Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

avila
9. máj 2010

Suee, vsak aj ja som si ju vybrala 🙂 🙂 🙂 Hlavne sa mi paci jej pristup k ATB liecbe. Teda anti pristup 😉 Hadam za nou skocim, ked uz budem vypisana na MD.

zojec
10. máj 2010

suee... ze by si uz rodila?? 🙂

suee1
10. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 bodaj by 😀 ale zatial cakam a cakam a cakam 😠 😠 😠 😠 a ty sa ako citis?

zojec
10. máj 2010

🙂 ja ze si uz v nemocnici, kedze si dnes nepisala.. 🙂 ja tak ako kebyze som zjedla vorvana, ale inak v pohode.. 🙂 som bola v poradni.. mam malo bielkovin, tak studujem nejake preparaty 😉

suee1
10. máj 2010

joj uz aby som to mala za sebou 😅 to moje male babo sa vcera malo hybalo ale dnes mi to vynahraduje dostatocne 😀 😀 poriadne sa vypuca a beha mi nozickou po brusku, mam pocit ze nestihnem ani na toaletu tak mi pritlaci mechur 😀 😀 Ja idem do poradne az v stredu, tak som zvadava na ten nalez, kedze sestricka mi k tomu viac nechcela povedat, ale verim ze to nebude nic vazne ☹ Zajtra zacinam 39. tyzden, takze uz sa mi to krati a dufam ze to pride coskoro 😉 pretoze uz sa nemozme dockat 🙂
Inac katariinka sa odmlcala, tak dufam ze je vporiadku . . .

zojec
10. máj 2010

no mozno uz stastne porodila.. 😉 drzim palce k dobrym vysledkom.. ja mam streptokoka negativneho, chvalabohu.. 🙂 ale tie bielkoviny ma trosku stvu.. o zeleze ani nehovorim..

jojka7
10. máj 2010

ahojte babuľky neviete mi niektorá poradiť nejakého fakt dobrého gynekológa? už asi dva mesiace sa rozhodujem či odídem od mojej som zo ZH a tu je to bieda skoro samé ženy a jedna horšia ako druhá a mám pocit že ma tá moja gynekologička zanedbáva. idem pomaličky do 4 mesiaca a zatiaľ som bola u nej len raz a nič mi nepovedala je to normálne?a teraz mám prísť až o mesiac...a bojím sa že keď pôjdem k novému že aby nebol ešte horší a aby som nelutovala :(( ďakujem krásne vopred!!!!

suee1
10. máj 2010

zojec, tak tie vysledky ti nezavidim ☹ Aj ja mam nepekne vysledky , mam cukor a uz aj cholesterol 😅 😅 😅 ale co uz 😀 a som este zvadava v stredu na toho streptokoka 😅 ................ ale nic neboj, vsetko dobre dopadne a budeme vporiadku a aj tie nase babatka 😉

jojka7................ja si pamatam ze som chodila tiez na zaciatku tehotenstva 1x za mesiac a az pri konci kazde 3 tyzdne a teraz kazde 2 tyzdne ale uz som tesne pred porodom, takze ja uz finisujem. Neviem ake mas zle skusenosti s gynekologickou ale kazdy gynekolog je individualny, ja som mala vynikajuce MUDr. Szedelyho starsieho ale co viem tak on uz neordinuje alebo aspon neprijima novych pacientov, teraz mam jeho syna a neviem sa zatial k nemu vyjadrit, ale pocula som na neho chvali ale to cas ukaze , ku mne je zatial mily ..................hadam ti poradia ine tehulky 😉 Tak vela stastia a neboj si v 13 tt mas este cas a samozrejme prajem ti pekne tehotenstvo 🙂

zojec
10. máj 2010

jojka7, na zaciatku je fakt normalne ked nechodis casto do poradne.. len teraz v 13 tt., by si mala absolvovat prvy UTZ, na zaklade neho ti vlastne vypocitaju termin porodu, a pozru ci je vsetko ok.. 🙂 dalsia poradna je myslim v 16tt, kvoli tripple testom.... a potom len raz do mesiaca sa chodi.. ak samozrejme nie su komplikacie.. napr. ja som dostala tehu knizku asi az v 12 tt. 🙂
co sa tyka doktorov v ZV, ja ti neviem velmi poradit.. lebo tam lekara nemam, ale ja som zas pocula dobre ohlasy na dr. Heringa.. dr. Povazana... a dr. Szedelyho ale starsieho.. toho aj poznam.. ale uz je stary pan, predpokladam ze ide do dochodku...
ale tak to byva, 100 ludi 100 chuti.. 🙂 tak pekne tehulkovanie prajem

mimi21
10. máj 2010

jojka Povazan ma vraj velke ruky 😅

baby som pocula ze teraz sa tripple testy mozu robit aj 2krat, v 10 tt a v 16...poculi ste niekto o tom???

annie13
10. máj 2010

jojka ja som menila pred druhym tehotenstvom pretoze s predchadzajucim Dr. som bola maximalne nespokojna, nebudem menovat
teraz mam Dr. Szedelyho mladsieho a som maximalne spokojna, sono pri kazdej poradni, zodpovedal mi kazdu otazku, kontrola vsetkeho v kazdej poradni

mimi21
10. máj 2010

jojka ja sa pripajam k annie
annie a vy sa ako mate? ako zvladas deticky??? pis, pis, ja som zvedava, lebo ma to coskoro caka tiez 😀

jojka7
10. máj 2010

ahojte dievčatá ďakujem veľmi krásne za rady toho szedelyho som už počula už mi ho tiež niekto spomínal ale teraz neviem či staršieho alebo mladšieho?a kde má ordináciu?neviete či berie ešte nové pacientky? no tiež som počula na dr. Považana že je fakt dobrý len neviem čo je s ním iba to že ordinoval na Sliači a teraz je tam už iba každý piatok neviem kam odišiel a možno mám už staré info 🙂ale každopádne ďakujem babuľky no moja doktorka ma objednala v 12 tt teda minulý týždeň som bola a najbližšie keď pôjdem už budem 18tt tak neviem len sa pýtam či je to normálne!!!!

annie13
11. máj 2010

mimi prvy mesiac bol strasne tazky ale dostavame sa uz do normalu, mame uz konecne aky taky system
Branko je k malej velmi mily, starostlivy, ked place bezi za mnou a taha ma za ruku BABO-BABO, rano hned bezi k postielke dat jej pusinku a tak, vonku ju kocikuje
ma ju rad, neublizuje jej tak som rada, vcera mala Viky prve meninky tak mala aj malych gratulantov
neboj zvladnes to, prve tyzdne ti pomozu mama alebo kto nech navaria a tak lebo to je velmi vycerpavajuce po porode 2 deti + zvladat domacnost

annie13
11. máj 2010

jojka Szedely mladsi je na malej stanici, oproti plavarni, ked som chodila do poradni prislo viac zien ze ci ich vezme a vzal vtedy vsetky takze myslim ze berie, starsi pochybujem ze berie este nove, neviem ci uz nieje v dochodku, o Povazanovi neviem nic

suee1
11. máj 2010

starsi Szedely uz neberie, ja som ho mala a musela som odist pretoze koncil ☹ co mi je luto , bol fakt dobry ☹ ale co viem tak bude mat svojich par pacientov oproti plavarni , tam kde bude mlady Szedely, ale sestricky vraveli ze to su asi jeho zname, on uz urcite nebude ordinovat

katarina.banska
12. máj 2010

ahojte.
tak uz to mam za sebou 🙂). juuj tesim sa, uz sa spolu vytesujeme. sme treti den doma. narodila sa vo stvrtok
porodnica vo Zvolene je super, az na tie postele tam... :( no nevadi, to bolo najmenej. vsetko prebehlo oka, personal je super.
takze vrelo odporucam 🙂

suee1
12. máj 2010

katarina.banska ...............gratulujem, gratulujem, gratulujem 🙂 Inac, ak si pozries starsie prispevky, tak tvoj posledny bol CHCEM UZ RODIT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tasime sa s tebou a tebe a malej Laurike prajeme vela prijemnych chvil 😉 .............................ach uz aby som to mala aj ja za sebou ☹ , dnes idem na prehliadku tak uvidime . A este, ako bolo na izbe?? Mala si super kolektiv, deticky sa navzajom nebudili?? A mala si klasicky porod ??
Este raz gratulujem 😉

katarina.banska
12. máj 2010

dakujem suee.
nemam vela casu 🙂)... v skratke. porod bol klasicky, bola som na izbe kde sme boli len dve. takze super, deticky sa nebudili navzajom. inak porod prebehol ok. o pol deviatej sme dosli a o 11 15h mala na svete 🙂
3530 g a 52 cm.
vsak ked bude mat viac casu, tak ti toho mozem viac popisat, co ta bude zaujimat. ovsem ak dovtedy neporodis 🙂
tak drzim palce....... je to v pohode fakt. teda aspon u mna bolo, len netreba stresovat, dychat ako nas ucili a vsetko bude fajn.

annie13
12. máj 2010

katka velkeeeeeeeeeeee gratulujem 😉 vsetko dobre Tebe aj malej Laurinke, prve dni budu tazke kym si najdes system, drz sa

katarina.banska
12. máj 2010

dakujem annie13
vsak ked sa to trosku u nas unormalni 🙂 tak dam aj fotky.
dakujem este raz. aj vy sa drzte

suee1
12. máj 2010

dakujem katka, asi sa ti este ozvem 😀 😀 😀 pretoze mam este otazku, ale teraz pekne sa venuj babatku 🙂 a drzte sa 😉

mimi21
12. máj 2010

katka aj ja sa pripajam ku gratulaciam 😵 😵 😵
to si mala super bleskovy porod, aj ja chcem takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
ja si ale este pockam, mne ani zaklinanie, ze ja uz chcem rodit nepomoze 😀

zojec
12. máj 2010

katka aj ja gratulujem k dcerke.. 😉 dufam, ze vsetky budeme moct napisat take super spravy ako ty.. 🙂

katarina.banska
12. máj 2010

dakujem vam vsetkym
uvidite vsetky to zvladnete v pohode. no podla mna to nie je nic strasne 🙂
mne asi pomohlo to, ze som vlastne nevedela do coho idem.... no ale jasne, mohla som rodit aj dlhsie. to verim, ze niektore mamicky to maju asi tazsie. ja som bola otvorena na 6 cm ked sme dosli do porodnice a to som ani nechcela ist. nemala som ani pravidelne kontrakcie, ani plodovka neodtiekla ani krv som nemala.... esteze ma muz zobral 🙂) lebo by som asi porodila vo vytahu 😀 😀 😀
drzte sa baby a ZVLADNETE TO FAKT
a potom hned napiste ako sa vam bude dat, ze to uz mate za sebou

mimi21
12. máj 2010

katka a pri kom si rodila?

avila
12. máj 2010

Katka, no super. Za dve hodky, to by sa aj mne pacilo 😉 Tak tfuj, tfuj a nech co najrychlejsie najdete svoj rezim 🙂

suee1
12. máj 2010

katka tak to bol fakt bleskovy porod 😀 😀
Ja som bola dnes v poradni, tak mam streptokoky aj e coli, ale nie je to nic nastastie vazne, musim si to len teraz do porodu preliecit ale co som smutna, ze niektore zienky co poznam sa zacali otvarat uz v 32. tt a ja som v 39.tt a nic, dokonca babatko este nespadlo dole ☹ ...............no asi budem prenasat ☹ ☹ ach nechce sa jej 😠 ..........buduci tyzden mi idu robit este raz prietoky a tiez mam opat poradnu ............ale ja stale dufam, ze to moje babatko si to cez noc rozmysli a pojde von 😅

zojec
12. máj 2010

neboj sue.. babatko sa vypyta ked bude jeho cas.. 🙂 a to ze nie si otvorena nic neznamena.. bud rada ze si doteraz nebola.. by si musela lezat.. 🙂
inak fakt Katka za dve hodky.. ach... ja tuzim tiez po takom porode.. 😉

katarina.banska
12. máj 2010

no aj moja mamina mala vraj taky rychly porod ako ja. tak to mozno bude aj tym 🙂
mimi21 rodila som pri Tauferovi. a ty?
sue ani ja som este vecer pred porodom nic netusila... a zrazu to tu bolo. a to som bola v pondelok v poradni a nebola som vobec otvorena. este som sa aj spytala ci to nevyzera na porod, povedal, ze nie, ale vsetko je mozno. no a o dva dni sme ju tu mali. takze treba len dufam a mysliet pozitivne. ako pisala zojec nic to este neznamena. neboj nic.
avila dakujem , ani sa nenazdas a uz budes rodit aj ty 🙂 strasne rychlo to ubehlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre