Poznáte dobrého gynekológa a pôrodníka v Prešove?

vasko
27. nov 2007

ahojte 🙂 chcem Vas poprosit o radu. moj lekar sa na mna tak trochu vykaslal :( poradte mi, prosim, nejakeho fakt starostliveho odbornika, ktory sa nebude snazit iba z nas vyzmykat peniaze. pripadne mi napiste, na co vsetko mam pravo zadarmo a co si uz musim platit. dakujem 🙂 🙂

anjelinka
27. nov 2007

A odkial si?

vasko
autor
27. nov 2007

z presova 🙂

anjelinka
27. nov 2007

V PO nie su dobri doktori? Urcite tam niekto byt musi, do KE aj ked je to blizko, tak doma je doma..

vasko
autor
27. nov 2007

suhlasim, ale ja mam zatial len zle skusenosti, aj ked sa jedna ukazovala ako dobra. ak by som vedela, ku komu mam ist, tak tu nepisem.. chcela by som, aby sa o mna doktor v tehotenstve naozaj staral..

svetluska.p
27. nov 2007

vasko, tak v KE sa urcite nedaj nahovorit na Medicinske centrum na Brigadnickej. tam sa striedaju Melich a Matis a to je hroooza. fakt.

ramzesa
27. nov 2007

vasko,ja som chodila na Hroncovu v KE k Dr.Luptakovej,bola som spokojna,ale uz nezije ☹ ,teraz by tam mal robit jej syn,ale este som tam odvtedy nebola,kamoska ho mala pri porode,vraj je dobry.Ale urcite by som z Presova nedochadzala, ked budes v tretom trimestri budes mat co robit,aby si sla nakupit,ked budes mat veeelke brusko,nieto este sa tlacit vo vlaku ci autobuse. 😒

vasko
autor
27. nov 2007

ale ja mam dobreho muzicka, on ma odvezie 😀 a tiez rozmyslam, ze by som chcela rodit v saci v kosiciach.. v presovskej porodnici to vyzera strasne !! len neviem, ako je to s poplatkami, netopime sa v peniazoch ☹ ma niekto nejake info, ako sa plati ?

jaduska
27. nov 2007

ja chodím v Prešove ku Dr. Minarikovej, je to perfektná odborníčka. Ale pacientky operuje v Krompachoch. Kolegyňa tam bola na operácii, neoperovala ju síce pani dr., ale bola super spokojná so starostlivosťou. Ja som 2x rodila v nemocnici vo Svidníku a nemôžem povedať ani pol krivého slova. Rodiť môžeš ísť do ktorejkoľvek nemocnice zadarmo,ak to nie je nejaké súkromné sanatórium. Platíš, iba keď chceš nadštandartnú izbu 😉

janazuza
27. nov 2007

Ja som chodila kDR. Olejárovi, bola som velmi spokojná, je velmi milý a trpezlivý. 😀

danuska24
27. nov 2007

ja chodim k Dr. Ligusovi - som s nim spokojna. zobrala som kartu od dr. minarikovej...
vasko ja budem rodit v KE - Saca, do PO by som tiez nesla. v PO sa vraj plati ak chces dr. k porodu a nema sluzbu za porod 7000, epidural stoji 3000. aspon to nam vravela Dr. zo starej porodnici. na novej je 1 nadstandardna izba. ak tak napis IP. 😉

vasko
autor
28. nov 2007

vdaka za odpovede. zajtra idem na nejaku konzultaciu do sace, ale z toho, co viem, tak oni nemaju prenatalnu starostlivost, az potom pred porodom. o dr. minarikovej neviem, ani ligusovi, asi sa skusim popytat. o dr. olejarovi viem, ze je mily a trpezlivy, akurat je to priamy kolega mojho terajsieho dr., co by asi trochu divne vyzeralo, aj ked, kaslat na to ! O tych 7 tisicoch za vyber doktora viem, mam z toho pocit, ze to len zlegalizovali. je to sila, ako dokazu zarabat na ludskom stasti. preto hladam niekoho, komu "uplatky" alebo "vsimne" su rovnako proti srsti ako mne, uz z principu..

janazuza
28. nov 2007

vasko, s toho si hlavu nerob, hoci to je kolega predošlého...lekára si predsa môžeš vybrať 😉 . Ja ked som bola tehulka som chodila stale este na konzultácie k druhému.O tych 7000 neviem nič. Ale za epidural to bolo tušim 3000.Inak som bola v starej a bola som velmi spokojná so sestričkami. 🙂

danuska24
28. nov 2007

mne tiez Dr. povedal ze mam prist po 36tt, lebo do tej doby sa nevedia postarat o babo

andrea.m
28. nov 2007

v PO v monobloku sa paltí za lekára k pôrodu mimo jeho služby 5000sk epidurál 2500sk a otec pri pôrode 500sk.ak však porodíte počas normálnej pracovnej doby bude vám 5000sk vrátených

andrea.m
28. nov 2007

vasko tých 5 dní by si vydržala aj v PO.všetko je to o tom aká bude zostavá mamičiek na oddelení a o personále.ja som rodila v po 2x u kyselyho a bola som výsostne spokojna aj bez nadštandartnej izby.

michell
28. nov 2007

ja si tiz myslim zeby si to zvladla aj v PO.Su tu dobri lekari.Ja mam tiez k porodu Dr.Olejara.Viem ze stara porodnica ma dost staru budovu ale ved ak nie si narocna tak to tam zvladnes.Aj sestricky su zlate take ludske 😉

danuska24
29. nov 2007

epidural stoji 3000, musis ist na aro a zaplatit dopredu - ak budes rodit ,,mimo,, pracovnej doby aby ti prisli pichnut

danuska24
29. nov 2007

v kosiciach stoji 3500 - zaplatis az ked ho dostanes

sarka211
29. nov 2007

vasko o tych 7000 v starej v po sa este nevie..dr.Olejar mi povedal, ze sa to bude vediet az od 1.12...ale vtedy ak tvoj lekar bude mimo sluzby 🙂

perelandra
3. dec 2007

ja som tiez rodila v po u dr. olejara. mozem len odporucit 🙂

emjee
15. dec 2008

janajanajana • 1d, 26tt • Včera o 08:07
Prosim Vas, poradte znameho dobreho porodnika v Presove, V PO zijem len kratko, takze mena mi nic nehovoria, pravdepodobne budem rodit sekciou, takze takeho co je dobry na sekciu, mala jazva a pod. A hlavne cloveka s ludskym pristupom. Vdaka

katka.m • 2d • Včera o 14:15
Ahoj Ja som oboch synov rodila pri Mudr.Olejárovi v Starej pôrodnici. Na druhý pôrod som sa absolútne nebála, pretože on vie človeka tak ukľudniť, že pomaly zabudneš prečo si tam Robí aj sekcie. Na sekcie je dobrý aj Kyselý, ale ten je tak strašne arogantný, že sa nestačíš diviť. Dievčatá, ktoré rodili pri Olejárovi spievajú naň len samé chvály. Ale má veľa pacientiek, tak možno by si ho mohla kontaktovať už teraz. Ak sa náhodou rozhodneš pre neho, napíš mi do IP, dám ti t.č., po prípade, kedy má ordinačné hodiny.
Ja som chodila do rizikovej, tam mi doky tvrdila, že je zlá poloha a objednávala ma na sekciu. Mala som však stretnutie u neho, ten si poklopal po čele, že dokyna blúdi a aj keď je bábo trošku šikmejšie, tak pri pôrode sa nasmeruje správne. I tak bolo
A ešte, dobrý je vraj aj Stošek, v Novej pôrodnici, ale neviem, či robí aj sekcie a ako.

janinah
20. dec 2008

katka,mne Dr. Kyselý pred pár rokmi doslova zachránil život,keď videl niečo,čo iný lekár prehliadol a potom som pri ňom rodila na sekciu a bola som 100%ne spokojná,takže tak...celé tehotenstvo som chodila k súkr. lekárovi,ktorý nechodí odrodiť do nemocnice,tak od 8. mes. som chodila za Dr.Kyselým,len som občas dlhšie čakala,kým mohol prísť na ambulanciu od pôrodu alebo z oper. sály

daleja
22. dec 2008

ja som rodila v roku 2006 v PO, v monobloku u Dr.Simu. Bol velmi zlaty. lezala som tam mesiac predtym a dolo fajn, neviem preco na tu nemocnicu niektore nadavaju. nemala som nikoho "objednaneho", nebola som nicija pacientka a starali sa dobre. Do poradne som chodila ku sukr. lekarovi. Ale Sima bol fakt dobry. este si tam pochvalovali Pitonaka. ale ci tam este obaja pracuju to neviem. Drzim palce.

katka.m
25. dec 2008

janinah: ľudia sa menia a aj lekári. O jeho návrate do Prešovskej nemocnice v tomto roku kolujú normálne legendy 😀 😀 😀

edusik
4. jan 2009

ahojte, ja som rodená PO ale už pár rokov žijem v KE, takže aj porodiť chcem košičana, keďže tu ostaneme... Čo sa týka PO - ak by som tam rodila tak MUDr. Adam, chodila som k nemu ked robil v KE a teraz je primárom v PO - je mladý, múdry a rozumný. Ale na druhej strane v monobloku by som asi nerodila... Radšej menšia nemocnica aj ked staršia, ale viac sa o teba zaujímajú. A čo sa týka KE - na sila ísť rodiť do iného mesta? hlúposť... a Šaca už vôbec NIE... pred pár rokmi bola terno ale teraz - ako upadol Rezeš tak aj jeho nemocnica - prístup hrozný, vybavenie starne, sestričky naučené len na vrchných 10tis., o ostatné sa nezujímajú....

ivana82
29. jan 2009

Ahojte, ani ja nemozem nadavat a ani krive slovo povedatna doktora Kyseleho, ma svoje muchy, ale je odbornik a to mi nikto nevyhovori, pri kazdom jednom vysetreni mi nasiel problem, ktory mi moja sukromna lekarka nedokazala najst, alebo sa o to nesnazila, neviem... Naozaj Kysely je klasa a prva trieda... Mne sa napriklad nepacila v nemocnici Dr. Borecka, ale nehovorim, ze nie je profesionalka. Kazdy sme clovek a mame svoje chyby ... pre mna su u lekarov dolezite vysledky a zdravi pacienti - v tomto pripade stastne porody a zdrave deticky ...

petra1985
29. jan 2009

ja chodim k Dr. Ligusovi.. je celkom v pohode ale ma svoje muchy.. som prisla na to, ze treba chodit skoro rano vtedy ma najlepsiu naladu 😀 moj porodnik mi sam povedal, ze mam unho dobru starostlivost lebo ma raz nastval ked som natrafila na jeho zlu naladu tak som uvazovala o tom, ze dam kartu prec.. 😉 tak som nakoniec ostala a odvtedy zatial v poriadku len on vsetko rychlo vysvetluje ako keby sa ponahlal asi to mi na nom trosku vadi ale hlavne, ze vysvetli..a hlavne posiela automaticky na kazde vysetrenie a nepyta sa ci chcem ci nie.. som pocula, ze niektore zeny pri niektorych gynekologoch myslim tehotne ani nepresli nejakymi vysetreniami ...

janajanajana
29. jan 2009

A co hovorite na Mudr. Vaskovu? Poznam ju len z gynstaru a zaposobila na mna velmi dobre.

petra1985
29. jan 2009

ona je velmi mila ona robi aj gynekologicku?

janajanajana
29. jan 2009

Dopocula som sa, ze je aj porodnicka, tak ma zaujimaju nejake referencie, kto s nou uz ma skusenosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre