Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

annie13
3. nov 2010

@standa82 vsak to ano ja som to mala s vodou a pod sprchou som bola furt to je pravda neviem preco to nezohladnili na cene kedze tam vlastne prisli o ten najvacsi bonus

standa82
3. nov 2010

@annie13 ...čo už.... 😒

elli
3. nov 2010

ahojte

ja som ta mamina, co bola v septembri na nadstandarde. dohodli sme sa na nizsej sume, neplatila som plnu. mne islo najma o sukromie, aby mohli za mnou kedykolvek prist muz s dcerou a nasi. ta sprcha a zachod by boli super, ale dalo sa to v pohodo prezit. maleho som mohla kupat v izbe oproti. nic strasne. treba sa asi rozhodnut podla toho, co clovek od toho ocakava. mne slo o sukromie a pokoj, kedze pri prvom porode som bola prve 3 noci na izbe s babou, ktorej siel strasne na nervy plac mojej dcery. potom sme si na nadstandard a bolo to uzasne, ze som v noci nemusela trpnut, ked babo plakalo. tento krat sice maly spal celu noc, takze naopak nerusil nikto nas. muz si tam urobil homeoffice, pracoval, boli sme spolu, ja som v klude precitala Strateny symbol a naozaj som sla domov zrelaxovana.

standa82
3. nov 2010

@elli ...kedy si si dohodla nadšta.izbu? Pred nástupom do nemocnice, či po pôrode? A aká bola cena ak sa môžem opýtať? Môžeš poslať info do IP ak nechceš verejne.Ďakujem.
Mne ide tiež o to súkromie a pokoj a aby za mnou mohol z rodiny hocikto kedykoľvek 😉

janica81
3. nov 2010

@annie13
@annie13 to mate pravdu s tymi navstevami....ale to je asi jedina vyhoda momentalne.... ☹

ale vsak tie 4 dni nejako vydrzite 🙂 drzim palce

martina_martin
3. nov 2010

@elli Ahojky a aká cena sa vám podarila dohodnúť? Plánujem tam vyslať manžela potom ked budeme platiť aby to dohodol lebo sestričky ma odvolali na vedenie nemocnice keďže oni o cenách nerozhodujú.

sopel01
3. nov 2010

Cena za nadstandard bez vody je oficialne 15 eur/noc, stacilo by si zavolat k vrchnej sestre, alebo na oddelenie a povedali by vam to rovno...

annie13
3. nov 2010

Cena za nadstandard bez vody
nadstandard bez vody to este aj znie zle

elli
3. nov 2010

ahojte

ano, tusim to bolo tych 15 eur, ja uz si nie som uplne ista. priznam sa, mne to bolo jedno, bola som ochotna zaplatit aj tych 20, mne islo naozaj viac o pokoj a sukromie, ako o vodu. vsetky ostatne baby museli pouzivat spolocne wc, nie som z cukru, nic sa mi nestalo, ked som ho pouzivala aj ja. nadstandard s vodou je sice gienialna vec, mala som moznost si to vyskusat pri dcere, ale nelutujem ani korunu. uprimne, 2x som merala cestu z ba extra do zv, len aby som tam mohla rodit a spravila by som to opat..........cele je to o tom, co clovek od toho ocakava. ja som si priala nic viac, ako ludsky pristup a naozaj nemozem povedat ani jedno zle slovo. neplanovane som sa este zastavila min. tyzden na 2 dni na gynekologii a opat to bolo fantasticke! lenze ja to porovnavam s takym kolosom ako su kramare, antolska a ruzinov. mala som tu moznost, dokonca s dietatom a nikomu to neprajem. za 4 dni som asi zostarla o par rokov.........mne na vybaveni naozaj nejako extra nezalezalo, len som chcela, aby sa ku mne spravali ako ku cloveku a brali ma naozaj s respektom a to aj tak bolo! velmi som im za to vdacna!!!

sopel01
3. nov 2010

@annie13 bezna izba s vodou a zadarmo to ti dufam uz znie lepsie

Zvolenska nemocnica by si zasluzila mat viac nadstandardnych izieb a podla mna by to mohlo byt aj rentabilne, no len co ked nie su priestory a prasule...aj WC na chodbe pre vsetky mamicky nie je nic moc.Ale co uz. Toto je udel slovenskych komunistickych nemocnic, kt. bohuzial mnohe nedrzia krok s dobou. Ale to je otazka na kompetentnych prevadzkovatelov a majitelov zdravot. zariadeni. A na nas pacientoch spociva otazka v rozhodovani, ake priority su pre mna dolezite. Ci vybavenie, komfort,erudícia pracovníkov, pristup atd. Stale je moznost slobodnej volby.
Ja pevne verim, ze aj co sa tyka komfortu sa to raz zmeni k lepsiemu, vsetko ostatne, co ja povazujem za dolezite, tam uz je.

zonula
3. nov 2010

@timea25 "sveci"-asi si myslela" svedčí" 🙂 ach ten pravopis 🙂

zonula
3. nov 2010

ja som bola vo ZV spokojna,kedze vsetko dobre dopadlo.osobne som sa tam stretla len s ustretovym pristupom, porodne asistentky uzasne, sestricky na oddeleni fajn.odporucam tuto porodnicu

mimi21
3. nov 2010

@janica81 no mne na nadstandardke presne chybalo, ze som okrem mojej rodiny nemala s kym pokecat
a nevyhodou navstev na izbe bolo, ze tam bol skoro stale niekto 😝
a aky bol szedely pri porode?

janica81
3. nov 2010

@mimi21 szedely? super...vyborny doktor.... a s druhymi mamickami na izbe bola sranda...
ja som na personal nemohla ani slovo povedat....a vravim doktor na 2 JEDNOTKY...SOM SA NA SALE AJ NASMIALA

mimi21
3. nov 2010

@janica81 no ved ja sa nasmejem vzdy na poradni 🙂 to sa mi pri inom lekarovi nikdy nestalo ...

janica81
3. nov 2010

Ja naozaj dakujem ze ma zobral k sebe...som chodila inde...len som mala na zaciatku troska problemy, kedze som aktivne sportovala, tazko sa mi brusne svaly uvolnovali....tak som isla k nemu...a starostlivost pocas celeho tehotenstva na 1...teraz pojdem akurat na kontrolu po 600nedeli...

annie13
3. nov 2010

@janica81
@mimi21 aj ja mam teraz szedelyho a s dr predtym sa to neda ani porovnat, velmi dobry doktor, vysvetlil, opytal sa, poukazoval na monitore
aj ja som veeeeelmi vdacna ze ma vzal do svojej starostlivosti

janica81
3. nov 2010

@annie13 nooo on to naozaj so zenami vie..a este som ho nezazila nejakeho mrzuteho.... takze rodit pri nom je radost.. 🙂 mozem mat aj 5 deti -))))

annie13
3. nov 2010

@janica81 ja som poznala este jeho ocina taktiez vynikajuci odbornik s ludskym pristupom a mal po kom podedit

pred nim som mala dvoch gynekologov a som rada ze do tretice vsetko najlepsie, mali by si brat priklad najma moj predchadzajuci lekar a dufam ze tu budem az do prechodu 😉 porod uz neplanujem ani zdaleka

vlasatica20
3. nov 2010

sopel,ja s tebou sulasim,tie nast.izby by boli urcite dobre,samozrejme aj na inych oddeleniach 🙂 ,no co uz ja myslim,ze Zvolenska nemocnica je este celkom fajn.Neviem ako je to teraz ,ale v B.Bystrici na nast.izbe WC nebolo,museli chodit na toalety na chodbe ako ostatne pacientky ☹ .No vsetko sa da vydrzat ved je to par dni,dolezite je naozaj zdravie nasich ratolesti 🙂 🙂 🙂 .

mimi21
4. nov 2010

@annie13
@janica81
aj ja som mala predtym inu dr, on ju chodi zastupovat, nerad berie od nej pacientky a preto som tiez velmi rada ze ma vzal k sebe, viem, ze mu to nebolo prijemne, ved dotycna dr mi aj zavolala a pacila zo mna ci som o prelozenie karty poziadala ja alebo ma na to nahovoril on
tak som jej dost razne povedala, ze iniciativa vysla z mojej strany

no nic, kocky, idem ho ja pozriet, dnes mam poradnu 😉

standa82
4. nov 2010

Ja idem v pondelok alebo v utorok na prietoky do nemocnice, tak sa skúsim popýtať na nadštand.izbu, či sa niečo nezmenilo 😉

mimi21
4. nov 2010

ach jaj, tak ja som doma z poradne, ale doki povedal, ze mala nie je otocena hlavickou dole 😒
takze si tam pekne sedka, som zvedava ci sa este otoci
sekcia sa robi len ak by bolo babo velmi velke, co vraj zatial nie je
tak mam mierne depky, idem radsej cvict macaci chrbat, nech sa krpana otoci

standa82
4. nov 2010

@mimi21 ..ona sa ešte otočí, má čas 😉

mimi21
4. nov 2010

@standa82 no aj dr povedal, ze je to este mozne, ze som druhorodicka a tak...
no som teda zvedava, na kontrolu mam ist az o 3tt

standa82
4. nov 2010

@mimi21 ...no vidíš 🙂 a pri ktorom dr. si bola?

mimi21
4. nov 2010

@standa82 chodim k szedelymu, klasika dnes bol velmi zlaty, asi ked videl moje vyplasene oci tak mal aj on dost 😅

standa82
4. nov 2010

@mimi21 ..... 🙂

standa82
4. nov 2010

@mimi21 ..ak sa môžem opýtať, kto ťa rodil 1x? Aj si si lekára zaistila?

mimi21
4. nov 2010

@standa82 rodila som pri dr Kobidovej, bola uplne super, keby som vedela, ze aj druhykrat na nu natrafim, tak som spokojna 🙂 bola velmi mila, profesionalna, naozaj super ziena 😉
lekara som zaisteneho nemala, pri privom porode som okrem szedelyho nikoho nepoznala a on to nerad robi, lebo ma velmi vela inych aktivit a mohlo by sa stat, ze by aj tak nemohol prist
a podla mna je to strasne vela penazi, ktore radsej vyuzijem na babo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre