Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

dari3
7. apr 2010

otecko pri plánovanom cisárskom ževraj môže byť, keď vopred ešte počas tehu absolvuje nejakú prípravu. ale mám to z druhej ruky, takže neviem. ale pri neplánovanom určite nemôže byť 🙂
a s tou epi by som ja asi zbytočne nevyhadzovala peniažky. dajú sa na iné použiť. 😉

katka444
9. apr 2010

mimi ja som tiez chodila k svojmu dr. ale mam polohu KP, tak ma poslal tyzden pred terminom uz do nemocnice sa ukazat, aby sa rozhodli ci prirodzene rodit alebo cisarsky. tak uz teraz pojdem zas len tam.

mimi21
9. apr 2010

katka a ku komu chodis? kedze si z DT? alebo z okolia?
melichercik alebo david? alebo niekto uplne iny?

katka444
10. apr 2010

mimi k davidovi

mimi21
11. apr 2010

no on prisiel na sluzbu ked ja som rodila, bolo 15:15 a povedal kolegyni ze to uz do pol4 stihne odrodit ona,
tak som rodila pri inej dr. ale este bol hned dalsi porod, tak som ho len pocula a vyzeral byt riadny salamista 😉

katka444
11. apr 2010

on je taky pohodak. len ma toho strasne vela. 3 hod sedis v cakarni a pri nom si 2 minutky 😀

katka444
11. apr 2010

ale tak teraz ma uz aj sono, takze robi komplet vsetko, co je super. nemusim sa inde objednavat a behat.

katarina.banska
12. apr 2010

caute. boli ste teraz niekedy na tej predporodnej priprave v nemocnici?
kde sa treba objednat? dakujem

katarina.banska
12. apr 2010

takze uz som sa objednala idem na kurz 21.4. o 13 hod. chystate sa tam niekto vtedy? 🙂

mimi21
12. apr 2010

katka no to je najlepsie ked ma sono u seba, ja chodim k mlademu szedelymu a kazdu poradnu mi robil sono, tak som aj ja bola kludna, ze som malu videla 😵

katarina.banska
13. apr 2010

mimi21 aj ja chodim k mlademu szedelymu. je to fakt super, ze mi zakazdym urobi aj sono. si neviem predstavit, ze by som na sonu musela chodit k niekomu inemu alebo do nemocnice.

angika
13. apr 2010

Ahojte baby... a ten mlady szedely, co ho tu spominate, neviete ci berie nove pacientky?

katarina.banska
13. apr 2010

ahoj angika neviem ci berie nove pacientky.
ak sa ti da skus ist priamo do ambulancie a opytat sa, lebo dovolat sa tam je dost beznadejne

mimi21
13. apr 2010

angika aj podla mna skus
ja som s nim mala len a len dobre skusenosti, mna dokonca bral od Necpaloveja to chodi v stredu k nej do ambulancie zastupovat, ale urobila som psie oci na neho a vzal ma, aj ked mu to muselo byt neprijemne, este aj krava Necpalova mi volala, ci ma on nahovaral, alebo som sa sama rozhodla
asi sa jej to teraz stava casto, ked on ju tam chodi zastupovat, lebo ona je jeden extrem a on druhy 😉

uz som na neho pocula, ze ked je unaveny, tak byva protivny, ale vsetko to boli len baby co prisli na sono, nie jeho pacientky
ked som prisla na poradnu a bol napriklad po nocnej, tak nezartoval ako zvycajne ale nikdy nebol ku mne odmerany alebo neprijemny
a ked ma vysetroval, tak max. jemne, proste super doktor 😵

angika
13. apr 2010

aha diky a kde ma on ambulanciu?

mimi21
13. apr 2010

angika ambulanciu ma oproti plavarni 😉
ale aj jeho otec je vraj super, mlady sa vsetko dobre od neho asi naucil, ten ma ordinaciu na sliaci

angika
13. apr 2010

a aj sestricka je dobra 🙂 ? cudna otazka, ja viem, ale ked ja mam takeho dobreho doktora aj sestricku...

mimi21
13. apr 2010

a ku komu chodis?
no sestricka je tam taka normalna, furt sa stazuje, ze ma vela roboty, ale podla mna sa nejako netrha, aspon co som ju ja videla, ale aj sme zvykli pokecat a tak...

katarina.banska
13. apr 2010

angika,
ja mam so sestrickou u Szedelyho velmi dobre skusenosti. Je mila, vzdy pokecame ked u nej cakam.
A doktor je proste super. Aj ja som pocula, ze zvykne byt niekedy nepriemny a mrzuty, ale to len na tie pacientky, ktore idu len na sono. Cize nie su to jeho pacientky. Ku nam sa sprava aspon podla mna vynikajuco.

angika
13. apr 2010

no ved to ze ja chodim do Lucenca, lebo som povedne stade... aj ked som bola na vyske v BB a teraz uz 5 rokov zijem v ZV, takze uz v LC davno nie som... ale bola som s nim spokojna tak som nemala dovod ho menit. no teraz ked som tehotna, musim pomaly premyslat nad zmenou. Zatial raz mesacne chodit do poradne do LC nie je problem... ale neveim co pozdejsie..

katarina.banska
13. apr 2010

a ku komu chodis v LC. lebo aj ja pochadzam z LC, no zila som v Blave a teraz som uz vyse roka vo Zvolene. Tu som sa usadila 🙂.
ja som v Lc chodila k Plasienkovi myslim, ale ten sa neda porovnat so Szedelym.

angika
13. apr 2010

ja chodim k Balkovi a som s nim spoko... Plasienku vobec nepoznam... ale jeden chodil s mojou sestrou do triedy kedysi... tento je maldy ci stary?

mimi21
13. apr 2010

no a hlavne to je super, ze mas u svojho dr sono a robi ti ho kazdu poradnu, lebo normalne su len 3 predpisane a co preplaca poistovna - to mi pride trochu malo 😝

annie13
14. apr 2010

ked som cakavala v poradni tak prislo viac novych pacientiek k Szedelymu a zobral vsetky, tak asi berie, k sestricke ja mam len dobre skusenosti, je mila
katka444 uz porodila, myslim na nu a drzim palce

mimi21
14. apr 2010

juuuj, no tak super, katke veľa mliečka a malej veľa zdravíčka 😵 😵 😵

annie13
15. apr 2010

mimi to bola otazka
ci uz porodila? ked nepisala

mimi21
15. apr 2010

jaaaj annie, ale otaznik si nedala 😀 😀 😀
ale podla mna uz teda asi ano, lebo uz tu par dni nebola 😉

cimba
15. apr 2010

čaute baby dávno som tu nebola, čo sa týka dr. Dávida je to super odborník ja som pri ňom rodila a ked povedal že pol piatej porodím stalo sa 🙂 som mu vďačná keby som rodila druhý krát chcela by som jeho. Ozaj a kto teraz slúži na pôrodnici? Len aby som mala prehľad čo ma čaká pri druhom dieťatku 😀

annie13
15. apr 2010

mimi 😀
cimba Kobidova, Kamodova, Melichercik, Simo, David, primar, neviem ci som dakoho vynechala ale nejake meno mi tam chyba este ten starsi co bol pred tym primar nespomeniem si na meno

jamar
15. apr 2010

haring, szedely, sysak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre