Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

sana15
11. nov 2008

kika:ja ho beriem teraz par dni kvoli tvrdnutiu brucha a skratenemu krcku. takze u mna je zatial potrebne,do terminu mam este kopu tyzdnov

sana15
11. nov 2008

ja som zacala cez vikend pisat zoznam,co vsetko mam nachystat,ale zatial potrebne veci mam na roznych miestach,nieco v dome,nieco v byte,nieco este chyba dokupit. Stale nanasam veci hore-dole,do Zvolena na pranie, potom to dosusam, cez vikend zehlim

sana15
11. nov 2008

inak na to cvicenie si treba doniest prezuvky, to znamena napriklad slapky,alebo nejaku pevnejsiu obuv. predpokladam,ze sa tam naozaj fyzicky necvici 😅 aj ked by sa mi aj zislo ponatahovat svaly,moja kondicka nikdy nebola ktovieco,ale teraz je to uplne na bode mrazu

petka_s
11. nov 2008

caute baby,
ja som ho tiez brala,a je jasne ze uz ku koncu od toho 36 tt,ho netreba brat,
ved sa bere kvoli tomu aby netvrdlo,a ked tvrdne brusko,tak tak zacinaju aj kontrakcie no nie?
tak cimbuska ho uz neber aby si nam mohla napisat svoje pocity z porodnice 😉
a chcem sa opytat vy idete kupovat ten monitor dychu?
ja nad nim rozmyslam.. 🙂

sana15
11. nov 2008

Petka: aj ja som rozmyslala,ale este stale nie som rozhodnuta. urcite je to dobra vec, len keby to stalo aspon o polovicu menej. predsa sa to vyuzije len prvych 5-6 mesiacov. Vysielacky urcite budu,ale toto este nemam vyriesene

petka_s
11. nov 2008

sani:no ja som pisala inzerat ze ak to niekto aj predava zo zv,
tak by som to mozno este v zakure kupila aj od niekoho,vyslo by to lacnejsie,
myslim si ze to budem mat zapojene nejake 2-3 mesiace,zevraj to staci,pretoze ten syndrom je najintenzivnejsi
v 1 mesiaci,ale to je v podstate jedno ze dokedy by to bolo,
hlavne aby bolo,uvidim ci sa niekto ozve,ak nie,tak neviem,
asi zainvestujem,je to dobra vec,aspon co som citala..

kika22
11. nov 2008

Sana: jasne ty mas este cas na rodenie...my musime este taketo bruchalove oslavit silvestra 😀
ja som nerozmyslala nad tym monitorom dychu....

cimba
11. nov 2008

tak som tu, chvíľu som tu nebola a už sa aj písajúce spoznávajú. To je dobre.
ahoj sana - na cvičenie si nemusíš brať prezúvky iba ponožky neboj nescvičíme tam aerobik....
ahoj petka - vitaj medzi nami tak sa stretneme na cvičku zajtra, alebo nie? 😉 a už nejdem brať magnézko nech to už mám za sebou, a čo sa týka toho monitoru dychu, nejdem riskovať tak sme ho kúpili cez internet nový Angel Care, budem lepšie spávať, v dnešnej dobe nevieš čo sa stane a už ked som moju bábiku nosila celých 9 mesiacov tak by som o ňu nechcela prísť po pôrode 😖 . Hlavných je prvých 6 mesiacov ale človek nikdy nevie. Či mám 4000,- alebo nemám nestojí to za tie strachy. A radšej som dala prachy za toto ako za pôrodníka a ešte som aj ušetrila 3000,- za ktoré som kúpila postielku a ostatné vecičky pre malú.
ahoj kika - odkážem maličkej aby sa posnažila na tvoje narodky, ale teraz ked vysadím magnézko tak to môže byť každú chvíľu 😉

petka_s
11. nov 2008

ozaj a na to cvicenie,
nemusis si nic nosit,my sa tam len povyzuvame,a posadame na karimatky,
cvicit sa tamnecvici,iba dycha a rozprava,a cvicit som aj ja chcela trosku,no tak asi budem jogu z knizky 😅

petka_s
11. nov 2008

no na to cvicko idem az bud.tyzden,skoda ze sa nestretneme,
no ale ked tam pojdem o tyzden ty tam mozno budes pobehovat s malickou,a ukazes nam ju aka bude kraasne 🙂
to by bolo fajn teda,vsak?🙂

ttina23
11. nov 2008

no tak som sa s casti pobalila sice nie vsetko ale manzel bude spokojnejsi 🙂 tak na to cvicenie nereba prezuvky lebo mne sestricka povedala ze si mam priniest

cimba
11. nov 2008

no ti poviem, dám vedieť či náhodou.

petka_s
11. nov 2008

no urcite pochod okolo tej miestnosti ak tam uz budes 🙂
oki idem of,tak sa majte baby,pa pa 🙂

sana15
11. nov 2008

tej kocke,co ma objednala tiez sestricka povedala,ze doniest teplaky a prezuvky. a ja sa neviem rozhodnut ci slapky,ci tenisky. asi zoberiem slapky a teplaky a uvidim co a ako,buduci tyzden budem mudrejsia. Matka,na kolku si sa buduci tyzden objednala. rano,ci poobede? Manzel ma volno,tak by som ho chcela prehovorit,aby isiel tiez,tak by sme mohli ist spolu 😉

cimba
11. nov 2008

sana neboj ani tie šlapky nevyužiješ, ja tam idem 7 - krát a nepotrebovala som ich ani raz 😉

sana15
11. nov 2008

cimba: a tie teplaky? alebo staci ked zostanem v rifliach?

cimba
11. nov 2008

v teplákoch sa lepšie cvičí a aj sedí nikde ťa to netlačí, ale ak máš nejaké dobré rifle také poddajné v ktorých vydržíš sedieť asi 2 hodiny tak si môžeš zobrať aj tie. 😉

sana15
11. nov 2008

rifle mam pohodlne ale zoberiem aj teplaky. vdaka za vsetky rady 🙂

cimba
11. nov 2008

nemáš zač, ak niečo nové budem počuť alebo vidieť tak sa to dozviete. 😀
takže s ktorou sa stretnem zajtra na cvičení o 9.00? Či ani s jednou?

cimba
11. nov 2008

a pozerám že petka má konečne fotku, pozerala som si album, peknééééééééé 😀

kika22
11. nov 2008

...no aspoň viem aj ako sa vystrojiť na cvičenie 🙂
keď som tu tak čítala o tom monitore dychu tak som to išla kuknúť na net a sú tam nové a rôzne v cene od 3500 do 4500 sk...

sana15
11. nov 2008

ano a zavisi aj od toho ci je to angel care (ten je drahsi) alebo nanny. myslim,ze tie nanny maju aj v porodnici

ttina23
11. nov 2008

ja idem na 13

cimba
11. nov 2008

kika ja som ho kúpila cez net za celkom super cenu 4590,- aj s vysielačkou a sme zatiaľ spokojný na stránke www.bububabo.sk tam je ak by si sa s nejakou maminou dohodla aj akcia ak zoberete dva je tam zase iná cena. Ja sa v tom veľmi nevyznám ale manžel ten je taký fanda do elektroniky a aj hľadal kde je to lacnejšie aj sme sa pýtali na rozdiely medzi angel care a nanny ( ináč nanny nemocnica kupovala z tejto stránky, ale ten pán je nešťastný lebo mu nemocnica ešte nezaplatila za 20 ks nanny) a že na nanny je chybička akurát v tom že spúšťa falošné signály, aj známych som sa pýtala tak že je to pravda. Ale ak sa má niečo stať tak sa stane aj bez monitoru ale je to v tom lepšie že môžme bábätku pomôcť. 😉

sana15
11. nov 2008

Matka: super! ak bude volne pojdem tiez na tu 13-tu. A kedze planuje ist aj Petka,tak sa pekne stretneme

sana15
11. nov 2008

kocky,vy ste ma normalne s tym monitorom znova nakazili 😅

sana15
11. nov 2008

ja som to este podrobne neskumala,ale nie je rozdiel aj v tom,ze nanny je len podlozka a angel care je zaroven aj vysielacka? ale tusim som pri nanny videla ze tie podlozky na snimanie ma dve, vraj je to lepsie ako ta jedna. 😕 A este ma nieco napadlo. citala som,ze tieto monitory nemozu ist pod kokosovy matrac, iba pod molitanovy. my sme kupili molitanovo-kokosovy,takze netusim,ci to bude funkcne aj pod nim 😕

cimba
11. nov 2008

sana máš v tom zmätok, nanny má jednu podložku takú dlhú a angel care má dve podložky. A môžu ísť oba pod kokosový aj molitánový ale hrúbka matraca by nemala presiahnúť 12 cm. Inak je to OK. Akurát ak máš v postielke rošt mala by si naň dať sololitovú dosku a nato potom podložku monitoru a nato matrac. Čítala som že ked je to na rošte nebere tak ten sensor ako na tej doske.

sana15
11. nov 2008

aha,tak uz budem vediet. ja som zatial neskumala ktora ako funguje a kolko stoji. zmeriam ten matrac,ale je to standardny,takze by to mohlo dobre. pozrela som tu stranku a naozaj,ked sa kupia dva,tak cena za jeden je tri tisic. ked si to tak zoberiem,tak samotne vysielacky by tiez stali cca 1500, a potom doplatit raz tolko za monitor uz nie je az tak hrozne

cimba
11. nov 2008

tak som si povedala ja ja, že radšej doplatím pár tisíc a viem že to funguje, lebo tam je to isté čo má klasická vysielačka. Ved tie prachy za to stoja ked sa jedná o naše detičky. Ved aj tak by sme ich prejedli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre