Poznáte dobrého gynekológa a pôrodníka v Prešove?

vasko
27. nov 2007

ahojte 🙂 chcem Vas poprosit o radu. moj lekar sa na mna tak trochu vykaslal :( poradte mi, prosim, nejakeho fakt starostliveho odbornika, ktory sa nebude snazit iba z nas vyzmykat peniaze. pripadne mi napiste, na co vsetko mam pravo zadarmo a co si uz musim platit. dakujem 🙂 🙂

petra1985
29. jan 2009

takt o som nevedela 😉 este som nepocula o ziadnej mamicke co by ju odrodila

baletacka
29. jan 2009

ahoj, ja idem rodiť k Dr. Vaškovej, pred dvomi rokmi má operovala, je veľmi zlatá a vraj aj dobrý odborník. a ty chceš isť tiež k nej rodiť?

janajanajana
29. jan 2009

NO ja sa zatial stale rozhodujem 🙂 , poznam len par presovskzch gynekologov a ona ma nejak zaujala najviac 😀

petra1985
30. jan 2009

baletacka a v ktorej porodnici budes rodit?

alenka15
8. feb 2010

Ahojte baby, tak aj chodím v Po do novootvorenej ambulancie k Dr. smolkovi v Po do poradne a onej primar v Levoci tak rodit rozhodne pojdem tam!!!

masabi
8. feb 2010

Alenka kde ja ambulanci a DR.Smolka?

dadusha99
27. feb 2010

Ahojte.. a čo dr. lisý. Máte niekto s ním skúsenosti?? Tiez je z gynstaru.

matkaaa
13. júl 2010

@emjee v starej nemocnici je dobrá dr.Borecka je odborníčka a navyše robí aj pekné rezy

emjee
13. júl 2010

@matkaaa diky, ale to sa pytala @janajanajana a nie ja 😉

kvietocek55
12. sep 2010

ahojte, ten doktor kyselý je v starej alebo v novej nemocnici?... ja som teraz síce po spontánnom potrate, ale revíziu maternice mi robili v novej nemocnici... Neviem či som mala šťastie na personál ale musím povedať že všetci boli veľmi zlatí, či sestričky, či lekári... Robil ma dr. šima, úplne som mu dôverovala, raz určite budem chcieť rodiť u neho. Fakt zlatý človek. Aj sestričky si ho pochvaľovali..

otulik
13. sep 2010

ahojte poradte mi dobreho porodnika v Ke v novej nemocnici alebo v Sadci 😉

lenkadanko
2. dec 2010

co mysliste kde je lepsie ist rodit v starej ci novej porodnici V PO?? 😲

ivetka2581
22. jan 2012

ja so mrodila v septembri 2011 u doktora Juhasza velmi dobry doktor aj pristupom ,neviem preco kazdy nadava na monoblok aradsej idu do starej mne satam pacilo a oproti roku 2008 kedsom bola prvykrat tak satam dost pomenilo bola som maximalne spokojna atosom nemala nadstandardnu izbu ani lekara vybaveneho

peptina
27. jan 2012

caute baby,ktora mi vie poradit kde v Presove v nemocnici robia cukrovy test pre tehotne.....potrebujem vysvetlit kde sa nachadza budova a ake oddelenie to je...dakujem vam ...pekny dnik 😉

anicka452
27. feb 2014

ahojte má niektorá z vás skúsenosti s dr. Paľovou?????dakujem :D

ada90
14. máj 2014

Ahojte mamičky chcem sa podeliť s mojou skusenostou s pani doktorkou Vagaskou
Pani doktorku som prvý krát spoznala na CTG, v poradni mi všetko pekne vysvetlila. Bola milá, ochotná,dokonca kedže môj gynekológ mi neurobil všetky vyšetrenia, tak p. doktorka mi ich dodatočne urobila. Kedže som mala plánovanú sekciu, z dôvodu, že bábätko bolo KP tak sme sa dohodli na termíne. Pred a po sekcii komunikovala aj s mojim manželom / kedže som ju poprosila nech mu bábo hneď ukážu/ nemala s tým problém. Takisto aj ku mne bábo priložili hneď po sekcii. Väčšinou len ukážu bábo a berú ho preč. Keď som ležala na odd. tak za mnou chodila a informovala sa ako sa mám, ako sa má bábo. Rez skoro vôbec nevidno, žiadne ťažkosti a ani komplikácie neboli, takže určite odporúčam pani doktorku Vagaskú a som rada , že som mala také štastie, že ma rodila práve ona.

jankka30
15. máj 2014

Ahoj ada90, najprv Ti - celej novopečenej rodinke chcem zblahoželať ku krásnemu uzlíčku šťastia, hlavne nech ste zdraví.
Moja otázočka na Teba, keď si bola na CTG v nemocke, tak na prvom stretnuti ste sa dohodli na sekcii a potom pri ďalších CTG si sa hlásila už len k nej alebo ste sa len dohodli na sekcii a ostatne CTG si absolvovala pri iných lekároch? mala si ju dohodnutú za poplatok bez nejakeho form.zazmluvnenie? pytam sa len kôli tomu, že prvé CTG som mala u nej a fakt bola zlatá, tiež mi odporúčala sekciu kôli tomu, že prvá bola pred 2 rokmi, ale nehovorila nič, že ju spraví alebo niečo také.

ada90
16. máj 2014

Ahoj @jankka30 , o sekcii som vedela uz od mojho gynekologa, kedze malicka bola stale KP tak mi vravel ze to bude planovana sekcia. a na ctg mi to pani doktorka potvrdila. Potom na dalsie CTG som sa neobjednavala priamo k nej, proste v ten den som sa objednala kedy som mala cas. No mala som stastie na pani doktorku Vagasku. Raz mi robil CTG doktor Kuba, ale to bolo take rychle zhodnotenie. Potom už len doktorka mi robila CTG, vlastne posledne uz som sa mala k nej pýtat, tak sestricka ma tak objednala. Nemala som ju niako zazmluvnenu, ziadna dohoda, nic sme neplatili. Na poslednom CTG sme sa dohodli ze sekcia bude vtedy ked ona robi a ze ju bude robit ona + doktor Kyselý. takze som bola velmi spokojna. 🙂 Drzim prsteky. nech sa vsetko podari a nech mas stastie na takych Mudr. ako ja.Takisto aj sestricky boli velmi mile v starej porodnici. 😉

jankka30
18. máj 2014

@ada90 Ďakujem za odpoveď. Pevne verím, že aj ja budem mať takéto šťastie.

monikaaa135
30. júl 2014

jankka30: Aj ja som mala plánovanú sekciu. Robili mi ju MUDr. Kyselý a MUDr. Vagaská. Môžem len a len odporúčať. Skvelí odborníci. 🙂

soltisa
29. jún 2015

Ahoj, mam za sebou nepríjemnú skúsenosť s Dr. Ligusom, mám pocit že zanedbal moje tehotenstvo a zároveň som nesmierne vdačná lekárom v starej pôrodnici v PO, neskutočný personál ako na gynekologickom oddelení tak aj na novorodeneckej JIS ke. Zachránili život môjmu synčekovi. Plánujeme druhé a chcem odíjsť od Ligusa lebo v neho nemám už dôveru. Má niekto skúsenosť s dobrým lekárom ale aj v rizikovom tehotenstve?

lea43
3. aug 2015

urcite mudr.Pitonak!! je uplne top lekar!!!!!..🙂

sonia33
13. aug 2016

@lea43 Ahoj,viem ze je to stara diskusia,ale skusim 🙂 Rodila si pri Dr. Pitonakovi? Planujem zazmluvnenie lekara a rozmyslam aj nad nim,ale poznam ho len z pocutia,este sme ho nestretla. Vies mi o nom nieco povedat? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre