Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petullia
7. feb 2009

Halo, cauteee... mangel zacal svoju mesacnu dovcuuuu.... juchuuuu 😎 taka som happy! uz som sa objednala ku kadernicke 😀 Baby vy mate riadnych buchtosov... len tak daaalej. 😉

zunka
7. feb 2009

Ahojte. My ako 5 týždňový sme mali 4400g - za 3týždne pribral kilo.

gabii83
7. feb 2009

pekne nam vsetkym pribudaju kilááá 😀 😀

martina1305
7. feb 2009

aj nasej Vikinke sa uz viditelne zagulatili licka a aj brusko 😵 . najblizsie ideme do poradne 24. februara, to uz budeme mat vyse mesiac, tak som zvedava, ze kolko sme pribrali.

lubi22
8. feb 2009

Ahojte 🙂

Zuzik25, Lentilka, Tatiana - pozerala som na stranke porodnice a poskytuju aj komplexnu tehotensku poradnu v 36 - 40tt (UZV, CTG, prietoky) - takze presne tak ako chodim aj ja. Je tam napisane, ze sa za to plati 500 Sk (16,60 Eur), v pripade, ze budes v zvolenskej porodnici aj rodit, tak je to 0 Sk. Ak si chces vybrat lekara, ktory bude Tvoje poradne viest, plati sa za to 200 Sk (6,64 Eur).

zuzik25
8. feb 2009

lubi, a ty si si vybrala lekara ktory vedie poradnu? ja ZV lekarov vobec nepoznam. 😒

lentilk.a
8. feb 2009

jej, lubi, dakujem velmi pekne za info 😉

lubi22
8. feb 2009

Zuzik ja mam vybraneho lekara k porodu, tym padom mi robi aj poradne 😉 Ale myslim, ze ak nechces konkretneho lekara k porodu (za to sa plati 7000 Sk) tak vsetci lekari v ZV su uplne v pohode, takze je jedno, kto bude robit poradne. Este v case, ked som mala Samka tam bol jeden lekar, ktoreho nikto nejako nechcel, ale myslim, ze baby pisali, ze uz nechodi k porodom 😉 Mozno by bolo najlepsie zavolat tam, ked budes v nejakom 34 tt a dohodnut sa, ku komu mas prist na poradnu 😉

Lentilka, nie je zaco 😵

hava77
9. feb 2009

ahojte kocky, chcem sa vas spytat, raz ste tu preberali nejaky caj z ostruziny malinovej alebo take nieco....ze to pomaha pri porode 😕 . neviete kde v zv by sa dal kupit?

lubi22 mne vravela dr. ze na poradne posledny mesiac sa uz nechodi do nemocnice 😕 cize len ak nechces chodit k svojmu dr. tak vtedy sa tam mozes ohlasit?

petullia
9. feb 2009

Ja som chodila do poslednej chvile k mojmu dokimu na kontroly a do porodnice som si prisla len odrodit... teda ked nepocitam cvicenie s p.Uhliarovou 🙂
cajik neviem, asi v lekarni, nie? 😕

hava77
9. feb 2009

petullia, to cvicenie bolo super, p.uhliarova je super, robotu berie ako poslanie 🙂
ten cajik vsade nemaju, a nechce sa mi behat po celom zv 😉

martina1305
9. feb 2009

hava77 ja som ten cajik pila a kupovala som si ho v Lekarni Vase Zdravie na poliklinike. nemali ho hned, ale ochotne mi ho objednali. ani som ho nestihla cely dopit 😉

hava77
9. feb 2009

martina dakujem a kedy si ho zacala pit?

martina1305
9. feb 2009

tusim od 36. tt, ak si dobre pamätam 🙂 . a myslim, ze asi aj pomohol 😉

gabii83
9. feb 2009

petulia Julius kolko vazi, a dneska mi kamaratka odporucala na zvysenie tvorbu mliecka homeopatikum - RICINUS COMMUNIS 5CH - co jej aj touto cestou dakujem, lebo mala mi papa teraz kazde 2 hodky a v 1prsniku mam, mala som vela MM v druhom menej a nestacilo jej to
no musim ist maLA ;Ö vola

lubi22
9. feb 2009

Ahojte 🙂

Hava77 - nie vsetci lekari maju potrebne vybavenie, aby dokazali robit poradne v tych poslednych tyzdnoch, sono, prietoky ap. Tak potom sa chodi do nemocnice. Ale ak to Tvoja lekarka ma tak jasnacka ze Ti staci prist do porodnice iba k porodu 😉

Gabi tie homeopatika su super, ja som ich pouzivala pri samkovi, teraz mam kupene uz vopred, vzdy mi pomohli okamzite a mliecka bolo viac 😉

tatiana75
10. feb 2009

ahojte,
takze ja som dnes bola u mojho lekara.
lentilk.a, zuzik25.
ja som vcera volala do ZV priamo do poradne a tam mi povedali, ze mam normalne chodit do BB, ze oni poradnu pre BB nevedu. ze tvoj lekar je povinny ta viest az do porodu. takze to vyzera tak, ze do poradne budeme chodit do BB a do ZV uz prideme len odrodit 😀 . samozrejme to plati pre tie, kt. nemaju zazmluvneneho lekara (7000 Sk).
tak som sa dnes sestricky pytala ako to chodi v BB. povedala, ze teraz je to nejake divne, ze lekari uz maju zakazane ostavat po prac. dobe v praci, takze absolutne nestihaju robit poradnu. V BB to vraj robi dr. Vodecky. Ze sa jej stalo, ze sa odtial vratili nejake mamicky, ze ich nestihli vysetrit.
takze to vyzera tak, ze budem celkom rada ak posledny mesiac stihnem aspon jednu poradnu v BB pred porodom.
som dnes na nu cumela ako puk. 😖 nase krasne zdravotnictvo... ja uz nemam slov. mi je z toho vsetkeho na grc.
esteze nemam ziadne problemy.
idem sa nejako ukludnit, lebo ma picne. asi sa idem najest 😉

tatiana75
10. feb 2009

este sa chcem opytat dievcat za ZV, ako casto ste chodili do poradne ten mesiac pred porodom?

hava77
10. feb 2009

ahojte, tatiana ja som bola prekvapena ked mi moja dr. dala poradnu v 8 mesiaci presne po 30 dnoch. hoci vsade sa pise ze by mala byt poradna v 8 mes. kazde 2 tyzdne a v 9 mesiaci kazdy tyzden.....pravdupovediac sama som zvedava ako mi da dalsiu. idem tam 26 feb tak ti dam vediet az potom 😉 ako tak pozeram tak sa mozno v tej zvolenskej porodnici stretneme 😎

tatiana75
10. feb 2009

hava77,
je mozne, ze sa stretneme. druhy termin mam 3.4. tak uvidime.
dufam, ze sa tam nestretneme 1. aprila 😀

hava77
10. feb 2009

tatiana75, ja mam len jeden termin, druhy a ani treti mi nikto nepovedal 😅 ....
ja stale malemu vykladam ze neh sa neopovazi narodit 1.4.....mam kolegu ten je vtedy narodeny no ale to je riaden exot 😀

vivien22
10. feb 2009

Ahojte kočky.ako som na MD tak už nestíham ani na koníka chodiť. 🙂
Mne moja Dr. povedala, že až do pôrodu mám chodiť do poradne k nej a až keď budem 10 dní po termíne až potom mám ísť do pôrodnice (samozrejme ak to na mňa nepríde skôr) 😉

vivien22
10. feb 2009

A ešte som Vám chcela napísať, že aj ja chodím do poradne iba raz za mesiac a to som už v 9.mesiaci. Najbližšiu mám o týždeň, to bude po 2 týždňoch a potom už budem chodiť každý týždeň.

gabii83
10. feb 2009

tatianatak ako vivien pise, ja som nestihla ist do poradne ani raz do BB dala mi gyn. termin na 29. dec. ale mala sa mi narodila 24. 😀

tatiana75
11. feb 2009

ahojte,
ja sa chcem opytat, ci ste niektora nemavali krce do slabin. mavam ich aj 10 x za den a upne mi to ochromi celu nohu na niekolko sekund. je to strasna bolest.

gabii83
11. feb 2009

ja ti v tom neporadim nemala som 😨

zunka
11. feb 2009

Tati, mna boleli slabiny a celá panva-kosti týždeň pred pôrodom. Rozťahovalo sa to a pripravovalo na pôrod. Ale ty máš eštš čas.

zunka
11. feb 2009

Baby a ako dlho ste mali alebo planujete mať babätká v zavinovačke?

matap
11. feb 2009

Zunka, ja som prvého syna mala v zavinovačke do necelých 2 mesiacov. Potom sa mi tam už ani veľmi nezmestil.
Tie kvapky Kanavit sa berú raz do mesiaca do 6 mesiacov veku bábätka a Vigantol celý prvý rok života každý deň.

cimba
11. feb 2009

ahojte, zunka ja už malú nedávam do zavinovačky zrušila som ju kedže zo všetkých už vyrástla 😀 a ako pomáha plienka?
a ináč, si ako nažívate? Dávno sa neozvala petka, sana, kika, maličký asi dávajú riadne zabrať 🙂
ja si pomaly začínam zvykať aj ked to spanie Elišky je každý deň stále rovnaké cez deň asi hodinu ked papá tak spí a potom vyvádza a sme aj dnes som išla spať až okolo 3.00 a to každý deň, už si vypýtam od dokiny nejaký rohipnol aby spala aj v noci 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre