Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

cimba
14. nov 2008

no petulia to je super 😀 😀 😀 ked ideš ti idem aj ja. Tak sa drž, poriadne dýchaj a riadne tlač 😉 Napíš potom ako bolo. Dnes má službu Kamodová, tak ti budem tíško závidieť.

zunka
15. nov 2008

AHojte. Neviete ako Peťa? 😕 Či je už prešťastná mamina.

ttina23
16. nov 2008

vsetky rodite?

zunka
16. nov 2008

Veľmi to tu stíchlo, zrejme sú v nemocke Cimba a Petulia.

cimba
16. nov 2008

čaute babeny, ešte nerodím som doma, ale s peťou neviem ani ja čo a ako ale tipujem že už to má za sebou ked sa neozíva. 😉

zunka
16. nov 2008

No mám novinku!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Peťa má synčeka Julka! 🙂
Narodil sa 16.11.2008 o 05:20 ráno vo Zvolene.
Váha 2820g a 50cm

cimba
16. nov 2008

No to je super, gratulujem Julkovi 😀 😀 😀 😀 a aj mamine že sa tak statočne držala. Tak to už zostávam iba ja. 😅

zunka
16. nov 2008

Peťke-hrdinke gratulujem a prajem veľa zdravia - obom aj maličkému Julinkovi
Cimba, teraz si najbližšie ty, však?

cimba
16. nov 2008

veru ja ale kedy to bude je otázne. Ked som bola na prietokoch tak mi dr. povedala že môžem aj prenášať ked mám s tou bránkou problém, tak uvidím. 😢

cimba
16. nov 2008

idem žehliť kým sa mi ešte dá a potom sa pripojím. Tak zatiaľ........... 😉

ttina23
16. nov 2008

tak Petke graulujeme a prajeme vela vela zdravia

julajaj
16. nov 2008

ahojte, nasa malicka Patka ma prave dnes dva tyzdne a chcela by som podakovat vsetkym v ZV porodnici za ich pomoc a pristup. do nemocnice sme prisli o jednej v noci v nedelu, porodna a asistentka a pani doktorka Kamodova boli uzasne mile, manzel bol pri mne cely cas, a inak celkom v pohode az na poslednu hodinku, ale zvladli sme a o siestej bola mala na svete. A este som chcela podakovat pani Uhliarovej, mala som stastie, pred siestou sa menili porodne asistetnky (aj ta predtym bola super, skoda ze si nepamatam meno), poznala ma z cvicenia, a hoci som mala natrenovane dychanie a tlacenie, na zivo je to naozaj o niecom inom, bola velmi trpezliva
Takze baby drzte sa

julajaj
16. nov 2008

a specialne pozdravujem Cimbu, raz sme sa tiez videli na cviceni , tak nech to mas uz coskoro za sebou 🙂

cimba
16. nov 2008

ďakujem julajaj, a gratulujem k maličkej je krááááááááásna pozerala som si album, takže sa mám načo tešiť čo sa týka dýchania, dúfam že vtom čo sa učíme a naživo nie je až taký rozdiel. 😉

zunka
18. nov 2008

Ahojte.
Peťu vraj maličký potrápil a pôrod bol dosť dlhý. Ale Julinko je vraj úúžasný. 😉

cimba
18. nov 2008

ahojte babenky, tak to mi je ľúto že ju maličký potrápil, dúfam že mala dobrého pôrodníka a asistentky a hlavne muža ktorý jej pomáhali. Zunka bola si ju pozrieť?

kika22
18. nov 2008

caute baby...nebola som tu cely vikend, ale ako citam petka uz to ma za sebou 😉 gratulujem a ty cimbus si tu ...ale verim, ze po vikende tu uz nebudes pisat, lebo budes uz v porodnici...

kika22
18. nov 2008

inac som na petku a aj na cimbu myslela cez vikend...ci vas tu najdem este...ale aj som tipovala, ze to takto bude...petka po a cimba este tu...ja si myslim, ze na dalsi tyzden cmba budes uz aj ty po 😉 ved termin mas 22.11,ono je najhorsi ten posledny tyzden...to cakanie... 😒 ...ale neboj za chvilku si po... 😉

cimba
18. nov 2008

tak to ti teda kika vyšlo. Nie si ti nejaká veštkyňa? 😉 Veď keby to už bolo za mnou, stále sa sledujem či nejaké pohyby cítim, chytám si bruško čo a ako či netvrdne, na WC sa stále kontrolujem či to nie je vody alebo tá hlienová zátka, poviem ti už mi šibe........ 😒 Ale ak výsledok bude zato stáť tak si to rada všetko vytrpím.

zunka
18. nov 2008

Cimba, nebola som ju pozrieť, ale sms-kovali sme. Bude v pôrodnici do štvrtku. Tak ak pôjdeš zajtra na cvičenie, tak ju môžeš ísť pozrieť. Ja cvičiť nejdem, až o týždeň. Ale mala by som ísť tento týždeň na prietoky, tak možno ju stihnem.
Ty si bola v ktorom týždni na prietokoch? To je len ako klasika sono, ale zameriavajú sa tam na tú pup.šnúru?

cimba
18. nov 2008

zunka teraz nejdem už na cvičenie, neoplatí sa mi ved ho možno aj využijem tento týždeň 😉 a na prietokoch som bola 3 krát, prvý som bola v 28.tt potom v 32tt a teraz v 39tt a zameriavajú sa tam skôr na tú pupočnú šnúru ale ide to rýchlejšie ako sono. Musíš tam mať nejaké 3 otvory a podľa toho ti vedia povedať ako ti preteká krv a ostatné živiny pre malé. Naposledy ked som bola tak som si dala na vlastnú žiadosť urobiť aj sono ( bála som sa či malá nemá pupočnú šnúru okolo krku) našťastie nemala, tak som si aj zacvakala 300,- Sk, aspoň som teraz spokojnejšia.

zunka
19. nov 2008

Cimba, a mne moja Dr. povedala, že teraz sa už nechodí štandardne na prietoky. Iba keď je nejaké podozrenie na niečo. Ja ale idem, ale nakoniec nie do nemocky, ale oproti plavárni.

Baby, nejdete niektorá dnes o 13:00 hod na cvičenie? Ja som sa minulý týždeň zapísala na 26.11., ale netuším či na 9-tu alebo 13-tu. Moje meno je Ľuptáková, ak by Vás to niektorú napadlo. Som teraz bez telefónu pár dní, tak si tam neviem zavolať a potrebovala by som to vedieť. 😔

cimba
19. nov 2008

zunka nestraš, ale v mojom prípade som nemala nijaké problémy ešte ma aj chválili že niektoré ženy nemajú nejaké 3 krúžky ( neviem čo to je) na pupočníku. Tak teraz neviem, ale asi bude všetko OK. Pozerala mi to aj Kamoďová a tej ja verím ona ma aj uspokojovala ked som ležala v nemocke na gynekológii. No uvidím.... 😕

zunka
19. nov 2008

Cimba, nechcela som Ťa vystrašiť. Ja som len to chcela, že jeden Dr. povie, že prietoky sa nerobia, u druhého sa robia - u každého je to asi inak.

zunka
19. nov 2008

Cimba, a keď to na Teba už teda príde. Napr. v noci, to treba ísť tam na to poschodie, kam chodíme aj cvičiť a zazvoniť na zvonček, keď nikoho nebude? A že:" Dobrý deň ja som prišla rodiť!" - to je také srandovné 😉

kika22
19. nov 2008

zunk, chces to teda zistit? zavolam tam po 13 tej?

cimba
19. nov 2008

zunka keď to bude po polnoci tak sa zamkýnajú horné dvere, budem musieť ísť výťahom hore a zazvoniť na zvonček "Príjem" a uvidím čo mi povedia, ked ma uvidia zúboženú tak sa nadomnou hádam zľutujú 😀

kika22
19. nov 2008

cimba:
inac aj mne ide Dr. robit prietoky, a nevravel, ze sa mu nieco nezda...ale ked su horne dvere zamknute neni tam od vonku zvoncek?

cimba
19. nov 2008

Nevšimla som si, ale ked pôjdeš na cvičenie ti alebo zunka tak sa spýtajte Uhliarovej, ale ja si myslím že hore po schodoch sa nedostaneš lebo tie sú dole zatvorené preto funguje výťah a ten ťa dovezie rovno na pôrodnicu a už iba zazvoníš.

kika22
19. nov 2008

ahaaa... 🙂 inac uz aj ja som rozmyslala kedy ma to chyti....a optimum by bol tak okolo poobedia a do vecera porodit...xixixi....keby sa to tak dalo....a este napr. nejaky stvrtok by som si vybrala.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre