Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

suee1
3. okt 2011

@crysmile dakujem za nazor 🙂 ale u mna je to uz definitivne ☹ , jedine to mozno na poslednu chvilu zmenim, ak niekto este napise z vlastnej skusenosti negativne dosledky ockovania , nechcem ohrozit manzela, v dospesloti je to vraj zivotu nebezpecne

crysmile
3. okt 2011

@suee1 precitaj si tu na mk temu o ockovani kiahni, mozno ti to nieco da, mozno pozitivne, mozno negativne..

lenca.b
5. okt 2011

@suee1 skus sa tiez poinformovat o ockovani pre manzela 😉 tusim som si pozerala niekde, ze ockuju aj dospele osoby, kedze ja som na tom podobne tiez som kiahne v detstve neprekonala tak som sa o to zaujimala ale kedze ja som teraz tehotna tak je to pre mna momentalne bezpredmetne ...a este mi radili ze si mam dat urobit testy na protilatky ci nahodou som tie kiahne nemala v zamlknutej forme cize len horucky bez vysypu vraj sa aj toto niekedy stava ...takze asi tak nejak...

ta nadstandardka je stale bez vody ? 😀

graceful9
6. okt 2011

babule, prosím vás, aké veci si mám zbaliť do pôrodnice zvolenskej? lebo tie zoznamy na nete sú nanič, každá pôrodnica to nechce, niekde treba všetko, niekde dokopy nič, tak neviem teraz,,,ďakujem

suee1
6. okt 2011

@lenca.b po clanku, ktory som nasla vdaka @crysmile tu na MM, teda odkaz, ktory tu bol, som naozaj zvazovala o ockovani, velmi pekne to bolo rozpisane, ale nakoniec po rozhovore s manzelom sme ju predsa len dali zaockovat, kedze ockovaciu davku sme uz mali v chladnicke (43e) , dokonca v Kanade aj vo Francuzsku je to ockovanie povinne a este k tomu mi moja mamina oznamila, ze ani ja som v detstve neprekonala kiahne a v blizkej buducnosti sa chceme pokusit o dalsie babo 😎 Ninka to uspesne zvladla zatial bez vedlajsich ucinkov a dufam, ze ako matka som nespravila chybu 😒

matveja
7. okt 2011

@graceful9 Hygienické potreby pre teba- sprcháč, šampón, pasta, kefka, hrebeň, mydlo na ruky som mala svoje, pomáda na pery, krém na tvár ak používaš. Aspoň 3 košele na dojčenie, vložky si kúp v lekárni popôrodné aspoň 2 balíky, 2 kojenecké podprsenky,j a som mala kúpené popôrodné nohavičky z lekárne je to super vec, ale mala som aj svoje nohavičky, 2 uteráky a aj osušku, krém na bradavky, vzhľadom na to, že máš termín v decembri tak aj župan, príbor, pohár, pre bábätko vlhčené utierky a najmenšiu veľkosť pampersiek celý balík, niečo na čítanie- krížovky?, mobil aj nabíjačku, lieky čo pravidelne užívaš. Ak budeš mať na izbe super baby ako ja tak ti nebude treba nič na zábavu- my sme klábosili do noci. Dúfam, že som na nič nezabudla. Maťa Zvolen

graceful9
7. okt 2011

@matveja ďakujem veľmi pekne 🙂 a počuj, aké veľké to balenie? teda koľko kusov asi tých plienok?

matveja
7. okt 2011

ja som kupovala 2- 5 kg a je tam asi vyše 40 ks, ešte ti zvyšok dajú domov

matveja
7. okt 2011

😕 😕 😕 no jasné, že som ešte na niečo zabudla!!! 🤐 🤐 Doklady sú ti samozrejme tiež treba: občiansky preukaz, kartička poistenca, tehotenská knižka, adresa a meno lekára- pediatra tvojho bábätka, ja som mala aj sobášny list prefotený 😉

tatiana75
14. okt 2011

ahojte, neviete mi poradit ci uz doktorka Olajcova pracuje a ak ano, ci ma vlastne pocientky?

annie13
14. okt 2011

@tatiana75 ak sa nemylim tak ona ma iba detsku gynekologiu pacientky do 17 rokov

tatiana75
14. okt 2011

@annie13 a teda uz pracuje a chodi k porodom?

annie13
14. okt 2011

@tatiana75 myslim ze ano, k porodom uz chodi

mj30
16. okt 2011

Zienky chcem sa vas spytat neviete kde vo Zvolene nastreluju nausnicky chceli by sme malinkej dat nastrelit 🙂 dakujem

dakob
16. okt 2011

MUDr Olajcova si este uziva matersku. www.nemzvolen.sk

annie13
16. okt 2011

@tatiana75 tak nechodi vid prispevok @dakob

matveja
17. okt 2011

@mj30 Maťka, to si sa ma mohla spýtať!!! No predsa v zlatníctve. A v niektorých salónoch napr. neviem či ešte funguje učňovský kozmetický salón, aj tam to robili. 😉

mj30
17. okt 2011

@matveja no do zlatnictva radsej nie uz som sa dohodla s Rekabarenom budem radsej ked to bude robit odbornik ale dakujem Matka 🙂

sana15
17. okt 2011

na chirurgii nastreluju? aj babatkam? ja som tiez zhanala info o tomto,pediatricka povedala,ze nevie o nikom v ZV kto nastreluje,jedine ze asi prepichuju aj to na koznom. Tak som nakoniec bola v tom,ze budeme musiet vycestovat,ale akurat dnes som chcela volat do Medicentra,ze asi aj tam to robia.ale nesihla som 😝

sana15
18. okt 2011

tak som akurat volala do Medicentra ale tam nenastreluju,iba prepichuju 😒

mj30
18. okt 2011

@sana15 no pediatri dako velmi radit nechcu a ta moja mi mozno nepovedala preto lebo tak by prisla o zarobok ale aj ona iba prepichuje tak ma smolu 😝 a vyriesila som si to sama bez nej 😀

cimba
18. okt 2011

@mj30 skús ešte tetovacie štúdio black dragon vo ZV na poschodí bývalá Júlija disco bar viem že baba robí aj nastrelenie aj prepichuje ale naskôr urobí nastrelenie a podľa hojivosti potom prepichne, skús má aj stránku volá sa Lucia Bírešová

cimba
18. okt 2011

@mj30 www.blackdragon.sk ale dieťatko musí mať min. 3 mesiace aby mu mohla nastreliť náušničky

mj30
18. okt 2011

@cimba uz som dohodnuta s doktorm ze nastreli ale dakujem 🙂 ideme zajtra

cimba
18. okt 2011

@mj30 nemáš zač 🙂

sana15
18. okt 2011

@mj30 no nasa ani neprepichuje. Takze Rekabarent nastreluje? da sa tam na to normalne objednat,alebo ste sa dohodli priamo s nim?

mj30
18. okt 2011

@sana15 hovorila som s nim stoji to 14€ aj s nausnickami 🙂

mj30
18. okt 2011

@sana15 este som zabudla ze to robi len od 13:00 🙂

sana15
18. okt 2011

@mj30 takze ist k nemu do ambulancie a dohodnut sa s nim osobne? a to davaju nejake specialne detske nausnicky? lebo tie co nastreluju dospelym,su dost dlhe,ci ich to nebude pichat pri lezani 😕

sana15
18. okt 2011

@mj30 ak sa ti bude chciet,tak daj potom vediet ako to prebehlo,hlavne ako to malicka zniesla 😔 My by sme tiez okolo tych 3 mesiacov chceli ist

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre