Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

kika22
10. nov 2008

cimba: ak to vyjde podľa termínu tak malá sa ti narodí na moje narodky 22.11 😉 , ja si do pôrodnice zoberiem len veci pre mňa, pretože sa môže stať, že nechtiac sa ti nevráti oblečko...a doma nachystám mužovi, čo má doniesť pre malé do pôrodnice....to zvládne dať hádam do tašky...xixixi...

cimba
10. nov 2008

to by bolo super 😀 😀 😀 nepoznám nikoho kto je v ten deň narodení.
Ja si vecičky zoberem ale oblečiem Elišku do nich až ked pôjdem domov, inak budem používať erárne...

martina1305
10. nov 2008

ahojte baby, ja tiez idem rodit k nam do ZV a nejdem si nic brat pre babätko (až potom na cestu domov).

rodili mi tu už viaceré kamarátky, vždy mali ich bábätká nemocničné oblečenie a nikdy nebol s tým žiadny problém. dokonca tu rodila baba z Nitry, lebo v NR nechcela ísť rodiť a na ZV počula len chválu. takže podľa mňa nie je nutné nosiť si pre bábo svoje veci. určite je tam riziko zámeny resp. straty a je to zbytočné. 😉

ttina23
11. nov 2008

ahojte aj ja idem rodit do zv a prihlasila som sa na to cvicenie a sesricka mi zodvihla hned na 1x 😉

sana15
11. nov 2008

ttina: stastna to zena 😉

sana15
11. nov 2008

som rada,ze ste ma uviedli znova na spravnu mieru. ja som totiz oblecko neplanovala vobec brat a zacala som teda chytat stresy,ze este ho budem musiet nachystat,ale brat ho teda nejdem,iba doma nachystam co nam ocinko donesie potom na cestu z porodnice domov.

sana15
11. nov 2008

22.11 ma narodky aj moja potencionalna svagrina - je to pekny datum

cimba
11. nov 2008

ahojte babenky tak ako čítam tak na stredu nás bude hodne. To je super, ja tam možno idem posledný krát - bohvie, vypočítali mi dátumy na víkendy tak to nechám na náhodu, lebo som počula že narodenie bábätka závisí od toľkých faktorov že kedy ste sa narodili vy či cez víkend, alebo týždeň, o koľkej hodine. Dokonca ževraj sú také dni kedy by sme vôbec nemali rodiť, ale to je podľa mňa hlúposť ked sa maličké tlačí von tak ho mám zatlačiť dovnútra a povedať mu že teraz nie až zajtra? 😢 To je divné.
sana a ti čo už si sa dovolala? Ttina a o koľkej ideš cvičiť?

sana15
11. nov 2008

mna objednala osobne jedna kocka,co ide tiez zajtra. ale ja idem poobede

cimba
11. nov 2008

tak sa potom už nestretneme, uvidím ešte o týždeň, ak prežijem tento víkend další termín je na víkend.

sana15
11. nov 2008

budem na teba cez vikend mysliet 😉 kolko krat si bola asi na to cviceni?

cimba
11. nov 2008

asi s týmto 7x. Povedala som si že čo budem doma sedieť tak som chodila cvičiť. Aspoň medzi babami som bola a podelili sme si skúsenosti.

ttina23
11. nov 2008

cimba ja idem az 19 lebo teraz ze je uz plne ,dufam ze to stihnem, lebo mi posunul termin na 26.11.a som sa aj smiala lebo som bola v poradni a vravi mi dr,ze ako sa mam a ja ze dobre brucho mi tvrdne ale ked si dam magnezium tak mi to prejde a on ze to uz nemam brat ze ci uz nechcem ist rodit ale to mi predtym nepovedal

ttina23
11. nov 2008

cimba tak mi sa tam mozno aj stretneme 🙂

ttina23
11. nov 2008

janka teraz pozeram album ty si Lubosova zena?

cimba
11. nov 2008

to nemyslíš vážne s tým magnéziom, ja ho tiež berem ale v šumivom stave a tiež mi doktorka nepovedala že ho nemám brať.

ttina23
11. nov 2008

no myslim ved aj ja som vyplestila na neho oci

cimba
11. nov 2008

a tak teraz čo, nejdeme to brať aby sme skôr porodili? Čo ti povedal.

ttina23
11. nov 2008

povedal ze to nemam brat, ale ja som jedla tabletky a brala som ich 3x denne ,povedal ze babo je aj tak uz velke tak ze to budem mat skor za sebou tak uvidime ktory termin bude

ttina23
11. nov 2008

len je zaujimave ze mi to nepovedal skor alebo nevie ktorej co povie a mysli si ze povedal

cimba
11. nov 2008

ti máš asi dobrého gynekológa, ked ti aspoň niečo povedal, moja mi nič také nepovedala. Ešte sa mi nestalo žeby nás bolo nejako veľa na cvičení práveže plno báb ani nedorazilo, ale ja chodím iba na 9.00 hod. to kvôli mužovi lebo poobede nemôže, takto aspoň kamufluje že je v práci. 😉

cimba
11. nov 2008

na chvíľu sa odpojím idem nakúpiť a niečo uvariť. Tak zatiaľ sa majte......... 😅

sana15
11. nov 2008

ttina: ano,manzel je Lubos. poznas ? Ja chcem ist tiez buduci tyzden,dufam,ze zajtra sa bude dat este zapisat.

sana15
11. nov 2008

dobre vediet o tom magneziu. ja ho mam od zaciatku mesiaca tiez predpisane,ale postupne sa mi zda,ze mi nezabera ☹ Do konca roka by som ho vsak brat chcela,nech drobec do vtedy vydrzi.

ttina23
11. nov 2008

ano poznam som z tej istej dediny 🙂 a zda sa mi ze aj s tebou som sa stretla u dr.

sana15
11. nov 2008

Ak si Martinka o ktorej mi svokra tolko rozprava.... Ked mi cez vikend rozpravala ze si bola na poradni so mnou a potom vraj aj na sone,tak som si domyslela,ze asi o koho by mohlo ist. Mala si taku flisovu mikinu, bielu,alebo s niecim bledomodrym a bola na poradni s nejakou kamaratkou?

ttina23
11. nov 2008

ano som to ja , len ja som nevedela kto si ty , len podla fotky a to som si nebola ista , som sa jej pytala a ze co som sa ti neprihovorila ved ja som ta videla 2 x a to som nemohla vediet kto si a co ti rozprava o mne,boze

sana15
11. nov 2008

🙂 to si dobra,ja by som asi takto nikoho nespoznala. Neboj,vsetko su len same chvaly. ona mi uz od zaciatku hovorila,ze pozna sikovne dievca co jej s kadecim pomoze, potom ze si sa vydala (tiez tento rok) a ze tiez si tehotna. Ale kedze ja tam nikoho nepoznam,tak mi to vela nehovorilo. Celkovo mam strach z toho,ze co tam ja sama budem s kocikom behat,bude to pre mna dost velka zmena

ttina23
11. nov 2008

no tak to bude, ale neboj vsak mozeme potom kocikovat spolu 🙂 ja som sa uz zlakla ze co ti hovorila, nnoo idem si ja balit tasku do porodnice lebo este nemam nejak to odkladam 😉

kika22
11. nov 2008

čaute baby...
keď čítam o tom magnéziu čo píšete, tak ma napadlo, že sesterka to brala ku koncu aby nerodila predčasne...takže je dobre vysadiť to pokiaľ chcete načas rodiť 🙂
a cimba teda 22.11.čakám, že malá bude tu ...fakt je to pekný dátum...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre