Pôrodnici v Ružinove - recenzie

24. aug 2013

Ahojte, poznate jednotlivych doktorov porodnikov v ruzinovskej nemocnici?? Ktory je aky?? Nechystam sa zazmluvnovat, len by som rada vedela aky je ten ktory doktor(ka), ked pridem o 2 tyzdne na salu a budem vediet ktory ma sluzbu, nech priblizne viem co je to za doktora.. Dakujem

katkamarosova

ja som mala u 2 porodoch dr. Drába-super doktor 😵

mmaatt
24. aug 2013

ani ja som si nikoho nezazmluvňovala a rodila som u doktorky Rybanskej a doktora Orosza (mali tú noc službu) - oboch odporúčam.Odrodili sme 5000gramové bábo spontánne a o tri dni som ani nevedela, že som rodila.....(tak super ma doktorka pozašívala), začo som jej nesmierne vďačná.

pemizb
24. aug 2013

Ja som rodila bez zazmluvnenia a rodil ma Diveky....neviem ako sa to pise.....ale bol fantasticky,uzasny, bohovsky. Dakujem mu veeelmi veeelmi. Zasivala ma taka mlada kocka, tiez veeelmi mila. Prajem ti ho k porodu. Ale myslim ze tam je veeela dobrych doktorov. Drab je dobry, aj taka stara lekarka...neviem presne to meno...Kozlovska, ci tak nejako. Je svojska, ale ked ju budes mat, tak bud pokojna, je profesionalka. Ja by som inde rodit nesla. Drzim ti palce. 🙂

lvka

@deni5982 rodila som u doktora Orosa, bol vynikajuci.... 🙂

awalancha3
24. aug 2013

.Ružinov je známy tým, že ma výborných porodnikov, aj porodne boxy su fajn...len potom to šestonedelie je utrpenie, ci uz si na standarde alebo nadstandarde.......

mmiminka
24. aug 2013

Rodila som u doktora Divekyho a musím skonštatovať,že bol fantastický. 🙂

siska53

Dr. Oros - perfektny!

veronique_1
24. aug 2013

Obidve deti som rodila u Dr. Draba a bola som s nim velmi spokojna.

alabama0011

@deni5982 Dr. Ferianec.. uplna spica! 🙂

lenyy
24. aug 2013

dr. krizko junior. - pochvala. citlivy empaticky pristup, profesionalita.

25. aug 2013

Tak co sa tyka lekarov uplne ste ma upokojili.. A co sestricky?? Teraz chodim do poradne a je tam furt kvantum zien, na ten termin bude nával v porodnici a nebudu mat dostatok casu vsetko dobre vysvetlit, pomoct a ja to potrebujem surne.. Netusim nic o detoch.. A co sa tyka izieb, to tie tri dni nejako prezijem, len nech je personal ustretovy

awalancha3
25. aug 2013

@deni5982 ...tri dni? kde si pocula, ze su to 3 dni.... budes tam 4 dni najmenej, ale pocitaj s tym, ze mozes mat problemy ty, dieta nemusi dostacujuco priberat, dieta moze dostat novorodenecku zltačku...skratka, veselo tam mozes byt aj 6 dní.... a ver mi, ze dostat sa na tu vratkú uzku, vysoku postel na kolieskach je nepohodlne pre "normalnu" zenu, a uplne priserne pre zenu po sekcii, ci cerstvo pozasivanu, okrem toho tie postele maju kvoli preteceniu pod plachtou igelit, co sposobuje, ze sa plachta zosuchava, krci, hrozne to suchoce a clovek sa na tom poti az hroza...proste o vyspatí nebude ani reči........okrem toho na sestonedeli je klasicky problem......placuce deti inych matiek, ktore ti nedaju spat ani si oddychnut a okrem toho 2 dni budu priam hrozostrasne, z dovodu tvorby mlieka....este ho nebudes mat dost a dieta ti bude den a noc nariekat od hladu, a ty sa budes bezmocne na to pozerat... (no, ale to je to poporodne schudnutie dietatka)....ochota dokrmit zenskym mliekom alebo pomoct je polemicka, niektore sestricky su uzasne, niektore blbe az hroza a niektore velmi neprijemne.... ale aj tak budes mat gulas, ktora sestricka je novorodenecka a ktora zenska.....proste si to tam odtrpis a nebudes sa vediet dockat prepustenia........Ked som rodila pred 20 rokmi v Kochu na Partizanskej v BA, tak porodnici boli hroza......proste sa v rámci postsocializmu vykaslali na mna, ale zato sestonedelie, tych 6 dni bolo uzasných, boli sme 4 na izbe, ale ziadny roomingin, ale pekne deticky nosili len na kojenie, a my sme sa pekne vyspali a oddychli si, rozpravali sme si a chichunali sa, ziadny stres, pohodicka......... teraz v RUzinove to bol des, des a hroza, priserne......

25. aug 2013

@awalancha3 dakujem za varovanie🙂)budem radsej pripravena na najhorsie a mozno ma nieco prijemne prekvapi..myslela sim ze v porodnici su 3 dni obvykle (den porodu sa nerata). Nepripustam si ziadne problemy, mam bezproblemove tehu a azda bude taky i porod a podla toho mnozstva zien, co tam bude v rovnakom termine, si myslim, ze sa nas budu chciet co najskor "zbavit", co bude len fajn

alabama0011
25. aug 2013

@deni5982 aj ja som si myslela, ze sa ma budu chciet zbavit 🙂) mala dostala zltacku a nepriberala.. takze az na 6ty den som sla .. ale prezili sme.. 🙂 vela stastia inak ..

tinus7
25. aug 2013

Ja som rodila u Dr. Suchanka, vyborny odbornik, ale pocula som aj ze Dr. Diveky je super. Myslim ze v Ruzinove je vela vybornych porodnikov. Po porode sa snaz vybavit si nadstandard. Plati sa okolo 16 eur na den, ale dobre je to v tom ze ste len 2 mamicky na izbe a mate pre seba WC a kupelnu. Inak je standard 3 mamicky a WC s kupelnou na chodbe pre vsetky izby. Sestricky su taky mix, najdes vyborne, aj horsie ale to je podla mna v kazdej nemocnici. Drzim palce

sharmana
25. aug 2013

@awalancha3 detto som zažila ja, pôrodníci super, paráda, šestonedelie katastrofa, nevyspatá po sekcii, dieťa hladné, ja málo mlieka, neochota dokrmit, všetko bolo pre sestričky problém, každá žiadosť bola pre ne otravná, ked dieťa zaspalo "konečne", tak ho zobudili na vyšetrenie jak naschvál a doniesli znovu urevané, bol tam stále ruch a hluk, zakaždým rozcapili dvere na izbe, ale už nezatvorili... až na 3 príjemné sestričky čo som zažila inak ostatné otras... ale neviem či je to aj inde lepšie 😒 ja som mala pri sekcii divekyho, aspon si myslím že to bol on 🙂 a bol fakt super...

sonda2
25. aug 2013

@pemizb nemyslela si nahodou Kozolkovu? Este stale je v Ruzinove?
Rada by som zmenila Dr. G, teraz mam Stanka ale necitala som o nom pekne veci od vtedy buducich mamiciek a tak by som radsej sla k nejakemu/nejakej Dr. z Ruzinova. Odporucite?. Vdaka.
PS: Co treba na zmenu doktora? Staci len vziat kartu a ist k novemu? Prijme ma tak?

pemizb
28. aug 2013

Hej Kozolkova. Svojska ale odbornicka. Aj ten Suchanek je teda dooooost zvlastny. Vidis a Tinus napisala ze super. Taky tipek je on. 🙂 po porode na tom oddeleni sa nenechaj znechutit. Tie novorodenecke sestricky toho maju vela. Tie zenske im nepomozu v nicom, pritom maju ovela menej prace. Ved ked si len vezmes ze kupu aj dvadsat deti, tak to je naozaj unavne. Tym novorodeneckym nezavidim. Mozno aj preto su take ake su. Proste si povedz ze za par dni si doma a tam si beztak spravis po svojom. Drzim palce 😉

magimary
28. aug 2013

u dr. Drába-fantastický dr. 🙂

valy
29. aug 2013

ja som rodila u doc. Holleho a neviem si ho vynachvalit, uzasny odbornik aj clovek. strasne mi pri porode pomohol, mala som obrovske dieta a este trochu mu zacali pocas porodu klesat ozvy a vsetko vyriesil a obaja sme boli v pohode, tyzden po porode som uz ani nevedela, ze som rodila. a bol ku mne pocas porodu velmi mily, hovoril mi, co a ako a chvalil ma, ako spolupracujem, takze som mala z toho strasne pozitivny pocit. sestonedelie som bola na nadstandarde a aj tam som bola uplne spokojna, nic mi nechybalo a aj detske setry boli skoro vsetky velmi mile, maly mal reflux, ale ja som to uz vedela, ze to je ono, lebo to mala aj dcera, tak so mnou v noci boli hore a snazili sa pomoct. zenske boli mile vsetky. ked to porovnam s mojou predchadzajucou skusenostou na antolskej, tak ruzinov bol ovela lepsi, ovela vacsi poriadok tam bol vo vsetkom. na antolskej na mna zenske sestry vrieskali, ked som mala nejaky problem, zenski lekari komunikovali vzdy, ako keby sa rozpravali s deb.ilom a napr. vizita prebiehala na antolskej tak, ze od dveri zakricali vsetko ok a odisli. potom moj porod a vsetko tam malo aj zodpovedajuci vysledok, dva mesiace som sa zbierala. takze ruzinov bol pre mna uplne super.

ludkas31
29. aug 2013

ja som rodila u Mudr. Redechu - velka spokojnost

biancaadamko
24. jan 2014

@awalancha3 presne ako pises, des a hruza... rodila som od stvrtka a mala sa narodila v sobotu 5 min. pred pol nocou, o dve hodiny mi ju dali na izbu... to by mi nevadilo ale to, ze som nemala mliecko a malej skvrkalo od hladu v brusku a nik mi nechcel dat mlieko bolo otras... myslela som, ze uteciem a potom jej budu musiet dat jest.
nastastie sa vymenila smena a tie druhe mi dali a povedali, ze dost schudla a celu noc sa snazili nosit mlieko aby mi pribrala... no tych 12 hodin predtým ta smena, otras! dalsie dni som sa modlila aby opat nemali sluzbu

biancaadamko
24. jan 2014

ja som rodila u rybanskej, ale ona lepsie povedane prisla iba tesne ked uz sa rodilo a na sitie. na sale ale boli super porodne sestricky, vazne super! mile, pomohli, schvalili a tak.. klobuk dolu

karinfeb
12. jan 2016

@100lambi Behunova je uzasna doktorka , mozem ju len odporucit.

majusjurisophi
12. jan 2016

Ja som rodila koncom novembra.Druhu dcerku,rodila som sekciou a po tomto porode nemozem povedat krive slovo.zazmluvneneho lekara som nemala.lezala som tyzden na gynekologii koli prenasaniu,a od samotnej gynekologii,porodu,oddeleni sestonedelia nemozem povedat zle slovo.nenarazila som ani na jednu "neochotnu" ci zlu sestricku.a to som stale otravovala ohladom kojenia lebo pri prvej dcerke som mala dost problemy.stale chodili,pytali sa,ukazali a pomohli.novorodenecke su oblecene pekne v cukrikovej ruzovej takze ich lahko rozoznas.boli sme dve mamicky na izbe a uplne bez problemov sme to zvladli.aj ked deticky plakali,spat sa dalo.babatka sme mali po 2 dnoch non stop pri nas,co si myslim ze je velmi dolezite ;) spat aj tak velmi nebudes lebo sa nebudes moct vynadivat na to male stvorenie.na 5 den sme sli domov aj ked mala nasa babula zvysenu zltacku...takze moj osobny nazor je ze bolo super.mala som pekny porod aj ked sekciou,bol to zazitok.vela krat ked si na to spomeniem chcela by som vratit cas 🙂 nemala som ziadny problem a to tam bol velky natresk,pretoze Antolska nefungovala.nijak som nervozitu sestriciek ani nikoho nepocitila.takze za seba odporucam.ak by sa nam podarilo casom dalsie babo tak opat cesta Ruzinov 🙂 drzim palce

miskasirkova
8. júl 2016

@100lambi ahoj, prosim ta o link na recencie na Dr.Behunovu, nech mam aj iny nazor na nu ako pozit.dakujen

maja923
12. júl 2016

A mudr Diveky tak este je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre