Pôrodnica Žilina verzus Martin

anabel
5. feb 2007

Ahojte chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosti s pôrodom v Žiline a Martine.Pozitíva-negatíva, personál... čo doporučujete?

janulienka1603
5. jan 2011

@solinkarka ja mam doktora Medovarského, na neho nemožem povedat zlého slova.
Podľa mňa veľmi dobrý doktor 🙂

amima
5. jan 2011

@solinkarka
Ja si myslim, ze dobry odbornik je Dr. Hartel, bohuzial je to s nim teraz tak ako s kazdym Slovakom, ktory zacne podnikat - zacne byt na prachy. Ma strasne vela pacientiek, t. j. cakas u neho aj dve hodiny a to si platis - za rok 5O,-Eur a za tehotenstvo 200 (teraz vraj uz 25O,-)Oni su tam vsetci velmi mili, aj sestricky ma prijemne a sikovne, ale za take peniaze tam tolko cakat (zakazdym) a potom byt vysetrena medzi dverami, sa mi zda velky luxus. Kedysi, ked zacinal, to bolo ine kafe -na kazdu pacientku mal hodinu. Ale odbornik je urcite dobry. Inak, dost chval som pocula na Dr. Paucina, navyse sa u neho neplati, len na zaciatku, tusim 3O,-Eur.

amima
5. jan 2011

@mariannet
A nad Cadcou si nerozmyslala? Ja som bola velmi spokojna, velmi mili lekari, prijemne, zlate sestricky, krasne prostredie. Pozri na ich stranku. Rodilo tam velmi vela Zilincaniek.

solinkarka
6. jan 2011

@janulienka1603 Medovarskeho mam aj ja ale chcem od neho odist..sice je mozno profesional ale inak to je vsetko za to sestricka je velmi mila

pia22
6. jan 2011

Ja som velmi spokojna s Hartelom, nikdy som tam dlho necakala a 50e na rok sa mi za skutocne kvalitne vys. nezda vobec vela. Vzdy sa ma cas so mnou porozpravat, vsetko mi vysvetli, vysetrenia komentuje a jeho vybavenie je na vybornej a vysokej urovni.

simrada
7. jan 2011

@pia22 suhlasim. V ZA ak gynekologa, tak bud Hartel, Paučin alebo Babiak. 🙂

ngelik
7. jan 2011

Ahojte, su tu nejake maminky, ktore rodili v Martine? ake mate skusenosti? hlavne co sa tyka sestriciek na odd. sestonedeli? Rozhodujem sa medzi Martinom normal. alebo Zilinou nadstandart. Dakujem moc

mariannet
8. jan 2011

@simrada ja rozmyslam tiez nad Paucinom......riesim to budem ale az od nastupu na MD, kedze momentalne som este stale v BA....
@amima mala som vo vybere aj Cadcu, ale nakoniec som sa rozhodla pre Zilinu....je to predsa len blizsie, aj pre rodinu......ale v Ziline by som isto chcela nadstandard....tak hadam bude volny 🙂

ju11i
8. jan 2011

@ngelik ja som rodila v Martine, so Žilinou neviem porovnať. Ale nemyslím si, že v Žiline sú také milé a ochotné sestričky ako v Martine. Nemôžem na ne ani na doktorov povedať nič zlé 😉

amima
8. jan 2011

@mariannet no, kolegyna bola v ZA na nadstandarde a bola spokojna. To sa asi inaksie spravaju, ked si tam 🙂 V CA je take spravanie bez priplatku 🙂
Ja mam so Zilinou nie dobre skusenosti pocas tehu, tak som na porod volila CA

amima
8. jan 2011

@pia22 ved hovorím, odbornik je to urcite dobry, nic nenecha na nahodu, rozumie sa svojej praci, aj sestricky ma sikovne a mile, sono priamo v ordinacii. Len bohuzial na skodu veci, ze nabral tolko pacientiek, lebo potom by sa ti mohol povenovat viac. Ked zacinal, bolo to lepsie. Ja som mala asi smolu, lebo som za posledne roky dlho cakala zakazdym, co som tam bola, velakrat ma sestricky posielali si nieco vybavit, lebo tam bola plna cakaren ludi. A ked som sa uz dostala na radu, tak sa vzdy tak ponahlal... Ako hovorim, asi som mala smolu. No poznam niekolko ludi, ktori kvoli tomuto presli k Paucinovi.

mariannet
10. jan 2011

@amima dakujem za info 🙂.....je smutne, ze za lepsii pristup si treba zaplatit :(.....

emma311
10. jan 2011

@mariannet inak nasla som kontakt na amulanciu toho doktora Paucina www.gynpaucin.sk ale aj toto http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=144198... , aj hartel ww.gynpraktik.sk 😀

emma311
10. jan 2011

@mariannet @mariannet inak nasla som kontakt na amulanciu toho doktora Paucina www.gynpaucin.sk ale aj toto http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=144198... , aj hartel ww.gynpraktik.sk 😀

mariannet
11. jan 2011

@emma311 dakujem....ja som mu uz davnejsie pisala mail a dohodli sme sa, ked uz budem definitivne v ZA, tak sa mu mam ozvat 🙂

simrada
11. jan 2011

@mariannet dobra volba v Ziline paucin hadam najlepsi, i ked neviem, ci ma este volne miesta na ambulancii, este Hartel ale ten je neskutocne drahy.

mariannet
12. jan 2011

@simrada no tak dufam, ze ked mi predtym napisal, ze ma aj zoberie 🙂.....kolegyna mi vcera porodila dceru, prisla na svet o 3 tyzdne skor 🙂....dufam, ze moj pripad to nebude 🙂

ivkus
27. jan 2011

ahojte dievcata chcem sa opytat neviete ci v ziline v nemocnici ked chcem nadstandart ma tam daju hned po prijati ak ich o to poziadam,alebo až po porode. Mam panicky strach z tych bielych izieb tak mam trochu strach.

perlelamer
21. feb 2011

Ahojte, chcem sa aj ja podelit zo svojou skusenostou. Rodila som v MARTINE a bola som spokojna. Chytilo ma to po polnoci a do nemocnice ma odviezla sanitka. Prijem bol velmi rychly. Sestricky dobre a jedna bola vynikajuca. Stravila som dost casu sprche a tiez na fitlopte.. V karte som mala napisene ze zaspala na fitlopte 🙂 Porodila som za 6 hodin.
Mala som mladu pani doktorku - super. Krasne ma zasila, ziadne problemy. Izby pekne, dietatko pri mamicke, vsetko ukazaly ako prebalit, ako okupat, ako dojcit. Ja som si robievala caj, prisla som do sesterne, este sa aj opytali ako sa mate, velmi zdvorile.
Nemala som nic zajednane. Vrele odporucam.
P.S. mam strach z bielych plastou - prezila som to bez ujmy. Ked som rodila tak som sa zaoberala sama sebou, a ked uz bolo na svete moje male stvorenie tak nim...

barboragondova
22. feb 2011

@perlelamer Kiezby kazda mamicka mala taketo super zazitky!!! Prajem vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

perlelamer
22. feb 2011

@barboragondova dakujeme 🙂

mariannet
23. feb 2011

@ivkus ahoj, ako vidim ti nikto neodpovedal a teraz to mas asi uz aj za sebou 🙂 ako to nakoniec dopadlo s tym nadstandardom? a dufa, ze je vsetko ok a ako sa k tebe spravali, resp. mala si zaplateneho lekara?....dakujem 🙂

zamilovana
27. feb 2011

@ivkus ahoj rodila som v ZA na nadstandarde, je to tam krásne ale jasné je niekedy problém tú izbu získať, ja som po príchode išla hned rodiť, takže som na nu sla až po pôrode, ale ak by si bola hospitalizované pred pôrodom tak ta tam dajú a az ked začneš rodiť ta prevezú na sálu, pásy, atd. Ak niečo chceš vedieť pýtaj sa 🙂

zamilovana
27. feb 2011

@mariannet ahoj ja som bola na nadštandrade a super odporúčam 🙂 akurát fakt bitka o izby, na sále sme sa prekrikovali kto kam chce ísť 😀 hned ako prídeš, pýtaj si nadštandard, a prinúť ich nech ti to potvrdia, nech tam zavolajú a chytia ti tú izbu, inak sa ti môže stať že nebude. Ja som mala štastie a chytila poslednú 😀

mariannet
27. feb 2011

@zamilovana fuha...dakujem......takze hned ako tam pridem si to mam pytat......dopredu sa to asi neda nijak zabezpecit, co?......a ked ste sa tam prekrikovali, podla coho si vybrali, koho tam daju?....a ty si bola na tom kde si sama, alebo aj s partnerom? 🙂 kolko vas tam vtedy rodilo?.....ja by som strasne chcela ten nadstandard, tak hadam sa mi to podari.....

zamilovana
27. feb 2011

@mariannet ja som bola na tom samostatnom, no nedá sa to bohužial dopredu, jednoducho kto skôr príde ten skôr berie. Oni to asi postupne tie izby pridelujú nepýtajú sa na to ktorú presne chceš, všetky sú vlastne rovnaké. Ale bolo tam super, sestričky, jedlo nosili na izbu, dali ti čo si len chcela 😵 ja som rodila na večer, a tú noc mi ani malého nepriniesli na izbu, ráno mi povedali, že bolo strašne vela pôrodov že nestíhali. Ked som začala ja jedna už bola odrodená, druhá akurát išla na kozu a ja na monitoroch, a tak to to bolo stále, len sme sa striedali bolo toho dosť 🙂 ale v pohode žiadne fofry že by ta hnali boli milý

mariannet
27. feb 2011

@zamilovana jej ty si ale rychla 🙂......takto ked to pises to znie pekne 🙂....ja si este tak hovorim, ze mam este cas 🙂......ale clovek nikdy nevie, a tiez dufam, ze ked to pride na mna, nebude tam az tak vela mamiciek....ozaj a lekara si mala zabezpeceneho alebo nie?

zamilovana
27. feb 2011

@mariannet no už sa to blíži ja som porodila v 38 týzdni 🙂 ano mala som zabezpečeného lekára 😉 je to v pohode, aj ked mali vela pôrodov, tak som to nejak nepociťovala 🙂

kosska3003
27. feb 2011

ahojte tak som vas prestudovala ja ako gyn odporucam isto Paucina je to super na urovni co som mala pred tym tak to bolo hroza tak som rada ze som hned po porode prestupila k nemu
@pia22 aj mne robil sekciu Ficek super som rada ked som sa prebrala z narkozi tak prisiel vysvetlil vsetko ze mala je ok a ze sekciu musel robit lebo mala mala snuru okolo krku preto som sa neotvarala tak aj ja som mu velmo vdacna

mariannet
27. feb 2011

@kosska3003 a ficeka si mala dohodnuteho alebo on prave vtedy mal sluzbu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre