Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

suee1
24. máj 2010

zojec, to bude vpohode, das to dole, s babatkom si dobre pocvicime 😉 ............ presne ako si napisala, teraz nie sme prvorade 🙂

katariinka
24. máj 2010

no tento "akoze pan doktor" ma ambulanciu na Zapade (v tej bezbarierovej zlto-zelenej bytovke).. a este jedno z prvych prekvapeni, ze pripravit na vysetrenie (cize vyzliect) sa trebalo uz u sestricky (!!)
.. normalne sa hanbim, ze zatial som tu pomaly ani jedno pekne slovo na nejakeho gynekologa nepovedala.. 😕
.. a inak sa pripajam k pocitom "slonice".. mam navrch dobrych 23 kg.. co je skoro polovica mojej povodnej hmotnosti 🤐 .. moje klby a kosti by vedeli o tom vela rozpravat 😀 😀

suee1
25. máj 2010

ze vraj 0 dni do porodu 😀 😀 😀 "vtipne pocitadlo" 😀 😀 . . . ani sa netvari, ze chce nas konecne uz prist pozriet 😠
Bambulky, kaslite na vahu 😉 keby sme nepribrali , tak este len vtedy by bol problem 🙂 to patri k tehotenstvu a tesme sa ze su zdrave 😉 . . . uz iba chvilocku pofucime 🙂 Inak, moja suseda pribrala 33 kil ! ! ! a pred tehotenstvom vazila 57 kil a keby ste ju teraz videli tak je to kost a koza, tak nezufajme, vsetko pojde dole, deticky s namy poriadne pocvicia 😀 . . . len uz aby sa im racilo aj von z nasho bruska aspon z toho mojho 😠

zojec
26. máj 2010

dievcata ako?? este kinderkujete?? kila nespominajte.. ☹ ☹ ☹ vcera som dva krat presla mesto.. ak sa to da nazvat chodza a ked som prisla domov mala som nohy ako bandasky.. otras!! veru , uz by som aj ja pristala na porod.. aj ked do rana som zas rodila.. 🙂

suee1
26. máj 2010

zojec, ja uz nikam nechodim rasej pesi, katastrofalne mi tlaci na mechur 😠 😠 a ani nevladzem chodit, no normalne ma to boliiiiiiii ☹
Ale zatial kinderkujem, aspon ja 😒 . . . dnes idem na prehliadku, tak vam dam vediet ci nieco bude nasvedcovat tomu, ze budem rodit 😅 , ale stale mi tlaci na zaludok a rebra, tak asi je stale hore ☹ alebo je uz take obrovske 😅 . . . neuverite mi, ale ja sa fakt tesim na porod 😖 uz mi je vsetko jedno .

zojec
26. máj 2010

no sue rozhybat sa to je najhorsie.. ja nepijem ked niekam idem.. pre istotu.. drz sa teda dnes.. som zvedava co ti povedia, ja tiez dnes na obed idem za Heringom do nemocky... tak som tiez zvedava co mi povie.. 😉

mimi21
26. máj 2010

ahojte tehulky
tak citam, ze dnes vas cakaju lekari, tak sa drzkajte a tesim sa na nkovinky, ze ako to s vami vyzera
dufam, ze prestane prsat, lebo by som chcela ist s malou do mesta, stale vyberame dovolenku, aj ked uz nejake horuce tipy su, este to nemame uzavrete a to za mesiac ideme, jupiiiiiiiiiiiiiiiii sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😎 😎 😎 😎

zojec
26. máj 2010

jeeeej mimi.. dovolenka.. 🙂 hm toto leto u nas nehrozi.. len pekne vyber a uzi si!! 🙂

suee1
26. máj 2010

ani u nas letna dovolenka nehrozi ☹ ale mm mi ako darcek za to 9 mesacne utrpenie 😀 😀 slubil Vianocnu dovolenku , ale pojdeme uz ako rodinka 😉 Chce vybrat kupele , tak dufam ze budu mat nieco dobre v ponuke, kedze vraj vianocnu si treba dopredu rezervovat a letna dovolenka dufam, ze sa podari na buduci rok 🙂
Mimi daj potom vediet co ste si vybrali 😉
No nic, idem sa chystat k lekarovi . . .

avila
26. máj 2010

Baby, kila.... Vcera ma na poradni vazili ☹ Kde sa to berie, kurnik...

Aj ja sa nadejam, ze bud. rok dovolenku zbuchame. Tento rok bude dovolenka len rodicovska 😀

mimi21
26. máj 2010

boooze tento lejak 😠 😠 😠 😠

no posledna verzia dovolenky je tato
http://www.booking.com/hotel/hr/niko-sibenik.sk...

mm presvedcil hlavne bar v bazene 😀

zojec
26. máj 2010

juj mimi, sibenik je krasny.. 🙂 a chcete ist autom? je to dost daleko.. ☹ ale uz po tej dialnici sa celkom da.. 🙂
avila pst o kilach.. 😠

mimi21
26. máj 2010

zojec pojdeme autom, mm strasne rad soferuje, mna za volant asi nepusti 😀
ale cez noc to snad zvladneme

zojec
26. máj 2010

no da sa to.. 🙂 my sme boli min. rok autom na makarskej... vyrazili sme o polnoci a o 11 sme boli na mieste.. a jasne ze si musis robit prestavky.. 🙂 my sme sa striedali.. 🙂 ale neviem si to predstavit s malym babom.. ale v noci bude zrejme spinkat

mimi21
26. máj 2010

zojec to ste nejako strasne dlho isli, nie?
mm ma v chorvatsku prax, pred par romi otacal zahreb zvolen aj viackrat za mesiac 😉

zojec
26. máj 2010

dlho? no do zahrebu je zo ZV 500km a od zahrebu do makarskej dalsich 400km.. cize sa mi zda tych 11 hodin tak akurat.. myslim ze sme mali asi 3 polhodinkove prestavky.. urobili sme tych 1000km.. a zavisi aj ake mas auto.. my sme boli 4ria na peugote 206.. 🙂 a od splitu sme vlastne zisli z dialnice a tam tie cesty teda uz nie su bohvieco.. :(

avila
26. máj 2010

Mimi, krasne to tam vyzera 🙂 Si robis aj nejaku specialnu vybavu liekov a potravin pre malu? Aby som vedela, na co vsetko mysliet 😉

suee1
26. máj 2010

bambulky, prave som sa vratila od lekarky, dnes som bola u Necpalovej, kedze Szedelly ma dovcu cely tyzden ............jupiiiiiiiii som otvorena na 1 cm, vravela ze podla nej do 2 dni je babo von, ale ak by nahodou som neporodila dovtedy , tak v pondelok sa mam hlasit v porodnici a urobia mi sekciu 😀 . . . musim povedat, ze dnes ked som isla po meste, tak kazdy krok bol bolestivy ☹ Ach konecne dobre spravy, kludne moze aj dnes vecer sa prihlasit 😀 😀 budem len rada 😉

Inac, katariinka ty si ako na tom?? Nestretneme sa v porodnici ??? 😉

avila
26. máj 2010

Jeeej, suee to je super 😀 Tak sup, sup, nech je mala uz von 😉

katarina.banska
26. máj 2010

suee1 tak drzim palce, nech je uz von mala, a prajem ti bezbolestny a rychly porod.

zojec
26. máj 2010

no suee, vidis si sa dockala.. 🙂 ja som dnes tiez dopadla.. nooo... celkom dobre, aj ked to este musim stravit, na 10.6. mam naplanovanu sekciu.. neviem ci sa mam tesit, ci byt smutna.. dr. hering ma presvedcil, ze to pre mna bude lepsie.. a aj pre babatko.. len ja tomu nejak nechcem uverit.. jedine co je pozitivne na tom vsetkom je, ze viem kedy to bude, ako to ovsem nebude skor...

mimi21
26. máj 2010

no super suee, uz mozno aj rodis 😉

zojec a preco sekcia?

mimi21
26. máj 2010

avila lieky pre malu beriem, klasika proti teplote, na sopliky a nejaky sirup od kasla
stravu nie, preto sme riesili all inclusive, aby som aj ju tam prestravovala, chorvatsko nie je az taka exotika co sa jedla tyka, uz papa pomaly vsetko, takze verim, ze ju tam v pohode prestravujem
a citala som len dobre recenzie na ten hotel, aj na stravu, tak hadam nebudeme sklamani

ale uz sa tesiiiiiiiiiiiiiim 😎 😎 😎

zojec
26. máj 2010

mimi, mala som velke problemy s otehotnenim, som po IVF (umele oplodnenie) takze preto sa tak rozhodli.. aby to dobre dopadlo.. a nieco sa neskomplikovalo.. ale nie som tym vobec nadsena.. ☹
a mimi veru.. neber si nic pre malu na jedenie.. kebyze varia nevhodne pre malu, tak vsetko dostanes kupit v supermarketoch.. 🙂

suee1
26. máj 2010

zojec, uz ako pojdes, podla mna sa to moze zmenit, aj mne robili interne vysetrenia pretoze sa ratalo so sekciou lebo som mala cukor (kde je predpoklad ze babo bude extremne velke) a aj asi preto ze som po operacii chrbtice (cely chrbat) a mozno aj z inych dovodov, ale situacia sa zmenila a poloha babatka je tak ako ma a hlavne zacala som sa otvarat a vsetko svedci o tom ze babo je vporiadku (co v prvych mesiacoch stale malo problemy so srdieckom, vraj vynechavalo ). A tez sa z toho ze IVF dopadlo na jednotku, pretoze moja sesterka uz bola 2x a bohuzial nic ☹ . . . . budem drzat palce

A mozno aj ja pojdem na sekciu v pondelok , ak sa nanarodi do konca tyzdna a je mi to fakt jedno, len nech uz je von 😉

zojec
26. máj 2010

dakujem suee.. 🙂 tvojej sesterke drzim palceky.. 😉 a hadam sa aj ja dostanem o dva tyzdne do takeho stavu, ze mi bude jedno ako pojde von.. 🙂 zajtra zacinam 38tt, a podla merani mame uz 3540 g!! cize sa chystam na maleho slonika.. 🙂

mimi21
26. máj 2010

zojec takto neskoro sa uz merania na sone mozu dost lisit, mozu tam byt odchylky az okolo 500gramov, tak mi dr povedal 🙂
a neries ci sekcia, alebo normalny porod, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, hlavne je ze budes mat krasny zdravy vonavy batoztek, co ta bude luuuuuuuuuuuuuuuuuuubit 😵 😵 😵

katariinka
26. máj 2010

Jeej, baby, tak vam zavidim tu istotu.. aj ked, chapem ta, zojec, prirodzene veci (tak teda fyziologicky porod vnimam ja) nas tesia viac, ako tie ine, vsak?...
.. sue, tesim sa z toho necakaneho zvratu u teba..taka sprava musi potesit 🙂
Ja som dnes navarila zasoby na 3 dni, keby si to drobec nahodou rozmyslel a chcel prist presne v termine, cize zajtra 😉 ale velmi tomu sancu nedavam.. ja som sa paradoxne konecne zacala citit celkom dobre.. skoro nic netlaci, neboli.. nechapem ☹

avila
27. máj 2010

@mimi21 to Ti verim, 1. origos rodinna dovolenka 😀 😀 😀 To je pravda, ze aj keby sa cosi nelubilo, obchod je na kazdom kroku. A este kojis, ci ee?

@zojec poznam babay, co su schopne niekoho aj uhovorit, len nech je to sekcia. Fakt, vsetko ma svoje vyhody a nevyhody. Drzim palce 🙂

@katariinka muzik ta musi mat strasne rad 🙂

mimi21
27. máj 2010

avila este kojim, ale to len tak 3krat denne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre