Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

suee1
14. máj 2010

zajec , aj mne sa dnes snivalo o porode 😀 😀 😀 😀 no viem ze ratovali manzela a nie mna 😀 😀 😀 tak dufam,ze to moj mm vydrzi 🙂 Inac, ak budem prenasat, co je asi u mna aj predpoklad , kedze babatko stale je este hore a nechce sa posunut dole , tak mozno sa aj stretneme 😉

mimi21
14. máj 2010

baby a nad nadstandardkou neuvazujete? ja viem ze to nie je iste ci ju dostanete, ale rozmyslate nad tym?

suee1
14. máj 2010

mimi21, ja som aj chcela tu nadstandardnu izbu, ale ked som bola na tej predporodnej priprave tak ta tetuska nam povedala, ze je skoro stale obsadena ☹ vraj je o nu velky zaujem, ale moze sa stat, ze ked budeme rodit tak prave bude volna ale neda sa objednat dopredu ...........ale to je jedno, myslim si , ze ked budeme na izbe a budeme mat stastie na zienku na izbe tak aspon si vymenime skusenosti a bude mozno aj veselsie ..............ale to je uz moj pristupe tesne pred porodom 😀 😀 😀 😀 snazim sa presvedcit samu seba, ze vsetko dobre dopadne a vobec ma to nebude boliet 😀

suee1
14. máj 2010

maminky................neprisla vam este tento mesiac materska?? Nie ze by som bola nedockava, ale od kedy mi prislo to rozhodnutie o priznani (mala by som dostat tento mesiac) , tak som s tym papierom nikde nebola, tak dufam, ze som to nepokaslala

mimi21
14. máj 2010

suee este ani mne nenabehla, mozno az v pondelok

zojec
14. máj 2010

suee, neviem ci nechodi materska az po 15tom.. cize si az v pondelok.. 🙂 no mozno sa tam fakt stretneme.. 🙂 ja som tiez uvazovala o nadstandardke.. ja by som bola najradsej sama ak mam pravdu povedat.. aspon teda jednu dve noci po porode.. a potom ist domov.. 😀 neviem si rpedstavit ako si tam oddychneme ked tam budu 3 mamicky a 3 deti.. a kazde sa budi uplne inak..
a jasne ze vsetko dobre dopadne.. tie 4 ri dni vydrzim aj keby co bolo.. to uz bude len malina oproti porodu.. 🙂 aspon tomu verim.. aj ked tie otrasne postele... uff.. 😠

michalag
14. máj 2010

mimi, tam chodi aj Samko a velmi sa mu tam paci 🙂 a ja som tiez spokojna s pristupom 😉

suee1
14. máj 2010

dakujem Vam za info 😉

katariinka
14. máj 2010

Baby, s tymi postelami som vas uz strasit nechcela, ale mate pravdu.. citila som kazdy srob na tej kovovej posteli.. v prvu noc som si po marnom prehadzovani a hladani polohy dala pod bedra vankus a pod hlavu poskladany zupan.. uz som myslela, ze skapem..
.. zojec, lezala som na porodnici, ale tym, ze to nebolo este izba urcena len pre "cakatelky", tak sme tam boli styri.. ale babatka boli hned vedla, plakali celu noc, takze aj tym to bolo take "nekomfortne"...
.. ale na personal ako su sestricky a sanitarky nemozem ani krive slovo povedat.. robia to prostredie urcite znesitelnejsim 😉
.. snad to teda dako zvladneme, ked pride cas 😖

annie13
14. máj 2010

mne prisla materska pred chvilkou
ja som bola na nadstandarde pri prvom babu na normalnej izbe a nemenila by som, lepsie je iste na nadstandarde, ja som bola s takou starsou maminou a ta celu ale doslova celu noc robila šššššššššššššššššš vkuse!!! aj tak potom tu malu odniesla k sestram ze ona si nevie rady a chodila od okna k dveram ja som myslela ze ma porazi
a nadstandard? kedykolvek mohli za mnou, maly spaval cez obed pri nas ked prisli na navstevu so mnou na posteli, mala v koliske, chladnicka, a hlavne ta sprcha klasicky sprchovy nie ten hnusny zlty na oddeleni to sa neda porovnat vlastna kupelka
ale s postelou vas nepotesim strasna je aj na nadstandarde je nizka a ako vrzga tam casto spavaju aj manzelia takze je uz riadne opotrebovana vecne som si zobudila malu kvoli tomu vrzganiu a nizka naramne ja po cisarskom som mala riadny problem vstat to sa clovek boji ze mu creva vypadnu ked to ma rozrezane po celom 😀
ale ist este raz co uz nehrozi tak iste nadstandard aj ked 20 eur za noc je prehnana suma
ale na druhej strane stale k dispozicii sprcha s teplou vodou co mi velmi pomahalo na ranu
a po klasickom som sa bez sprchy ani nevycikala kvoli bolesti takze to by som tu ocenila

suee1
14. máj 2010

jupiiii , aj mne prisla moja prva materska 😀 , sice nic moc 😠 ale bude aspon na plienocky 😀 😀

suee1
15. máj 2010

maminky, dnes som mala asi tie falosne kontrakcie 😖 😖 O 0:30, 3:30 a este aj dnes rano o 7:00, hrozne ma rozbolelo brucho (v podbrusku, ale tlacilo aj na zaludok , ale nic viac......ta bolest trvala aj 10-20 min ..........od 3:30 som hore ☹ takze nechcite ma vidiet 🙄 Rano ma pobolievali aj krize ☹ Ale babo stale tlaci na zaludok, takze este sa podla mna nepyta von 😖 Ale teraz je to ok, aspon zatial

avila
15. máj 2010

Suee, neboj, zajtra uz pojde von 😉 To bolo take na skusku 🙂

annie13
16. máj 2010

poradna po sestonedeli dopadla dobre vsetko o.k.
babenky nemate skusenosti s vnutromaternicovou antikoncepciou MIRENA mam sa rozhodnut o jej zavedeni

avila
16. máj 2010

Suee sa od vcera neozvala. Zeby predsa? 😉

suee1
16. máj 2010

😀 😀 😀 zatial este nie, ale uz viem co su tie falosne kontrakcie 😠 😠 😠 do certa, ten porod asi bude fakt boliet 😅 ..........zatial cakame 😉

katariinka
16. máj 2010

Sue, dnes ma sluzbu Haring - to by sa nam celkom oplatilo 😉 drobca prehovaram uz cely den a furt nic 😕

suee1
16. máj 2010

😀 😀 😀 my sme sa jej uz aj vyhrazali , aj svetielkovali sme jej na cestu a stale nic 😀 😀 prilepila sa na moje rebra a nechce von, paci sa jej tam 😠 .................myslim, ze do rana si to nerozmysli ☹ Zajtra idem na prietoky, tak dufam ze vsetko dobre dopadne ................no, asi sa fakt stretneme na porodnici 😀 😀

katarina.banska
16. máj 2010

suee1 neboj nic, uz to coskoro pride.... drzim palce nech je to co najrychlejsie. viem, ake je to vyckuvanie strasne, ale neboj raz to pride a potom sa budete uz len vytesovat z drobceka. 🙂

mimi21
16. máj 2010

suee mala sa vypyta, ked to budes najmenej cakat, aj u nas to tak bolo, nechybalo vela a voda mi skoro odtiekla v autobuse mhd 😀 😀 😀 😀

suee1
17. máj 2010

dnes som bola na tie prietoky, dopadlo to velmi dobre 😀 babo tam stale ma vela plodovej vody a placenta je trojka , co neviem co znamena 😠 (ale asi ze finisuje 😀 😀 😀 😀 ). Bola som na tej Hviezdoslavovej a bola tam taka afektovana upratovacka, no nemohla som sa ist skoro ani vycikat 😠 pretoze wc ma byt vraj zamknute a kricala tam preco je zasa otvorene, spytala som sa ze ci to nahodou nie je verejne, vraj nie 😠 😠 😠 .............krava , skoro som sa pocikala 😠 😠 .................tak ale hlavne je, ze je vsetko ok a teraz zasa len treba cakat a cakat a cakat . . .

zojec
17. máj 2010

no sue, tak dobre ze je vsjo ok.. mas pravdu placenta 3jka, je dozrievanie placenty, 3jka znamena ze uz finisuje.. 🙂
jeej pani upratovacky su najdolezitejsie vzdy.. sak riaditelky, nie ?? 😀 😀 😀
ja uz tiez cakam, a cakam... no ale este mesiac vydrzim,ked treba.. 😉

suee1
17. máj 2010

zojec , tak uz aspon viem co znamena placenta 3 ............jupiiiii, ja finisujem 😀 😀 😀 😀 ..........inac si v 36-tom tyzdni, co som citala tak dieta je uz schopne existencie na tom nasom svete od 37-tyzdna, tak len pekne este vydrz a mozno sa stretneme na porodnici 😉

mimi21
17. máj 2010

no koceny tak vam drzim do finisu palceky, nech to mate rychlo za sebou a vonave batozteky rychlo v naruci

boooze my mame zajtra jeden rocik 😵 😵 😵

suee1
17. máj 2010

dakujem mimi21 a tvojej malej Ninuske prajem vela zdravicka, stastika, laaaaaasky a vela - vela kamaratov 😉

katariinka
17. máj 2010

ahojte 🙂 .. aj ja som bola dnes u doktorky.. tiez vsecko ok, len by ma potesilo, keby som sa konecne otvarat zacala 😒 .. aj ked doktorka povedala, ze ak pridu bolesti, mozem otvorit z vecera do rana.. 😅
.. bud. tyzden je vsak niekde inde, tak ma poslala na poradnu k Dr. Kovacikovi 😕 nemate o nom nejake referencie? co je to zac?

zojec
18. máj 2010

suee, katariinka, ako? este ste cele??
mimi, nech sa malickej dari.. 😉

suee1
18. máj 2010

este cele 😠 😠 😠 😠

zojec
18. máj 2010

sue este tyzden.. 😉 neboj uz to pride..

suee1
18. máj 2010

😀 dufam 😉 Zajtra idem do poradne, tak dam vediet 🙂 Dufam, ze budu dobre spravy a oznamim Vam ze uz zacinam rodit 😀 😀 Aj ty sa drz 😉 tesime sa aj na tvoje novinky a tiez si zatial neoznamila co cakate alebo to bude prekvapenie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre