Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

michalag
14. nov 2010

@miska_zv caaaawko 🙂 , ako sa mate?

miska_zv
14. nov 2010

@michalag my sa máme fajn 🙂 Miško pekne rastie, už aby bol tu. Už sa na neho tešíme 🙂 a vy ako?

michalag
14. nov 2010

@miska_zv uz sa vam to pekne krati 😵 a snad aspon tie 2tt este vydrzite 2v1 a potom mozete spolu travit prve Vianoce vsetci traja 🙂
My sa mame v celku dobre, no mala je ako certik z rozkami, je strasne zvedava a vsetko by najracsej mala v puse 😅 😀

bubulacik
14. nov 2010

@michalag no veru este tu strasim no co uz ked sa nam na svet nechce 🙂

@miska_zv chodim na zapade ku Kovacikovy ale teraz ho zastupovala Brathova no vsak sa tesime ale uz by mmohlo ist von ved uz zajtra sa hadam dockaaaame a ty ku komu chodis?

miska_zv
14. nov 2010

@michalag no veru,tie 2 tt ešte vydržíme a potom už začnem na neho naliehať 😀 veď aj on chce určite vidieť stromček a nie kukať z bruška,no riadne práve vykopkáva, takže určite mám pravdu 😀 @bubulacik ja chodím k Blahutiakovej, oproti centrumu. Akurát som bola v stredu na prietokoch, vraj vsetko ok. Tak ešte pár týždňov nech si hovie v brušku a potom von, len mu musím dohovoriť 😀 nech už sme na Vianoce pod stromčekom doma spolu 😉 aj váš mrňous už bude za chvíľu na svete. A zajtra ak nič,tak vyvolávačka?

michalag
14. nov 2010

@bubulacik a si s nim spokojna? myslim spravanie a tak ....... ja k nemu tiez chodim pokial som chodila na preventivky tak mi to tak nevadilo, ale pocas tehu som moc s nim spokojna nebola a rozmyslala som ze zmenim, ale kedze dalsie uz neplanujeme tak uz ani nevymyslam, ved raz za rok to nejako prezijem

bubulacik
14. nov 2010

@michalag no tak sa nestazujem ale co tu vsetky pisu ze chodia na prietoky a mna poslal len raz a ked sa ho nieco spytas ci je to ok tak hej aj ked to tk neni ale dako sme to snim zvladli tak co uz a reco uz neplanujes dalsie??? a presne raz do roka sa da zvladnut 😀

bubulacik
14. nov 2010

@miska_zv no neboj hadm sa vypita von kym budu vianoce no ak nic do zajtra tak ta vyvolacka ale ja stale verim ze sa jej vyhnem 😀

miska_zv
14. nov 2010

@bubulacik no tak ti budem držať všetky prsty,aby si sa jej vyhla. Aj keď kamoške ju pichali v júli, a mala síce silnejšie kontrakcie,ale riadne rýchly pôrod... Tvoj priateľ chce byť pri pôrode?

michalag
14. nov 2010

@bubulacik uz dalsie nie, zatial stacia 2 drobci 🙂 a mozno ked budu drobci vacsi a bude nam to chybat ale asi skor nie ako ano aj ked nikdy nehovor nikdy 😝 😀
Presne ja som mu raz spominala ze mi dost casto tvrdne brusko a on mi povedal ze pokial to nie je v pravidelnych intervaloch tak to je v pohode a ze to sa maternica zacina pripravovat (bola som tusim okolo 30tt) ale ja som si dala magnezium a bolo to lepsie ...... kebyze mam mat dalsieho drobca tak asi zmenim doktora

miska_zv
14. nov 2010

@michalag ja som tiež nepočula nič dobré na toho Kováčika... Minule inak bola u mňa Džaba aj s malým Jonatánom, riadne je podarený. Furt drichme. Som sľúbila aj Peti Zajovi,že ju prídem omrknúť,ale už sa mi strašne zle chodí. Malý padol o dosť nižšie. Asi preto,že som počas celého tehu veľa chodila. Tak hádam aj pred termínom pôjde malý von 🙂 mohol by. Zatiaľ sa neotváram, mi povedala...

marketka3005
15. nov 2010

@bubulacik ale nic nove nemame.....a ty co?

standa82
16. nov 2010

@martina_martin ...aj my sme už doma, včera sme prišli 🙂 Malinej sa ktoviako spinkať v noci nechce. V noci sa napapal 2x, no od 4.00 do 5.30 bola hore - nechcela spinkať. Potom zaspala, spinkala do 8.15 - napapala sa, pokakala a opäť zaspala a spinká. Nuž, musí si len zvyknúť 🙂 A s papaním je to u nás tak, že sa napapá, 10 min.jej troví a potom si ešte dodá zvyšok, ktorý nestihla lebo zaspala a spinká. Vieme sa parádne zlostiť.

martina_martin
16. nov 2010

@standa82 ahojky, som rada že už to máš aj ty za sebou, no u nás je to rovnakééé len posledne od večera do druhej rána buntoší tak sme už ku koncu hotoví a potom spí do pol deviatej rána a stááále je hladná nestíham kojiť tak musím dokrmovať niekedy.

janica81
16. nov 2010

@martina_martin gratulujem 🙂 dokrmujes uz UM?

janica81
16. nov 2010

@martina_martin a este ako si nakoniec bola spokojna s porodnicou? viem ze si chcela nadstand. a nebola volna?

standa82
16. nov 2010

@martina_martin ...vy od večera do 2.00 a my od 4.00 do 6.00 buntošíme a zlostíme sa a niekedy papáme každé dve hodiny 🙂

mikuska0805
16. nov 2010

ahojte cerstve maminky, chcela by som vas poprosit o nejaky aktualny zoznam veci, co si mam pobalit do porodnice(pre seba aj pre babo). Tato tema je dost dlha, a tak som to nejak nenasla 🙂

martina_martin
16. nov 2010

@janica81 Veru nebola voľná ja som bola zapísaná k 7.nov. porodila som ôsmeho a deň predtým teda siedmeho sa obsadila takže zapisovanie do poradovníka je úúúúúplne nepodstatné a zbytočné, no dokrmujem hlavne v noci lebo len jesť pýta každú pol hodinu kým sa neuspokojí do druhej rána od večera a potom spí už do rána 8-9.

martina_martin
16. nov 2010

@mikuska0805 Určite aspoň 2 pyžamá, hyg. potreby, pohár, pôrodnícke vložky, príbor,papuče, uteráky, nejaku košelu na pôrod, pre dieťa len jednorazovky a oblečenie v ktorom pôjdete domov. Snád som na nič nezabudla.

janica81
16. nov 2010

@mikuska0805 do zv?
pre seba: aspon 2 pyzama, vlozky po porode, nohavicky, hygienu, vlozky do podprdy a aspon 2 podprsenky pre kojace maminky

pre babo: len plienocky jednorazove, utierky.... ostatne vsetko daju oni...a veci na oblecenie...to mi doniesli potom...

toto som ja mala a bohate stacilo 🙂

janica81
16. nov 2010

@janica81 jaj pribor, hrncek 🙂 toalet.papier

annie13
16. nov 2010

@mikuska0805 osusku ja som sa furt sprchovala kvoli bolestiam a aj potom kvoli sitiu len pod sprchou

mikuska0805
17. nov 2010

jaj dakujem Vam zienky. Nejak sa nam to pomalicky blizi 🙂 . a absolvovali ste niektora tie predporodne kurzy? je to k niecomu dobre?

mimi21
17. nov 2010

@mikuska0805 ja som tam bola este pri prvom tehu, urcite raz sa tam oplati ist, najlepsie okolo 36tt 😉

miska_zv
17. nov 2010

@mikuska0805 aj ja som tam bola v 33tt a veľmi je to super. Aj s priateľom som bola. Lebo chceme aby bol pri pôrode.

mikuska0805
18. nov 2010

@miska_zv a je to nejak spoplatnene? alebo sa staci objednat a prist?

zojec
18. nov 2010

@mikuska0805 objednat, prist a na mieste sa plati 5€ 😉

miska_zv
18. nov 2010

@mikuska0805 presne, 5 euro na mieste. A býva to vždy len v stredu. O 9.00, o 11.00 a o 13.00.

mikuska0805
18. nov 2010

aha, tak zase som o nieco mudrejsia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre