Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
12. nov 2008

dakujem ttina 23 uz viem co som chcela,. dobra stranka

zunka
12. nov 2008

Cimba, ja som nevedla, že si to ty. Len poobede som sem kukla, či tu neuvidím niekoho z cvičenia a tak som si domyslela, že si to bola asi ty.
Peťka, dnes som Ťa tam vyzerala, no nebola si tam. Ale ako píšeš, bude to už čoskoro. Držím palček a intenzívne budem na Teba myslieť.

petka_s
13. nov 2008

ahojte zienky,
tak ja som vcera zehlila,a potom som trosku oddychovala tak som uz nesla na konika,
no kikus,asi mas pravdu,ak to na nas pride,a bude sa mi tozdat hrozne,a bude sa dat
pichnut tak o nu poziadam rovno tam..
jooj,tak krasny darcek si vymyslela pre toho tvojho chlapa!
su to peknucke fotky takehoto typu 🙂 len nevim co nachystam tomu mojmu ja,
no prvy bude hadam malicka a nejaky materialovi,este stale neviem.. 😒
no pravdupovediac, ja som z oblecenia tiez vela nekupovala,dost ostalo poodkladaneho po mne,
a strasne vela znamych mi dalo,tak tiez mam usetrene peniazky,kt.sa ale minu na ine veci.

petka_s
13. nov 2008

zunka,chystam sa bud.tyzden o 13-tej,a ty si uz kolko krat bola na cv?
a ides aj bud.tyzden?
verim ze sa tam vsetky stretneme 🙂
inac neviete co je s cimbou?
volako tu vcera uz nebola,ktovie ci naozaj si nesla pre malicku 😉
hi hi 🙂

cimba
13. nov 2008

Ahoj petka, ešte nerodím, chýbala by som ti? 😀 Ale dám vedieť keby niečo, zajtra idem do poradni tak som zvedavá ako čo, aspoň na 1 prst by som chcela byť otvorená. Dám vedieť čo som sa dozvedela.

petka_s
13. nov 2008

ahooj,no vidis to,ja ze ked si uz nepisala,tak ze si uz isla 🙂
no tak zajtra daj vediet,
a inac ako sa citis?

cimba
13. nov 2008

ahoj zunka, tak si jediná ktorá ma videla na cvičení a aj posledná. Dúfam že nás s manželom nebude sestrička tak často spomínať, ked už nebudeme chodiť. Musí tam začať chodiť nejaký iný manželík 😀 aby mala nejaký iný párik, namiesto nás.

cimba
13. nov 2008

dá sa to vydržať, len ked sa usadím a musím sa zdvihnúť je to strašnéééééééé. Malá ma tlačí na spodu ako ti končí panva tak kým sa rozchodím to trochu trvá, 😝

sana15
13. nov 2008

ahojte. ja sa dnes chcem objednat na cvicenie na 13.00 kedze vcera sa osobne nedalo 😔
mam za sebou prvu hroznu noc. uz som myslela,ze do porodnice nabehnem v noci znova ☹ Asi tak od 20-tej az do rana do 2.. som mala kazdu chvilku tvrde brucho,aj kazde 4-5 minut ☹ neviem co to bolo,ale mala som hrozny strach. Viem,ze by som mala letiet k doktorovi,ale do rana to preslo nastastie. poradnu mam az o tyzden,tak dufam neurobim somarinu ze pockam do nej

cimba
13. nov 2008

ak ti to prešlo tak podľa mňa nemusíš utekať do nemocnici, ale ak sa to bude opakovať dnes alebo inokedy radšej zavolaj svojej gyn. a ona ti povie čo a ako. Možno pôjdeš k nej skôr ako o týždeň. To už nie je stranda aj ked si iba v 32tt. Ale tie bolesti ti závidím aj ja chcemmmmmmmm 😉 😉 😉

cimba
13. nov 2008

na chvíľu sa odpojím idem niečo uvariť, aby sme mali čo papať. Tak sa majte zatiaľ ......... 🤐

petullia
13. nov 2008

Cawte babulky. Tak ja som si potvrdla do dakej polnoci, potom som zaspala a dnes uz zase nist 🙄 ... cimbus a to vas tam bavilo sediet tolko krat 😕 ... ja som tam bola 2x a mala som pocit, ze je to stale to iste. Vlastne 2.x som tam bola s mangelikom, bo xcel vidiet porodnicu... nase bojisko 😀 , hned kludnejsie spava, ked videl, ze to vobec nie je take strasne ako to podaktori chlapi zvelicovali 😔 .

cimba
13. nov 2008

ja som tam chodila aby som sa doma nenudila. Jasné že sa tam preberá stále to isté, ale mi sme tam boli 3 baby - stálice, tak aj kvôli nim som chodila. A kvôli dýchaniu, dúfam že to zvládnem ak nie ja tak manžel. On síce nevidel pôrodnú sálu ale to bude pre neho prekvapko. 😀

sana15
13. nov 2008

ja si myslim,ze tiez vela noveho som sa nedozvedela,ale aspon som sa popytala co ma zaujimalo a dostala som odpoved od tej najpovolanejsej,takze nemusim stresovat medzi roznymi radami co najdem na nete. a urcite chcem ist viac krat. zopakujem si kedy ake dychanie a zakazdym tam budu ine tehulky a tym padom mozno aj nove otazky,ktore by napriklad mna nenapadli. Cele je to organizovane takou volnou formou. a urcite budem chodit do vtedy kym nebudem mat stastie na tu exkurziu po porodnej sale. chcem ju vidiet,aby som vopred vedela ako to asi vyzera,myslim,ze potom aj cast stresu a obavania sa opadne

cimba
13. nov 2008

aj mne to dačo dalo, a som rada že som tam chodila. Škoda že už nebudem 😢 a chcela by som mať p.Uhliarovú aj pri pôrode také zlaté žieňa, že človeku je lepšie ked tam aspoň niekoho pozná okrem muža a doktora ktorý bude pri pôrode.

petullia
13. nov 2008

Sani, sak sa tam pytaj na tu porodnu... musis sa pozvat sama 😀 ... samozrejme, ze musi byt volna akurat aby ta tam previedla. Ja som mala stastie na tom, ze ked som bola bez mangela, tak sme si ju boli omrknut vsetky baby co sme boli a potom este som tetulu poprosila, koli mangelikovi a tiez sme mali nahodou volny vstup, takze parada.
Cimbus, dychanie isto zvladneme 😉 ... ja mam pocit, ze neviem kedy mam co a ako a uz som si to citala v milione knih a na nete aj mi to vraveli a tak a vsade je to iste... 😀 ... nastastie! ale kto vie ako budem reagovat priamo tam, ako budem uvazovat... predsa len tie hormony a vsetko, ale hadam mi zostane kus pudu sebazachovy a zvladnem... a ty na stopro tiez... sak uz musis poznat aj upratovacky, ked si tam tolko bola, ni? 😉 😀 A ked xce ist aj mangelik, tak to bude isto fajn... aspon ja sa na toho mojho spolieham ako na spasenie. 😅

kika22
13. nov 2008

cimba: aký máš ten monitor dychu...našla som totiž angel care ale s označením AC 420, AC 300, AC 301

petullia
13. nov 2008

Jasne, ja tiez kazdemu odporucam, nech tam urcite ide, a vychvalujem... aj p. Uhliarovu, je to fakt zlata zenuska... ale aj tie ostatne asistentky, ze su strasne fajn, tak sa nebojim.... ja som tam stretla 2 pri exkurziach a boli mile velmi.... oni su tam take slniecka 🙂 .

sana15
13. nov 2008

petulia: my by sme vcera aj isli na porodnu salu,ale prave dve maminky rodili. takze budem castejsie pokusat navstevymi,aby sme mali to stastie ze bude prazdna.

petullia
13. nov 2008

Jaj, jasne... som si aj myslela, ze to tam bolo full 😒

sana15
13. nov 2008

podla ceny co cimba platila,tak myslim ze ma tu AC 420 - to je uz aj s vysielackou.....lebo v tej super akcii za 3000 Sk za kus pri odbere dvoch kusov je len AC 300 a az neskor som sa dopatrala,ze to je vlastne cisto len monitor dychu bez vysielaciek. Tie by sme museli dokupit zvlast,alebo zainvestovat a kupit monitor dychu drahsi. Teraz neviem,ci sa neoplati kupit zvlast monitor dychu a zvlast vysielacky. monitor sa pouziva iba par mesiacov a vysielacky ovela dlhsie. zvlast ako u nas ked budeme v rodinnom dome

kika22
13. nov 2008

no myslim, ze ked clovek pocuje len dobre na ZV porodnicu, posobi to pozitivne na neho a ma menej stresu....a trosku menej strachu 😉

petullia
13. nov 2008

Mne sa do usi dostalo aj dobre aj zle... ale co sa tyka toho zleho, tak si myslim, ze je to uhol pohladu, bo tie maminky nech sa neurazia, ale to bolii podla mna ciste stresmenky... ale ono ked sa ti nakopi tvoja eemocna kriza a nie prave najlepsioa nalada kohokolvek z personalu nemocnice, tak to moze dopadnut vselijak... tak neodsudzujem... 😅 ... neviem ako budem stresovat ja... aj ked zatial som teda v salamistickej pozicii 😀

kika22
13. nov 2008

sana: dikes...to som si nevsimla...a teraz ked to citam tak je to tak....ked ja vlastne vysielacky mam...mne stasi ten monitor dychu...a ako pises, ze vysielacky vyuzije hadam aj do tych 2 rokov a zvlast v dome 🙂

kika22
13. nov 2008

petullia: ja som kludnejsia uz len tym, ze na salu pojde so mnou manzelik...vravim mu:" budes ma ochranovat... ak bude na mna niekto zly tak mu to nedovolis"....pretoze ja pri bolestiach nebudem vladat asi nic len na seba samu sa sustredit...teda tak som to mala pri prvom...

petullia
13. nov 2008

No presne... aj moj mangel nedovoli nikomu na mna skaredo pozriet... a myslim, ze ked ich tam budeme mat tak si to nikto ani nedovoli 😉 😀

cimba
13. nov 2008

už som tu tak sana ja mám ten najnovší typ AC 401 kúpila som ho na tej stránke čo som dávala ale už neviem komu www.bububabo.sk tam stál 4590,- Sk.

cimba
13. nov 2008

petulia máš pravdu, ved sme nejaké ženy a vydržíme to 😀 😀 , ja tiež berem manžela k pôrodu aby som vedela ako mám dýchať ked zabudnem v tom návale hormónov čo sa okolo mňa deje. Ale ti to máš z nás najbližie, a čítala som že ani ti sa neotváraš a ani kontrakcie nemáš, to isté aj ja. Zajtra budem múdrejšia idem do poradni.
kika a to je dobre že tam budú chlapi keby oni rodili no neviem ako by to dopadlo a nech vidia že to nie je sranda len tak sa vypustiť a nič........ 😝

sana15
13. nov 2008

presne tak ako pisala kika, z tych istych dovodov chcem tam manzela.
a teraz som volala za tu profylaxiu. samozrejme, o 13.00 je uz plno, kocky,tak vacsina tam budete a ja musim ist teda na tu 9.00 ☹

petullia
13. nov 2008

No ja kontrakcie mam uz takmer od 38tt a teraz posledne 2 dni dost silne a caste, ale stale sa nic ine nedeje, tak cakame 🙄 ... je to nekonecny pribeh tento posledny tyzden... este tyzden a asi si to hodim... ale ni, tesim sa, jasne 😝 . Ja som bola v poslednej poradni v utorok a ze ak neporodim do 18. tak mam viat uz na porodnicu, tak dufam, ze nebudem musiet cakat 😖 ... ale ak by som bola na porodnici buducu stredu a este stale nebudem rodit, tak si to pridem ku vam vsetko este zuopakovat 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre