Pôrodnice v Košickom kraji. Aké máte skúsenosti?

evicska
20. nov 2006

ahojte maminky , chcem sa opytat ci je tu nejaka ktora ma skusenosti s niektorou z nemocnic z kosickeho kraja...prip. z roznavy. 😕

nataliap
5. dec 2006

ahoj evicska,ja som rodila v 1.súkromnej nemocnici v Šaci/KE/,bolo to síce pred rokom a pol,ale veľmi milé spomienky na celý personál a nemocnicu ako takú mi zostali dodnes.Ja som bola v nadštandardnej izbe, za čo som si aj zaplatila.Ale služby a všetko okolo toho,napr.celková hygiena,starostivosť o mňa a moju dcérku boli na nezaplatenie.Mala som pri pôrode vynikajúcu lekárku p.Pažinkovú a ešte lepšieho pána primára Friča.Ja som mala veľmi ťažký a komplikovaný pôrod,pretože som rodila sekciou/cisarákom/ pod úplnou narkózou.A ja som to vôbec neočakávala,pretože celé moje tehotenstvo až po poslednú kontarkciu,čo si pamätám bolo v pohode.Ja som bola pripravená ísť rodiť prirodzene,ale komplikácie ktoré nastali pri pôrode,žiaľ donútili mńa aj mojich lekárov k tomuto činnu.Ale dnes som im za to povďačná,a hlavne za môj najcennejší pokladík-moju nádhernú dcéru Natáliu Emmu.

julka.n
7. dec 2006

k nataii sa pridavam ja som tie rodila v saci a tiez mam len mile spomienky nemozem sa tam absolut na nic stazovat tie nadš.izby su ozaj v takej urovni aku si zaplatis pri babetkach su strasne milucke lekarky aj sestry proste tiež vrelo odporučam nemocnica na 1*** 🙂 😉 🙂

megustas
8. dec 2006

ja som tiez chcela povodne rodit v saci ale pre komplikacie som musela rodit v novej nemocnici koli väcsej odbornosti a vybavenia nemocnice...v saci ta krasne odrodia pokial nemas problem,ak ho mas automaticky ta posielaju inam...kym som lezala v novej nemocnici takto previezli zo sace dalsie 3 zeny...co sa tyka izieb v novej nemocnici je to ok pokial si sama na izbe a take su len 3...cize potrebujes mat ´´stastie´´
ja som bola tiez maximalne spokojna aj s pristupom lekarov a sestriciek ci uz z oddelenia pred porodom a po porode a taktiez bol super kolektiv na novorodeneckom...vsetkym dakujem 😉

ninamaria
8. dec 2006

🙂 Tak ja som rodila v Košiciach v starej nemocnici a bolo to celkom v pohode, tých pár dní sa dá vydržať.Bábätká sme mali nonstop pri sebe, okrem večerného kúpania, takže si veľmi neoddýchneš. 😉 😉 😉

nataliap
8. dec 2006

ahoj evicska.
Myslím si,že každá nemocnica v KE ma svoje plusy aj mínusy a je len na tebe,ktorú si vyberieš.A čo sa týka nemocničného personálu,ten si nikto z nás nevyberie.Personál sa správa niekedy podľa toho ako sa vyspí.Prajem ti,aby si si vybrala len to najlepšie.A dôležité je myslieť najmä na spokojnosť naších detičiek,my maminy to už nejako pretrpíme.

sstefi
1. jan 2007

Ahoj mamulienky,nájde sa niekto,kto rodil v Trebišove?

jenis
3. jan 2007

Ahoj Evicska! Ja som rodila v Roznave. Ale lekar bol z Revucej. Bol to moj gynekolog a prisiel aj k porodu. Inak sluzbu mal doktor L. isto vies o kom pisem a dakujem svojmu doktori ze prisiel, pri nom by som rodit nechcela (myslim na dr. L) Sestricky boli celkom mile az na jednu, ktora sa ale hned zmenila ked prisiel moj doktor. Aj sestricky na novorodeneckom boli dobre vo vsetkom mi pomahali, mala bola leniva papkat tak sme ju to museli naucit. Izbu som mala nadstandardnu (vrele odporucam). Isto vies, ze teraz je gynda spojena s porodnickym oddel. takze o socialne je velky zaujem. Tak mas sprchu aj wc na izbe. Ale musis mat stastie aby bola volna. (350,-sk/den). Neboj je to tam uz v pohode odkedy je tam novy primar (Praslicka), dal to tam celkom do poriadku. Inak moj doktor bol dr. Sestina a tymto mu aj dakujem za pomoc pri porode mam krasne dievcatko.

natal
8. jan 2007

Ahojte babenky. Nenajde sa tu nejaka mamicka, ktora rodila v starej nemocnici a mala zaplateny nadstandart? Oplati sa vobec? Mam sice furu casu do porodu, ale rada by som vediet ako to tam je.

andrea.m
8. jan 2007

natal v starej nemocnici rodila erika153 teraz v decembri,ale nemala nadštandard a myslím že tu písala že je nepotrebný.bola na normál izbe a bola veľmi spokojná pokiaľ viem.

natal
8. jan 2007

Dakujem. Skusim sa jej ozvat.

kako
19. jan 2007

🙂 ahojte baby, viete mi poradit, kde sa v Košiciach robi nejaky kurz pripravy na porod /myslim tlacenie, dychanie atd.../? Volala som do Rastislavky aj do Šace, a tam mi nevedeli poradit. Budem vam velmi vdačná. 🙂 🙂 🙂

natal
26. jan 2007

kako: Informovala som sa, na Furci je taka priprava. Tak od marca by som tam chcela zacat chodit. Myslim, ze je to psychosocialne centrum na Jegorovovom nam. Predporodny kurz preplaca zdravotna poistovna a termin sa dohaduje individualne.

lauretta
26. jan 2007

natal vraj to momentálne nefunguje aspoň taký majú odkaz na internetovej stránke 😒

natal
26. jan 2007

Ano, ale volala som tam a povedali mi, ze v pripade zaujmu si so mnou dohodnu individualne sedenia a mozem chodit a ked nas bude viac, tak este lepsie 🙂

01fialka01
16. júl 2013

Odporucam Sacu. Krasne prostredie, skveli personal....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre