmi skoro na svet teda tej mojej sa nechcelo a poznám veľa báb ktorým sa v termíne nenarodilo bábätko ale neskôr. Takže ja veľmi neverím tím rečiam že chlapci neskôr a baby skôr. Ked sa malému stvoreniu chce ísť von tak ide, ak nie tak mu v nemocke pomôžu 😉 Ešte vás nejaká tá 3-ka báb zostáva rodiť. Mali by sa nejaké iné baby poprihlasovať aby sme mali koho povzbudzovať na pôrod a dávať nejaké tie rady. Lebo ked všetky porodíte tak sa to tu zvrtne nie na pôrodnicu ale rady pre mamičky. 😀

janta78
8. jan 2009

ahojte
Peťka gratulujem k malej a prajem veľa zdravia, šťastia, rodičovskej lásky, dostatok mliečka a nech vám robí obrovskú radosť
však budeme hádam aj niekedy spolu, ked prídeš k vašim do Zolnej

crysmile
8. jan 2009

zelam vsetko dobre novopecenej maminke a jej dcerke.. 🙂

petull, urcite si tu kavu kup, ja som z nej nadsena, nerozoznas ju od kavy s kofeinom.. no a ja kojim uz skoro 9 mesiacov, keby som vedela ze je nieco podobne na trhu.. mam ju zatial len dva tyzdne, ale sa zalizujem, kedze ani v tehu som ju nepila, jedine tak Meltu, a to nie je to prave..

kika22
9. jan 2009

cimba...nestiham sem ani chodit a to som si myslela kym sa male nenarodi ako ja idem znamych ponavstevovat...a nic z toho...inac sa aj rychlo uz unavym...este mam poslednu varku zehlenia maleho veci....a mozem ist rodit 😀
to sme tu asi ostali posledne sana martina a ja....a dalsie mamicky su tu zatial neni...

inac som sa teraz vratila z poradne...vsetko je oki...placenta neni prezreta a som otvorena na spicku...no uvidime ako sa bude vsetko dalej odvijat 😉 tvojej malej tej sa fakt nechcelo ist na svet...ako sa drzite?

gabii83
9. jan 2009

ahojte, dneska som volala sestricke Denise na zv novorodenecke, lebo v jednom prsniku mam malo mlieka, a chcela som vediet ci je to normalne, alebo to znamena ze mi pomaly ale iste nebudem mat vobec mliecko. je to ok, len treba vela vela odsavat a prikladata malu, v tom druhom mam aj po kojeni vela, odsajem z toho 120 130 ml. a povedala, ze su take, ktore z jedneho prsnika kojili aj dlhsiu dobu v druhom nemali vobec.

jaj a petka je tiez na 5/2 ako ja 🙂
dneska kupali malu prvy krat. ma aj ona stastie ze s Denisou.

petullia
9. jan 2009

Cimbus tak ju odomna pozdrav!!! 🙂 ze od Peti co s nou rodila na chodbe... 😀 sme boli spolu v porodnici a ani som si cislo nestihla vypytat...resp. zabudla. Ona sla skor domkov. mame sice spolocnych znamych,a le nexcem si pytat cislo od niekoho ineho... co ak by mi ho nexcela dat... 😕 🙂 a ako sa maju? uz neviem preco Tatranka... vraveli mi aj, ale uz si nepamätam 😅
Dnes som bola na gynde na kontrole konecne.. a v poraaadku secko a s malinkym s nozkami bol zatial moj mangel, aby sme to vzali jednym vrzom... ten nadavaaaal 😅 ... ze mu malinky mrncal, ze vsetky deti tisko spali len on sa musel prechadzat s malinkym aby nespustil nahodou a potom aj tak spustil 😔 ... no a ked som sadla do auta, tak utalo a klud 😀 ...
Gabi, ktora je Denisa? 😕

gabii83
9. jan 2009

taka ciernovlasa, neviem ju opisat, proste mila, a velmi sa snazila snazi mamickam vsetko povedat , co treba, ukazat... taka prijemna, a mila,,, ale tak to asi nebudes vediet 😀 😀

pomozte mi ak niekto ma lepsi pozorovaci talent, ako ju opisat, vnutorne hodnoty som ti opisala.... 😉

crysmile
9. jan 2009

taka plnsia, dlhsie vlasy, asi po plecia, svetlo modre oci a je laktacna poradkyna..

petullia
9. jan 2009

😕 Tak ta mala asi dovolenku, ked som tam bola... 😀 sak nevadi, len som bola zvedava 😉

tatolu
9. jan 2009

Janta, mám pocit, že sa nám to v Zolnej rozrodilo.
Čo s tým?

gabii83
9. jan 2009

ano crysmile, presne ona 😉 😀 😝

exjanka
9. jan 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam PETKE,konecne si malicku moze povarovat.
Ahoj Janta
Ahoj tatolu,moja spoznala som ta podla deticiek 😵 ,riadne vyrastli.Ak mas skyp napis do internej posty,dik.

anjelik85
9. jan 2009

peťka gratulujeme aj my. tak tiež si dosť prenášala. 😉 hlavne prajeme veľa zdravia a lásky. 🙂

zunka
9. jan 2009

Peťka, gratulujem. To sme boli ešte spolu v nemocke, no ja som Ťa nevidela. 😒
Cimba, s tými šticho-červíkmi - tak to si ma dobre pobavila.

Aj ja chcem stíhať písať sem 😖 . Ale to sú také nestíhačky, že až. V noci Šimonko nespinká a cez deň je to trošku lepšie. To si hodím akurát sprchu, najem a ideme dokola.
Aj som 2 dni horúčkovala - zápal prsníka - bolesť ako sviňa. Nechcem to už zažiť. 😔

anjelik85
9. jan 2009

zuni, nemáte obrátený deň s nocou? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre