Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

kika22
11. jan 2009

😀 ...no mne sa za pc mrvil veru uz v praci...ja som nemala zas zapal nikdy ale riadne ma niekedy picha zo spodu a potom prejde...ty to mas uz veru za par....

sana15
11. jan 2009

kika: hlavne ze to mam uz tri mesiace kupene, vyprate, vyzehlene 😀 co som sa na to tak tesila. dokonca som k tomu objednala aj dve sady zavesov. tie uz tiez cakaju zavesene v skrini....Jaj,teraz ma napadlo,ze musim este kupit tie stipce s kruzkami na tu drevenu tyc kde sa vesaju zaclony - inak mi budu zavesy stat v skrini uplne zbytocne 😅 Ma to len jeden hacik,ze ked si spomeniem ze sa mam trepat do mesta a este to po obchodoch zhanat tak uz teraz sa mi nechce

sana15
11. jan 2009

kika: najhorsie je to ze neviem kedy a ako to vlastne zacne a ci to spoznam dost skoro. ja totiz budem musiet pockat na manzela kym pride po mna, cely tyzdne bude v praci - sluzby kadejako, potom este pojde aj do Nitry. mam obavy,ze nakoniec pojdem do porodnice sama, taxikom a ze ani nestihne prist ☹

kika22
11. jan 2009

inac som si myslela, ze len ja som taka, ze som sa pustila do prerabky bytu este pred porodom...ale chvalabohu sme to do Vianoc stihli...ale boleli ma riadne nohy...a mala som dost vsade prach a vysadalo vsetko aj ked sa to zmylo...no na porazku...a to som skolu nerobila 😝

sana15
11. jan 2009

inak dobre,ze ste tu nacali tu temu obliekania,lebo moja mamina bola tiez doteraz v tom,ze mi maleho oblecu sestricky. som jej povedala ze asi nie a teraz sa mi to potvrdilo. ja tiez mam zabalene aj body - to bude asi najvacsi boj - urcite sa budem bat to prepchavat malemu ce hlavu. dupacky vidim ako najjednoduchsie. a este tie overaly- chudatko malicke, co vsetko bude musiet prezit

sana15
11. jan 2009

my mame prerabku od leta - pol domu,tiez sme mysleli, ze do konca roka to stihneme. zial ... 😔 Tak teraz velke stahovanie spat,lebo v tom prachu by sa tam s malym nedalo existovat. Sice sa to vsetko predlzi,kedze neviem kedy budem stihat tam chodit upratovat a varit chlapom, manzela uvidim asi par hodin do tyzdna- ten bude chodit vacsinou tam. a k tomu pre oboch tie skoly 🙄 zaverecne semestre. ale ja asi posledny po skuskach prerusim,fakt nebudem mat casu pisat aj sebe zaverecnu pracu a manzel diplomovku. to sa fakt neda

zuzkasm
11. jan 2009

Ahojte maminy, dnes som tu prvykrat, ale citam vas uz dlhsiu dobu...super stranka

kika22
11. jan 2009

...no ja som prala vsetko veru len minuly tyzden...ale tak by som vsetko uz dala do postielky...aj ked to zehlis tak sa s tych malych chutnych veci tesis 🙂
co sa tyka toho zacatia...ja zlanarim muza uz radsej ked to zacne nepravidelne...pretoze presne ako pises kym sa z roboty dostavi domov....v najhorsom som povedala kolegyni, ze volalm jej predsa robi v meste...a ta sa hned zlakla, ze radsej nech volam vcas, ze sa boji aby ma nemusela odrodit niekde po ceste 😀 ...ale taky sok by som jej nespravila....

sana15
11. jan 2009

veru, a este aj s tymto pocasim je to nevyspytatelne 😖 Vsak ak budu bolesti,tak budem volat, ale ak rovno odtecie plodova voda, to uz vela nepockame.... Ked to kazda zena ma inak,tak to je veru tazko odhadnut

sana15
11. jan 2009

vitaj zuzkasm - kludne sa pridaj 🙂 Konecne dalsie dievcatko medzi tolkymi chlapmi

sana15
11. jan 2009

kika a na ktorom sidlisku to byvas?

kika22
11. jan 2009

sani tak ta skola to je zabijak teraz do tohto a s tou prerabkou...nejako zmaknes...ale musim uznat, ze je o dost....
zuzkasm vitaj dalsia cakatelka 🙂... baby nas tu odrodia spolocne 😉

kika22
11. jan 2009

ved to ze na kazdu to pride inac...ja byvam medzi Zl. potokom a nakladnou stanicou a ty sana?si zo ZV?

sana15
11. jan 2009

petulia: vdaka za link o Zuzke. ma presne taku nocnu koselu ako ja zabalenu v taske. a tusim si aj ty pisala,ze si taku mala - no co uz, Zvolen je maly a jedna predajna s dobrym vyberom pyzam je malo 🙂

sana15
11. jan 2009

kika: ja som zo Sekiera

sana15
11. jan 2009

a co vas synator. tesi sa na surodenca?

martina1305
11. jan 2009

zuzkasm ahoj. konecne sa prihlasila dalsia nova mamicka.

ktovie ako sa ma petka_s s malickou, sa tesim na jej info, ako to vsetko prezila

zuzkasm
11. jan 2009

chodite, alebo chodili ste pravidelne na tie preporodne cvicenia? Ja sa chystam tento tyzden prvykrat..treba sa tam telefonicky objednat?

aly
11. jan 2009

zuzi ano mala by si tam zavolat, robia to v stredy, no ked sa im nenazbiera viacej maminiek, tak to prelozia na dalsiu stredu

zuzkasm
11. jan 2009

rano zavolam, uz je najvyssi cas ist prvykrat 🙂

aly
11. jan 2009

no jasne, nikdy nevies kedy sa drobček vypyta na svet, ukážu Ti aj kde budes rodiť 😅

zuzkasm
11. jan 2009

Ty to uz mas par mesiacov za sebou, uz si urcite zabudla na tie bolesti 🙂

aly
11. jan 2009

neviem, možno som nejaká divná, no nezabudla, myslím že som mala troška ťažší pôrod, aspon z rozprávania iných maminiek, no určite to stálo za to 🙂

zuzkasm
11. jan 2009

Kazda z nas to preziva inac, ktovie, ako to bude u mna, neviem si asi predstavit co ma caka, ale zvladnut sa to musi.. 😉

aly
11. jan 2009

No jasne, ved každá z nás to zvládla, držím palce aby si mala rýchly a nebudem hovoriť bezbolestný-to je nemožné no, čo najlahší. Ja som rodila prvy krát a asi troška staršia, tak možno aj preto som mala zopár problémov..

gabii83
11. jan 2009

sana kika vy tiez ste sa pustili do velkej roboty este pred porodom, my tiez sme sa nastahovali tesne pred porodom do noveho bytu, a akurat sme vsetko stihli aj novy obciansky mi vydali 17.dec. na to som sa najviac tesila, kedze predtym som mala trv. bydlisko v Sturove, a to by bol problem pri vybavovani papierov, iny okres iny kraj, a vsetko treba tam vybavit, a aj mala by tam bola zaevidovana, ale chvala bohu sme vsetko stihli...

gabii83
11. jan 2009

zuzkasm ja som tie bolesti uz druhy den zabudla, a planujeme dalsie babo, a ked aj ty uvidis tvoje vlastne prve dieta - Misku - tak aj ty budes chciet dalsie, a na tie bolesti zabudnes raz dva, ozaj to stoji za to....

ja si myslim ze moj porod bol tiez dlhy a kontrakcie som mala od 2 v noci az do 7 kazdu minutu a minuta pauza, my dali aj injekciu aby som sa rychlejsie otvarala, a o 8.20 bola mala Leika na svete.

drzim vsetkym palce kt. to mate este pred sebou,

tatolu
12. jan 2009

No divky, dnes bu mohli pustiť Peťku_s domov.
Uvidíme či sa ohlási.
Už som zvädavá, čo napíše.
Ozaj a dobré ránko 😉

cimba
12. jan 2009

ahojte baby 🙂
vitaj zuzkasm dalšia čakateľka, to je super, 😉
ahoj Aly že sa aj ukážeš, čo sa deje? Či nestíhaš popri malej?

petullia
12. jan 2009

cawteee... to s tym prudkym prerabanim poznam aj ja... vsetko sme zacali prerabat vikend pred porodom 😀 ... ale uz je to hotovo a uz byvame zase spät vo ZV 🙂 ... uz iba nas domcur dostavat a mozme si povedat a je to! 😀
Mne maleho obliekal mangel z porodnice... sa toho chytil, tak som mu ho netrhala z ruk 😀 ... ale sme ho tiez chalana dotrapili... sme sa mu pokusali jednu budnu obliect... ani za svet, aj tak sme ho nakoniec do nej nenatrepali, ale nsatastie sme mali viac veci pobalenych...keby sa nahodou vyskytla takato situacia, tak bolo nakoniec secko ok... ale sme dopoteny vsetci traja odchadzali odtial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre