Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
22. dec 2008

zadok vacsi?? nemyslim si ale kedze sme teraz 9 mesiacov boli ovela pasivnejsie, tak sa to este da, a potom uz moozme chodit na prechadzky s rozumom trosku cvicit, ak nebudeme dojcit, co ja chcem aj vy urcite, tak aj viac mozeme cvicit. ale radsej to dojcenie.

gabii83
22. dec 2008

dala si tam tie fotky sicher ist sicher hned aj dvakrat 😀 😀 😀

zunka
22. dec 2008

Idem skúsiť zaliezť do postele. Takto skoro som už dávno nešla spať, ale oddychovať treba kým sa ešte dá. Zajtra by som potom pridala tie aktuálne fotky. Dobrú noc!

gabii83
22. dec 2008

oki aj ja asi pomaly, dobru noc, dufam, ze sa vam bude spat, nie ako mne.....

tak pekne snicky

zunka
23. dec 2008

Hlásim, že som doma. Stehná, lonové kosti síce bolia ako šľak, ale nič iné. 😉

tatolu
23. dec 2008

Dobré ránko,
ako ste sa vyspali?
Ešte ste celé?
Mne sa tiež zdá, že už to budete mať za chvíľu za sebou. Som straaaaaaaaaaaaašne zvedavá.
Miriam

petullia
23. dec 2008

Cawte babusky moje tehulkovske... tak riadny napinak ste tu doruiesili teraz 😎 ... normalne ma stekli v zaludku z vas 😀 ... dobre, dobre!!! 😉 Drzim vam palciska teda.

gabii83
23. dec 2008

no zunka ty si doma petka_s je asi este u gyn. ako si sa vyspala? ja sa citim ako ked ma clovek chripku, vsetko ma boli, doslova. ale uz tyych par dni vydrzime, len som uz psychicky tiez unavena z toho, z tych bolesti.

ty nezvykla si byt tak s tym? ☹ ☹
aj som trosku nervozna.

gabii83
23. dec 2008

ale vam sa to uz s petkou blizi, tak ako osstatny vravia, a ja kedy som na rade, ??ja budem posledna?? 😖
mozno ze petku uz ani nepusitili domov, no som zvedava, ale dodino nam to napise urcite

hoci ked to pride na buduci rok dostaneme 5 tis.viac, jediny pozitivum, mi dneska ideme obedovat do mesta dufam ze to zvladnem, ale sa tesim, mne sa nic nechce ani na Vianoce varit, akoze momentalne sa mi nic nechce, ale aj tak budem,

zatial sa majte 😀 😀

martina1305
23. dec 2008

baby nebojte sa, posledna rodit tu budem asi az ja 🙂 .

ttina23
23. dec 2008

a co je s petkou?

gabii83
23. dec 2008

to sa pytam aj ja, mozno uz ma Lilianu na svete 😀 😀 😀 😀 😀

ale dodino nam to nenapisal 😀

keby bola doma tak by nam urcite pisala, takze ona bola prvá

tatolu
23. dec 2008

tiež na ňu celý deň myslím.
Myslíte, že Dodino bude chcieť niečo nejakým babám písať?
Ten môj by asi nechcel. 😀 😀 😀

gabii83
23. dec 2008

to len žartujem, lebo to písala včera, a hoci ju nepoznám myslím na ňu aj ja dnes...

určite sa ozve, keď ssa vrátia s mimcom, a dúfam, že sa má dobre. Keby vedela že ako jej držíme palce, a myslime na ňu určite by jej bolo lepšie 😀 😀 😀

takže šťastné a veselé ešte raz

petka_s
23. dec 2008

no ahojte,
tak vas nepotesim,este som tu,stale s tymi bolestami,
doobeda som bolavtej porodke,mala je zdrava a vsetko je ok,
tak vsetko sa roztahuje tak ako ma,
preto tie bolesti,
ale inac zatial nic, 😒
no a potom sme este nakupovali darceky,tak ak ste boli v meste
a videli ste krivajucu tehulku tak to som bola ja 😀
krivam ako taky stary chory clovek 😀 😀 😀
a dodino napise,bude musiet,inak dostane po ritke ked by som dosla z porodnice a zistila
ze by nemyslel na vas 😀 😉

petka_s
23. dec 2008

idem uz buvat,som nejaka utahana,tak dobru noc,
a prajem Vam krasne a vesele Vianoce 🙂

petullia
24. dec 2008

Krasne a vesele Vianoce!!! 😵 Juuuj, keby ste tak dnes rodili babusky... to by boli dariskaaaa 😎 😀 ... krasne prezite dnesny dnik a vlastne cele sviatky.. skrochnite sa pred telku a vychutnavajte si posledne okamihy tehulkovania 😉

cimba
24. dec 2008

Ahoj baby 🙂
mááááááááme Vianoce, petulia naše spoločné s bábätkami...... dúfam že budú krásne, síce oni to ešte nevnímajú ale o rok to bude zábava.
Neprihlásim sa raz a už sa tu pomaly rodí, petka k tomu daleko nemá a aj zunka je na tom podobne. Tak baby držím palce ak by ešte náhodou na sviatky bol nejaký pôrod...
petulia s tou telkou máš pravdu, musíme sa všetky vykvasiť pred ňu ale keby aspoň niečo poriadne dávali, a keby som bola tehotná tak by som iba sedela a jedla, ale teraz ma Eliška zamestnáva riadne, oči mám ako angorák - červené a unavené, začali ma nejako svrbieť tak dúfam že nemám alergiu na niečo, u nás ju nikto nemá 😝

petullia
24. dec 2008

No Cimbus, my si uzijete krasne sviatky v detskych izbickach 😉 ... krochnit budeme na dochodku 😀 ... ale aj takto su to kraaasne sviatky 😵 ... mangel varuje malinkeho, ja pisem capiny na nete... celkom fajn den 😀

tatolu
24. dec 2008

Ahojte,
Cimba, mala by si oddychovať, keď malá spinká. Zbytočne preťažíš svoj organizmus a to nebude dobré ani pre Elišku. To nemá byť pokarhanie, iba dobrá rada. Ale čo sa mňa týka, som rada že si tu 😉

Mne je tiež fajnovo, drahý varí, najmenšie spia a najstarší pôjde za chvíľu. Práve som dovysávala a teraz som si tu kľochla.

Peťka, škoda, že to ešte nemáš za sebou, i keď teraz v nemocnici... Nejak to vydrž a oddychuj.

sana15
24. dec 2008

ahojte kocky. prajem vam krasne Vianoce 😵
Petka: tak,zeby dnes??? 😕

ttina23
24. dec 2008

prekrasne vianoce prajeme a nech uz mate aj Vy male batozky 🙂

cimba
24. dec 2008

ahoj tatolu, nedá sa mi spať ja viem že by som mala ale ked sa nato chystám tak sa malá zobudí a už som na naspala. To isté robí aj v noci, už neviem ako na ňu. Včera nám nemohla zaspať od večera 18.00 až do 2.00 rána bola hore ani nespala. Oči mám ako angorák.....

tatolu
24. dec 2008

Ahoj Cimba,
chúďa moje. Eliška stále plače, alebo sa chce iba hrať? Ako by som Ti pomohla?

zunka
24. dec 2008

Ahojte. Žiadna zmena. Som doma a stále ma to tak bolí. To asi všetko už pripravuje a rozťahuje. Už som si nejak na tú bolesť zvykla a fungujem normálne ale na menej obrátok. Nohy dávam naširoko a dá sa to zvládnuť. Takže ruším poplach a na rodenie to nevypadá. Gabi, kľudne môžeš ísť ty 😉 , ty sa asi viac nevieš dočkať.
Dnes som robila rezne a normálne mám mozoľ od toho klepáča 😀 .

ttina23
24. dec 2008

cimba tak to stym spaním poznam aj nas maly spi cez den a v noci vystraja 😉

tatolu
24. dec 2008

Zunka a fitloptu nemáš? Môžeš aspon v noci spať?

beata179
25. dec 2008

ahojte zienky, dovolte aby som sa k vam pridala, najskor prajem pekne a pokojne sviatky 🙂 , ale hlavne vela zdaru pri porode. Ja uz mam jeden za sebou, a 12.1. ocakavame druhy, tak tiez drzte palce...

tatolu
25. dec 2008

Ahoj Beatka,
aj Tebe krásne sviatky.

beata179
25. dec 2008

Ako som si vsimla koniec decembra a januar je riadne pestry... 🙂 Dufam ze ja sa pridam k tomu januaru... Vsetko by bolo fajn, len keby bolo babo dobre otocene, zatial to vyzera na porod koncom panvovym... Mam obavy z toho, ci sa pri porode neublizi malej ak by sa lekar rozhodol ze rodime normalne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre