Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

petullia
24. apr 2009

sak prvy zvolencan bol zunkos... ci nie? 😕 teda Simonko zunkin.. xi

petullia
24. apr 2009

Mati ako ste dnes dopadli???

lentilk.a
24. apr 2009

Zienky, tak iku ma uz svoju Leusku na svete. Narodila sa dnes, nakoniec 7 dni po termine a uz z mms vidno, ze je nadherna!!!! 😵 😵 😵

petka_s
25. apr 2009

ale ze je prvy zvolencan a zvolencanka,
ze primator caka na obe pohlavia,aspon tak mi to hovorili vsetky sestricky,a
este to som nechapala ze pred nasou Liliankou sa narodili nejake dievcatka,ale vsetky boli
z okolia zvolena,ani jedno nemalo mesto zvolen...
tak iku grtulujeme 😉 🙂 🙂

martina1305
25. apr 2009

Petullia - vyborne, Dr. nas pochvalila, teda Vikinocku a ze uz nemusime balit nasiroko 😉 .

petullia
25. apr 2009

jaj, ved aj Zunkos je z okolia... ahaaa 😀

petullia
25. apr 2009

super!!! 😵

zdenkaxyz
25. apr 2009

moj malý už ma vyše dvoch mesiacov a na žiadnom uvitani do života na zamku sme neboli, ani žiadna pozvánka zatial. Tak neviem...

petka_s
25. apr 2009

no ved ani nam nic nedoslo,tak sa preto pytam ze ci uz niekomu nieco...
lebo co tam bola aj ta kamoska tak maly mal asi uz 5 mesiacov..tak dost neskoro to chodi... 🙂

martina1305
25. apr 2009

asi to robia len 2x do roka alebo ktovie ako....pravdepodobne nam vsetkym pride naraz pozvanka 🙂

pupi78
25. apr 2009

Baby, sorry,že sa Vám sem tak pletiem, ale sem-tam vás čítam. Tiež som rodila v ZV r. 2007.
Na To uvítanie Vás pozvú cca tak keď majú detičky 4-5 mesiacov, keď vedia ako tak sedkať v náručí, aspoň tak mi to vraveli na matrike, keď som tam volala, lebo mi bolo tiež čudné,že nás tak pozde volali. Áno, dôjde pozvánka, je to milé, trvá to 20min,ccca, a dostanete darček.
Pozdravujeme všetky bábenká. 🙂

aduuska
25. apr 2009

Zdenkaxy, tvoj popis na tu sestru sedi. Urcite myslime na tu istu. No keby som mala v tej chvili pri sebe zbran, tak ju bez milosti zabijem.

Chapem, ze nie vzdy ma clovek naladu a nie vzdy je prijemny, no myslim si, ze prave takyto ludia by sa mali snazit za kazdych okolnosti. Navyse mala dennu, takze ju nik neotravoval v noci. Inak ju ani nemozem nazvat ako chladna mrcha, ved je to tiez zena a urcite rodila, takze mohla vediet ake mam bolesti a vobec mi nepomohla. No ved ale bozie mlyny .....

kika22
25. apr 2009

tak gratulujem iku k Leuske nech sa drzia 😵
co sa tyka uvitania do zivota tak potvrdzujem ako pise pup78,i my sme boli tiez s prvym az ked mal 4-5 mesiacov...

cimba
26. apr 2009

jéééééééééj gratulujem Iku k bábätku, nech sa im dobre obom darí, nech sú zdravé to je základ 🙂
čo sa týka uvítania mi sme už boli minulú sobotu, super vec, dostali sme pozvánku domov na Eliškino meno a potom sme dostali hračku a diplom, pofotili sme sa a išli domov, všetko trvalo asi 20min. viac by moja Eliška ani nevydržala 😀 strašne je hyperaktívna a neobsedí na jednom mieste, ešte sa stihla ogrckať takže super.

pajinka23
27. apr 2009

ahojte babulky 🙂 🙂 🙂 ja mam konecne ukonceny 37tt a uz zaciname s 38tt to uz mozem rodit vo zvolene???? 😕 😕 😕 Ci su este nejake podmienky na porod vo Zv??

pippa
27. apr 2009

Ahoj pajinka,nie sú žiadne podmienky na porod, keď ťa to chytí jednoducho pôjdeš do pôrodnice, oni sa už o teba postarajú 😉

petka_s
28. apr 2009

pajinka-presne tak,ked mas ukonceny 37 tak mozes ist hned do porodnice vo ZV. 🙂 🙂 🙂

cimba
28. apr 2009

čaute maminy, všimli ste si že ani nestíhame písať? Čítať to hej ale odpisovať to nie, ale nám dávajú zabrať tieto naše deťúrence 😀
a ako vaši miláčikovia? Už ste si zvykli na nočné vstávanie? Alebo sa už zlepšili?

ttina23
28. apr 2009

ahoj cimba no naozaj nestihame 😀 my stavame este stale kazde 2-3 hodiny 😒 ale co by som pre toho mojho milacika neurobila 🙂

petka_s
28. apr 2009

ahojte,no ved to,nestiha sa,aj ked ja uz sem tam aj napisem,ale nikto mi neodpisuje 😀
no uz to nieje ako ked sme boli tehu..teraz je to lepsie 🙂 🙂 🙂
nasa mala spinka pekne,vecer od 19-tej uz spinka a vstava raz v noci,ale potom je uz o 6-tej hore ☹
ja uz neviem comam robit aj kupanie som skusala posunut o hodinku,a spanok tiez o hodinku,no aj tak uz o pol 6 bola hore..
no potom zaspi o pol 8 zase,tak to nieje az take strasne,ale ja som taka mimo o tej 6-tej 😒

martina1305
28. apr 2009

petka, to mas super, ze ti mala uz o 19-tej spinka. to ta nasa ma vtedy este den 🙂 . vcera napr. zaspala az po 22.00 😉 a to som s nou lezala v posteli od 19.30

petka_s
28. apr 2009

no to je fakt super,len to raaano,jaaaj tak sa mi nechce vstavat,
som ako mrtva,a dlhsie mi trva preberanie..
a ona vtedy tak steboce,krasne haka,smeje sa,jooj.
ale tak hadam sa u mna to preberanie zlepsi,ked budem mat pokoj s tou skoluo.. 😖
a uz sa mala vikinka prevracia na brusko?
nasa jke vykrutena poriadne,ale este sa sama nezvrtla..

martina1305
29. apr 2009

este sa neprevracia 😉 . drzim palce so skolou 🙂

ttina23
30. apr 2009

no my sa prevraciame poriadne, z bruska na chrbatik a aj opacne

dr.Taufer ide robit primara na porodnicu

petka_s
30. apr 2009

aale,a pan haring?ide uz do dochodku?

pajinka23
2. máj 2009

babule a nerodila ste niektora pri dr.melichercikovi vo zv???

iku
2. máj 2009

Ahojte maminy,konečne som sa dostala k písaniu,ďakujem ,že ste na mna mysleli, ste zlaté,môžem potvrdit, že vo ZV sa oplatí rodit,aspon ku mne sa všetci správali super, aj primár sa chodil na mna pozriet, osobne ma vyšetril, lebo ja som bola hospitalizovaná 20.4., teda 3 dni po termíne, skúšali mi každý den vyvolat pôrod,ale nedarilo sa,lebo sa mi nezmakčoval krčok po operácii, hovorilo sa už aj o sekcii, až v piatok po infúzii sa začali kontrakcie okolo 14tej a 16.40 sa Lea narodila.Rodila som u MuDr. Kamoďovej a sestra bola tiež perfektná- Beatka, nakoniec ma ani nenastrihli a malá mala 1510 g a 51 cm.Aj sestry na novorodeneckom boli ústretové, ked som mala problém s kojením a pod. Super je aj to, že návštevy sú povolené vlastne stále, dá sa sediet v spoločnej miestnosti aj s bábatkom. Všetkým vám držím palce!

kiva23
2. máj 2009

Caute baby! Som tu nova a koncim 38 tyzden. Rozhodla som sa ze pojdem rodit do ZV. Som z BB, ale Roosveltku nemusim. SU tam nejaki cudni a strasne rychli...!! Dufam, ze neurobim chybu. Ak mate nejake rady, tak prosim dajte. Bola som si obzriet aj izbicku. Stoji len 600 Sk na den, takze na 4 dni ma to vyjde 2400 Sk. Co je super. A vyzera fakt dobre. Jaj Uz sa na tu moju lasocku velmi tesim!!!! Budem mat dievcatko :D

petka_s
2. máj 2009

pajinka-ja som spomínala ze som pri nom rodila,ja som s nim mala velmi super zážitky,a bola som s nim velmi spokojna..
iku-iku kolko mala lea?1510??to si sa asi pomylila,vsak?
kiva-budem ti drzat palce, a verim ze si sa dobre rozhodla,ja som fakt veeeelmi spokojna 🙂 🙂 🙂 ze som rodila tu vo zv.. ale radim ti,este si oddychni,potom nebudes mat poriadne casu 😀 a malicku si uzijes aj jaj 😉
je to ten najkrajsi den ktorý moze podla mna zena zazit!

zoe_a
3. máj 2009

IKU
to si mala stastie, ze si natrafila podla mna na najlepsiu doktorku zo zvolenskej porodnice.Ja som tam bola pred mesiacom hospitalizovana a MUDr. Kamodova nemala pocas tychto dni sluzbu, tak som sa obavala, ze tam uz nerobi. Ktori lekari mali este pocas vasho pobytu sluzbu???

Velmi ma tesia tvoje dobre skusenosti zo zvolenskej porodnice, lebo aj ja to uz mam "za par tyzdnov" a budem rodit vo Zvolene, som zvedava na akych lekarov a sestricky natrafim. Este som len v 37 tyzdni, ale snad to uz nejako dobojujeme a nebudu nas obhanat po Bystrici.

Blahozelam k dcerke a prajem vsetko dobre..

A ostatnym buducim mamickam, ktore planuju rodit vo Zvolene vela stastia a sil, aby sme to zvladli co najlepsie a mozno sa tam aj stretneme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre