Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

tatiana1985
3. jan 2011

@anicka1981 ja som rodila takisto v monobloku a nemozem povedat jedno krive slovo...
(zeby preto ze som pri sebe mala svoju por.asistentku, ktora tam pracovala 30rokov? neviem...ale naozaj nemozem nic zle na priebeh mojho porodu povedat)...

mmaarrttiinnaa
3. jan 2011

@anicka1981 rodila som normalne len trosku dlho syncek bol velky pri narodeni mal 4 kila ale zvladli sme to rodila som poobede na sale som bola len ja manzel lekar a 2 porodne asistentky nikoho z personalu som predtym nepoznala ale nemam sa na co stazovat

marcovka
3. jan 2011

ahoj anicka,rodila som cisarskym,bola som pripravená na normal,ale doktor že decko velke a vy taká malá srandičky 😉 ja si myslím,že ked sa da normálne a ked sa nebojíš v pohode,aj jedno boli aj druhé,ale ked uvidíš vysledok tak na bolesť zabudneš....

marcovka
3. jan 2011

kamošky chodili ku KOSOVEJ a dosť nadávali vraj za všetko platili--poradna,tehote.knižka a pod.ja som si doteraz myslela,že všade je rovnako....strááááááááášne!

anicka1981
4. jan 2011

mmaarrttiinnaa @ a normalne, alebo cisarskym?, ja chcem ist na cisarsky s epiduralkou, a hotovo, ziadne nastrihavanie a sitie, unik mocu, a podobne veci co ponormalnom porode su, a o jazvach a zrastoch ani nehovorim,,

anicka1981
4. jan 2011

marcovka @ a kto ti robil cisarsky?, ja chcem ist na sekciu, s epiduralkou,,,odporucali mi doktora Kyseleho

tatiana1985
4. jan 2011

@anicka1981 a uz si s dr.dohodnuta? pokial viem cisarsky nerobia na poziadanie ..

aalinka
4. jan 2011

@anicka1981 Kyseleho mozem odporucit, u mna rozhodol o sekcii v hodine dvanastej

majaja86
4. jan 2011

Ahojte dievčatá....máte niekto skúsenosti s Dr. Brehovou? Ja k nej chodím veľmi krátko a nie som z nej zrovna nadšená.... no ťažko odsudzovať ..... Ďakujem za každý názor s ktorým sa podelíte 🙂

mayusik
4. jan 2011

@sharlotta ahoj. ja mam Mudr. Kosovu a som s nou maximalne skopokojna! velmi zlata osobka je to, sice sa u nej dost dlho caka aj ked si objednana, lebo robi pomaly ale kvalitne. ale radsej si dlhsie pockam ako by som mala ist k nejakej mrche. NEODPORUCAM Ochtinsku-ta je strasne hnusna a neochotna,vzala som od nej kartu na zaciatku tehotenstva. bola argantna, clovek sa jej az bal nieco opytat, lebo ta hned vysmeje,ze co sa taku somarinu pytas-no ona si asi neuvedomuje, ze ty si tehotna prvy krat, mas strach.... tak tolko, moje hodnotenie.

marcovka
4. jan 2011

@anicka1981-cisarský mi robil Kaščák ,taky zlatúšik on take srandičky,že ani strach som nemala no ked chceš Kyseleho počula som,že je dosť na penieze povie si sumu,vraj ked bol prímar v monobl.tam ,len z obálkou chodili rodiť k nemu,ked ti možem poradiť tak skús Dr.Olejára on bol v starej,ale vraj ho preložili do monobloku pozistuj si držím palec @majaja86 len ku nej prosim ťa NIEEEEEEEEEE,nemám osobnú skúsenosť,ale strašne veľa som o nej počula,zlé veci ja som si svoje prešla po lekároch,kym som sa dopracovala k bábätku Dr.Kaščák sa venuje ženám ktoré majú problém otehotniet...

majaja86
4. jan 2011

@marcovka čo znamená zle veci.... prosím konkrétne ... aspoň niečo... PROSIM... ja som už prišla o jedno babätko 😢 Čo konkrétne o nej vieš?

marcovka
5. jan 2011

ahoj@majaja86 ja ta nechcem strašíť,ale preto už nie je v nemocnici,ona toťiž pracovala na starej porodnici mala vraj vela prúserov,ked niekto spomenul Brehovu-tota mäsiarka,len sa prežehnávali a prečo k nej chodíš? ju poznajú také ročníky napr.ako moja mama ,asi dačo také jak tu Stošekovu čo tu stále spomínaju a aký máš problém?možno ti poradím.........

majaja86
5. jan 2011

ďakujem za úprimné slová.... ja k nej chodím preto lebo som potrebovala lekárku a ta bola najbližšie ku škole do ktorej som chodila...... bola som pri nej iba asi 2x takže ťažko mi bolo usúdiť aká je aj ked velmi mi neporadila.... potom ked sa nám podarilo otehotnieť išla som k nej znova, ale vôbec ma nevyšetrila lebo vraj je to ešte skoro (bola som v 5. týždni) a k tomu som ešte mala aj zápal... Nakoniec som prišla s tým, že som potratila a znova žiadne vyšetrenia... nevedela som posúdiť či jej postupy su správne, ale teraz mám strach ked počúvam tie negatívne slová o nej... no som rada, že si môžem vypočuť názor niekoho kto ju pozná... manžel mi káže odísť od nej, ale poraď ako jej to mám povedať? Ešte aj tak musím isť ku nej aby ma vypísala lebo som teraz na PN. dakujem ešte raz za úprimnosť

marcovka
5. jan 2011

@majaja86 ja chodim k Ligusovi,on je velmi dobrý,hned ma vypisal na pn,ja som ostala po8 rokoch tehotna ,premna to bol zázrak a on sa tešil klopal po stole nechapala som,ja som len prenho pacientka dal mi lieky na udržanie a tiež som bola v 5 týžni,on len s ultrazv.pozrel,nebabre do teba jak daktory ,skus sa spitať či ťa nevezme on je na trojke v centrume,všelijake výtery mi porobil mala som bacila,tak sme z manželom brali antibiot. a pomohlo

anicka1981
6. jan 2011

marcovka @ , dakujem, uvidime, mne je jedno, ja si aj priplatim, len nech mi to vsetko dobre dopadne, a ty si Kascakovi nedavala nic?, a mala si cisarsky pre neake zdravotne veci, alebo,lebo si chcela?, ja budem mat 30, mam rh neg, a troska problemy s chbticou, ale inac nic, ale nechcem rodit normalne,mam neuveritelny strach z natrhnutia a sitia tam dole,da sa povedat, ze co sa toho tyka, som az histericka, tak ja hladam doktora, ktory bude ochotny urobit cisarsky len koli mojmu psychyckemu rozpolozeniu🙂

anicka1981
6. jan 2011

aalinka @, ja sompocula, ze on nenecha zenu trapit sa, a ze sekcie mu idu ako po masle, ja chcem ist na cisarsky s epiduralkou, budem prvorodicka, mam 30 rokov, a neuveritelny strach z natrhnutia a sitia tam dole, tak dufam, ze pojdem na sekciu, lebo inac male ani von nepustim 🙂

majaja86
6. jan 2011

@marcovka Ďakujem si zlatá... naozaj musím zvážiť zmenu lekára ... chcem bábätko chcem, abysom mala lekára, ktorý mi potrebné vyšetrenia navrhne sám a nie tak že ja sa musím pýtať a ešte k tomu ja som taká povaha, že sa nebudem doprosovať a vzdám to.... tá zmena by mi asi pomohla .... dakujem zvážim aj tvoju alternatívu doktora 😉 🙂

marcovka
6. jan 2011

@anicka1981,ja som nemala nemala žiaden problém,ostala som tehotná po 8 rokoch snaženia to bol môj jediný problém a na ultrazvuku ukazovalo velké dieta a pri mojej malej výške sa rozhodol pre sekciu,aby nenastali nejaké komplikacie,chodila som niekedy k nemu on sa venuje ženám ktoré majú problem s otehotnením,ja som sa hlavné bála o malé aby všetko dopodlo ok,ale ked sa bojíš račej chod na sekciu,chodila som na predporodnú prípravu je to velmi dobrá vec na psychyku,len musíš veriť že všetko dopadne na 11111....držím ti palce

anicka1981
6. jan 2011

marcovka @dakujem velmi pekne, hej pojdem na sekciu, z normalneho porodu mam hrozu a des, som nespala asi tyzden, ked som nad tym rozmyslala, ako to bude, ale odkedy som sa rozhodla pre cisrsky som stastna z malickeho, a uzivam si tehotenstvo, fakt ulava. no ja som otehotnela hned 2 tyzne po svadbe, a snazit o malicke sme sa zacali asi necely mesiac pred svadbou,🙂 takze som stastna, ze to tak vyslo, aj ked ja som nikdy nebrala antikoncepciu, predsa som sa troska bala, lebo uz mam 29, ale vyslo to, tak sa tesime, za chvilu ideme na sono, tak som zvadava, co to bude, dufam, ze sa nam ukaze 🙂

ika057
11. jan 2011

zdravim vas.)som tu prvykrat,zhanam nejake to ingo o presovskych gynekologoch kedze si k nejakemu chcem dat kartu...zatial ma z tychto vsetkych prispevkov najviac zaujala asi dr.Kleinova..neviete mi este nahodou niekto povedat nieco o dr.Cincarovi?tiez som o nom pocula celkom pozitivne ohlasy..

nikietka
13. jan 2011

Ahojte, holky, mám takú prosbu: som v 26.týždni a už zháňam pôrodníka. Čítala som Vaše príspevky a naozaj, vďakabohu za ne, aspoň sa trochu zorientujem. Som vedená u dr.Minárikovej, je naozaj skvelá a môžem ju len odporučiť. Nevykonáva však už pôrody, aspoň takto mi to prezentovala (posledne pracovala v Krompachoch). Neviem vôbec, aký je postup pri hľadaní pôrodníka a ako to vlastne pred pôrodom chodí. Mám si ho vyhľadať sama? A ak, tak sa s ním nejako dohodnúť? Bohužiaľ, mám aj intramur.myóm, takže je možné, že mi naordinujú sectio caesarea (zatiaľ som sa o tom s lekárkou nebavila, no iný lekár na usg mi vravel, že rodiť môžem normálne aj s támto myómom).
Viete mi,prosím, poradiť ohľadne lekára a postupu, ako ho osloviť? Ďakujem vopred 😉

materstvo
13. jan 2011

@marcovka nerozprávaj o Dr. Kyselom že je na obálky keď to nemáš overené. Keby som bola ja lekárka
a pacientky by mi pchali obálky tiež ich vezmem . Dávaš tak si rovnako zodpovedná ako ten čo berie. Keď nedáš ako veľa iných aj tak ťa odrodí. A propo prečo by mal prísť z domu z osobného voľna odrodiť neznámu rodičku zadarmo. A čo sa týka Olejára máš pocit že neberie zisti si to a budeš v šoku. Každá žena chváli iného lekára a má iný názor na lekára.

marcovka
13. jan 2011

@materstvo podla mna ty to nemáš overené!!!!!!!!!!!!! ja som na rozdiel teba prešovčanka ani sa nečudujem,že slovenské zdravotníctvo ide dolu vodou,ty nesleduješ asi správy čo sa deje v porodniciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janinah
13. jan 2011

dievčatá,ja som rodila pri Dr.Kyselom druhé /spont./ a tretie /cisársky/ ,pri prvom pôrode som rodila pri inom lekárovi s následnými popôrodnými komplikáciami a vtedy mi on doslova zachránil život,ked jedne lekárka nevidela,čo mala vidieť a ja som skoro zomrela na sepsu...,a nikdy nedostal ani korunu /ani náznakom nepýtal/ ...nevidím nič zlé,ak sa pacient poďakuje vhodným darčekom napr. kniha,kvety...ale viem,že obálkový systém funguje a to vďaka pacientom 😒 a viem aj to,že v pôrodnici ide o život a nik z personálu naschvál nebude robiť komplikácie preto,že nedostali úplatok,tam po odbornej stránke sa robí čo treba, ľudský prístup je už iná vec,nie vždy je ideálny.ale dôležité je predsa to odborné na práci pôrodníkov.....teda v skratke-Dr. Kyselý je pre mňa v PO jednička 😉

agatulka
15. jan 2011

majaja86 Ahojte, ja chodim ku Brehovej uz vyse 5 rokov a som spokojna, raz za cas tam zajdem, stale skontroluje, kedy som mala naposledy preventivku, resp ju spravime, ak treba. Isla som k nej preto, lebo mi bola doporucena kamaratkou-lekarkou /vela lekarok k nej chodi a oni sa predsa medzi sebou poznaju/
Ja som teraz v 5 mesiaci tehotenstva a vysetrenia mi robi vsetky ako ma. Ked som bola cca v 6. tyzdni, isla som za nou, ze mam pocit, ze som tehotna a tiez ma nevystrila, povedala, ze je to zbytocne, ultrazvukom nic neuvidite a palpacne sa neodporuca. Upozornila ma, na co si mam davat pozor a setrit sa.
Ohladom tych negativ: ona bola primarka v starej nemocnici a zorela im raz pacientka, bolo z toho medialne haloooo, teraz uz porody robit nemoze, ale polovica z toho, co bolo popisane nebola pravda.
Je sice starsia, ale plusom su zas jej skusenosti, zaparkovat mam kde a nikdy dlho necakam.
Teraz tam chodim castejsie a chodi k nej vela tehuliek, takze nemam pocit, ze iba stare roocniky k nej chodia.
Pravdou vsak je, ze som este vacsi problem nemala/bezne problemy/, tak neviem posudit, akoby sa zachovala pri horsich diagnozach.
Vela stastia pri vybere...

puvak
15. jan 2011

@ika057 ja chodim na k Dr. Ligusovi uz treti rok a zatial nemozem povedat nic zle. vzdy si najde cas aj na tvoje otazky, vsetko vysvetli... mas pocit, ze sa o teba naozaj zaujima ako o svojho pacienta. urcite neodporucam Dr. Ochtinsku.

materstvo
15. jan 2011

@janinah Uplne s tebou súhlasím ,máš pravdu že Dr.Kyselý je jednotka.

materstvo
15. jan 2011

@marcovka Predstav si aj ja som prešovčanka a stým zdravotníctvom to nie ako si ty myslíš. A čo sa deje v pôrodniciach viem veľmi dobre neboj sa a neosočuj zdravotníctvo asi si tých ľudí ešte veľmi nepotrebovala v živote.

materstvo
15. jan 2011

@agatulka Dr. Brehová nebola v starej pôrodnici primárka nikdy.Pôrody nemôže robiť lebo má súkromnú ambulanciu. To sa nedá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre