Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
11. mar 2009

jej take vlasate usmievave krasne babo mas matka 😵 😵 😵

ttina vidim mas novu fotku tiez fajnova 😉 😉

a pridam sa ku gratulaciam - tanicka vsetko naj 🙂

tatiana75
11. mar 2009

ahojte,
tak sa hlasim uz z domu. vsetko prebehlo v pohode a mala Romanka uz oddychuje na gauci.
som maximalne spokojne pre vyber ZV porodnice, vsetko bolo super, len som sa nestihla podakovat, tak sa tam asi este budem musiet vratit... 😀

gabii83
11. mar 2009

vitaj doma tati spolu s romankou a gratulujeme, ved sa tam vratite na ockovanie za par dni, ci ste to dostali??

mozes sa potom pridat neskorsie na stretko s BB, ale kukni tam to je do detailov aj foteckky napr. v mojom albume, budeme sa na vas tesit 😉 😉

ja som bola s Leikou ked mala mesiac a nic jej nebolo chodime na stretka len so zdravymi detickami

tatiana75
12. mar 2009

gabi, ako sa vola presne ta tema? rada by som sa neskor pridala.
Romanka bola zaockovana na TBC pri odchode z porodnice. alebo mas na mysli ine ockovanie?

vivien22
13. mar 2009

Ahojte, tak my sme ešte stále 2v1. Malému sa nejak nechce ísť na svet. Ak do utorka nič tak v utorok mám nastúpiť do pôrodnice. Neviete náhodou, že či tam mám ísť hneď o 7.00 ráno a čo ma tam čaká?

Gratulujem k novým prírastkom 🙂

tatiana75
13. mar 2009

ahojte,
baby. tak my si to uz uzivame doma 🙂 . mala spinka, len sa casto budi zo spanku, sa nemoze vykakat. hadam to rychlo prejde. neviete nieco poradit?
inac, rodila som pri Olajcovej 😉 to som aj chcela, takze som rada.

gabii83
14. mar 2009

ahojte nechce sa mi hladat kto si pytal rady na tvaricku na vyrazky nieco - skuste tieto opytajte si to u dr. . CICADERMA nie je na predpis - okolo 2 eur stoji, na predpis su - lebo su bez receptu drahe - LIPOBASE krem, a BALNEUM HERMAL PLUS - do kupela, su super,

mi sme mali zatial Cicaderma - je to homeopatikum, nam uz po 1 dni pomohol
tak to je vsetko pekny den vam 😉 😉

petka_s
15. mar 2009

ahojte baby,sto rokov somtu nebola,ale ani sama neviem preco..asi
ze ked som nestihala sem chodit,tak som cakala kedy budem
mat viac casu a pokukam vsetko co som zameskala..

ale teraz je toho tak vela...

a ako sa mate??
vidim ze tatiana je uz po,tak gratulujem,a ako sa maju vase babiky a chlapcekovia??🙂)

gabii83
15. mar 2009

ahoj petka mi sa mame fajn, dostala si IP?? 😉 😉
kuknem si tvoje fotocky, mliecko mas?? ste zdravucky

petka_s
15. mar 2009

ano dostala,este ti musim odp..
mliecko by aj bolo,ale ked som malicku zacala prikrmovat,totalne odmieta moje,tak uz som jej prestala davat,bohuzial,
dost ma to mrzi,no ona velmi vela papka,a aj dokina povedala ze jej mojej mliecko nestacilo,
a to ze riadne plakavala ked som jej strkavala moj prsnik...uz som to nevydrzala..
a ty este kojis?a ako rastiete??
moju Lilly brali ako podvizyvenu,a teraz ma uz 5kg!aj doktorka sa smeje 🙂
malicka dostala v 4t sopliky,a este stale ich ma,tak musime este vysavt lebo rano su tam riadne nazhromazdene..
a pisete si tu s babami stale,alebo ste aj v inej teme??

gabii83
15. mar 2009

ja sa sem pravidelne kuknem ale vacsinou si pisem s bystricankami, tam pravidelne aj pisem nielen kuknem....
ja mam mliecka dost ale ozaj ked pijem vineu a caj pre kojace mam viac, zatial jej to staci....
niekedy - chvala bohu - malokedy jej to nestaci vtedy sa pyta na prsnik za hodku, mi sme boli chudokrvny ale uz je ok, utorok ideme na ockovanie, vy ste uz boli??
mi sme mali tiez sopliky ale po 2 tyz sme uz boli ok....
dufam ze aj vam to rychlo prejde, nas naposledy vazili pred mesiacom a vtedy sme mali 5 kg, ona je mala bomba, bombička moja, tučniačik, ale je čisto kojena ani nie tučko ale je dlhá, takže bude - aspon dúfam - vysoka ako ocino, 188 cm ma ja 165... utorok nas budu aj vazit... ale uz 6 alebo blizko k tomu sme...
tak sa sem kukni ak sa ti da, a prajem vela zdravicka Lilianke a aj tebe vsetko naj...

odsavacku aku mate, mi sme mali tu na vysavac a je fajn, predtym som sa trapila s ustnou ale este vela jej tam zostalo, po prichode domov z prechadzky jej odsavaj, vtedy vyjde najviac 😉

petka_s
15. mar 2009

aha,
no mame ist 30-teho a to asi bude to ockovanie,tak dufam ze ju to nebude velmi boliet..
nasa je tiez dost dlha,uz sa nosia 62,a niektore bodiky mame aj 68 😅
ale ked tym nasim dievkam chuti tak nech len papkaju,
ved ked sa zacnu plazit tak hned zhodia 🙂
uz tych soplikov nema tolko,nastastie,tak vacsinou jej len rano povysavam,
lebo vtedy ma take suche,ktore jej nedovolia volne dychat..
mali sme tiez ustnu,ja som to totalne nevladala,a dodina boleli neskutocne pluca,
lebo ten chudak tahal az bol poriadne cerveny,no neskor taku prerobil
na ten vysavac a ide to super 😉
a aj ja vam prajem vsetko naj,
a aj ostatnym kočkam 🙂
a ty chodis do nejakeho centra?co som si kuk na foto..?

gabii83
15. mar 2009

ano uz od prveho mesiaca chodime do materskeho centra s bystricankami sa stretavame, budujeme imunitu a zatial nebola chora... 😀
ked idete na ockovanie kup si homeopatikum Thuya occid za 52 sk, a das jej do mliecka 5 guliciek pred ockovanim vecer, a den ockovania tiez 5 a po ockovani tiez a bude menej vedl. ucinkov ze vraj, mi sme to uz kupilii
aby to nebolo take strasne 😉
vy chodite von?? aj medzi ludi?? mate vo zv nejake mat. centrum?

kika22
16. mar 2009

ahojte, no petka pekne, ze si sa ozvala 😉
gabi ja si chcem kupit tu cicadermu na prsniky nejak ma pobolievaju bradavky...jednu som mala prasknutu mate s tym nejaku skusenost?a to thuya occid nepoznam ale ak to ma pomoct pri ockovani veru ani nebudem vahat a kupim to potom napis ake to malo ucinky 😉

gabinka03
16. mar 2009

ahojte

teruska1
16. mar 2009

Ahojte

Tak uz sme na svete 🙂 . V stredu 11.03.2009 o 14:40 sa mi narodila dcerka Nikolka. Vazila 3070g a merala 49cm. Uz sme doma, vcera sme dosli z nemocnici. Velmi sa z nej tesime.Prajem Vam krasny dnik 🙂

martina1305
16. mar 2009

ahoj teruska, blahozelam k malej princeznicke a zelam vela vela zdravicka, mliecka a spokojne spinkanie 🙂

gabii83
16. mar 2009

teruska blahozelam je krasnaa 😵 😵 😵

kikus napisem ako nam zabrali ale kludne si to kup je to homeopatikum s tym Matejkovi neublizis a napisem ako sme reagovali na ockovanie

ahojte

zunka
16. mar 2009

Ahojte, ja som taká dojatá, keď vidím, že máme na svete ďalšie bábo. Teruska gratulujeme. Ešte to mám všetko v živej pamäti, tie pocity.....och to je taký veľký zázrak.

Gabi, aké očkovanie si mzslela?

petullia
16. mar 2009

Ahojte.
Teruuuuuus gratulujeeem strasne velmi!!!! si ma prebrala normalne! som xcela ist spat 😠 😀 😀 😀 tak vela sil, rychlu regeneraciu a malinkej len dobru naladu a zdravie a krasu a stastie a lasku a peniaze a ... 😀 vsetko len to najlepsie... juch! idem bacat... vytesena! 😵 dobru nocku babulky moje zlate.

gabii83
16. mar 2009

zunka ideme proti diphterii, pertussis a tetanus, a este streptocuccus takze dva naraz. ale vy to druhe uz mate povinne, deti narod. v r. 2008 nemaju povinne ale ak sa daju zaockovat, plati to na 100 percent poistovna
nech uz to mame za sebou 😒

zunka - vy ste este neboli??
ale uvidime ci je dobre ockovanie co sme dostali v nemocnici...
lebo nam to uz dlho nekontrolovala, dufam ze hej, lebo som jej dala homeopatikum abv mala slabsie reakcie a aj rano jej idem dat a tak.....
dobru noc

zunka
17. mar 2009

Gabi, nás očkovali iba hneď na začiatku ako 7 dňového na TBC, či čo to bolo a od vtedy nič. O týždeň v pondelok ideme do poradne, tak as opýtam. Ale to by mala dr.na to upozorňovať, však? Či to mám ja sledovať kedy a čo?

ttina23
17. mar 2009

Gabi ani nas este neockovali nemali sme este dobre zahojene plece po prvom ockovani

gratulujeme k novym babetkam a pripajam dalsie
dnes sa vo zv.porodnici narodil mojej kamoske Adamko s mierami 3580g a 55cm 🙂 tak sa tesim 😀

gabii83
17. mar 2009

neviem zunka tak mozno ani nas nebude ockovat uvidime ako som uz pisala neviem ci je to prve ockov. dobre alebo nie....
ale to dr ta upozorni ze kedy a co a aj ti to predpise, aspon tu v bb som ja musela ist po tie inj. ale su zadarmo

gratulujem k Adamku pekne velke babo 😵

gabii83
17. mar 2009

no tak sme baby doma ockovali nas
aj do jednej aj do druhej nozicky bolooo plaac ☹
ale rychlo sa ukludnila, dala som jej thuya gulky aj vecer 5 aj rano 5 a aj dnes vecer jej dam 5....
dufam ze nas horucka obide a ostatne neprijemnosti 😎

martina1305
17. mar 2009

gabii kojis malicku alebo si jej tie homeopatika dala do UM? lebo aj nas budu buduci utorok ockovat a bojim sa, aby Viki nedostala z toho teploty

gabii83
17. mar 2009

je plne kojena ja som jej dala do prevarenej lucky do 2ml a so striekackou som jej dala pekne to prehltla bez problemov, tak martina daj kludne
potom napisem ako sme to prekonali a ako nam pomohli thuya gulicky
tak ahojte
ona je taka unavena ze uz od 1 spi okrem tej hodky co sme boli u dr 😀

kika22
17. mar 2009

terus gratulujem mala je krasna....

gabi tak ako thuya gulicky?

teruska1
17. mar 2009

Ahojte 🙂 . Dakujem velmi pekne a aj ja prajem vsetkym mamickam a detickam vela, vela zdravicka 🙂

gabii83
17. mar 2009

su fajnove mala je zatial bez horucky a od ockovania spi ako duduk vratili sme sa od dr. tak spala az do pol piatej napapala okupala som ju a teraz zase spi.... neplace nie je mrzuta nic jej neni dufam ze nam to vyydrzi do rana 🤐 😝 😉

dala som jej dvakrat 5 a teraz vecer dam jej len 3 kedze nic jej nie je - ak sa zobudi

prajem pekny vecer mamicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre