Pôrodnica vo Zvolene. Aké s ňou máte skúsenosti?

ada78
16. mar 2007

Ahojte. Rodili ste niektora vo ZV? Alebo nejaka vasa znama? Zaujima ma uplne vsetko o tejto porodnici. Dakujem. 🙂

gabii83
28. feb 2009

vonku ste je pekne pocasie idem aj ja ahojte 😉

cimba
28. feb 2009

ahojte baby, tak po dlhej dobe som tu aj ja. 🙂
no sana neporadím ale určite by som zavolala dokine a opýtala sa čo máš dať malému na tvár. Ja ked niečo potrebujem volám a nečakám na poradňu 😉
petulia ti si sa nejako rozpísala pekne len tak ďalej 🙂 A ozvi sa ked pôjdeš do mesta.
teruska ja by som si volila ZV jednoznačne, tu sa nemôže stať žeby ťa poslali domov ked si po termíne teda ja som rodila v 41.tt a nechali si ma na pozorovaní či sa niečo nespustí a to ma prijali v piatok a v nedeľu som porodila. Ja by som sa nepýtala a nasáčkovala by som sa sama do nemocky 😀
moja malá má nejaký kašel vyzerá to na priedušky neviem od koho to schytala ☹ tak dávam kvapky proti kašlu Stoptusin a v lekárni mi povedali že sirupy sa deťom do 1.roka nemôžu podávať, iba kvapky a čípky od bolesti. Našťastie horúčku nemá 😒 Uvidím ak sa to nezlepší v pondelok naklušem k dokine.

petullia
28. feb 2009

chudiaatko Eliska ☹ ... hadam len zabehnuta slinka 😅 urcite sa ozvem!!! najblizsie budem klusat do mesta asi na postu, ta budem potrebovat daku dobru dusu co mi skorca postrazi, kedze nasa posta je taka bezbarierova 😠 😀
vypisujem tu len taky dzez, bo mam tu svokrovcov a Juli ma dovolenku cely mesiac, ta mame full house ta si mozem vysedavat za pocitacom, ked sa druhi staraju 😀 ... ale uz sa mi koncia bezstarostne casy. Rodicia odchadzaju spät do UK a Juli do prace a my si budeme valcit s krpcom samucki sami.
Mata kolko vazi mala Viky? bo mi zostali plienky Pampers do 6kg, su rozbalene ani neviem kolko je tam uz tych plienok, ta by som ti ich venovala ked sa zrazime vonku 😉 ... sa mi tu povaluju v skrini a neviem komu by som ich uz dala... ta si vyhrala vyberove konanie 😀 😀 😀

martina1305
28. feb 2009

jeeeeeeeeej dakujem za vyhrane vyberove konenie 😀 ....Viky ma teraz okolo 4,3 kg, takze tie plienocky nam budu........

petullia
28. feb 2009

joj som rada... ta hadam v pondelok si dame rande, ak bude pocasicko... este ti zavola.. idem do hajan, ta bruuu nocku

kika22
2. mar 2009

caute,
teruska ja mozem potvrdit, ze v porodnici vo ZV bolo fajn...
no my sme mali dnes noc, maly nespal hore kazdu hodinu polhodinku pospal a polhodinku hore...tak som riadne unavena a to od rana mi v kuse place... 😅 ...asi budem musiet ist von aby zaspal....

zunka
2. mar 2009

Ahojte, chválim sa: prvý krát sme v noci spali 😉 - zaspal o 23:00 a zobudil sa iba o 3:30 a potom o 7:00 - to snáď ani nie je možné. Viem, že by som nemala chváliť, aby som nezariekla,.....ale kvotie či budem mať ešte niekedy takúto príležitosť na chválenie 🙂
Sana, ja by som to tiež natierala viackrát, nie len 1x.
Peta, tak sa Ti končia "medové týždne" - ale malý je zlatý rozumný chlapček a bude super spachtoš, aj keď s ním budeš sama.
Gabi, malá je riadna kočka - taký smejko nádherný.

teruska1
2. mar 2009

ahojte babenky.Dakujem, idem teda do toho Zvolena 🙂 ...
petullia: urcite sa dojdem pochvalit...v stredu mam poradnu, tak ak do vtedy nic, uvidim, co mi povie doktorka...drzkajte sa aj s malickym
tak isto aj vsetky babenky, nech ste zdravucke aj s babätkami 🙂 .pekny dnik prajem

zunka
2. mar 2009

Teri, a nechodila si do ZV na predpôr.prípravu? Je to super vec a mne to veľmi pomohlo.

teruska1
2. mar 2009

Zunka nechodila som tam, aj som rozmyslala, ale stale busom, vies to dochadzanie, to je strasne. A mozno som urobila chybu a mala som chodit, pocula som, ze je to dobra vec.Pockaj, ako budem stresovat, ked to na mna pride 🙂

petullia
2. mar 2009

Teri, ta hadam budes aj ty spokojna... budem ti drzat palciska 😉 ... sak sa este pripravuj, este nie je neskoro... co xces vediet? pytaj sa... my sme tu uz stare frajerky... my vieme, povieme! 😀
Zuni, veru koncia 😔 ... ale o 3 mesiace ich tu mame zas 😖 😀 no on bude spachtosit v noci predpokladam a cez den aby som s nim len kvakotalaa a robila mu opicky vselijake a santila s nim to hej, ale aby zdriemol kus, nech mam aj ja na seba chvilu, zachod ranajky a tak... zase budem ranajkovat poobede 😅

cimba
2. mar 2009

zuni to je super,teraz by sa to už malo začať meniť, aj moja takto štrajkovala a pozri spíme v pohode. Síca sa v noci ešte zobudíme ale už sa to dá prežiť. 😀
teruska tebe sa to už kráti tak nech ti to dopadne dobre 🙂

teruska1
2. mar 2009

petullia dakujem...urcite ak by ma nieco napadlo, Vam napisem 🙂 toto cakanie je na nervy ☹

cimba aj tebe dakujem, dufam, ze to prebehne vsetko tak, ako to ma 😉 ...Len nech to netrva velmi dlho 🙂

petullia
2. mar 2009

Teri... necakaj na ten termin co ti doky vyratal, ale povedz si, ze porodis, az o dva tyzdne neskor... kedze uz neskorsie to byt nemoze... a ked to pride, si povies... co to uz!? 😅 😀 sa mi hovori teraz, co??? 😝 😀

cimba
2. mar 2009

teruska hlavne sa nestresuj to je asi základ. 😉 a ešte oddychuj kým sa dá.

teruska1
2. mar 2009

petullia ty si ako rodila???Presne na termin?

cimba ked mne sa uz neda oddychovat ☹ ...v noci je to najhorsie, vobec nemozem zaspat a v poslednej dobe, ked si chcem lahnut poobede, ze si pospim, tak nic...mozem ist na disco 🙂

petullia
2. mar 2009

Teri, ja som prenasala 5 dni.

teruska1
2. mar 2009

tak aj ty si sa nacakala na malickeho 😉 ...To ja uz som v strehu od kedy, sa cudujem lebo dievcata tie zvyknu niekedy aj o 2tyzdne skor a ja nic 🙂 ...

teruska1
2. mar 2009

Babenky idem ja pred telku, ide mi Ciganske srdce 🙂 , moja oblubena telenovela 🙂 .Tak sa zatial majkajte krasne a prajem vam este pekny dnik

petullia
2. mar 2009

cao cao

ttina23
2. mar 2009

pridala som nove fotky 😉

gabii83
2. mar 2009

zunka dakujem a gratulujem k prveej prespatej noci

teruska dobre si sa rozhodla ja som z BB a ak budeme mat druhe zase tam idem 😉
drzim palce

gabii83
2. mar 2009

ttina23 pekny chlapcek, paci sa mi jeho brada 😀 bude to jeho sexepil

aj ja som pridala pred par dnami 😉

zunka
3. mar 2009

Aj my sme pridali fotos, včera som ho trošku pofotila a dnes ráno spinkal, tak som ich aj poupravovala 😉 .
Tina, krásny je. Ozaj je tá brada super.

ttina23
3. mar 2009

jeej dakujeme 🙂 🙂 🙂 aj vasi su krasny
zunka to oblecko co mate na poslednej fotke mame aj my 😀

zunka
3. mar 2009

Tina, to dostal Šimonko, ešte mu je to dosť veľké, ale na foto to nevidno 😉

kika22
3. mar 2009

zunka maly je bohovy 😉
tina a matusko tiez 🙂

kika22
3. mar 2009

teruska ty mas termin presne ako moja kamoska no ona caka chlapca 🙂

cimba
4. mar 2009

ahojte babiny 😉
tak mi sme doma už od soboty malá je nachladnutá ☹ , neviem od čoho nikto k nám nechodí a vonku ju obliekam, našťastie nemá horúčku, len soplíky jej zatekajú do hrdielka a kašle tak odsávame o dušu. Boli sme včera u dokiny a tá mi dala lieky tak dúfam že bude fit. Ale aj ja som to schytala tak sa dopujem ☹
babiny krásne bábätká máte, mala by som aj ja nejaké fotky doplniť, len teraz nejako nefotíme 😕

a čo vy ako si nažívate, ste zdravý???????

martina1305
4. mar 2009

cimba ahoj. aku mas odsavacku na sopliky, taku tu na vysavac?

inak zelam skore uzdravenie, aj princeznicke, aj tebe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre