Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

martina_martin
31. okt 2010

@standa82 No a nie? Veď ako si dovolia pýtať plnú sumu bodaj by to niekto chcel, ale dobre aj tak aspoň sa mi trafí voľná, a dúfam že ked tam prídem bude ako naschvál obsadená aj ked som zapísaná už vyše mesiaca.....len ma tá sprcha mrzí lebo hlavne kôli tomu tam chcem ísť......tie verejné sprchy tam a tá zima na nich ma neláka.

standa82
31. okt 2010

@martina_martin ..neviem, nebola som pozrieť sprchy ani wc, len túto izbu a klasické som si pozrela. 🙂

ivana2909
31. okt 2010

Žienky, chodí sa ešte na nejakú prípravu pred pôrodom do ZV porodnice? Ak áno, od koľkého týždňa a kedy prebieha. Stačí prísť, alebo je nutné sa prihlásiť?

zojec
31. okt 2010

@ivana2909 ano chodi sa... myslim ze cca od 34.tt, je to kazdu stredu o 13tej, ale treba sa tam objednat...skus toto t.c. 045 5201421, treba skusat volat,lebo nie vzdy tam su.. 😉 a inak ti tam staci ist raz..

marketka3005
31. okt 2010

@bubulacik ja som si myslela 5mesiacov ze bude dievcatko a nakoniec to je chlapcek.....este na teba nic neprichadza?

bubulacik
31. okt 2010

@marketka3005 cosi ani len naznak a to som dneska vyriadila cely byt, chodila po schodoch a stale nic sa mu asi moc nechce a ty ako co nove?

janica81
1. nov 2010

@ivana2909 chodi...ale uz je to len jednorazova akcia 🙂 nam povedali ze v 36 tt sa mame objednat 🙂

janica81
1. nov 2010

@martina_martin na nadštandard by som sa nespoliehala...ked som rodila v septembri, bola obsadena, o to by neslo,ale vobec tam netiekla voda, a mamicka sa chodila sprchova na chodbu, a babo kupala na druhych izbach.....

martina_martin
1. nov 2010

@janica81 Ja som tam rodila pred dvomi rokmi a normálne rozmýšľam že pôjdem do Bystrice ako pendlovať po chodbe po sprchách a chodiť si dieťa kúpať kade tade.....a za dvacku ako tak sorry...

martina_martin
1. nov 2010

@janica81 viem ako to bolo na tej izbe vtedy super a výhoda mať všetko okolo seba preto si neviem predstaviť že by som tam nebola 😝 vraj je teraz voľná a som zapísaná k 7.11. na poradovníku, ale vraj sa o ňu už nik netrhá. Ako dobre.

marketka3005
1. nov 2010

@bubulacik tak ja len lezim cele dni a nic nerobim,tak ako mi povedala moja doktorka....ale uz sa mi nechce-nudim sa....bola si v nemocnici,ze ti tvrdlo brusko a este sa moze stat, ze aj ty budes po termine,ale to ti neprajem lebo to vyvolavanie porodu a vsetky veci okolo toho mi pripadali ovela drastickejsie ako normalny porod

bubulacik
1. nov 2010

@marketka3005 no ved toto aj mne sa to zdalo horsie ako normalny tak uvidiime mozno si to este rozmysli a pojde von do terminu aj dnes bola prechadzka po schodoch a este vecer sa chystam na horci kupel tak mozno to trosku pomoze uvidiime no..

standa82
2. nov 2010

@janica81 ...mamička si sama kúpe bábetko? Lebo keď som u nás rodila, tak bábetká nám kúpali sestričky.

janica81
2. nov 2010

@standa82 no prvykrat Ti to ukazu, ze ako co...a potom sme kupali same...ale ked si si nebola ista velmi radi Ti prisli pomoct 🙂

standa82
2. nov 2010

@janica81 ...lebo ak mám pravdu povedať ja som ani Jakubka do mesiaca nekúpala. Bála som sa aby som mu neublížila, kúpala ho moja mamina. Predsa, maličké a krehučké drobčiatko.
Aj tebe v tehotenstve strašne krvácali ďasná pri umývaní zubov? Ja už neviem, čo mám robiť aby tak neboleli a nekrvácali.

janica81
2. nov 2010

@standa82 ano krvacali....nic ine sa nedalo,len ze som si kupila najmaksiu kefku

marketka3005
2. nov 2010

@bubulacik ale hadam pomoze....nieco musi predsa len zabrat 🙂

mimi21
3. nov 2010

@janica81 to akoze nemyslils vazne, ze oni nie su schopni za 2 mesiace opravit vodu??? 😕
a ja som sa marne utesovala, ze do Vianoc to bude OK, ale asi marne 😅

mimi21
3. nov 2010

@standa82 ja som sa vzdy "cudzie" babatka - napriklad mojich kamosiek velmi bala co i len chytit, ale ked sa mi narodila NInka, tak to islo akosi same a strach uplne zmizol 🙂

janica81
3. nov 2010

@mimi21 no nechcem ich ohovárať, ale nespoliehala by som sa!!! Ale ja som bola na klasickej izbe nakoniec a bolo fajn, usiel nam cas, sme sa porozpravali s druhými mamičkami, nebolo to zlé.... personál bol super....a aj spolocne sprchy booli ok a ciste 🙂

annie13
3. nov 2010

no ja som tam bola v marci na nadstandarde a ta kupelna mala strop v neskutocnom stave som sa bala ze to odpadne dole a zahlusi ma to tam takze roboty tam mali dostatocne ale uz to mohli opravit

standa82
3. nov 2010

@janica81 @annie13 ...bolo treba niečo priniesť pre bábetko do pôrodnice okrem plienok, krémiku na riťku, utierok na riťku a sprcháča? Ďakujem

janica81
3. nov 2010

@standa82 nie nie...nic pre babo netreba...aj krem tam bol...len plienky a utierky 🙂

annie13
3. nov 2010

@standa82 tak ako pise
@janica81 len plienky a utierky
kremik tam oni maju sudocrem
umyva sa len cistou vodou sprchac urcite nie

janica81
3. nov 2010

@annie13 ved vravim,ze podla mna ta nadstand.nestoji za tie peniaze....som bola na klasickej a bolo to vpohode...

annie13
3. nov 2010

@janica81 ja som kvoli posteli lebo som mala velke problemy po CR vstat z tej ale to som netusila ze na nadstandarde je este nizsia a vrzga 10x viac 😀
mne tam vyhovovalo akurat to ze manzel za mnou aj s malym mohli kedykolvek
maly cez obed spaval pri mne na izbe a tak isli domov
a telka neusiel mi panelak kedze som tam bola cely tyzden po CR 😉

standa82
3. nov 2010

@annie13
@janica81 ...ja by som aj šla na nadštandardku, ale za inú sumu, nie za 20 e/deň, aj to len kvôli tomu, že môžu prísť za mnou kedykoľvek

Ďakujem za odpovede

bubulacik
3. nov 2010

@marketka3005 uvidime ako sa toto nase malicke rozhone ci normalne alebo na vyvolavacku ma na rozmyslenie este den a potom uvidiime co nam povedia v poradni a vy sa ako mate?
ň

annie13
3. nov 2010

@standa82 suma je to prehnana to fakt pravda

standa82
3. nov 2010

@annie13 ...dať 20 e/deň a nemať vodu?......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre