Poraďte pôrodníka v Nitre, Topoľčanoch, Leviciach

rommie
12. jan 2020

Ahojte, prosím poraďte mi pôrodníka v týchto mestách, ktorý by sa dal zazmluvniť. Moje požiadavky sú, aby to nebol rutinný nastrihávač, aby bol ľudský, aby sa nesprával ako ku kusu dobytka, aby komunikoval a informoval čo robí, čo sa deje a čo nasleduje. Nečakám že odrodí za mňa ale nepotrebujem aby ma niekto poučoval a viedol nemiestne reči keď netuší čo ja cítim (chlap nemá šancu vediet a žena má každá iný pôrod tak žiadna nemôže komentovať tú druhú). Som velmi citlivá na debilné správanie lekárov a dokáže ma to rozhodiť takže nechcem mať zlý ešte aj psychický zážitok z nejakých nemiestnych poznámok. Bohužiaľ takých lekárov je veľa, takže chcem urobiť nejaké opatrenia aby som sa takému v deň pôrodu vyhla 🙂 ďakujem

rommie
autor
12. jan 2020

A ešte otázka: kedy sa pôrodník zazmluvňuje?

misscelaneous
12. jan 2020

Sanatorium Koch a nemusis ani zazmluvnovat. Ludsky pristup tam maju vsetci. Neviem odkial si, Ba ti ale asi nebude daleko ani z TO

vtaca
13. jan 2020

Odporucam trnavu - dr Bucko

shiashiq
23. júl 2021

Neodporucam primára Mancika z Levíc. CO sa týka personalu sestricky a iní doktori majú super prístup a sú ľudský. Prejdem k tomu ,že prečo 2tyzdne pred termínom mi pásy zaznamenali kontrakcie, pri vyšetrení mi nikdy nič nepovedal ci sa otváram, či má bábätko hlavu dole, či kleslo. V pondelok som mala termín, kázal mi nastúpiť v stredu, na posledné pásy povedal ze nemusím ísť.A v stredu ráno už bolo neskoro, bábätko zomrelo. A ešte k tomu ma dovolenku ,takže aj keď ste jeho pacientka prístup žiadny, ani s vami neráta že máte termín, on si chodí týždeň do roboty a týždeň dovolenka. Vôbec vám nie je k dispozícii. Do budúcna budem určite riešiť doktora Brauna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre