Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

michalag
29. jún 2012

@matveja ja som o nom aj rozmyslala, kamaratka k nemu tiez chodi a je spokojna. Povie ti aj sam od seba, ked nahodou, teda ci ti aj vysvetli, alebo to musis z neho žmykať ako z citrona?

vlasatica20
29. jún 2012

baby
kde sa budete chodit kupat tento rok s detickami,ked je Kovacova zatvorena ☹ ,
teda neviem ci je to pravda,ale nasla som to na fore,ze bude vo Zvolene fungovat iba Neresnica.
Tam bola vzdy studena voda,aspon podla mna.
Boli ste tam v poslednej dobe?Je to tam prerobene?
Kolko stoji stupne?Je tam obcerstenie?

vlasatica20
29. jún 2012

@annie13 ,
dakujem,ale aj naozaj to tak dobre vyzera aj v skutocnosti.
A ta voda ma naozaj tolko stupnov?
Ja som na Neresnici bola asi pred 10-rokmi a uz vtedy to nebolo nic-moc ☹

michalag
29. jún 2012

@vlasatica20 ja tam chodit nebudem, v tom najmenšom nie je az taka studena, ale do detskeho (pre najmensich) ist ty s dieťatom nemozes ... a druha vec mne je tam zima a urcite to bude riadne natrieskane. My budeme sem-tam chodit bud do Vyhni alebo Kremnice na kupko

lucka23
29. jún 2012

@michalag MUDr. Simo. tiez som k nemu pred pol rokom prestupila a max. spokojnost. 🙂

michalag
29. jún 2012

@lucka23 Ja chodim uz 7 rokov na Zapad, ale uz pocas 2 tehu som to lutovala, ze som neprestupila k niekomu inemu
A nevies ako to je, musis si vypytat kartu ci ony si ju vyziadaju?
A kde presne ma ordinaciu?

vlasatica20
29. jún 2012

@michalag ,
ja som si teraz pozrela,ze sa rozpravate o mojom dr. 🙂 ,
na jeho stranke je cislo zavolaj a on ti vsetko vysvetli a dohodnes sa.

michalag
29. jún 2012

@vlasatica20 hodis mi link?, kludne aj do IP

vlasatica20
29. jún 2012

@michalag- kuk IP,

inac tie Vyhne su celkom dobry napad,len ta cesta hrôza.Tam som bola,ale tiez to byva dobre plne.
A Kremnica je to tam prerobene? tam to vôbec nepoznam.
Inac ti môzem doporucit Santovku je to tam super,ani nie az tak drahe a naozaj pre deticky perfektne 🙂 🙂 ,aspon
ja som bola velmi spokojna,samozrejme aj ratolesti.

michalag
29. jún 2012

@vlasatica20 a to je kde, o tomto pocujem prvy krat 😲

vlasatica20
29. jún 2012

@michalag
je to smerom na Levice pozri ich stranku daj si normale kupalisko Santovka
je to dost daleko asi 70km od Zvolena,ale chodi tam naozaj dost ludi zo Zv aj z B.B.
Mne cestovanie ani mojim ratolestiam neprekaza.
Je tam fajn,ale treba sa naozaj vybrat na cely den.No oplati sa

michalag
29. jún 2012

@vlasatica20 idem to kuknut 🙂

lucka23
2. júl 2012

@michalag co viem tak berie nove pacientky. 🙂 nedavno tam prestupovala moja kamoska. kartu si vyziada on nemusis ty. 🙂 a ja som velmi spokojna.

michalag
2. júl 2012

@lucka23 dakujem za info 🙂

mimi21
11. júl 2012

@vlasatica20 na kupanie skus Ekoma centrum v sekierskej doline, je tam menej ludi, da sa tam prejst, preliezky - vsetko super, my chosime este do dudiniec 😉

vlasatica20
11. júl 2012

@mimi21 dakujem tam to nepoznam,ale super kuknem tam 🙂 ,Dudince su dobre tam sme boli,len bolo dost ludi.

vlasatica20
11. júl 2012

@mimi21 ,dakujem uz viem mala som tam raz akciu z prace,ale to bolo uz dost davno , na tuto oblast vo Zvolene som uplne zabudla,je to tam naozaj pekne este raz dik 🙂 🙂 🙂

danadany
12. júl 2012

@vlasatica20 skús orlík na priehrade, tam je super alebo Sliač, ak ti teda nevadí tá voda

samdar
2. aug 2012

Ahojte, neviete mi prosím poradiť, či sa platí za prítomnosť manžela pri pôrode vo Zvolenskej nemocnici? Ak áno, tak koľko? 🙂 Ďakujem vopred!

mavion
2. aug 2012

@samdar plati, cca 17 eur to bolo pred dvoma rokmi 😉

sofia2009
3. aug 2012

@samdar ahoj plati sa 25 eur

samdar
5. aug 2012

@sofia2009 Aha, ďakujem, tak to zrejme zdraželo 🙂 a môže byť muž aj na čakačke? Či až v tej druhej fáze, keď sa už bábo tlačí von? Môj muž totiž stihol pri prvom bábätku dobehnúť len na ten záver, ale tentokrát by ma potešilo, keby so mnou aj "čakal". Dá sa to? Ďakujem!

sofia2009
5. aug 2012

@samdar tak pri mne bol cely cas aj na cakacke moze byt aj tam neboj dovolia mu len musis povedat ze ho chces. ano zdrazelo ale stoji to za tu pomoc ked je stebou 🙂 🙂 a tatinko si tiez rad vychutna prichod svojho babatka 🙂

samdar
5. aug 2012

@sofia2009 🙂 ďakujem za rady, určite je to dobrá pomoc, keď tam nie si taká sama, s tou čakačkou si ma potešila, lebo som si nebola istá...

patricio
16. aug 2012

Ahojte žienky,
čítala som diskusiu a nedá mi nepispieť. Síce som rodila v roku 2005, ale vtedy som bola spokojná. a teraz som znovu tehotná a chcem zas rodiť vo Zvolene, do BB ani náhodou švagrine tam vyvolali pôrod umelo a chudina sa trapila dva dni takže určite tam nepojdem. Čo sa týka Dr. Šima je to moj gynekolog už dlho aj som rodila pri ňom len vtedy sa za svojho doktora neplatilo, neviete kolko sa platí teraz? So Šimom som spokojná i keď je taký nemastný-neslaný 😀 😀 😀 .

Vďaka za odpoveď

vlasatica20
16. aug 2012

@patricio ,plati sa 250eur 😒

vlasatica20
16. aug 2012

Ahojte dost surne by som potrebovala informaciu o jaslickach vo Zvolene,
neviete mi niektora poradit ak mate skusenosti bola by som vam vdacna za odpoved.
Tie co boli na Zlatom potoku su zrusene,alebo prestahovane no neviem kde,ak ma
niektora skusenost kludne aj do IP.Je jedno aka lokalita vo Zvolene, dakujem 🙂

vlasatica20
16. aug 2012

Baby,ked uz otravujem a vzdy mi dobre poradite 🙂 ,nechodi niektora k logopedicke so svojou ratolestou,
my mame trochu problem a potrebovala by som niekoho poradit.Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre