Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

sana15
25. nov 2008

ahojte. Cimba - dnes je Katariny! tak pozor! 😀 My krv odoberat nebudeme davat. urcite je aj to dobra vec, ale zase ked sa pozriete okolo seba kolko dobrych veci pre babatka je,tak to by som musela zarabat minimalne ako poslanec ak by som chcela vsetko... 😒

zunka
25. nov 2008

Ahojte.
Cimba, dnes je stvorený deň na pôroď - krásne biela príroda. Malá bude mať krásnu porcelánovú tváričku a malinové pery ako Snehulienka 😉

Kto idete zajtra cvičiť o 09:00 hod? Ja idem.

petullia
25. nov 2008

Cawte babulky.
My sme krv nedavali odoberat, tak ti neviem povedat kolko to trva, ale isto nie dlho.... a to ti uz bude potom aj tak jedno. 😉

sana15
25. nov 2008

zunka: ja nejdem. som v praci 😒 takze az niektory dalsi tyzden - do vianoc aspon raz

kika22
25. nov 2008

caute,
ja idem cvicit buducu stredu....o 9,00
cimba tak dnes ideš 😉 ak zajtra rano tu nebude od teba ani slovo je jasne, ze kde si 🙂
co sa tyka toho odberu ani my ho nedavame...lebo ak mas vsetko kupit co by si rada dopriala svojej ratolesti tak poslanecky plat by bol ideál 😀

cimba
25. nov 2008

babiny ved sa chystám dúfam že Vám to výnde s týmto dátumom, aj malé kŕče sú ale hned prejdú 😅
šla by som s vami cvičiť ale už sa nevládzem hýbať, tak pozdravte Uhliarovú že na ňu čakám pri pôrode. Nech vám povie kedy má služby.

zunka
25. nov 2008

Cimba, pozdravím ju a zistím tie služby. Zajtra Ti napíšem, ak Ti to bude ešte treba vedieť.

cimba
25. nov 2008

dúfam že nie ale ani dnes to nevyzerá na pôrod. Dúfam že malá je v poriadku ked zatiaľ nič 😒 ale všetko na sone bolo ok, aj prietoky aj sa hýbe tak myslím že je v poriadku 😝 Nemôžem myslieť na také veci lebo sa zbláznim.

aly
25. nov 2008

petka_s nie ja som nedávala pupoč. krv, neviem nejako som sa nedokopala k zistovaniu ako a čo. 😅
cimba nemysli, neboj už čoskoro budeš s maličkou 🙂

sana15
25. nov 2008

najlepsie na tom je,ze uz druhy den pocuvam v telke,ze ako malo darcov kmenovych buniek je a bla...bla.... a v inych statoch je toho neporovnatelne viac. Aha,asi zabudaju,ze si to musime zacvakat z vlastneho, poistovne sa brania vsetkemu kde treba cosi platit... a myslim,ze pri beznych vydavkoch na zabezpecenie aj tej najzakladnejsej vybavicky je aj ta jednorazova podpora 20 tis malo. Este keby bola nahrada platu aspon pocas MD 100% tak poviem ano, tie dva platy na to dam, ale z tej trapnej materskej a este trapnejsieho rodicovskeho prispevku to vyjde akurat tak na plienky, ani na sunar nevystaci

cimba
25. nov 2008

sana zbytočne ti je rozčuľovať sa aj tak s tým nič neurobíme 😠
zunka ďakujem daj potom vedieť.

sana15
26. nov 2008

cimba???? este doma?

kika22
26. nov 2008

...aj ja prve co som rano spravila kukla ci je tu cimba...
no uvidime ci sa ozve...alebo uz je v porodnoci...

cimba
26. nov 2008

čaute baby, ešte vás sklamem, som tu ☹

sana15
26. nov 2008

malickej sa zapacilo. vsak co,v teplucku, klude....mne by sa v tejto zime tiez nikam nechcelo 😀

cimba
26. nov 2008

včera som si čítala aké znamenie je strelec a vyzerá to tak že to nie je zlé znamenie. Bude mať v podstate také isté vlastnosti ako mi dva s mužom. Odhliadnúc od toho že musí mať niečo z nás ked sme ho plodili 😀 Ale ja som Býk a muž Kozorožec. Nikoho vlastne v rodine nemáme strelca, tak konečne niečo nové 😉

petka_s
26. nov 2008

ahojte zienky,
ako je slnecno vonku 🙂
cimba-no hotovo,malej sa teda fakt paci!sa uz neviem dockat
kedy sa ti narodi,pomaly to s tebou prezivam 🙂

petka_s
26. nov 2008

a ozaj,idete niektora dnes na cvicenie o 13-tej??

ttina23
26. nov 2008

tak cimba este stale 2v1, aj my.Dnes mam 1 termin tak uvidime.A inac ja som chcela radsej strelca ako skorpiona 🙂

ttina23
26. nov 2008

mozno sa tam naozaj stretneme 🙂

sana15
26. nov 2008

a do kedy je skorpion? potom je strelec a potom kozorozec a potom vodnar? mne na to nezalezi, ale bude sranda, ak budeme mat kozorozca, leboo ja som baran, manzel byk - tak to budeme traja "rohaty" 😀

sana15
26. nov 2008

ja na cvicenie nejdem...som v praci

cimba
26. nov 2008

tina potom do mňa v tej pôrodnici vraz lebo nemáš fotku tak neviem ako vyzeráš 😀 a počkaj na mňa s rodením, lebo mňa tu všetky predbiehate so skoršími pôrodmi. 😢
Sana presne si to vystihla s tými znameniami aj v správnom poradí si ich napísala. Škorpión bol do 22.11. ved mne aj hrozilo že to bude škorión ale bude to strelec do kozorožca sa dúfam nedostanem, ale ten je daleko. 😉

zunka
26. nov 2008

Cimba, takže pani Uhliarová Ťa veeeeľmi pekne pozdravuje. Teší sa na Vás. A že ona je v nemocnici stále, tak sa nemusíš báť, že by tam nebola. A že aj ostatné sestričky a pôrodné asistentky sú skvelé, aby si sa nebála, ak by tam nááááhodou nebola. Nechcela povedať presne ako má tie služby, viem len, že v piatok má nočnú.

Boli sme aj na pôrodnej sále. Tá pôrodná posteľ je super. Taká veľká mäkká, som bola milo prekvapená. A jedna mamička ležala na čakačke a tiekla jej vyvolávačka. Ale bola kľudná len ležkala a čakala.

cimba
26. nov 2008

Zunka prepáč že som sa včera neozvala ale ako vidím tak ma spoznala aj bez mena. Díky za zistenie 😉 . Ja som len chcela vedieť či sa náhodou nestretneme ked pri nás troch čo sme stále chodili, nebola tak aby aspoň pri mne stihla. Ja som čerešnička na torte 😀 . A ako bolo? Už vieš dýchať? Ta posteľ je super už sa na ňu teším 🙂

sana15
26. nov 2008

ja dufam,ze sa tej prehliadky porodnej saly zucastnim tiez skor ako uz "na ostro" 😀

kika22
26. nov 2008

...tak cimba asi rodime vsetky veru s tebou 🙂...to cakanie je hrozne...potom budes aj ty s nami cakat 😉 oki?

tydy
26. nov 2008

ahojky, tiez uz som sa bola pozret na cviceni v Zv nemocnici len porodna sala bola vzdy obsadena, takze hovorite ze je to ok? Ako vyzeraju tie cakacky? je to pre viacero maminiek a sprchy su nekde blizko?

cimba
26. nov 2008

sana. kika aj ja to tak vidím, 😉 ale dúfam že ja pôjdem skôr, nie že by som vás nechcela vidieť ale mám už toho dosť nosiť. Ale čo nespravím pre maličkú? 😉
ahoj tydy - neboj aj tej pôrodnej sály sa dočkáš, ak chodíš na cvičká vo ZV tak pri vstupe na pôrodnú sálu je nástenka a tam je to všetko pofotené, ako ktoré izby vyzerajú aj nadštandartka tam je pofotená. Skús si na nete nájsť www.vasezdravie.com, teda myslím že je to dobrá adresa aj tam by mali byť fotky ako čo vyzerá.

zunka
26. nov 2008

Cimba, či viem dýchať? Myslím si , že áno. Ale v praxi sa to ukáže, či viem.

Tydy, čakačka vyzerá dobre. Sú tam dve postele, 2 fitlopty, gaučík, stolík, rádio tam hralo. Priamo odtial je vstup na WC a do sprchy. A hneď vedľa je pôrodná sála a tam sú tiež 2 pôrodné postele. Mne sa to tam páčilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre