Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

michalag
16. aug 2012

@vlasatica20 my so synom chodime na polikliniku do detskej nemocnice

vlasatica20
16. aug 2012

@michalag ,
prosim ta a krora dr. je tam si spokojna?,pokrocili ste?
My sme trosku lenivsi a vyzadujeme trpezlivost 🙂
dakujem ti

michalag
17. aug 2012

@vlasatica20 myslim ze je fajn, nam nešlo toho strasne vela a teraz uz len "R" trenujeme. Je to Mgr. Volčková, ak chces mozem ti dat na nu kontakt

vlasatica20
17. aug 2012

@michalag ,
ahoj ty si zlato ,daj mi to prosim do IP,este raz velmi pekne dakujem-dobru noc 🙂

ivik9
17. aug 2012

@vlasatica20 my sme s dcerou chodili na logopediu do budovy Klemo, nevedela povedat "R", tam su dve logopedicky, z mojej strany velka spokojnost 🙂

vlasatica20
17. aug 2012

@ivik9 ,dakujem pozriem 🙂

samdar
28. aug 2012

Ahojte, prosím Vás o radu, čo si treba zobrať so sebou do pôrodnice vo Zvolene? Rodila som tam pred 2 rokmi, tak predpokladám, že sa hádam toho veľa nezmenilo. Ďakujem za každú radu!

zvalka
28. aug 2012

aj ja sa spytam, ci treba tie podlozky na postel. naposledy som mala, a teda nebolo treba, mali nemocnicne 🙂
este prosim o kontakt, pripadne info, kedy byva predporodny kurz. dakujem 🙂

jagu81
29. aug 2012

Ja som rodila teraz v májú, takže ešte si pamätám. podložky do pôrodnice netreba, dajú vám nemocničné. Treba akurát vložky. Predpôrodnú prípravu organizuje jedna veľmi zlatá pôr. asistentka, stojí 6E, chodí sa tam až okolo 36tt, dohodnúť sa môžete na č. 0455201421 🙂 🙂

samdar
29. aug 2012

@jagu81 Prosím Ťa pekne a treba doniesť (pri odchode z nemocnice) pre bábätko aj poštolky a látkové plienky? Oficiálne to píšu na letáku z nemocnice, ale ten leták je starý 5 rokov. Viem, že pred 2 rokmi to nebolo treba. A treba si zobrať vlastný teplomer? (mám len ortuťový a ten veľmi nechcem nosiť 🙂 Ďakujem!

jagu81
30. aug 2012

@samdar Nie je za čo, kľudne sa pýtaj, ak ťa niečo ešte napadne 😉 Nám stačili v pôrodnici pampersky. plienky a poštolky zobrať môžeš, ale začali sme široko baliť až doma. V pôrodnici to nikto ani len nespomenul, až doma to mňa napadlo, že hádam by aj bolo vhodné. pediatrička keď bola malú pozrieť kázala baliť na široko, ale to sme už vtedy mali 🙂 Teplomer som ja nemala a ani nebolo treba, ženám merali sestričky pred vizitou tým bezdotykovým a detičkám ani neviem, keďže ich vždy pred vizitou zobrali na novorodenecké a doniesli až po vizite.
Držím palce, nech vám to dobre dopadne 🙂

samdar
30. aug 2012

@jagu81 Ďakujem veľmi pekne za rady! A ešte sa opýtam, že či mohla návšteva prísť (viac-menej) hocikedy cez deň? Viem, že sú oficiálne vypísané návštevné hodiny, ale či nevadilo, keď Ťa niekto príde pozrieť aj mimo nich...

michalag
30. aug 2012

@samdar dolezite je aby ti navsteva neprisla rano co ani nepredpokladam kym nie je vizita, potom to je uz v podstate jedno kedy ti navstevy pride. Nikto z toho nerobil dramu ked prisli pred obedom alebo az po navstevnych hodinach 😉

samdar
30. aug 2012

@michalag Jéj, Miška , čauko, si to ty??? dík, tak som rada, že sa to nezmenilo, že je to také voľnejšie.

michalag
30. aug 2012

@samdar ??? pozname sa? 😅

samdar
30. aug 2012

@michalag hehe, poznáme, napíšem ti do IP, hej?

jagu81
30. aug 2012

@samdar v podstate hocikedy po vizite - nejak po pol 9. Nikto to tam neriešil. Aj za mnou chodil muž všelijako, keď mal voľno a v pohode.

zvolovci
10. sep 2012

ahojte, troska od veci, ale nepredavate niekto, alebo neviete o niekom kto predava zahradku na zlataku? 🙂 diiik

michalag
10. sep 2012

Neviete nejake najnovsie info (platba, ktorý dr. to robi) o 3D/ 4D vo ZV?

vlasatica20
10. sep 2012

@michalag ,ahoj IP

vlasatica20
10. sep 2012

@zvolovci ,
viem,ale na padborovej,asi som ti moc nepomohla,no tu predava znama

laurica123
11. sep 2012

ahojte zienky este len tak rozmyslam ze kde asi by bolo lepsie ist rozmyslam medzi bb a zv porodnicou ktora je lepsia v bb som rodila raz a bolo to take no ani dobre ani zle tak ake su vase skusenosti zo zv porodnicou ?? dakujem

michalag
11. sep 2012

@laurica123 najlepsie si precitat diskusiu 😅 . Ale co poznam baby a rodili v BB a v ZV vraj to bolo uplne ine - lepsia starostlivost, pristup

laurica123
11. sep 2012

@michalag citala som 😉 ale po tretej strane ma prestalo bavit..a chcela som vediet hlavne nazory od bab ktore tam rodili nedavno ...dakujem

babush
11. sep 2012

@laurica123 som sice z BB ale obe deti som rodila v ZV a som spokojna so vsetkym, az na tu stravu, ale nie je to all inclusive so svedskymi stolmi, ze ano 😀 Podla toho, co som pocula o BB, tak ocenis hlavne starostlivost detskych aj gynekologickych sestier na sestonedeli. Babo ti daju prisat hned, co nie je uplne samozrejme v BB a tak dalej. Aj tretie by som zas a znova sla rodit sem 😉

laurica123
11. sep 2012

@babush no vsak ano ja som uz rodila v bb prvu dcerku a doktora som mala tiez nie bohvieco a sestry na sestonedeli boli fakt super aj ked zopar ich bolo aj nie najprijemnejsich...ale deckarky hroza asi jedna tam bola tak super ze aj pomohla ostatne nic moc strava fuuu tak taka hladna som v zivote nebola ako ked som odchadzala z nemocnice 🙂 🙂 all inclusive by siel 🙂 🙂 a v bb nedavaju vobec prisat teda aspon mne nedali... a doktory su tam aky lebo bb je zase na toto taka ze ujde no samozrejme nie vsetci ? 🙂

samdar
12. sep 2012

@laurica123 Jednoznačne Zvolen 🙂 teraz som tam druhýkrát rodila a nemôžem sa na nič sťažovať, bolo to fajn...jasné, strava a postele by sa mohli zlepšiť, ale zas to nebolo také hrozné 🙂 Kamarátka si robila pred mesiacom prieskum v BB pôrodnici, bola sa tam popýtať, ale narazila len na neochotu a naozaj neosobné správanie a prístup personálu...ona je z BB, ale rozhodla sa rodiť vo ZV. Takže odporúčam ZV.

michalag
12. sep 2012

@samdar jeeej takže uz to mas za sebou 🙂 Gratulujeeeem 😵 😵 😵

samdar
12. sep 2012

@michalag Ďakujem!!! "Zvládli" sme to už 4.9. (pôvodne som mala termín až dnes 🙂 ale hlavne, že je to za nami 🙂 Ďakujeme a aj vy sa držte!

babush
12. sep 2012

@laurica123 noo..pravdupovediac, ani co sa tyka doktorov, to nie je v BB take, ake by to na fakultnu nemocnicu malo byt. Primar je spiatocnik a tazko je ostatnym kvalitnym lekarom bojovat s nim, tak z nich vela dobrych odislo. Samozrejme, ak je nejaky problem, tak musis ratat s prevozom do BB, ale do detskej fakultnej, ale nad takymito vecami sa ani neuvazuje..to je mi jasne. Ja som mala oba razy vybaveneho primara v ZV a som bola spokojna..takze asi tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre