Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

michalag
1. máj 2010

neboj urcite to zvladnete 🙂 a presne ty mas dar ze mozete mat deticky, ine zeny by zato dali hocico len aby sa im konecne podarilo

ja mam tiez cicadermu a pomaha mi, len ked ju kojim na striedacku aj 1 hodinu a potom mam 2 hodiny pauzu tak neviem ci sa stihaju zregenerovat ... mala mi dohryzla bradavky uz hned prvy den takze uz si trosku zvykli ... a umyvala si masticku z bradaviek pred kojenim??? lebo jedna sestricka mi povedala tak a druha zase opak tak preto sa pytam

katarina.banska
2. máj 2010

heeej michalag tak prajem vsetko dobre hlavne vela zdravicka vam obom
a v kutiku duse zavidim, ze to uz mas za sebou 🙂 , dufam, ze to zvladnememe coskoro aj my. dost sa bojim, lebo neviem do coho idem ☹

mimi21
2. máj 2010

miska ja som cicadermu neumyvala, sestricka mi tak povedala

michalag
2. máj 2010

katarin, dakujeme 🙂, neboj prebehne to oki a na bolest zabudnes hned ako uvidis malicku 🙂 😵

ja som sa jednej pytala a ta mi povedala ze netreba a malicka mi aj krasne papala ze jej to nevadilo a druha potom povedala ze racsej ano ..... ale ako pocuvam tak viacere si ju nezmyvaju tak teda nebudem ani ja

annie13
2. máj 2010

michalag aj ja srdecne gratulujem k malej kocke, vsetko dobre vam zelam
my sme dnes krstili, prerevala skoro cely krst,
cicadermu som neumyvala ani ja, mne pomahali tie klobuciky od aventu nebolelo to

katariinka
3. máj 2010

Ahojte!
dnes som bola u doktorky na poradni.. vsetko je nastastie OK, len ma prekvapilo, ze ma neposlala na sono a polohu drobca urcila iba pohmatom.. ako to bolo u vas v poslednych tyzdnoch tehotenstva? ja som si myslela, ze sono je standard.. ci nie?

katarina.banska
3. máj 2010

ahoj katariinka
ja som bola tiez dnes v poradni, vsetko ok az na to, ze mam toho streptokoka :(
mne robi sono vzdy, takze fakt neviem preco ho tebe nerobili? ja si myslim, ze to treba, ale tak nie som doktor.
a ku komu chodis? ak nie je sonom vybavena, tak to nie je bohvieco co. ku komu chodis? viem, ze nie kazdy gynekolog vo Zvolene ma sono.

katariinka
3. máj 2010

Myslim, ze to bude ten problem.. ona sono nema, ale doteraz vzdy ked bolo treba(v 10., 20. a 30. tt), dala mi ziadanku, aby mi ho urobil niekto iny.. tak som cakala, ze taky isty postup bude mat aj teraz.. inak mi to ide dost na nervy, ze nema sono.. keby som to vedela predtym, ako som sa k nej nahlasila, urcite by som sa pre nu nerozhodla.. ja som si (naivne) myslela, ze sono ma uz dnes kazda gynekol. ambulancia:(

katarina.banska
3. máj 2010

no to som si myslela aj ja. som tomu nechcela verit, ked mi kamosky povedali, ze vo Zvolene nie kazdy gynekolog ma sono.
No co uz... len aby horsie nebolo
neboj nic urcite je vsetko v poriadku. a co cakate? chystas sa rodit vo Zvolene? ak hej, tak to sa mozno aj stretneme.... 🙂

katariinka
3. máj 2010

No ja som sa troska zle vyjadrila, ona sice to sono ma (fyzicky sa v tej ambulancii nachadza), ale ona ho vobec nerobi!!asi to nevie, alebo co... este som v knizkach nasla, ze v tomto case by sa mala robit pelvimetria (meranie velkosti panvy rodicky a velkosti hlavicky babatka), ale ani to mi nerobila.. tak som z toho trochu rozcarovana a sklamana ☹
.. inak cakame dievcatko🙂) a rodit by som mala vo Zvolene.. bolo by celkom mile stretnut v porodnici niekoho, koho clovek aspon trochu "pozna" 😅 len by to chcelo, dat si nejake poznavacie znamenie 😉

mimi21
3. máj 2010

katariiinka a ku ktorej dr. chodis?
inac aj ja som sa cudovala, ked mi posledny mesiac dr. nerobil ctg, len cez sono skontroloval prietoky a srdiecko 😕
co doktor to trochu ine postupy 😅

katariinka
3. máj 2010

mimi, nechcem, aby to vyznelo pre doktorku nejako kompromitujuco.. ale je to Brathova.. ona je v podstate ako doktorka velmi mila, len mam pocit, ze nerobi vysetrenia, ktore su inde bezne.. ☹

mimi21
4. máj 2010

no na nu som uz pocula aj dobre aj zle 🤐
ale aj na szedelyho, takze to je aj vec toho komu aky pristup vyhovuje 😅

suee1
4. máj 2010

Zienky, ja som nakoniec skoncila u Dr. Necpalovej, aj ked kazdu stredu je tam Dr. Szedely mladsi , takze budem chodit iba stredy , ale na tu doktorku som nepocula zatial nic pozitivne, tak dufam ze sa tu niekto najde a potesi ma 🙂 Inac , ja som v 37.tt a doktor ma prekvapil, neurobil by ziadne sono, len ster a vraj od 37 sa chodi kazdy tyzden a mna objednal o 2 tyzdne ☹ trochu ma to prekvapilo, ale hadam vedia co robia ...........................................a este .............uz chcem rodit 😠 😠 😠 😠 😠 chcem konecne spat na bruchu 😎 tak ako pred 9. mesiacmi 😎 Hrozne spavam, chrbat ma strasne pobolieva 😖

zojec
4. máj 2010

suee... 🙂 aj mna vsetko boli.. a este mesiac musim vydrzat.. a neboj o chvilu uz budes rodit 😀 ja sa tiez neviem dockat spanku na bruchu.. alebo aspon na chrbte.. ved ani noviny v posteli si neviem poriadne precitat.. 😠

zojec
4. máj 2010

dievcata, dnes sa neviem do nemocnice od rana dovolat na to cislo co mam do 11,00.. chcela by som ist zajtra na tu pripravu... ☹ ci to treba tyzden skor a len v stredu?? skusim este na to druhe cislo co mam po 13,00..

mimi21
4. máj 2010

zojec skusaj, urcite sa dovolas, netreba sa tyzden dopredu objednavat

suee, ja som od necpalovej odisla k szedelymu 🤐 a neboj aj ja som chodila kazde 2tt na kontroly, on ked vidi ze je vsetko OK tak to robi takto, ked bude treba, da ta castejsie

zojec
4. máj 2010

dakujem mimi, skusam, skusam.. ale uz to necham na poobede.. asi rodia.. 😉
suee, neboj, ved keby bol problem mozes ist v pohode aj skor.. to zakazane nie je 😉 a mozno uz pojdes rovno rodit..

katarina.banska
4. máj 2010

ahoj suee1
mna tiez Szedely objednal az o desat dni na kontrolu.
bola som v 36 tt tam mi bral krv, robil sono a ten ster na streptokoka. na kontrolu som mala prist az za dva tyzdne, tak som bola akurat vcera a zistili mi, ze mam toho streptokoka ☹ a predpisal mi tiez zelezo, lebo zle vysledky som mala z krvi. no a na kontrolu mam opat prist az o desat dni ak dovtedy neporodim 🙂 . takze je to uplne v pohode, nemusis chodit kazdy tyzden, aj ja som si to myslela, ale on vie co robi.... tak pohoda
aj ja uz chcem rodit..... ide ma trafit, z tej nudy doma a z toho, ze sa neviem poriadne vyspat. jaaaj porazi ma asi.
ty co doma porabas takto? lebo ja uz mam vyupratovany cely byt, tak uz neviem co skor.... 🙂

suee1
4. máj 2010

Dakujem zienky, dufam ze je vsetko vporiadku a ta kontrola o 2 tyzdne dopadne dobre a najradsej by som bola keby som uz dovtedy odrodila 😀 😀 😀 Vraj ta hlienova zadka moze odtiect uz 2 tyzdne pred porodom (aspon som sa o tom docitala na nete) , tak stale chodim s ocakavanim na toaletu ze ci uz nahodou 😀 😀 😀 ale stale nic 😠 Vo stvrtok idem na interne vysetrenie, pretoze mi hrozi cisarsky ☹ ku koncu mojho tehotenstva sa to nejako komplikuje ☹ este aj cukor mam 🙄

zojec...........ja som sa tiez nemohla do 11.00 dovolat, vobec nik nezdvihal ale po 13-tej to bolo vpohode a sestricka ti navrhne ci chces prist rano alebo poobede .
mimi21 ...... preco si idisla od Necpalovej?? Ja k nej nechcem chodit, tak budem iba k Szedelymu v stredu

suee1
4. máj 2010

katarina..........ja idem zajtra pre vysledky krvi a aj pre vysledky steru, tak som zvedava ci aj ja nebudem mat toho streptokoka 😠 , tie vysledky potrebujem na to interne vysetrenie. Aj ja sa uz poriadne nudim, minuly tyzden ma prepadol syndrom hniezdenia 😀 😀 😀 takze vseto je uz pripravene pre babatko aj vsetko je upratane 😎 teraz vela casu travim na internete pretoze je to jediny kontakt s mojimi kamosmi , kedze som sa tu pristahovala a kamaratov mam na vychodnom Slovensku ☹ ale zajtra ma pride pozriet na 2 dni kamoska a taaaaaaaaak velmi sa tesim, konecne s niekym porozpravam 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inac ....................saaaaama nuda 🙄

zojec
4. máj 2010

och dievcata a ja sa takto nudim uz 8 mesiacov doma.. naprate, nazehlene, pripravene uz mam daaaaaavno... sa hniezdim asi od zaciatku 😀 😀 😀 suee, tak si to uzi s kamoskou.. dufam ze neporodis ked bude u vas.. 😀

katarina.banska
4. máj 2010

no ja som na tom podobne, ani ja nepochadzam zo Zvolena, takze tu nemam nejak vela kamosiek a tie co mam tak pracuju a nemaju cas. tak travim cas na nete aj ja. uz mi z toho harasiiiii 😀 😀 😀 😀
som zvedava, ktora z nas to bude mat prva za sebou 🙂 🙂 . tak drzim palce, aby ti tie vysledky dobre dopadli.

suee1
4. máj 2010

Baby mali by sme vytvorit skupinu : Rande teholuliek v meste 😀 😀 😀 a uzatvorit stavku ktora prva z nas to bude mat za sebou 😀 😀 😀

zojec
4. máj 2010

suee.. 🙂 no ja to asi budem mat za sebou posledna.. 😉

suee1
4. máj 2010

zojec........no len aby si nas neprekvapila 😉 Co ty vies, mozno sa stretneme na porodnej sale 😀 😀 😀 😀 ale samozrejme prajem ti este zopar tyzdnou 😀 😀 aby to bolo spravodlive voci mne 😠 😠 ............. 😀 😀 😀

zojec
4. máj 2010

inak som sa tam konecne do 15,00 dovolala.. zajtra o 13,00 tam idem.. ake prezuvky ste si brali vy? nejak ma nenapadlo sa to spytat.. nieco na cvicenie, alebo obycajne papuce??
no suee.. rada by som este mesiac vydrzat.. tak verim ze vydrzim.. 😉

suee1
4. máj 2010

prezuvky nemusis, dostanes taky matrac a na tom sa cvici, v ponozkach 🙂 Ale zober si teplaky a pripadne tricko, ale velmi sa nespotis, predsa su to cvicenia zamerane na dychanie, ale teplaky si zober 🙂

zojec
4. máj 2010

oki suee.. dakujem.. 🙂

katariinka
4. máj 2010

Tak to vam teda zavidim, baby.. ze mate vsetko pochystane a ze uz sa nudite.. ja som na materskej sice uz 4 tyzdne, ale ta neskutocna tehotenska unava a bolesti vsetkych moznych kosti a klbov mi nedovoluju urobit vsetko, co by som chcela.. takze na kazdy den mam plan, ze urobim nejaku jednu drobnost.. takze mi to ide dost pomaly.. a to tempo co mam ☹ uz sa tesim na prival energie po porode (teda snad daky bude 😉 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre