Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

zunka
4. mar 2009

My máme tiež odsávačku na vysávač, je to super vec. Ale keď je veľmi prischnutý soplík, tak nejde ani tak. Tak vtedy namočík do olejčeka ušnú tyčinku a trochu ho odmočím a potom to už ide vysávačom.

gabii83
4. mar 2009

juj zunka je krasnyy 😵 😵

najviac sa mi pacia fotky 29 30 a tie v kt. je v adidas supravicke

gabii83
4. mar 2009

aj my mame odsavacku na vysavac je to lepsie ako ten kt. sa odsava s ustami

zunka
4. mar 2009

Gabi, ale poviem Ti, že fotiť vlastné dieťa je oveľa ťažšie ako cudzie. Neviem či sa mám sustrediť na neho aby si negrcol, aby sa nezošmykol, keď akože sedel, alebo sa mám sústrediť na záber a prácu s foťákom. Som sa zapotila. Detí som už veľa fotila, ale toto bolo najťažšie

teruska1
4. mar 2009

Ahojte babenky 🙂

Tak dnes som bola u doktorky, tak 10teho nastupujem do nemocnici, ak neporodim do vtedy...ale vyzera to, ze nie, malej sa nejak nechce 😉 , je jej dobre v brusku...Uz neviem, co mam robit, davam si teply kupel a nic, kamaratka mi povedala, ze si mam dat cervene vino, alebo feferony 🙂 ...no a cervene nemusim a feferony to tiez 🙂 ...tak vam prajem este pekny vecer

petullia
5. mar 2009

Teri ta umy okna na celom baraku... mne sa to tak rozbehlo a este bolo aj vidiet cez tie okna konecne 😀 .. srandicky... no najucinnejsi je vraj sex... ta sup sup.. tym sa to zacalo, ta nech sa to tym aj skonci 😉 😀 muzske spermie maju vraj taky ucinok (obsahuju take latky nejake) ako vyvolavacka... to mi poslala taky clanok kamoska pred porodom, ale neviem ho najst. ta uz ani neviem ako to tam presne bolo, ale take cosi sa tam pisalo 😅

teruska1
5. mar 2009

No moja, to iste mi povedala aj sestricka, ze kde mam chlapa 🙂 ...ze ci nam to maju davat uz ozaj vsetkym pisomne 🙂 ...tak vcera som toho mojho nahovorila, on uz ma sice strach, sa boji, aby mi nejak neublizil, ale nejak to nepomohlo, este stale som cela 😉 ...rano som vstala s takym pocitom, ze koniec, nejak ma tlacilo len na WC a nic, uplne som mala tvrde brucho, tak som sa zle citila...a teraz to zrazu preslo,som nejak akcna 🙂 , idem riadit cely dom, nedokazem nejak sediet na jednom mieste 🙂 ..a tvoj drobcek sa ma ako?

kika22
5. mar 2009

no teruska veru sex je najucinejsi 🙂 spermie obsahuju oxitocin ako vyvolavacka...

co sa tyka tej odsavacky aj my mame tu na vysavac...a uz aj riadne zabehnutu, pretoze maly ked mal 2,5 tyzdna tak mal sopliky a kaslal...a odsavacka veru pekne hlieny vytiahla 😉

petullia
5. mar 2009

Moj stoplik je taky maly schizacik po mame 😀 ... chvilku ma dobru naladu a tak sa rehoceee a potom zrazu skrat a mrzuty a upistany... nuz tak kadejako...a teraz este toto pocasie, sa ani vonku neda 😖 ... sa tesiiiim ked uz bude teplo konecne 😵

petullia
6. mar 2009

kde ste babule? 😕 Cimbus uz ste zdrave?resp. citite sa lepsie???

iwuskaaa
6. mar 2009

Peti, tu 😀

petullia
6. mar 2009

😀 😀 😀 Ideme sa nahanat z temy do temy? 😀

kika22
6. mar 2009

caute, tak ja som nachladla ako hrom 😠 dufam, ze to maly nechyti... pocasie je je fakt hrozne...uz aby presiel tento tyzden a hadam sa vyjasni 😅

petullia
6. mar 2009

v to dufam aj ja Kikus, bo stale doma zatvoreni ☹ ...

cimba
6. mar 2009

ahojte babiny tak som tu liečime sa už všetci sme to chytili ale neviem kto bol prvý. Našťastie horúčka nie je u nikoho ☹
no martina mám odsávačku na soplíky na vysávač super vec hlavne teraz ked má hlieny tak to dobre vysaje
no a čo sa týka teruska teba tak mne nezabralo nič, ani umývanie okien ani sex!!! neviem asi som čudná 😅 ale napokon ma pozeral primár a ten mi tam asi niečo pohýbal a do 2 dní bola malá na svete. Keby som to vedela prišla by som za ním skôr 😀 zlatý doktor

cimba
6. mar 2009

kika a rýchle uzdravenie aj ja mám iba nádchu aj Eliška aj manžel len tá už musí brať antibiotiká super voňajú 🙂 lebo jej hlieny zatekajú na priedušky a to ju dusí. Minule sa tak rozkašľala že som sa až zľakla, slzičky jej vybehli bolo mi jej ľúto. ☹ Ale zato všetko môže počasie, raz je pekne a teplo potom prší ako šialené.

teruska1
7. mar 2009

Dobre ranko 🙂 .

Tak ako ste sa vybuvkali???Ja nie nejak fajn...celu noc ma dusil kasel, ide mi priedusky roztrhnut, uz neviem, co mam jest, ked ziadne tabletky nemozem. Kupila som si Stodal sirup, ale ani ten nejak nezabera ☹ a kolko cajov som vypila a nejak nic...Dnes je celkom pekne pocasie, bodla by aj nejaka prechadzka.Cimba malickej prajem skore uzdravenie.Kika aj tebe

martina1305
7. mar 2009

teruska, kup si BIOPAROX - je to sprej do hrdla, môzu ho aj tehulky a mne vzdy super pomaha. tiez som ho brala na zaciatku tehu.

bublinka34
7. mar 2009

ahojte.. nechcem rušiť, pretože ja patrím do fóra maminy a Ružinov (teda tam sa za chvíľu chystáme.. 🙂), ale mám pre Vás správu.. Tatiana75 - teda Táňa v noci o cca 2:30 porodila krásnu dcérku Romanku (49cm, 3kg) - aspoň to som bráškovi rozumela.. 😀 .. obe sú v poriadku - pôrod bol rýchly (o 23:00 boli ešte len na ceste do Zvolena..🙂) určite sa Vám ozve až sa vrátia z pôrodnice domov.. 🙂

petullia
7. mar 2009

Jeeeej, Bubli, dikes za super infoskuuuuu 😵

lubi22
8. mar 2009

Ahojte 🙂

Tatiane blahozelam k Romanke 😵 Takze to ona sposobila tu trmu vrmu o pol 12 predvcerom v noci 😀

Ja som v porodnici tiez, pred piatimi dnami sa nam narodil syncek Filipko. Z izby mame priamy vyhlad na cakacku, tak mam prehlad o porodoch - najma v noci, ked na sem z tadial svieti do okien 😀

kika22
8. mar 2009

no dlho som odolavala veru chorobe a skolilo ma to poslednu prvy bol mangel potom maly a teraz ja...cimbus aj vy sa rychlo preliecte a nech je tu uz slniecko s jarou 🙂 to bude fasa vonku byt s kocikom...

gratulujeme k Romanke nech su obe zdrave a nech maju vela mliecka 🙂 (inac keby sme mali babu tak sa mala volat Romana 😉 po mangelovi)

lubi22 pekny datum sa ti maly narodil, gratulujem

kika22
8. mar 2009

teruska a ty ako stale nic?

cimba
8. mar 2009

a gratulujem tatiane k malému škorcovi 🙂 🙂 užívaj si materstvo

no kika ako vidím choroba si našla ďalšieho hostiteľa 😠 tak sa liečte mi už sa s toho dostávame ani tak veľmi nekašleme dostali sme antibiotiká tak krásne voňajú jahôdkovo, ale pomohli.

teruška a ti šup to nemocky aby Saskia mohla patriť medzi nás 😉 a tvoja maličká sa bude volať ako Pálffyho dcéra. Inšpirovali ťa?

ttina23
9. mar 2009

jeej gratulujeme k novym babetkam 🙂 🙂 🙂

ttina23
9. mar 2009

baby ktore byvate na zapade v adese maju 70% zlavy na detské obblecenie 🙂

teruska1
9. mar 2009

Ahojte 😉

Chcela by som zagratulovat k novym babätkam 🙂 ...Prajem vela zdravicka a taktiez aj maminkam.

Kika, este stale nic...malej je nejak dobre v brusku, no dufam, ze tento tyzden uz bude medzi nami, velmi sa na nu tesime

Cimba zajtra nastupujem do nemocky, len neviem, co ako...ta choroba nie a nie prejst, ten kasel je neskutocny...ani neviem, ci bude Saskia, lebo priatel ma zasa iny navrh, on chce Nikolku...Vsak uvidime, len nech je zdrava...
pekny dnik prajem, aj ked trosku uprsany, ale co uz 🙂

cimba
9. mar 2009

jéééééééj tina ďakujem za typ na nákup, nabehneme a pokukáme ved to mám blízko 🙂
teruška tak sa držkajte obe a daj potom vedieť čo a ako musíš!!! všetky sme to museli napísať.

baby a neviete čo je s peťkou? Už dávno nič nenapísala a tak isto aj sana. Maličké stvorenia im nedajú asi vydýchnuť 😉 aj mi sme s tým museli prejsť a teraz je to už v pohode 😀

martina1305
9. mar 2009

ahojte maminky a malé kamošky a malí kamoši, pridali sme nove fotky do albumu 😅

kika22
10. mar 2009

terus a ides do ZV porodnice?drzim palce nech to mas rychlo za sebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre