Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

annie13
8. nov 2010

@martina_martin 😉 drzime paste

cimba
8. nov 2010

Tak martina_martin pomaly dnes bude mamičkou má sťahy každých 10 minút 🙂

cimba
8. nov 2010

tak matina malá je na svete volá sa Silvia Zara váži 3340g a meria 54cm a narodila sa 15.10 hodine 🙂 Gratulujem!!!!

mimi21
8. nov 2010

@cimba si ma predbehla 😉

bubulacik
8. nov 2010

@marketka3005 neboj ved toho nepotrevujes vela ved s toho rychlo vyrastie ani nebudes vediet ako my mame strasne vela veci a ni to vsetko nevynosiime a co nove???? my nic stale 2v1 a vooooobec sa nam nechce na svet 😠

bubulacik
8. nov 2010

@martina_martin tak pekne este aj mna si predbehla 😀 gratulujem k malinkej nech ste zdravy dufam ze to aj na mna konecne pride 🙂

standa82
8. nov 2010

@cimba ..gratulujem jej 🙂

cimba
8. nov 2010

no zajtra ideme kuknúť maličkú aj ked som ju už videla na fotke je krásna 😀 😀

cimba
8. nov 2010

@mimi21 volala si s ňou?

mimi21
8. nov 2010

@cimba pisala mi sms, a tiez som videla fotky na FB co daval jej manzel 🙂

annie13
8. nov 2010

@martina_martin gratulujeme k dcerke nech je zdrava a tebe vela mliecka prajeme

cimba
9. nov 2010

@mimi21 no presne aj ja som ich videla ale dnes na živo uvidím sa teším ako malé dieťa 😀

cimba
9. nov 2010

@mimi21 no presne aj ja som ich videla ale dnes na živo uvidím sa teším ako malé dieťa 😀

ttina23
9. nov 2010

ahojte davno som tu nebola a ako vidim trochu sa to tu rozprudilo,gratulujem k novym prirastkom
@ cimba ako sa mate,Eliska je uz velka slecna 🙂 🙂 🙂

marketka3005
9. nov 2010

@bubulacik vcera sme boli kupit take zakladne veci pre maleho-vanicka, cumel....a zajtra idem do ZV do nemcnice na prietoky....inak brusko mi uz ani netvrdne,ale pre istotu si polezim este.....nejako sa tvojmu malinkemu nechce a kolko mas uz po termine?

cimba
9. nov 2010

@ttina23 no to ti poviem bude mať akurát 2 roky teraz a ani nestíham pri mojej malej zlá je ako čert 😀 teraz spí tak trochu surfujem ale sledujem to tu čo je nové a vy sa ako držíte?

bubulacik
9. nov 2010

@marketka3005 no my sme uz 5 dni po termine a stale nic tak som zvedava do kedy sa bude skryvat v bruchu uz by sa nemuselo 😀 a ako si dopadla na tych prietokoch???

katecameron
9. nov 2010

@bubulacik nech uz pocka narodi sa ti na moje narodeniny 😉 som vestica 🤐

bubulacik
9. nov 2010

@katecameron no ok a kedy mas tie narodky aby som sa vedela pripravit 🙂 🙂 😀

katecameron
10. nov 2010

@bubulacik keby som ti to povedala tak sa to nesplni 😀 ale fakt uz len kuuuusocek vydrrrrrz a deti sa najviac rodia pri zmene pocasia zmene tlaku ale viac uz nepoviem 🤐 drzim paste aby to dobre dopadlo

marketka3005
10. nov 2010

@bubulacik vsetko je vraj v poriadku,tak som rada.....robil mi to ten primar Taufer-joj,toho nemam rada....a bola si aj na predpriprave?

bubulacik
10. nov 2010

@katecameron dakujem tak dufam ze ich mas uz zajtra alebo este dnes 🙂 dakujem

bubulacik
10. nov 2010

@marketka3005 nie na priprave som neola a ty si bola??? Taufer ani ja ho nemusiiim

ttina23
11. nov 2010

@cimba aj Matusko je maly certik,akurat prechadza obdobim vzdoru,ale zatial zvladame.Uz 3 tt sa nekojime tak uz som aj rada a pytame sa cikat a kakat od roku aj 8 mesiacov a rozprava uz vsetko.

cimba
11. nov 2010

@ttina23 tak to ste riadne šikovný 🙂 mi ešte s plienkou ale ja ju do ničoho nenútim tak si ešte počkáme. A to asi všetky deti sú riadne čertiská 😀 počkaj ked budeme mať druhé to bude doma výbuch 😀 😝

katecameron
11. nov 2010

@bubulacik Este nerodis?pomaly by si mala zacat aby moja predpoved vysla 😉 ja som sa sice narodila v nedelu ale pred 32rokmi

bubulacik
11. nov 2010

@katecameron zatial nic no uviiiime ak nic cez vikend tak v pondelok nastup do nemocky a vsetko naj k narodkaaaam 🙂

martina_martin
11. nov 2010

@annie13 Ďakujeme krásne práve sme došli domkov 😀

martina_martin
11. nov 2010

@bubulacik Ahojky akurát sme došli domov všetko ok malinká je super zajtra ju dám do albumu. Daj vedieť ked sa aj tebe drobček narodí.

martina_martin
11. nov 2010

@mimi21 Jooooj už sme konečne doma uvidím ako dopadne prvá noc 😲

martina_martin
11. nov 2010

@standa82 Už sme domáááá daj vedieť ako ste na tom vy 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre