Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

mimi21
1. jún 2010

katarinka drzim palce
ano najomne su skoro oproti mne, ja som na predposlednej zastavke autobusu
no len si to pekne vsetky odrodte a potom pojdeme na kofcu 😝 😝 😝

katariinka
1. jún 2010

Dakujem za podporu.. ste zlate 😉
Uz asi od stvrtej mam kontrakcie, tentokrat zatial neodozneli.. ktovie, mozno do tej nemocnice pojdem este skor ako som si myslela 😉.. cakam na vyvin udalosti 😀

katariinka
1. jún 2010

Manzelku som akurat odviezol do porodnice ... teraz budeme cakat 🙂 ... dobru noc

annie13
2. jún 2010

@katariinka juj drzim palce, budeme na teba mysliet, lahky bezkomplikovany porod zdrave a krasne babo zelam

michalag
2. jún 2010

@katariinka drzime palce mozno to uz mas aj za sebou a pri sebe krasny uzlicek stastia 🙂 a ked aj nie nech ti to uz dlho netrva

avila
2. jún 2010

@katariinka 😀 Mozno uz mas pri sebe gulku 🙂 A tvoj mm je absolutne zlaty, ze nam dal vediet 🙂 Dufam, ze vsetko prebehlo OK.

mimi21
2. jún 2010

katarinka aj ja drzkam silno palceky, nech to mas rychlo za sebou 😵 😵 😵

katarina.banska
2. jún 2010

Baby no uz to urcite mate za sebou a teraz sa mozte vytesovat. Tak super tesim sa s vami, je to uzasny pocit vsak?
No vidite dockali ste sa.... 🙂

julinka2787
2. jún 2010

ahojte dievčatá! ako to vyzerá v zvolenskej pôrodnici? lebo som chcela ísť do handlovej, ale tú bohužiaľ zavreli asi minulý týždeň a žiarsku vytrvalo odmietam. dúfam, že je to v pohode u vás, lebo inak asi porodím doma. 🙄

annie13
3. jún 2010

@julinka2787 ja som rodila pred necelymi tromi mesiacmi a nemam sa na co stazovat, samozrejme postele by mohli vymenit ale bola som na nadstandarde tak tam sa dalo, lekari s kt. som prisla do kontaktu super, sestricky z novorodeneckeho su uzasne velmi zlate babenky a sestricky na porodnici teiz fajn, nemas sa coho bat, dobre si ZV vybrala
2 babenky by mali rodit teraz resp. teraz su s drobcami v porodnici tak oni ti poskytnu aktualnejsie info

annie13
3. jún 2010

suee a katariinka cochvila aj zojec tak oni ti lepsie povedia ako je to tam teraz

strapanik
3. jún 2010

baby, kludne piste co a a ako. Ja mam termin koncom augusta, tak uvitam vsetky info. 🙂

Citala som si poslednych par stran, vidim, ze ste skoro vsetky z jedneho sidliska - budete dobra partia na kocikovanie. Ja som z DT. Julinka, ty si odkial?

katarina.banska
3. jún 2010

ahojte
ja som rodila vo Zvolene 6 maja, takze mam cerstve zazitky. personal je super, ale najdu sa aj nie velmi sympaticky ludia... co som mala sestricku pri porodu, tak strasne super, fajn, mila baba. boli tam dve mlade a obe strasne mile. mna rodil primar Taufer a nemozem si stazovat. je to proste profik.... super pristup mal. sestricky na odd. tiez mile, aj na novorodeneckom tiez fajn.
chcela som ist na nadstandardku no bola prave obsadena, tak som bola na izbe este s jednou. boli sme na dvojke. izbicky pekne, no tie postele hroza a des. katastrofa sa na nich vyspat. strasne nizke, matrace vylezane, makke,.... citila celu konstrukciu postele... ked som dosla domov, nenormalne ma boleli krize, vsetko bolo v pohode az na moj chrbat. sme sa citili, ze na nich musime byt ako za trest 🙂. postele hodne do basy a nie do porodnice 🙂
no inak vsetko ok. nemozem si stazovat.
ak vas este nieco zaujima ohladom porodnice, ludi a prostredia tam kludne piste
a drzim palce pri porode, nech ho mate rychly a co najmenej bolestivy.
🙂 🙂 🙂

zonula
3. jún 2010

caute kocky, ja mam termin okolo 20. jula,chcela by som vediet, ci ste mali vybaveneho lekara, aby vam prisiel k porodu, nie som zo ZV, byvam v ZC. a ako ste ho oslovili-cez primara? napiste ake mate skusenosti s konkretnymi lekarmi..dik

suee1
3. jún 2010

ahojte zienocky 😀 Tak my to uz mame za sebou 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 ale musim povedat ze dalsi porod tak skoro nebude 😖 . Dnes som sa vratila z porodnice 😀 Dna 30.5.2010 (posledne moje prihlasenie) sa nam o 19.25 narodila nasa mala naaaaaaaaaaaaaaadherna Ninka 😵 😵 😵 😵 , merala 50 cm a vazila 3010g 😵

Inac, vcera doobeda som pocula kricat dalsiu buducu mamicku 😉 , neviem ci to nebola Katariinka 🙂 Prisla tam buduca mamicka uz na 4 palce otvorena ale to som len pocula , vraj mala rychly porod, ale ci to bola Katka, tak to potom ona porozprava 🙂
A zojec je ako na tom?
Este dnes vam ukazem nasu malu, ale teraz ju utekam nakrmit, lebo mi prsniky prasknu 😀

michalag
3. jún 2010

@suee1 gratulujeeeeeeme k Ninke!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 hlavne vam zelame hlavne vela mliecka, tebe rychle zotavenie po porode a obidvom vela zdravicka 🙂 😉

michalag
3. jún 2010

@zonula ja som rodila prveho pri Dr. Kamodovej a teraz pri Dr. Melichercikovi a bola som spokojna 🙂 ..... podla mna ZV. porodnica ma skvelych gynekologov a porodnikov takze ja by som si nevybavovala lekara a podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze, racsej zato kupim nieco drobcekovi, ale to je len moj osobny nazor 😉

mimi21
3. jún 2010

zonula ja som rodila pri Dr Kobidovej a max spokojnost, uzasna zenska 😉
aj podla mna su prachy za zazamluvbnenie zbytocne vyhodene, radsej nadstandardka alebo EPI
napr moj dr by ani k porodu neprisiel aj keby som si ho zaplatila a on by bol napriklad v ambulancii alebo operoval na Sliači

annie13
3. jún 2010

@zonula ja som rodila pri Tauferovi primarovi a vsetko super, prve pri Dr Melichercikovi tiez si myslim ze su to vyhodene peniaze kt mozes inak investovat v ZV su momentalne k porodom dobry lekari

annie13
3. jún 2010

@suee1 veeeeeeeeeeeeeeeeelka gratulacia, vsetko len to dobre Vam obom kocky, tebe aj Ninke, hlavne veeeeela mliecka, spanku a trpezlivosti a hod info ako sa vam doma dari

persseffona
3. jún 2010

sue gratulujem k bambulke...aspon uz to más za sebou...pri kom si rodila? Tvoje dojmy?

katarina.banska
3. jún 2010

suee no gratulujeem a prajem veeela radosti z malickej a rychle zotavenie sa po porode.
pri kom si rodila? potom mi napis ako bolo ? 🙂)
drzkajte sa

julinka2787
3. jún 2010

@strapanik ja som priamo zo žiaru nad hronom.

julinka2787
3. jún 2010

babky ďakujem vám. lebo tu u nás fakt rodiť nechcem, tak sa dokiepim k vám na jednu posteľ zavadzať. snáď ma nejako znesiete. 😝

strapanik
3. jún 2010

Sue, gratulujeeeeeeeeem!!!
Ja sa uz tesim na koniec augusta, ked konecne uvidim nasu malu Bambulku!

zonula
4. jún 2010

baby vdaka za vase nazory, podla samych chval na porodnikov, co ste tu na forum napisali 🙂 sa teda nebudem stresovat s vybavovanim lekara. bude ako ma byt 😵 suee gratulujem k babatku, tesim sa na vsetky info, co sem hodis, ked si najdes trochu casu. ja cakam svoje prve a neviem co a ako...

suee1
4. jún 2010

Malicka isla s hlavickou a rucickou naraz, takze na konci ma len 45 min zasivali.Ale sestricky su tam vynikajuce tak aspon ze oni tam boli.Lekara som mala tiez dobreho, ale zle som dychala tak trocha po mne krical, ale keby nie tak si asi pridusim malinku 🙂 Odporucam vam zobrat k porodu muzickov , je to velka opora , som mu za to velmi vdacna ako aj mojmu porodnikovi .Teste sa na svoje bambulky 🙂 Je to krasny pocit drzat ich konecne v naruci 🙂

zonula
4. jún 2010

si velmi statocna, suee, dufam ze malicka je uplne vporiadku, aj ked isla s rucickou naraz. dufam,ze sa rychlo zahojis a ze nebudes mat bolestive jazvy zvnutra 😒 s tou informovanostou je to asi vsade v nemocniciach rovnake, doktori sa velmi nebavia s pacientami,aspon take mam ja skusenosti... to babo na fotke je krasnuckeee, este raz gratulujem a drzim vam obidvom palce

fubinka
4. jún 2010

Ahoj suee, napiš mi prosim o Korpelovi do IP, ja k nemu chodim do poradne tak som zvedava aky je pri porode, dakujem a prajem veľa zdravička

zojec
4. jún 2010

ahojte dievcata.. 🙂
sue gratulujem k ninke.. ty si bola v nemocnici do vcera?? hm.. tak sme sa minuli.. mna prijali v stredu a katarinku v utorok.. 🙂 ja som tam bola s opuchmi noh na pozorovani.. ale dnes ma este do stredy pustili domov..
katarinka prisla v utorok s kontrakciami, ale jej presli.. tak cakali do dnes, a isla na vyvolavacku.... dufam ze uz je stastna mamina... 😉 mala trosku strach, ale verim, ze vsetko dobre dopadlo.. sme ta aj spominali, ze ktora asi mozes byt... 🙂 mna spoznala katarinka.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre