Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

avila
12. máj 2010

Som Ti pisala pred tym, ale asi si nestihala precitat. Akurat v to doobeda, co si prisla do porodnice, som ja odchadzala 🙂 Som si bola troska polezkat 😉 Poporodne rany velmi bolia, ci v poho?

mimi21
12. máj 2010

katka ja som rodila pri Kobidovej, super zenska 😉

suee1
12. máj 2010

katka tesime sa na tvoje fotecky, na tu tvoju malu slecnu ;) Tak si to uzivajte v trojici 🙂

suee1
13. máj 2010

mamicky , poradte mi ........................moze sa cestovat s malym babatkom?? Potrebujeme ist koncom juna na vychodne slovensko, teda takych 300 km autom. Ak nahodou budem prenasat, teda budem rodit az v 42.tt tak nase babo potom bude mat tak 3 tyzdne, myslite ze ho mozme zobrat so sebou?? Neublizi jej to? V aute mame klimu, ale viem ze ta sa neodporuca, ale na druhej strane take male babatko stale spi alebo nie? Teda ak nepapa 🙂 ............som rada ze existuje taketo forum pre mamicky 😉 ........................................... a inac, fakt chcem uz rodit 😠 ...............ja viem , snazim si to privolat ako katka 😀 😀 😀..........ale zatial to nezabera 😠

mimi21
13. máj 2010

suee to uvidis podla mna ked sa malicke narodi ake bude
kazde dietatko je ine
ja by som asi sla...ale nasa Nina bola dobra

inac kamoske sa teraz cestou autom rocne dieta tak pogrcalo, ze riadili cele auto 😅
toho sa ja bojim cestou na dovolenku, s malou sme sli take trasy cca do 2 hodin, blava a tak

zojec
13. máj 2010

sue1, akurat som na teba myslela, ze ci este kinderkujes.. 🙂
myslim si, ze v pohode mozes cestovat s babatkom.. nevidim v tom ziaden problem.. 😉 ak nebude nejaky maly urevancek, ani si tu cestu nevsimne.. date si viac prestavok a bude to ok.. mam kamosku a ta z prahy chodi min. raz za 6 tyzdnov s malou od 1 mesiaca.. teraz ma mala 8 mesiacov a uz chodia aj vlakom.. 😉 ale ako ti mimi pise, zavisi od babatka..

suee1
13. máj 2010

dakujem mimi21, my budeme mat dlhsiu prestavku po 2-3 hodinach, lebo musime este nieco poriesit v Kosiciach a az potom pojdeme dalej na vychod, ale si ma potesila, pretoze je vela odporcov co sa tyka cestovania s malymi babatkami, hlavne ako je moja svokra 😖 Ale samozrejme s tym ratame, ze je to u kazdeho babatka individualne a dufame, ze ta nasa slecna bude zdravucka, vlasne ja som optimista, verim v tom a hlavne sa uz na nu velmi tesime, ked vidim tu tvoju Ninusku na fotke , tak totalne sa vo mne prebudia materinske city 😀 😀 😀 a asi preto som uz taka nedockava 😀 😀

suee1
13. máj 2010

dakujem zojec 🙂 🙂 🙂 🙂 paci sa mi toto forum pre mamicky 😉 😉 pisete presne to co chcem pocut 😀 😀 😀 😀 zboznujem vas ..........Dakujem 😀

mimi21
13. máj 2010

sue a do 42 tt ta nenechaju cakat, ja som bola 2 dni po termine na kontrole v piatok a uz ma chcel dr poslat do nemocky, nech som pod dohladom lekarov, ale nakoniec neposlal, lebo cez vikend by so mnou aj tak nic nerobili, len by som tam zbytocne lezala, tak mi prizvukoval, ze keby sa mi hocico nezdalo tak mam ist do nemocky a v pondelok na hospitalizaciu
no a ked sme sa malej takto povyhrazali, tak v nedelu na obed sa vypytala sama 😀

suee1
13. máj 2010

mimi21 ....bodaj by si mala pravdu, ja mam normalny termin o 12 dni, takze pre mna to je este nekonecne dlllllllho 😠 ale nechcem prenasat pretoze uz nevladzem , poriadne nespim a aj hrozne tlaci na moje rebra, asi to bude maly budha 😀 😀 😀 ale nechame sa prekvapit ................ alebo zeby som sa skusila aj ja vyhrazat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annie13
13. máj 2010

suee1 ja som tiez s malou uz bola mala cca 3 tyzdne, nejakych 200 km a v pohode, prespinkala, raz sme sa kojili
aj s malym som tak chodila a vsetko v poriadku
ale klimu by som nezapinala radsej otvorit vzadu okno ked ona bude vpredu alebo naopak
ja som Branka rodila v 42 nechali ma a uz mal zle hodnoty vody plodovej ale inak v poriadku, tiez som uz myslela ze umriem do porodu co sa mi spat nedalo, chodit nic
drzkaj sa

mimi21
13. máj 2010

annie ty si nerozmyslala nad jaslami pre branka?

ja som akurat na buduci rok dnes prihlasovala Ninu do skolky

michalag
13. máj 2010

mimi a kde si ju prihlasila?

avila
13. máj 2010

Mimi a od kolkych rokov Ti ju vezmu. Jasle su dvojo vo Zv. AJ mate nejake info o ich urovni?

Sue, Ti verim, mna by uz ceti brali.

katarina.banska
13. máj 2010

avila a ty si ma videla v porodnici?
mna skor neskutocne bolia krize, ako tie ranky. co sa tyka toho nastrihnutia tak ma nastrihol len trosku mam asi len tri stehy.
no tie krize ma bolia neskutocne, no to asi skor z tej postele ako zo samotneho porodu. ale ja mam skoliozu tak ma asi preto tak neskutocne bolia. no uz to je ovela lepsie ako tam. 🙂
drzim palce nech je vsetko v poriadku

michalag
13. máj 2010

katka, kludne to moze byt porodom, mna neskutocne boleli krize po porode a este aj teraz ich citim ked som dlhsie na nohach, ale na zaciatku po porode je to vraj normalne kedze je to stahovanim maternice

suee1
13. máj 2010

maminky, ja sice este nemam babo, ale ked date to svoje do jasliciek, tak nepridete o rodicovsky prispevok?? Alebo sa chystate uz do prace?
Katarina ............... tak to sa aj ja tesim na bolave krize, uz teraz ma bolia, totiz aj ja mam skoliozu a som aj po operacii, takze mozno preto sa aj tak trocha bojim klasickeho porodu, ze moj chrbat bude trpiet ☹

michalag
13. máj 2010

katka a uprav si pass 😉

michalag
13. máj 2010

sue, rodicovsky poberas na jedno dieta a ked pride druhe tak poberas uz len na to mladsie takze nestratis narok a to starsie kludne moze ist do skolky ci jasliciek 😉

suee1
13. máj 2010

😀 😀 😀 😀 uuups tak to ste uz dvojnasobne maminky 😉 ............jasne uz rozumiem 🙂

avila
13. máj 2010

Kati nevidela, ale ja som odchadzala z nemocky asi o 9. Tak to super s tym nastrihom, ja mam z toho strach, ale ked len to 😉 Hlavne nech je maly v poho. Laurika Ti spinka dobre? A mas vsetko alebo si aj zistila, ze ups, na toto som zabudla? Alebo, ze toto som si kupila zbytocne...

mimi21
13. máj 2010

michala no prihlasila som ju do tej skolky co je pri nas, pozerala som na nete aj fotky, krasne to tam vyzera
a kde su druhe jasle? jedny su nad poloklinikou, a druhe?

annie13
13. máj 2010

mimi chcem ho dat do skolky tu na zapade este neviem do kt. musim presondovat kt. je lepsia ale len tak od 2-5 az 3 rockov ale ze treba ziadost rok dopredu tak sa chystam dohodnut si stretnutie s pani riaditelkou ze vraj tak sa to...
zajtra mam kontrolu po sestonedeli uff

michalag
13. máj 2010

mimi a zoberie ti ju? lebo v tej skolke je riadny natresk 😝 😅

annie13
13. máj 2010

mimi kde je to pri vas? das mi link rada by som vidiet skolku

mimi21
13. máj 2010

no miska nas zapisovala na nejake 160miesto, takze pochybujem, lebo mala este nebude mat 3 roky, ale dufam, ze ten dalsi rok uz hej
a bola velmi mila ta riaditelka

http://www.minerva.sk/ms/ - je to na zlataku

annie, tak zajtra pozdravuj szedelyho
inak mna po sestonedeli tak jemne vysteroval, ze som to skoro ani necitila, on je super dr
len naposledy ked som tam bola, tak bol nejaky bez nalady

katariinka
13. máj 2010

Ahojte baby!
.. no dlhsie som tu nebola.. nakoniec som po tych mojich vikendovych problemoch skoncila v nemocnici.. ale este stale nie sme na svete.. chceli odpozorovat tie pohyby, tak ma monitorovali.. ctg, prietoky a tak..
.. jedine pozitivum na tom celom bolo, ze som omrkla vsetkych doktorov, ktori tam boli..
.. inak som neksutocne sklamana z rezimu (budicek o piatej je zabijak), 4 holky na izbe (z toho kazdu noc vzdychala niektora ina) a strava uplne nejedla.. po 4 dnoch som prisla domov uplne vycerpana..
.. ale vysledky su dobre, srdiecko nam pekne bije, vsetko je v poriadku, takze kym porodim, na vsetko ostatne neprijemne z nemocky musim zabudnut 😒

xxkarinxx
13. máj 2010

ahojte dievcata 🙂
nechysta sa niektora z vas rodit v utorok 18.05.? mam na tento den naplanovanu sekciu, takze v pondelok nastupujem do nemocky. katariiinka, to si ma velmi nepotesila s tym budickom, ved to je hrozneee! ja uz poriadne nespim takmer 2 mesiace, ale najviac ma spanok chyta praveze nad ranom...a to ma akurat zobudia...
drzim palce,som rada, ze je mimco v poriadku. ktovie, mozno sa stretneme v porodnici 🙂

suee1
14. máj 2010

zienky uz mam iba 11 dni do normalneho terminu 😀 😀 😀 😀 😀 bojim sa ale zaroven sa veeeeelmi tesim, ze uz budme mat po ason dufam 😠

katarinka ...............konecne si tu, uz som ta minule spominala, kedze mame skoro rovnaky termin 🙂 som rada ze si vporiadku a s nemocnicou si ma nepotesila, myslim tiez to vstavanie, pretoze ja tiez skoro celu noc nespim a hlavne rano sa mi najviac drieme ☹ a este ze ste boli 4 na izbe, tak to je teda dost ☹ ale zvladneme to, hlavne ze tie nase babatka budu vporiadku a konecne na svete 😉 a par dni tam vydrzime , inac katka.banska mala potom stastie , oni boli iba 2 na izbe

zojec
14. máj 2010

no katarinka, viem o com hovoris .. a to si este nespomenula, super "pohodlne" postele!! na gynekologii ta o 5tej zobudia teplomerom a do 6,00 je uz poumyvana izba!! no proste sa vyspime do ruzova!! ty si asi lezala na gynekologii, nie na porodnici, vsak? lebo na gynkologii su 4ri postele na porodnici "len" tri..
suee, katarina.banska mala fakt stastie ze boli len dve... lebo tri zeny je podla mna vela.. a k tomu tri deti.. to si urcite neoddychneme.. ☹ neboj to uz teraz rychlo pojde.. ja uz tiez odratuvam dni.. ja by som este cca mesiac mohla vydrzat.. aj ked niekedy uz mam toho fakt dost!! no a posledne tri noci rodim v snoch.. 🙂 nic prijemne to teda nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre