Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

iwuskaaa
1. feb 2009

Jééééj Sani, teraz som zistila, že kto vlastne si 😉 . Gratulujem k maličkému, nech sa Vám darí a nech Vám robí len a len radosť 🙂 . Ozvi sa, keď budeš mať chvíľu čas 😉

vivien22
2. feb 2009

Ahojte babenky, môžem sa k Vám pridať. Tiež ma čaká pôrod vo ZV nemocke a mám z toho trocha strach, lebo neviem čo ma čaká. 🙂
Janka, gratulujem k malému, aj všetkým ostatným maminkám. 😉

cimba
2. feb 2009

ahoj vivien, neboj nečaká ťa tam nič zlé ani hrozné, užívaj si pohodu ktorú zatiaľ máš 😉
Sani tak ako sa volá tvoj drobček 🙂
kika tak to si si lepšiu dvojku nemohla ani vybrať 😀 všetky sme túžili po takejto dvojke, ako si sa bála a zvládla si to super

iwuskaaa
2. feb 2009

Vivien, práve to je tá výhoda, že nevieš, čo Ťa čaká 😉 . A ako vraví cimba, ešte si užívaj pohodu 🙂

vivien22
2. feb 2009

ďakujem kočky, dnes som posledný deň v práci a od zajtra som už na MD. Tak sa teším, že si oddíchnem. Chystám sa prať, žehliť, ukladať všetky vecičky pre drobca, kým ešte môžem, lebo ako tu čítam potom mi už asi veľa času nezostane. 🙂

ttina23
2. feb 2009

vivien vitame ta,uzi si posledny den v praci 😉
cimba sana ma Matuska ako my 🙂 🙂 🙂

kodada
2. feb 2009

Sanin maly by sa mal volat Matusko 😉

vivien22
2. feb 2009

ttina23 - ďakujem
a chcem sa Vás opýtať, že či si mám brať odsávačku mlieka už do nemocnice alebo nie. že či je potrebné hneď odsávať, ja som v tomto uplný nevzdelanec. 🙂

martina1305
2. feb 2009

vivien22 - nie je potrebne brat si odsavacku mlieka do nemocky. môzu ti pozicat, ked bude treba. aj mne pozicali, aj inym mamickam som videla, ze maju pozicane.

petullia
2. feb 2009

Cawteee... vivien ahoj, juj ako ti zavidim tieto tvoje "starosti" ked si spomeniem ake to bolo krasne mat toho skorceka v brusku a ako kopkal a ja som bola pla ocakavani... 😵 ale nie ze by to teraz nebolo, aj teraz je to asuper... kazde to obdobie ma svoje caro a ja som fakt fakt stastna... aj ked sem tam mam pocit, ze uz urcite zosediviem 😖 ... ale vsetko musi mat aj svoje temnejsie chvilky, aby sme mohli odlisit tie krasne 😉 😝 ... no dost bolo uvah na dnesny den... co budete varit damy 😀 😀 😀

petullia
2. feb 2009

mata uz si bola kocikovat? ked pojdes niekam do arboreta abo tak, tak daj vediet, vybehnem aj ja... a kedy sa to zrazime na namesti??? 😕 🙂

petullia
2. feb 2009

de steee 😢 ... si tu schizakujem takto sama dnes???

vivien22
2. feb 2009

martinka - Ok tak nezoberiem, a keby mi už nemal kto požičať, tak poviem manželovi a ten donesie.
petullia - a ja závidím zas tebe, že už máš malinké doma. už sa neviem dočkať kedy bude malý na svete. ale to vravím asi teraz, keď neviem čo všetko ma čaká 😀

petullia
2. feb 2009

ale kdeze, budes happy aj potom, ale budes spominat s nostalgiou sem tam na to krasne tehu obdobie 😉

vivien22
2. feb 2009

petul - a ty si tiež rodila v ZV nemocke? a mala si normálny alebo cisárksky pôrod? a čo vravíš na pôrodnicu, tak celkovo? a mala si epidurál? prepáč, že sa tak vyzvedám ale chcem o tom vedieť čo najviac.

sana15
2. feb 2009

ahojte.maly prave zaspal,tak sa idem pokusit precitat vsetky vase prispevky za posledne dva tyzdne

petullia
2. feb 2009

Jasne, ja mam este v zivej pamäti svoju vlastnu zvedavost z porodu 🙂 ... ano rodila som vo Zv, povodne som zvazovala BS, bo som xcela rodit do vody, ale nemali sme cas tam chodit s mangelom na predpripravu a tam musis chodit aj s nim ak xce byt priporode a moj xcel, ta sme boli vo ZV nakoniec. ale obec nelutujem, bolo to ok. epi som nemala, ale xcela som... nevidalo 😖

vivien22
2. feb 2009

ahojček Janka, tak len čítaj, a keď budeš mať aj trocha času, tak daj vedieť ako to prebiehalo. A ešte raz veľká gratulácia k malému 😀

vivien22
2. feb 2009

petul - aj ja som uvažovala o BS ale tiež nemáme čas tam chodiť, tak ostanem tu v ZV. epi si asi dám ale ak mi ju nestihnú alebo nebudú môcť dať tak nevadí, prežijem 😀 a u ktorého Dr. si rodila?

sana15
2. feb 2009

uz som docitala-maly sa zobudil 😔

petullia
2. feb 2009

sani a uprav si pass, nech tam mas malinkeho uz narodeneho 😀

zvalka
2. feb 2009

ahoj Janka, som Ti aj pisala sms - neviem ci Ti dosla 😕 ale mozno si nestihala....je to pochopitelne 😉 🙂

kika22
2. feb 2009

sana, ako sa drzite? aky ste doma? nechcem to zakríknuť, ale mne sa malý nejak polepšil...tak sa vytiešam.... 😵

kika22
2. feb 2009

baby nechce sa mi spätne čítať 😝 ....v stredu ideme na očkovanie tbc...ako to prežili vaše deťúrence? možem čakať horúčky? 😅
vivien: ja som tiež špekulovala nad BS, ale dopočula som sa, že ak sa niečo stane pri pôrode aj tak ťa prevezú do ZV...a nedám veru na ZV pôrodnicu a novorodenecké dopustiť 🙂 super ľudkovia tam pracujú....

sana15
2. feb 2009

kika: na ockovani sa stretneme.akurat som vybavovala prvu poradnu.tiez mame prist v stredu,tak to bude veeelmi zaujimavy den a hlavne pre maleho narocny

sana15
2. feb 2009

maleho som supla staremu otcovi 😅 tak skusim precitat aspon jednu stranu.
Mirka- sms ku som dostala, ale v porodnici sa to fakt nedalo stihnut, napisem IP co sa tyka porodu, nech velmi Vivien nevystrasim 😔

sana15
2. feb 2009

kika: horucky??? hadam nie!!! 🙄

sana15
2. feb 2009

uz zase necitam - maly place. ach jo....tak skusim neskor.
Vivien: odsavacku si nemusis brat. pozicaju ti v nemocke Avent ak budes potrebovat,alebo si das doniest vlastnu. uvidis ako sa ti rozbehne mliecko. ja som ju nepotrebovala,lebo mliecka vela este nebolo a vlastne ani teraz som si nie ista ci je ho dost 😒 Nemam doma vahu,tak neviem porovnat,ci maly je a pribera

ttina23
2. feb 2009

kika horucky po ockovani sme nemali,ani neviem ako ho pichli lebo dr.ta tak zahovori ze nezbadas ako ho sestricka pichne
no Jani ahooj tak si malickeho konecne uzivas 🙂 napis pri kom si rodila,ked budes mat cas 🙂
a inac ja maleho vazim na digitalnej vahe,najprv sa odvazim ja a potom s nim a to odratam,tak mi poradili lebo tiez nemam taku vahu
a v poradni sa nestretneme, lebo my ideme v utorok ☹

vivien22
2. feb 2009

janka - napíš aj mne aký bol pôrod, neboj ja sa nezľaknem, aspoň budem vedieť na čo sa mám pripraviť a čo všetko môžem očakávať.😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre