• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Žilina verzus Martin

20. decembra 2016 
Pridavam cerstve postrehy zo Zilinskej porodnice. Pred tyzdnom som tam rodila a este teraz sa neviem z toho spamatat ake to vsetko moze byt uzasne. Mala som velmi rychly porod 11:25 prijem a 11:30 bolo po vsetkom rodila ma Dr Kacerikova - UZASNA lekarka a aj vsetky sestricky na sale boli velmi mile. Cely pobyt bol uplne kludny plny pohody a domov som sa vratila v uplnej pohode.
9. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si vazne porodila do 5 min od prijmu?? :fearful:

daliborkovi prajem vela zdravicka :slight_smile: nie si nahodou z vlciniec?
9. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlugatorka, ved prijem je na prizemi, to ta stihli vyviezt aj na salu? :slight_smile:
9. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahoželám k Daliborkovi a k super rýchlemu porodu!aj ja by som taký brala. milé maminy, ktoré ste rodili v žiline, aké to bolo?zaujimalo by ma,či ste mohli počas porodu chodiť,ísť do sprchy,alebo sa okúpať. Niekde som čítala,že ženám priväzuju nohy.Je to aj v žiline?ďakujem
9. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quetinka, jasne, ze mozes chodit, nohy sa priviazuju az ked uz ides rodit, teda vytlačiť mimčo...
10. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quetinka: pocas porodu by si mala vela chodit, sprchovat sa, hupat sa na fit-lopte ... aby ti rychlejsie postupoval porod :wink: takze nie ci mozes, ty musis ... teda ak sa ti da samozrejme :wink:
10. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem,všetky maminy opisujú priväzovanie ako niečo hrozné, som sa trochu zľakla.nevedal som si to vobec predstaviť.ale nakonci to mi isto vadiť nebude,len aby sa malé narodilo v poriadku. :slight_smile:
10. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa neboj, zdvihnu ti nohy a priputaju, to ani necitis... a to mas pravdu, ze pri konci, ti to vôbec vadit nebude :wink:
je to kvôli bezpecnosti, aby ti nahodou nespadli nohy, alebo si nahodou nezlozila doktora k zemi :grinning:
10. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ma to napadlo,že to asi nebude kvoli našej bezpečnosti :wink:
10. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkap ano som z Vlciniec a chodili sme spolu do Spektra :wink:
Veronikahel stihli sme to ale bolo to tesne, na sale ma uz cakali, dostali uz hlasku z prijmu, tak ma hodili hned na prvy stol a nohy som nemala priviazane nebolo kedy :slight_smile:
16. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ahojte,maminy,nemaminy,tehulky.
chcem pridať svoju skusenosť zo žilinskej nemocnice:slight_smile:som z čadce a aj napriek vynoveniu nemocnice u nas som šla do žiliny.
rodila som 10.7.2009 a mala som planovanu sekciu..všetko prebehlo super,lekari prijemní,sestričky ani nehovorim...nikoho protivneho som tam nestretla ako sa tu kedysi pisalo:(
aj sestričky na novorodeneckom velmi prijemne...pomahali a radili ako sa len dalo....
takže maximum spokojnosti..... :wink:
17. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechodite nahodou niektora k doktorovi Bellanovi v Martine? Ide o to, ze potrebujem k nemu ist skor ako mam poradnu a viem, ze mal ist na liecenie, tak ci nahodou neviete, ci uz robi alebo kto ho zastupuje
17. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskovka blahoželam :slight_smile: A prečo si sa rozhodla pre Zilinu ak si z Cadce???
18. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea:Tento týždeň Mudr.Bellan ešte asi nerobí,mňa si zavolali až 28.7.,asi je tam od 27. a zastupuje ho buď Mudr. Krivušová-Lacková(tam som sa ale načakala,no dá sa objednať prednostne),alebo Mudr.Málik,ale toho nepoznám.Inak skús si tam zavolať,sestrička by tam mohla byť,dovolenku mala myslím teraz. :wink:
18. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestricka ma tiez este dovolenku :wink:
18. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne, tak skusim ist k tej doktorke, dufam, ze ma zoberie, mam papier z pohotovosti, ze mam co najskor navstivit obvodneho gynekologa, tak snad...Tak to by mala snad ked tam pridem ma neobjednavat, ale hned vybavit nie? :confused:
18. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam svoj zazitok z martinskej porodnice.....rodila som 11.7. a musim povedat, ze porod a asamotny pristup lekarov, personalu, vsetkeho bol uzasny! :slight_smile: tak ako sa o nas starali tam, sa nikde nestarali.....stale chodili, ci nieco nepotrebujem ja, alebo babo....vsetko ukazali, pomohli, poradili.....skvele....porod bol fajn, v podstate som polovicu predriemala na stole...vdaka Epiduralke! :wink: odporucam kazdej!....vdaka nej som mala krasny porod...neviem si predstavit sa trapit 15 hodin v bolestiach.....no neviem, co dodat, rada odpoviem, ak mate nejake otazky.... :slight_smile:
20. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera24 zaujímalo by ma či ked nie som z Martina, treba isť vopred na nejaké vyšetrenia a či treba oznámiť že chceš u nich rodiť, a tiež by ma zaujímalo, kolko dní po pôrode si tam bola a čo si potrebovala pre seba a pre bábätko. Ďakujem
20. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa ta tiez rada opytala, som z MT a este nie som 100% rozhodnuta pre epidural, treba to dat vediet vopred, ked pojdem na pasy, alebo staci sa rozhodnút aj pri prijime? dakujem
20. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
severka....viem, ze na vysetrenie CTG neberu mimo Martin, ale podla mna ked tam prides rodit, tak ta nevyhodia :wink: ale inak neviem,kedze ja som z MT....skus sa tam ist kuknut a popytat.....a pustaju domov na 5. den po porode, ak je vsetko ok...my sme boli o 2 dni dlhsie, lebo sme dostali zltacku...ale inak vsetky odchadzaju na 5.den....a potrebujes toho dost...aspon zaklad....pre seba...vlozky, jednorazove podlozky do postele, jednorazove gatky, slapky, toaletak, osuska....a vela pitia :wink: a pre babo...plienky, vlhcene obrusky...ostatne ti daju...aspon co som si spomenula.... :wink:
janka....pre epidural sa rozhodujes priamo na porodnej sale podla toho ake silne mas bolesti, ked sa rozhodnes, ze uz to nevydrzis :wink: povies, ze xces, pride dr. a ak si dostatocne otvorena, tak ti ju povoli.....takze nic dopredu nemusis... :wink:
20. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:Ahojte,mam najnovsie info o ziline.rodila som vcera porod trval 2,5hod,na prvorodicku dobre nie? :grinning: no ale cem povedat nieco ine a to to ze ja som bola aj som velmi spokojna,aj s pristupom pri porode aj na sestonedeli.som sice na nadstndarde ale aj tak.vsetci su tu ku mne velmi mili pozorni,vsetko vysvetlia a tak.a si myslim ze pokial budete s lekarmi pri porode spolupracovat je jedno ci lezite v mt,abo za.inak pri mojom porode bolo 5 ludi a nikto nemal nad tridsat.drzim palce
babo je od vcera pri mne.
20. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,neviete poradiť,akým spôsobom zazmluvniť lekára k pôrodu?Treba mať niekoho známeho,kto Ťa odporučí a predstaví,alebo stačí prísť a spýtať sa ho?Musím ísť do pôrodnice v MT a neviem ako to tam vybavovať.
20. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
sorciera24 smiem sa opyta koho si mala pri porode ??? Myslim Dr. .DAkujem.
Janulka 18 podobne zalezitosti sa chystam riesit :wink:
25. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reva:Tak keď niečo zistíš daj vedieť.Mne to príde ako začarovaná téma.každopádne,jediné čo som sa zatiaľ dozvedela je,že termín mám v auguste a to sú dovolenky.:confounded: Tak fasa.Ale tiež by ma zaujímalo,koho si tak vybaviť v MT.Momentálne počúvam chválu na Galla,Biringera a Matušeka.Akurát netuším,či napr.Biringer chodí k pôrodom.Nemá niektorá z vás s nimi skúsenosť?
27. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biringer viem, ze kocky pri nom rodili, ale uz davnejsie, teraz neviem, ja som mala Matuseka a spokojnost :slight_smile: ale ako som pisala reve, myslim, ze teraz su tam vsetci odbornici a nevidim v tom rozdiel :wink: tak nech vam to dobre dopadne
27. júl 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

Nevie mi niekto povedat, ako je to s epiduralkou v ZA? Niekto tu v maji pisal, ze v ZA sa epiduralka nepodava. Neviete ako je to teraz? A kolko stoji? Ja mam sice termin az v oktobri, ale chcela by som epi, ale ak sa v ZA nepodava, musim ist o dum dal.
30. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matso v ZA sa neda s epi nema ti ju tam kto pichnut totizto
30. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja som rodila u Kamila Biringera. Bol úplne fantastický a pomohol mi porodiť bez nástrihu, napriek tomu, že malý mal skoro 4 a pol kila. Išla by som k nemu aj nabudúce. Či chodí k pôrodom mimo službu neviem.
30. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík Mracik,zatiaľ som rozhodnutá pre Matušeka,ale ten má do 17.8.dovolenku,tak hádam sa popýtam aj na Biringera.Termín mám 27.8. a neviem,či dovtedy vydržím :wink: Títo dvaja sú podľa mňa fakt PÁNI DOKTORI-odborníci a ešte aj s ľudským prístupom.
30. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Same chvali na Matuseka citam hmmm
Kedz si som same chvali pocula na Dr. Galla ....no o dr. Zigovi sa nic nehovori ???
30. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok