Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

majjkah
3. aug 2009

Ahojte všetci, tak ja som rodila s pani doktorkou Olajcovou a bola úplne v pohode. no pravdu povediac k Tauferovi som chodila asi do februára tohoto roka 😒 a nedá sa povedať že by som bola spokojná. keďže som mu známa nebola tak mu bolo jedno či ma pred pôrodom poslal šťyri krat do nemocnice a tam mi povedali že mi nič nieje, ale som to dotiahla az do pspešného konca. 😵

pupi78
11. aug 2009

ja som tiež rodila pri Taufferovi, bol celkom v poho, aj keď toho moc nenahovoril 😒

timusinka
13. aug 2009

ahojte baby, somtu prvy krat a som v 34tt, čakám pravdepodobne druhú dcérku a veľmi sa už tešíme.mala som obavy zo zv pôrodnice nakoľko som rodila prvú v banskej štiavnici ale po prečítaní vašich príspevkov sa asi nemám čoho obávať
🙂

deni26
14. aug 2009

ahojte, ja som dnes volala do Zvolena, lebo od buduceho tyzdna uz nemozem chodit k svojmu lekarovi, ale do rizikovej poradne, kedze mam cukrovku. Chcela som vediet, ci mozem chodit tam, ale oni nemaju rizikovu ambulanciu. Ale chcela som tym povedat, ze s tak milou sestrickou 🙂 som uz davno nehovorila. To je nieco uplne ine ako v Bystrici. Takze ja som 100% presvedcena, ze chcem rodit vo Zvolene. Tak sa tam mozno niektore stretneme. Drzte sa a piste ako pokracujete v tehu.

mataklinec
17. aug 2009

ahojte kocky ja som rodila vo ZV zatial 3 razy. v roku 1997 potom v roku 1999 to bola este strasna nemocnica. ☹ ☹ v roku 2007 som tam rodila treti krat a nemohla som sa spamatat aky je to strasne velky rozdiel, teraz je to super nemocnica aspon co sa tyka porodnickeho oddelenia. v decembry mam zmovu rodit a uz sa vobec nebojim, tak drzte sa vsetke 🙂 🙂

deni26
26. aug 2009

caute baby, chcem sa s vami podelit o moje pocity. Dnes som bola vo Zvolene u primara a musim povedat, ze s Bystricou sa to neda ani porovnat, tie sestricky aj primar, boli uplne skveli. Je tam aj celkom ina atmosfera, a myslim, ze to je hlavne pre prvorodicky velmi podstatne. Tak mi ine neostava, uz sa len tesit na drobca 🙂

patkaa
27. aug 2009

Ahojte novorodicky🙂)

Ja chcem pridat tiež moju skúsenosť so zvolenskou porodnicou na moje mile prekvapenie to tam už vôbec nevyzerá tak strašidelne ako sa to všade písalo a hovorilo je to tam už oveľa krajšie zariadené ako aj prístroje sú modernejšie.Sestričky veľmi milé z čoho som ja bola veľmi sklamaná bola práca ako aj postoj primára. Neviem ako si on svoju prácu predstavuje ale mne skôr pripadá ako keby to robil nasilu je veľmi neochotný a namyslený asi by si mal uvedomiť z koho peňazí vlastne žije ak bude pokračovať v takomto prístupe k pacientkam a mamičkám ktoré su práve v tomto období najcitlivejšie bude asi primárom akurat tak vo svojom byte lebo mu tam rodiť nikto nepríde. Ja som ho nevidela usmiať sa ani raz no neviem si ani predstavit rodiť pri ňom radšej by som dala posledné peniaze len aby mi dietatko odrodil niekto iný len nie on lebo keby ho to dieťa videlo keď vijde na svet tak asi ani von nebude chciet isť.
Takže tak ale ináč je to tam fajnovučké🙂)))odporúcam, nebojte keď tam bude ten mladý primár tak sa mu len vyhýbajte a bude to tam všetko ružové🙂)))

deni26
28. aug 2009

Ja som bola pri nom len na kontrole a mala som z neho celkom dobry pocit. Nepovie, co nemusi, ale myslim, ze odbornik je skvely, a myslim, ze by som ho pri porode chcela. Je trochu odmerany, ale ja sa stazovat nemozem. Myslim, ze si este nebola v Bystrici, to by si asi zmenila nazor 😉 . Tu je to ovela, ovela horsie.

mondulinka
30. aug 2009

Ahoj holky, jsem rada, ze ctu jak se vam libilo ve Zvolenu... chystam se tam v rijnu rodit... treba se tam s nekterou z vas potkam... preju hodne stesti tehulkam a vsem maminkam s miminky 🙂

mondulinka
4. sep 2009

ahojky, chci se zeptat, jestli je ve Zvolenu chodi na monitor(CTG, kardiotokograf) do porodnice? a od kdy? moje doktorka ho, si myslim, nema, takze nevim, jestli posila do porodnice nebo kam 😅 mate s tim nektera zkusenost? diky

parvitas
5. sep 2009

mondulinka, ja sa tam tiez chystam rodit, dokonca aj v ten isty mesiac 🙂
tie chodenia do nemocnice zrusili ako aj v BB, tak aj vo Zv, takze je to vsetko v kompetencii tvojej gynekologiky, ktora, ak ten pristroj nema, ta posle s listkom k niekomu, kto ho ma... a moze to byt teda aj zvolenska nemocnica

inak, boli sme tam s manzelom tento tyzden na exkurzii a veeeelmi sa nam pacilo prostredie aj pristup sestriciek, najma p. Farbiakovej, ktora nam to tam cele poukazovala a povysvetlovala, ze co a ako. 🙂

mondulinka
6. sep 2009

parvitas: ja te znam z rijnovek... ale vim, ze jsem tam cetla, ze se rozhodujes mezi BB a ZV... takze uz jsi rozhodla??? 🙂 to se tam mozna potkame, i kdyz ja cekam, ze budu spis rodit pozdeji 😒 mam nejaky tuseni... ale jeden nikdy nevi 😀

tak to jsem zvedava, kam me moje doktorka pozene 🙂 😕

na porodnici uz jsem se taky byla nekolikrat podivat a pripada mi, ze jsou tam same super sestricky! tak uvidime v realu a pri bolestech, to prijde cloveku vsechno trosku jine 😀

parvitas
6. sep 2009

aj ja si ťa pamätám 🙂
áno, už som sa rozhodla definitívne pre Zvolen, práve kvoli prístupu pôrodnej asistentky a aj prostredie sa mi viac páčilo a okrem toho, robí tam dr. Kamoďová, ktorá zastupovala moju dr.počas dovolenky a aj keď som bola posledná, či predposledná pacientka, nemala som pri nej pocit, že sa ponáhľa, lebo sa blíži koniec pracovnej doby...

annie13
9. sep 2009

ahojte babenky
neviete menovite lekarov ZV pôrodnice ktory moze byt pri porode
napr. sokovalo ma ze p. Haring uz nieje primarom ake tam este nastali zmeny
Olajcova je na materskej takze ani ona uz nechodi k porodom, kto tam potom ostal?

bibinka2
9. sep 2009

annie,primar je dr.Taufer,mozes sa obratit na neho,baby o nom pisali rozne tak to chodi 🙂 .
Dr.Komodova mava sluzby vo Zvolene a tiez par dni pracuje vo Zvolenskej nemocnici.
Su tam aj nove sestricky aspon mne tak hovorila znama,rodila vo Zvolene uz tretie dietatko 🙂 ,
ale udajne su tiez super.

Ja uvazujem o tej nastar.izbe,oplati sa to?
Mate skusenosti?

bibinka2
9. sep 2009

parvitas,co je s deni skusila som pozriet o stranu ,ale dlhsie nepisala.
Uz porodila? 🙂

mimi21
9. sep 2009

bibinka ja som na nadstandardke bola
objednat dopredu sa to neda, takze je to o nahode, ci je volna ked prides, ak budes chciet pytaj sa na to, hned pri prijimani
plusy- hlavne vlastna sprcha - po porode som v nej denne bola aj 5krat, to ze tam manzel mohol byt kedy chcel a dokedy chcel
a negativium, to ze som bola sama, nie s ostatnymi babami, a potom som vlastne 2 tyzdne videla len manzela, mamu a malu az mi z toho strihlo 😀 😀 😀
a trochu tam na mna zabudali, myslim sestricky, ani odfotit malu mi neprisli...

mimi21
9. sep 2009

annie, ja som rodila u Dr. Kobidovej, perfektna 😉
este tam chodia sluzit aj dr. z okolia napr. David z Hrinovej, Korpel zo Slatiny, Melichercik z DT, rodieva aj Szedely, aj Taufer, potom este chodieva jedenkrat mesacne Dr. z BA., len si teraz nepomeniem na meno, ale je perfektny, zastihla som ho raz na pohotovosti

bibinka2
9. sep 2009

Ahoj mimi dakujem za plus, minus.
Ked je to tak,tak idem pracovat dalej a necham to na nahodu
🙂 ,ved bude sranda.Aj tak sa riadim pravidlom clovek............................ ,
Dik,drzkajte sa aj s malou.

parvitas
9. sep 2009

dnes som bola deni pozriet, dali sme si caj z ostruziny malinovej...
a este ma trochu casu, tusim 2 tyzdne. a brusko ma velmi pekne. maly sa zatial na svet nepyta nijako intenzivne, kopancuje jedna radost. ale aj ked naznaky uz su... urcite to lepsie povie sama... 😉

deni26
9. sep 2009

no ahojte, to som rada, ze sa to tu trosku rozbieha 🙂 . Este som cela, bibinka dakujem, ze sa zaujimas 😉, ale dufam, ze uz nie dlho. Uz sa pomalicky zacinam otvarat, tak snad...
Bola som dnes na kontrole u Dr. Taufera a naozaj mam z neho stale lepsi pocit. vlastne z celej porodnice, az na to, ze ako som dnes hovorila Miske, zacinam mat strach, ze sa o malickeho nebudem vediet postarat, ked som tam dnes videla tych drobcekov.. Nemate nahodou niektora tiez taky pocit? Citala som, vraj je to normalne, ale potesilo by ma, keby som vedela o niekom, kto ma ten isty problem.

mimi21
10. sep 2009

deni, ja som mala tiez take pocity ako pises, bala som sa kamoskinych deticiek co i len dotknut, ale ked som dostala svoju malu do ruk, tak to islo akosi samo
akokeby som to mala niekde vzadu v hlave ulozene a teraz to vyplavalo
neboj nic, vsetko pojde ako po masle a z teba bude skvela mamina, ktoru bude jej babo veeelmi lubit za to aka je 😵 😵 😵

annie13
10. sep 2009

mimi dakujem vsetky tie mena my nieco hovoria z prveho porodu okrem dr. Kobidovej, Dr. Szedely je skvely to viem z vlastnej skusenosti
Dr. Kamodova a Simo uz nerodia?

nadstandardka presne tak - kto skor pride, ten skor melie, ale tiez ma baby odhovarali kvoli tomu ze clovek je tam sam

mimi Ninka je krasne meno, dobre ste vybrali

bibinka2
10. sep 2009

deni,ahoj neboj sa,mne baby hovorili,ze to ide samo udajne my baby to mame v sebe matersky inst. 🙂
udajne to zvladne kazda baba tak preco by sme to nezvladili .
Po porode nam sestricky ukazu,ako mame male kupat a drzkat....... .
Inac este aj oteckovia byvaju sikovny.Tak som zvedava aj ja na toho mojho.
deni,beries aj manzela k porodu?

deni26
10. sep 2009

beriem, nemal velmi na vyber, ale myslim, ze uz to celkom prijal, ze tam bude. Myslim, ze ma aj chape preco ho tam chcem.
Na toho drobceka sa strasne tesim, a tiez si hovorim, ze to snad pride samo, ale tie obavy su akosi silnejsie.
Bibinka v ktorom si tyzdni? Nepytala som ta to uz nahodou 🙂 (tehotenska skleroza 😀)?
Inak dnes ma skoro rano strasne boleli krize a podbrusko ako pri silnej MS, a bedrove klby, nemate take stavy?

bibinka2
10. sep 2009

deni,tak to sa asi zacinana tvoj cas 🙂 ,aspon mne to moja kamoska takto opisovala.
Ved uz mas termin,tak to je faj ked to pojde takto samo 🙂 ,
drzim ti palce.
Ja mam este cas,som zhruba 31tt,ale tiez pekne rastiem,len nie do vysky,ale........ .
Budem na teba mysliet,drz sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa

deni26
11. sep 2009

dik, uz sa zacinam otvarat, tak to snad dlho nepotrva, lebo uz si pripadam neskutocne nemotorna 😉.

komarik
16. sep 2009

ahojte, trošku som nakukla do tejto témy 🙂

annie13, v nemocnici je stále dr. Kamoďová a dr. Šimo. Viem to lebo dr. Šimo je môj gynekológ a v 13tt som bola hospitalizovaná.

deni26, to je sila, už je to tu? Držím palce.

bibinka2
16. sep 2009

ahojte,deni uz si po,co je s tebou_
ak nie,tak ver,ze na teba myslime a drzime ti palce!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

bibinka2
16. sep 2009

Ahoj komarik,tak trosku som nakukla ,co si pisala o sebe,ze si bola na umelom oplodneni a
podarilo sa ti otehotniet normalne?
To je ozaj sila,zazrak?
ja mam kamosku, ktora skusala normalne dva roky, potom umele Blava,
Martin a nic ☹ .je z toho zufala, no a obidvaja manzelia su o.k..
Ty si bola kde Martin? Blava?
Prepac,ze sa pytam len by som rada dodala nadej svojej kamoske.
Mam ju velmi rada a citim sa trochu tak nanic,ked ja som tehotenstvo neplanovala a som tehotna.
Z coho sa samozdrejme tesim 🙂 .Drzim ti palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre