Pôrodnica Vranov nad Topľou vaše skúsenosti s ňou

lutsine
26. máj 2009

Tie ktore ste tam rodili alebo planujete,ako ste boli spokojné?

zuzana1909
9. máj 2016

@julia34 podľa mojich informácií sú rozdelení, ale neviem kt. lekár je v ktorý deň. Treba sa ísť opýtať sestričky - ona ťa objedná podľa toho, ku komu chceš ísť.

hanach25
13. máj 2016

Baby máte už nejaký zoznam do porôdnice ? JA len to čo píšu na internete ? Či to dajú oni nejaký zoznam , keď budem chodiť tam na poradňu?

julia34
1. jún 2016

@hanach25 podla mne ziaden zoznam nedaju, ale na internete je toho dosť kde si nájsť čo všetko potrebuješ. alebo ak pojdeš na tu prehliadku na oddelenie tak možno tam ta sestrička povie čo vsetko potrebuješ. neviem ja som si tiež na internete hľadala 🙂

zuzana2047
24. aug 2016

Ahojte čo všetko potrebujem do pôrodnice pre babo? A akú máte skúsenosť s pôrodom v tejto pôrodnici. Ďakujem

veronika9797
24. aug 2016

@zuzana2047 ahoj, pozri si prispevky v tejto skupine, najdes tu takmer vsetko 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/6251/

lusska13
30. júl 2017

Ahojte nematw nejake aktualne info z tohto roka o Vranovskej porodnici ?? 🙂

janka1102
26. sep 2017

Ahojte,ak by ste mali chvilku,napiste prosim aktualne skusenosti s Vranovskou porodnicou... Dakujem 🙂

nadhja
29. okt 2017

Ahojte tak pisem aktualnu skusenost s vranovskou porodnicou. asi 99% personalu je mila - ci sestricky, ci lekari, jasne najdu sa aj individua ale to asi vsade. mozno najvacsie minus by som dala za to, ze nepomahaju s dojcenim. vacsinou uz ked babatko plakalo na celu chodbu prisla sestricka, narvala mu prsnik do ust, striekla glukozu a potom jasne, ze tahalo. vysvetlit to a ozaj pomoct s dojcenim mali ochotu “az” dve sestricky. inak prostredie v pohode. a este jedlo typicke nemocnicne takze tiez odporucam nieco si so sebou este vziat aby ste nehladovali.

gabriellita87
23. júl 2019

Rodila niektorá teraz niekedy? Ako to tam funguje? Aky je tam personál teraz? Dieťatko mate stale pri sebe alebo ho nosia len na dojčenie?

martina054
7. apr 2021

Dobrý den ktora ste rodila vo vranove ako to je teraz so sekciou a hlavne testy staci antigenove alebo ako

lenkahyp
26. jan 2022

@vranov môžeš napísať viac o tvojej skúsenosti?

lenkahyp
26. jan 2022

Ahoj mamičky, aké máte aktuálne skúsenosti s Vranovskou pôrodnicou? Je niektorá, ktorá rodila prirodzene bez vyvolávačiek alebo bez vážnejších komplikácií? Ďakujem za každú skúsenosť 🙂

zuzana1909
27. jan 2022

@lenkahyp ja som rodila v r. 2016 a 2018 a veľká spokojnosť. Pri druhom som mala o pôrode problémy s krvácaním ale to som si dlhšie pichvala fragmin, tak si myslím, že z toho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre