Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

zuzihassi
1. feb 2011

Ale aké problémy ti môže robiť, veď to je slobodná voľba lekára. No čo ti poviem, ja už mám problémy 3 mesiace, ale radšej čakala na Kleinovú, pretože tamta veľmi nevie, ako liečiť. Teraz uvidím, čo a ako. Takže by som navrhovala ti tak, že výsledok, ktorý ti ona povie, tak si zapamätaj a povieš ho kleinovej alebo si daj ofotiť tú kartu. Ak máš nejaký zápal krčka abo čo, tak brehová ti dá nejaké vyrobené tabletky jak mne dala, pričom zápal krčka sa normálne má liečiť 3 kombináciou tabletiek... tak hlavne sa drž, uvidíš, že čo a ako 🙂

zvonkohra
2. feb 2011

@majaja86 ziadne problemy ti nemoze robit uz nestresuj 😀

zara248
2. feb 2011

@andrea12737 a ja som bola na 3D pri Paalovi a mame aj dvd nahravku platili sme nejako 38euro už si presne nepametam ale je najlacnejši

zvonkohra
2. feb 2011

@zara248 tak tak sa plati

zara248
2. feb 2011

@presovcanka1111 ahoj ja to už mam za sebou chceli mi vybrat celu maternicu ale dr.Kysely ma zachranil,išla som na prehliadku lebo sme chceli babo a zistili mi toto,počas operacie poslali na rozbor ako je zasiahnuta maternica a chvalabohu odniesol si to cely krček,otehotnela som po troch mesiacoch po operacii ale v á tyž.som potratila ale pol roka sme počkali a už mam 20mesačnu dcerku ,chodim každe dva mesiace na cytostery či sa to neširi ale som ok,takže ja som volila Kyseleho da sa povedat že mi zachranil život

nada351
2. feb 2011

No ja chodim ku Ochtinksej a je celkom dobra az na tie nalady....uz som aj rozmyslala ze si vezmem od nej kartu ale ako som si zvykla na nu....

nada351
2. feb 2011

@zvonkohra AHoj a nevies kedy ma doktor ordinacne hodiny na sono?

zvonkohra
2. feb 2011

@nada351 a nemala si ziaden problem???ja mam na nu strasne spomienky od potratu 😠
@nada351 ked si jeho pacientka stale a ked niesi tak cakas ale kazdy den okrem 3D pre tehulky vtedy robi len piatky

majaja86
2. feb 2011

@zvonkohra ja vieeeeeeeem som hroznýýýý stresant 😝 no to som ja 😲 .... no ale aspon že mám tu vás, ktoré ste ma pohli vpred 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majaja86
2. feb 2011

@zuzihassi občas by som chcela mať vaše povahy a hlavne odvahu 🙂 ..... mám však pocit, že som sa už trošku od vás obrala 😀 😀 😀 😀

zvonkohra
2. feb 2011

@majaja86 tak tak bude dobre neboj sa a ak bude ta kleinova super si mi dlzna horucu cokoladu 😀

zara248
2. feb 2011

@janinah suhlasim aja som tu vsunula prispevok ohladne diagnozy rakoviny krčka a že som tu vdačim Dr.Kyselemu ja som nedala nič iba vrele dakujem Vam za všetko a spätna väzba bol jeho usmev a prianie aby som otehotnela kedže ,počula som o nom že berie obaločky aleberie ich každy lekar ktoremu su vsunute takže asi tak,a že takto to funguje môžu iba ty čo to praktizuju a ty sa najviac sťažuju

majaja86
3. feb 2011

@zvonkohra joooj tak to bude to najmenej ked len horúcu čokoládu 😀 😀

zvonkohra
3. feb 2011

@majaja86 ale aj veeeeela slahacky 😀 a musis dojst na sekcov a pojdeme do maxu

atinka22
3. feb 2011

ahojte, ja tiež chodím ku Kleinovej - je super atď. (až no to čakanie).... 😒
Ale chcela som sa opýtať, Kleinová sa strieda s Vjaterovou (Vjaterová robí štvrtok, piatok), ale počula som, že vraj Vjaterová už končí - neviete, či je to pravda?

zvonkohra
3. feb 2011

@atinka22 tak cakanie je dlhe ale stoji to zato si myslim

majaja86
3. feb 2011

@zvonkohra a poliatá ešte čokoládou 😀 ..... nooooo max by mohol byť 🙂

blondinka258
4. feb 2011

Ahojte 🙂 kde sídli MUDr. Kleinová?

zvonkohra
4. feb 2011

@majaja86 jasneee 3xvrstva 😀 potom posli ip kedy 😀
@blondinka258 na levocskej 5 posch

zuzihassi
18. feb 2011

@blondinka258 ahoj, sídli na poliklinike, na levočskej, hned ako vystúpiš z mapky. Je to na 5 poschodí 🙂

nada351
6. mar 2011

ak mozem odporucat tak monoblok...a Dr.Volosinova je tam najlepsia..........mozem ju vam odporucat...

juliap
7. mar 2011

@nada351 na lekara si musi kazdy urobit hodnotenie sam, my mame s touto konkretnou dr prave zlu skusenost, skoro sme koly nej prisli o nas pokladik svistika Jarka ...

ikush
9. mar 2011

po precitani mnohych vasich prispevkom som sa aspon k niecomu dopracovala...uz len potrebujem overit par informacii, vzhladom k tomu,ze sa chystam zmenit gynek. lekara. rada by som sa opytala niekoho,kto ma o tom nejake info, ci pani MuDr. Ligus a Pall este prijimaju nove pacientky a ake maju vybevenie vo svojich ordinaciach...ci nie je nahodou pootrebne chodit na odborne vysetrenie z ich ordinacii do inej kliniky,ci ambulacie...vopred vam strasne dakujem za odpovede.

ewkaewka
9. mar 2011

@ikush u palla nie, ma vsetko, dokonca k nemu posielaju iny lekari. mne bral krv na stitnu zlazu, aby som nemusela ist na endokrinologiu, nakolko je tam naval, objednava sa a dlho sa caka.pall berie nove pacientky, treba doniest listok k nemu od gyn. od kt. chces odist - ze ta vyraduje. 😉

zvonkohra
9. mar 2011

@ikush pall ma vsetko ale cudny pristup... 😝 aspon ja som od neho odisla...nechapala som jeho humoru a stale nuka niejake vitaminy

puvak
21. mar 2011

@ikush ja chodim k Dr.Ligusovi. neviem ci berie nove pacientky (ale myslim, ze hej). mne zatial vsetky vysetrenia robil na ambulancii, nemusela nikam inam chodit. Sono ma tiez (brusne aj vaginalne). Ide to tam celkom rychlo (ma taku super sviznu sestricku) a pritom si vzdy najde cas aj na tvoje otazky. ja som tam cakala najdlhsie ca 1-1 1/2 ale to bola fakt vynimka. da sa aj objednat. Utorky a stvrtky mava poradne pre tehotne.

ikush
23. mar 2011

dakujem krasne za nazory...nakoniec som skoncila u Dr. Kleinovej, v piatok ma caka preventiva, tak som zvedava co a ako.

zvonkohra
25. mar 2011

@ikush ale v piatok nema kleinova ci uz ano?

nada351
28. mar 2011

@juliap no nevedela som ze je taka az...

pampuscik
31. mar 2011

Ahoj, prosim o nazor na Dr. Stryckovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre