Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

janadl
11. jan 2012

Ahojte prešovčanky. viete mi poradiť dobrého obvodného lekára v PO? dakujem

olienka12
11. jan 2012

@ivana133 preco mas z toho cudny pocit? je tu vela co chodime k ligusovi nemozem zle slovo povedat 🙂

olienka12
11. jan 2012

@janadl je jedno kde alebo chces v konkretnej casti PO?

janadl
12. jan 2012

@olienka12 ahoj, v podstate je to jedno... 🙂

olienka12
12. jan 2012

@janadl ja som spokojna s dr. peregrinovou je na svaboch v zdravotnom stredisku.. priestory nic moc,ale je mila a dosledna

zvonkohra
12. jan 2012

@janadl ja mam dr.sofrankovu na justicnej ul

lily25
12. jan 2012

ja chodim k Demjanovej, a som spokojna, sidli v byvalom internate zdravotnej skoly na sladkovičovej ul. vedla detskej nemocnice

lozinka
12. jan 2012

Ja tiež chodím k Dr.Demjanovej,a som s ňou veľmi spokojná.Milá žena, aj sa pozhovára, vypočuje,a je veľmi dôsledná ak treba niečo poriešiť!Ja ju odporučam

marcovka1
13. jan 2012

@ivana133 preco mas cudny pocit??? ja chodim k nemu a je super a nemenila by som... 😉 tak preto tie dni ,lebo v utorok a stvrtok ma poradnu pre tehotne .. 🙂

ivana133
16. jan 2012

baby ktora z vas chodi k Dr. Helene Mudrej na pooikliniku?? je dobra a berie nove pacientky?? a plati sa niečo za uplne prve vysetrenie??

zvonkohra
17. jan 2012

@ivana133 ja som o nej nepocula nic dobre ale tak osobne skusenoti nemam

alex999
25. jan 2012

@ivana133 ahoj ja k nej chodím ale akurát hľadam niekoho iného. Jej prístuj je normalny,ale veľmi sa nevyzná ked máš važnejšie problémi. ☹ Nie je ani pôrodnička, takže to je u mna mínus. Nemá sono, chodi sa tam poobede na druhé poshodie.Ak môžem odporučim niekoho iného 😒

ivana133
25. jan 2012

@alex999 dakujem ja asi k Ligusovi pojdem

alex999
25. jan 2012

@ivana133 Ja tiež momentálne hľadam niekoho normalného a hlavne odbornika.Mam skúsenosť aj s Dr Kissom ,ale ten jeho pristup troška divný. Potrebujem niekoho normalneho, keďže som včera potratila, a dalšie tehu chcem byť sledovana od začiatku, nie sono len v 10,20 a 30tt 😒

alex999
25. jan 2012

@ivana133 ach som myslela Dr Páll-a

mandm
25. jan 2012

@ivana133 ja tiez k nej chodim a narozdiel od @alex999 som s nou spokojna. Kedze som mala pocas tehotenstva problemy, sledovala ma a robila mi hlavne zo zaciatku sono castejsie a aj pocas normalnych ordinacnych hodin... nemusela som chodit len poobede. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine. 😉

ivana133
25. jan 2012

@mandm sto ludi sto chuti 🙂

zvonkohra
26. jan 2012

@alex999 si chodila teraz k pallovi?ono vacsinou prvy potrat neriesia skor tie dalsie...ja som 2x potratila druhy potrat pri pallovi poposielal na dajake vysetrenie ale pocast tych tyzdnov co som bola tehu ziadne extra vynimky este mi povedal ze kazda druha zena potrati teraz mam kleinovu a sama mi povedala ze aj pri dalsiom dietatku bude starostlivost na jednotku 🙂

mandm
26. jan 2012

@ivana133 asi tak 😉

alex999
26. jan 2012

@zvonkohra nie ja chodim k Mudrej, ale chcela by som ju zmeniť.Hlavne mi vadi že nema sono v ambulancii a stále plná čakáreň. 😒 Tak rozmyšľam nad Pállom, lebo som tam bola na sono a zdal sa mi byť OK, aj mi dosť poradil, pretože som nemohla pri prvom tehu pribrať,Mala sompociť že sa vyzna.No neviem sa rozhodnuť, dosť aj na neho nadavaju.Ešte som pozerla Dr Smolka,ale tak neviem vôbec aky je 😒

zvonkohra
26. jan 2012

@alex999 no neviem ked pall on je zasa taky ze vsetko dava na bylinky a viac keca ako kona ale to je na tebe.....

janad2010
26. jan 2012

Ja chodim k Mudrej a som velmi spokojna. Len skoda, ze nema sono v ambulancii 🙂 🙂

alex999
26. jan 2012

@zvonkohra hej aj to sa mi pači, že sa vyzna a vie pordaiť aj niečo ine nie len ATB.Mne poradil piť grapove džusi a fakt mi to pomohlo.,lebo osm mala plesň na žaludku a preto nepriberala.No ale on ma taky ten svoj humor no 😅 tak neviem čo robiť

alex999
26. jan 2012

@janad2010 tak aj ja som bola spokojna kym som nemala važnejšie problemi, tak potom som zistila že až taka odbornička nie je.Nie je zla, ani nema zly pristup, no hlavne to sono, a ta plna čakareň. Neviem proste je to taky klasicky lekar, ani zly ani dobry. Aj preto sa dlhodobo neviem rozhybať ju vymeniť,pretože prakticky nič take važne mi nevadi, a tak som tam už 7 rok.

marcovka1
26. jan 2012

@alex999 Smolko robil v starej porodke porodnika tak urcite ma viac skusenosti... 😉

alex999
26. jan 2012

@marcovka1 no vraj aj robil primara, tak preto ho zvažujem. a nevieš kde ma ambulanciu???

annie6
26. jan 2012

A s Mudr.Halákom má niekto skúsenosti, poznáte ho...?

marcovka1
26. jan 2012

@alex999 na trojke centrum to zdravotne stredisko ..spolu ma ambulanciu s Halakom on tiez robil v starej primara ,ale to uz davno jeho velmi nepoznam ..tak skus 🙂 Smolko robil v Levoci primara...

alex999
26. jan 2012

@marcovka1 ja len ked si zadam jeho meno tak mi vyhadzuje bardejovska 24, a aj tu som niekde čitala že sa presťahoval.no nie som si ista kedy to bolo a či sa nepresťahoval na sild III. 😅

zuzla2
26. jan 2012

@alex999 smolko sidlo na sidlisku 3 v tom zdravotnom stredisku..on ordinuje v piatok, treba sa k nemu objednat...v pondelok a utorok robi Halak a v stredu Dzurilla..k nim sa objednavat netreba...teda dufam,ze sa nic nezmenilo..odvtedy co som tam bola naposledy..t.j v maji 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre