Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

mavion
7. sep 2010

@katrin31 drzim palce aby si ty mala pozitivny zazitok a peknu spomienku na BS 😉

mimi21
8. sep 2010

@avila no ved ja som len chcela poukazat na to, ze fakt kazdemu sa moze pacit nieco ine a vyhovovat mu nieco ine 😉

katrin31
8. sep 2010

@mavion dakujem

avila
8. sep 2010

@mimi21 Ved jasne, ja stale vravim, ze chvala moznosti slobodne volbe. Inak, katastrofalne pocasie... Co obliekate malinkym? Ja mam stale pocit, ze je malo obleceni, uz aj zateplenu kombinezku davate, ci je este skoro? Mame ist ku dokine a vobec neviem ako obliect 😒

mimi21
8. sep 2010

@avila no veru katastrofa toto pocasie
ja dnes surne potrebujem ist na postu
ja uz malej davam aj pancusky niekedy, ale u nas je to obliekanie ine, my uz sme vacsi 😅

zojec
8. sep 2010

@avila ja idem tiez dnes do mesta a aj na postu, a aj sa fotit, musim zobrat satku, lebo vsade su schody.. tiez niekedy neviem co dat malej na seba.. dnes jej dam pacuchy, take teple teplacky, bodynko a flisovu bundu.. na hlavu ciapku.. dufam ze jej to v satke bude stacit.. na nozicky jej davam take strikovane papucky.. a baby nehovorte mi, ze v zv este stale prsi.. tu uz prestalo..

avila
8. sep 2010

jeeej, to sa mi zas podarilo, obleceni v singulari a s makkym i 🤐 Budem si musiet po sebe kontrolovat prispevky. Ja mam take pancuchace najmensiu velkost, aj tie su mu velke 😅, zatial vykryvam hrubou dekou, neskor mam taky hrubocizny fusak. Teraz rozmyslam, ze mi bude treba aj do autosedacky, co?

zojec
8. sep 2010

@avila no fusak mozno nie, ale taky teply overalik bude asi stacit.. 🙂 ja mam sice aj fusak, ale ten som kupila uz aj s autosedackou a kocikom.. bol tam gratis 😉 ale asi by som ho nekupovala ... 😉

michalag
9. sep 2010

@avila ja mam uz aj fusak v kociku, no ja chodim okolo 7:30 rano s malym do skolky a vtedy je este dost chladno, malicka ma dost hrubu bundicku, pod tym tenku mikinku a bodynko a dole, pancusky+ polodupky a niekedy aj ponozky a na kociku mam este aj vrch z kocika (nanoznik) ..... mne sestricka poradila ze dieta nema byt moc naobliekane maximalne o jednu vrstvu viac ako ty 😉

michalag
9. sep 2010

@mimi21 kedy idete na ten 3D/ 4D?

mimi21
10. sep 2010

@michalag idem teraz v nedelu, uz sa neviem dockat 🙂

inak ani ja nie som zastanca naobliekavania deti, tiez viem ako Miska, ze dietatko ma mat o jednu vrstvu viac ako dospely clovek
a vraj ani studene rucicky nie su spravny indikator toho, ci je babtku zima alebo nie
treba skusit nostek alebo za krkom

zojec
10. sep 2010

babulky spytam sa... funguje v zv materske centrum? lebo na nete som ich nasla, ale nikto mi neodpoveda...

michalag
10. sep 2010

@zojec ja chodim sice na Zapad, ale uz som o nich davno nepocula a tiez stranka nie je dost dlho aktualizovana

@mimi21 a chcete vediet poéhlavie ci sa nechate prekvapit? tak vam drzim palce aby sa vam drobcek ukazal krasne tvarickou a ak chcete tak aj nech vam ukaze ake tajomstvo skryva 😉 🙂

Presne ja tiez neriesim ci je Lucke zima podla ruciciek skor pozeram nozicky alebo telicko, vela deticiek ma studene rucicky a popri tom im je teplo

michalag
10. sep 2010

@zojec gratulko k 3 mesiacikom 🙂

mimi21
10. sep 2010

@zojec aj ja viem iba o tom co je na zapade, ale nikdy som tam nebola

@michalag no pohlavie chcem vediet, mm by sa aj nechal prekvapit, ale ja nevydrzim 😀

standa82
13. sep 2010

Ahojte, som tu nová. Nevedela som sa dlho rozhodnúť kam pôjdem rodiť - ZV alebo BŠ. No po dnešnom dohovore s Mudr.Bolgáčom som sa rozhodla pre ZV. Sľúbil mi, že ma odrodí, keďže aj pri prvom pôrode mi bol on, no ešte u nás v KA. Teraz tam pôrodnicu nemáme.
Spomínate pohlavie dieťatka - ja som si dala zistiť na 3D vo Zvolene a platilo sa cca.3,30 eur.

mimi21
13. sep 2010

ahojte
tak ja uz odvcera viem, ze budeme mat dalsiu babulku 😵 😵 😵
velmi sa tesim, ale aj pre to ze je vsetko OK, malicka je zdravucka, a tesim sa aj preto, ze bude mat Ninka partacku a dufam, ze si ako sestricky budu dobre rozumiet
len ja sa nemam velmi dobre...na kostrci sa mi urobil nejaky zapal, velmi to boli, zle sa mi sedi, lezi a vsetko ine, dnes som dostala ATB, tak ak zaberu je dobre, ale ak nie a zapal sa zhorsi a vytvori sa tam hnisave lozisko, tak mi to budu musiet narezat a vycistit, tak teraz len dufam, ze atb zaberu, stale mam v gatiach strceny studeny obklad, no proste katastrofa 😒
este ze mi mm tak pomaha, je velmi zlaty 😉

mimi21
13. sep 2010

@standa82 mne u Bolgaca rodila tiez kamoska v KA a bola s nim velmi spokojna, dohodli ste sa ze si ho normalne zazmluvnis? alebo to urobite "neformalnou" cestou?
kolko ma rokov?

michalag
13. sep 2010

@mimi21 gratulujeme k dievcatku 🙂 😵 ..... jeeeej ☹ ☹ ☹ tak nech ATB zaberu aby si bola opat fit a nemusela nieco take podstupovat

mimi21
13. sep 2010

@michalag dakujem, no je to naozaj velmi neprijemne, trva to uz vlastne cca od piatku, najhorsie je ze atb nezaberaju hned, ale az po par dnoch, takze mi neostava ine len cakat

no a teraz baby radte nejake dievcenske mena, co sa hodia k Ninke
mne sa paci Sofia, Ema, Sara, Soňa, hanka...ale vacsinou to neprechadza u mm 😅

michalag
13. sep 2010

@mimi21 fuuu s menami to je teda tazko

standa82
13. sep 2010

@mimi21 ..normálne sme sa dohodli neformálnou cestou.

zojec
13. sep 2010

@mimi21 gratulujem k babulke.. 🙂 liec sa veru.. nic prijemne to teda nie je.. a este v tehu.. :(
a katrin31 ma od piatku maleho Matuska 😉

suee1
14. sep 2010

zienky, poradte nieco proti vypadavaniu vlasov ☹ lebo budem plesata 😠 . . . inac, stale kojim . . .

mimi21
14. sep 2010

@suee1 ja som brala to ruzove calibrum, to mi pomahalo, akonahle som ho vysadila, tak mi vlasy zacali velmi padat

katarina.banska
20. sep 2010

@suee1
ako pise mimi21 aj ja som zacala brat calibrum a zda sa mi, ze mi vlasy uz menej padaju. tak skus aj ty.
a neboj snad neostaneme plesateeee 😀 😀

suee1
20. sep 2010

mne muzicek kupil v lekarni uplne nieco ine a doma po druhej tablete sme precitali na krabicke ze dojciace mamicky to nemozu uzivat 😠 . . . pozdravujeme tymto lekarnicku, ktora nas ubezpecila, ze tehotne a dojciace mamicky to mozu uzivat, vraj su to iba mineraly 😠 😠 a 20 eur je v r. . .

mimi21
20. sep 2010

@suee1 no by som jej to isla otrepat o hlavu... 😠 😠 😠 😠

avila
20. sep 2010

@suee1 chod jej to vratit, vsak to je des 😠

suee1
21. sep 2010

keby som z nich nezjedla 2 tablety tak by som sla vratit 😒 . . . no nic, som nezodpovedna, mala som si prestudovat letak predtym nez som to dala do pusy 😠 , no co uz , lekarnicka by sa mala vratit do skoly a dostudovat zameskane 😒 . . . ale moja chyba, manzel jej plne doveroval, vsak ma na to skolu 😠 . . . nabuduce si dame vacsi pozor !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre