Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

zojec
4. jún 2010

@julinka2787 ty chces rodit u nas v ZV?? 🙂

julinka2787
4. jún 2010

no rada by som. hádam ma vezmú, keď sa im tak len tak zjavím, lebo už na naejaké vyšetrenia nie je moc čas. a ako sa ti darí zojec? ešte si v nemocke?

zojec
5. jún 2010

@julinka2787 no ked uz budes rodiaca, tak ta hadam odrodia.. 🙂 takze sa tam mozno bud. tyzden stretneme.. 😀 ja som doma teraz a v stredu nastupujem zas.. ak dovtedy vydrzime.. 😉 takze ak tam bud. tyzden budes, tak sa dobre kukaj mozno sa stretneme.. 🙂

suee1
5. jún 2010

zojec, ano z porodnice som sa vratila vo stvrtok. Vidim ze sa ti to krati 🙂 Tak ti drzim palce nech to mas rychlo a co najmenej-bolestivejsie za sebou 😉 A mozem ti povedat, ze ten poklad co nosis v brusko stoji za trapenie 😀 Tak sa drz !

julinka2787
5. jún 2010

@zojec ok. tak snáď ma nevyhodia. budem sa kukať, či ťa niekde nezahliadnem. teda ak si moja malá zmyslí, že by chcela opustiť doterajší bejvák. 😀

zojec
5. jún 2010

@julinka2787 oki.. ja som neprehliadnutelna.. 😉 budem na nadstandardke, tak to vyzera... takze ak budes rodit, tak sa urcite stretneme.. a ja tam stravim predpokladam min. tyzden... 😉

julinka2787
5. jún 2010

no neboj. aj ja som dosť neprehliadnuteľná. blonďavé odfarbené vlasy s tmavými korienkami, vyššia a strášne široká. tak snáď sa spoznáme, ak sa nám podarí stretnúť. 😀

annie13
6. jún 2010

babenky vcera ze sa v ZV porodnici narodilo babatko Adelka a ze mu pri CR porezali tvaricku dufam ze to nieje ani jedna z vas 😲

zojec
6. jún 2010

@annie13 och to mas odkial take spravy... ☹ ani nestras... juuuuuuj... ja to nie som chvalabohu..

annie13
6. jún 2010

pisala jedna babenka v teme marcovky ze je to jej kamoska a ze to bolo v ZV porodnici vcera alebo predvcerom uz neviem, ale ze je to nastastei len povrchove, boze strasne snad jej neostane jazva, a keby boli do ocka juj hroza pomysliet

michalag
6. jún 2010

@annie13 fuj az mi zimomriavky prebehli po chrbte, chudatko malicke, ale tiez verim ze to nie je ziadna z vas, ale zase ten lekar to neurobil naschval takze .... a nevies aky dr.?

annie13
6. jún 2010

neviem ale je to strasne lutujem tu maminku dufam ze ta malinka bude ok hned som musela moju vybozkovat

janeette
6. jún 2010

Preboha a čo su už nenormálni na tej pôrodnici ?!!?!! ☹

mimi21
6. jún 2010

baby ja viem o takom pripade z minuleho piatku a bol to chlapcek...

matej05
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojec
7. jún 2010

jasne baby ze sa to stava... ja uz som si to nacitala 🙂 nie s nejakou pravidelnostou ale stane sa to.. su to vacisnou len povrchove uskrabnutia.. a zvacsa vo vlasovej oblasti.. cize ziadna panika

suee1
7. jún 2010

mimi21 . . . ja som bola s maminkou na izbe , ktoru asi spominas, jej chlapcek mal taku mansiu reznu ranku nad ockom, ale nebolo to nic vazne nastastie

zojec
7. jún 2010

@suee1 ako inak s babatkom? stihas?? vsetko ok? by si si mala zmenit pas, lebo este stale cakas babatko.. 😀

mimi21
7. jún 2010

suee tak to je moja kamoska 🙂
no aj ja chapem, ze sa take moze stat, pri rychlosti a strese ak ide o zivot, radsej skrabanec ako nieco vaznejsie...

suee1
7. jún 2010

zojec . . . zatial moje babatko zvladam stale som z nej rozcarovana vsak uvidis ked budes mat to svoje oci z neho nespustis. Vela spinka aj ked vcera dost grckala, ale nastastie je to dnes OK . mimi21 . . . ano je to ona . . . bolo mi jej luto, mala problemy s tlakom, dostala aj transfuziu, dokonca vkuse jej trpli nohy , no a babatko jej doniesli iba na krmenie.Ale zvladla to velmi dobre 🙂

zojec
7. jún 2010

@suee1 no verim, ze uz je teraz dobre.. inak to nie je bohvieco na psychiku, ked si na izbe s mamickami a kazda tam ma babatko a ty tam sama s bolestami ☹ a kojis v pohode? ziadne problemy? niekto ti to v nemocnici ukazoval, alebo to zariadila priroda? 🙂

mimi21
7. jún 2010

suee ano vola sa Katka a maly Lukasko 😉

suee1
7. jún 2010

Su tam aj sestricky uplne zlate Ja som mala problem s kojenim, rozkojila som sa az den pred mojim odchodom, moja mala sice sa vedela krasne prisat, ale mliecko sa mi nerobilo, ale potom to moje prsniky vsetko dobehli Kedze sa tam vazilo dieta pred kojenim a po kojeni tak som vedela ci nieco vypila alebo nie, prve dva dni som jej vpodstate nic nedavala, vraj deticky maju zasobu, ze sa nemusim bat , ze bude hladne , ale ked na treti den nic nezjedla tak som si chodila pre umele mliecko na novorodenecke. A samozrejme ze sestricky ti ukazu ako mas kojit a tiez ako kupat, jeden krat spolu s tebou okupu malu a potom uz robis vsetko sama. Ale je to vpohode, len musis babo vela mojkat mimi21 presne tak Katka s Lukaskom Dufam, ze uz je doma a ma sa dobre a konecne si malinkeho vychutnava

zojec
7. jún 2010

@suee1 tak dufam, ze budem mat sily po sekcii na mojkanie.. aj kupanie aj na vsetko 😉 tak si uzivaj malicku... ja sa uz tiez velmi tesim..

suee1
7. jún 2010

zojec, neboj sa, hned ho nedostanes na izbu, mamickam po sekcii ich donesu asi az na 3 den, ked sa trocha maminka zotavi, budu ti ho nosit len na kojenie 🙂

julinka2787
7. jún 2010

@zojec musí mať u vás sprevádzajúca osoba pri pôrode poučenie?nevieš prosím ťa? lebo aby som sestru neťahala zbytočne hore dole a aby tam nemusela niekde na chodbe potom sedieť.

mimi21
7. jún 2010

julinka a ides cisarskym?
lebo ak ides normalne tak sprevadzajuca osoba, nech si len vezme prezuvky a nieco na pitie so sebou...aby to tam s tebou vydrzala 😉
ináč ništ 🙂

zojec
7. jún 2010

@julinka2787 tak tak ako pise mimi.. ale k cisarskemu nepustaju nikoho... len potom ked sa narodi ho moze ist hned pozriet.. 😉 ale cisarsky by ani moj mm nezvladol... nervozny bude aj na chodbe 😉

julinka2787
7. jún 2010

@mimi21 no plánovaným určite nie. aspoň zatiaľ. tak ďakujem za infošku. odkážem segre. 😉

julinka2787
7. jún 2010

a púšťajú už aj k prvej dobe, či až na pôr. sálu??lebo segra by práveže sálu radšej vynechala. potom až k malinkej by už prišla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre