Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

sisi1
21. máj 2007

Megustas, pisala si o Minarikovej? Ach jaj....ja som chcela k nej ist...

mihalicka
21. máj 2007

sisi1 je tu o nej toho dost , ze? 😅

megustas
21. máj 2007

nie ja som pisala o vjaterovej....rodila som chvalabohu vo fakultnej v ke a tam som mala suuper lekara 😵

suzie27
21. máj 2007

Ahojte baby, ja tiež chodím k Minarikovej. a skutočne platí to, že aj lekarí maju niekedy zle dni. ale inac som s nou spokojná. u mna nikdy nič nezanedbala a vzdy mi vsetko vysvetlila. vždy mi venovala dosť casu aj ked mala vela pacientov, co ma vzdy.super je že ma vlastne sono, tak ta už potom neposiela nikam inam. co je ale u nej obrovský problém je, že ma strasne vela pacientov a vzdy sa u nej dlho caká bez ohladu na to či si objednaná alebo nie. pokial nemas trpezlivosť sedieť v cakarni, asi by som k nej na tvojom mieste nesla. mne sa stalo, že som tam sedela aj tri hodky. no ako na lekarku by som na nu nepovedla ani slovo. ale urcite sa najdu aj baby, ktoré s nou nemali dobru skusenosť...asi ako u každeho lekara...no pevne nervy pri hladaní🙂))

sisi1
21. máj 2007

hmmmm, normalne mam problem si vybrat. U Minarikovej by mi vyhovovalo, ze ma sono...uz som chodila v Krompachoch k lekarke, kde mali sono a hlavne v tehotenstve sa to osvedcilo ako veeeelmi prakticke.
Na Dr. Dandara som aj ja pocula vela chval...no pravdupovediac - chcela by som ist k zene. Stale som mala doktorku, tak neviem ako by som zvladla, ze mi chlap pozera niekam...Mozno je to iba otazka zvyku...uvidime, no potrebujem ist na kontrolu po 6 tyzdnoch (uz preslo 8), tak sa musim rozhodovat rychlo.
Apropo, viete adresu, kde ta Dr. Minarikova robi?
Dik.

naaty
22. máj 2007

ahojte...tak ja pridam svoju skusenost s gyndosmi.... 🙂 🙂 🙂 🙂 . Moj gynekolog je Dr. Stosek....ordinaciu ma na svaboch....ale viac je v monobloku...pocula som na neho aj dobre , aj zle, ale ja mozem povedat na neho len to dobre...odrodil mi 2 deti...to je aj vyhoda, ze je gynekolog-porodniiik...poznal ma, aky som ja strachopud...preto vzdy a to podciarkujem vzdy chodil so mnou na vysetrenia mangel 😝 😝 😝 😝 ...so stosekom sme si vzdy povedali cas ...skoro vzdy poobede, ked manzel prisiel z prace , aby sa mohol zucastnit vysetrenia...raz som bola sama a stosek mi povedal, ze on ma nevysetri, pokial tu nebude muz...to ako sranda.... 🙂 🙂 🙂 🙂 a nikdy som neplatila ani tie 20sk co boli, ani za sono som nikdy nic neplatila....dostala som cislo na mobil a volalla som ja strachopud len co sa mi nieco nezdalo....stosek bol uz tak zvyknuty na moje telefonaty, ze uz poznal aj moje t.c. ....len sa smial...to je vase to cislo s 21-kami????
po porode sa bol na nas viackrat pozriet, ci je vsetko v pohode....

svokra ma veeeelmi zlu skusenost s ochtinskou
kamoska zase s dandarom

ale ako sa hovori.....kolko ludi, tolko nazorov na cloveka....pokial je clovek zdravy, tak su aj lekari najlepsi na svete....

suzie27
22. máj 2007

DR.Minarikova ma ordináciu v nižnej šebastovej, ul.Haburská 10, v zdravotnom centre na poschodí

sisi1
23. máj 2007

Dakujem suzie27 😉

denik
23. máj 2007

baby ja mám asi také šťastie, že som bola aj u Ochtinskej, aj u Mudrej a momentálne som u Vjaterovej.. ale viete, že chcem od nej odísť.. Minariková sa mi páčila, ale nesadla mi jej sestrička a vôbec celý ten prístup, nakoľko som tam šla len ako tehuľka na sono, mala som taký pocit, že najprv vyšetria svoje pacientky a až potom mňa.. už som spomínala, že som tam čakala dve hodiny, kým ma vzala, napriek tomu, že som bola objednaná ako prvá hneď ráno, ale jednoducho uprednostnila pacientky, ktoré má v evidencii 😲 mne bolo vtedy dosť zle, tak sa do nej pustilmanžel, že načo sa objednáva, keď Aaj tehotná čaká dve hodiny.. no a potom jej dohovárali aj iné pacientky, nech ma konečne vezme, že mám bolesti.. takže asi tak..

ale počas tehotenstva som bola aj u Ligusa, aj u Frankovského a vyšetroval ma aj jeden lekár v monobloku (na pohotovosti) a tiež potom dr.Olejár.. a rozhodla som sa, že beriem kartu a idem k mužovi.. vyšetrenia pri žene ma vždy neskutočne bolia a keď ma vyšetruje muž, tak ani neviem, že ma pozerá..

sisi ja musím ísť na kontrolu po šestonedelí k Vjaterovej, pretože jej z nemocnice poslali prepúšťaciu správu 😖

megustas
23. máj 2007

denik do mna sa V.obula aj dokonca za to,ze z KE jej neposlali prepustacu spravu 😠

matka0
27. jan 2008

prosimvas doktor ligus je na prostejovskej ulici? 😕

janazuza
4. feb 2008

matka, Ligus ma ambulanciunba Prostejovskej
🙂

lesanaa
5. feb 2008

Frankovsky? Chodila som za nim s mykozou ako na klavir, furt hovoril, ze ma konecne uz posle za imunologom a konove trenky...Ja som na SR nemala stastie a vystriedala som 5 gynekologov, ked nie viac...

tina_
11. apr 2008

to,čo tu píšete o doktoroch...fakt to sedí, tiež som ich vystriedala min. 6-7 (ešte jednu dokonca v KE, kam som chodila z PO, ale tehotna by som nemohla, tak som šla zase do PO). Bola som u Ochtinskej, ked som bola tehotna s prvym dieťaťom, ako píšete, kým neboli problémy, tak všetko ok, keď som mala zvýšené hodnoty AFP, tak sa ku mne zachovala, ako by som bola dajaka z ulice, že čo sa vobec pytam, že ona mi to vyšetrenie zopakuje a keď zase bude zle, tak ma pošle na amnio, no a keď som si doma naštudovala, že čo malej hrozí pri tých číslach, tak som prerevala celý víkend... Tiež som po pôrode brala kartu...
Rodila som u Smolka, bola som veľmi spokojná, akurát on nebral pacientky súkromne ... (alebo možno to len mne povedal...)
Teraz chodím k Dandárovi, ako má tú novú ordináciu na Konštantínke, tak je to lepšie, ako keď mal spoločnú s Frankovským, tam nebolo ani poradie, ani nič, no des...keď sa tam nahrnuli ženy, mohla som čakať pol dňa... Teraz je tam poradovník a tehotné do poradne berú prednostne, čo je fajn (aspoň teraz mi to vyhovuje...). Tiež mi trošku vadí, že sa platí za každú blbosť (aj za odber krvi 20 sk), minule som počula, keď jedna brala kartu, že za to chcú 200 sk, dosť pálka... No a v tehotenstve má človek nárok na tri soná, mne ich robil zo začiatku, takže som si ich "minula" a keď som sa chcela uistiť, že je všetko ok, tak som si musela zaplatiť 300 sk za sono navyše...Dokonca za marodku sa platí 50 sk, takže ak máte viac zamestnávateľov, tak vás to vyjde viac, ako vám sociálka zaplatí 🙂 No uvidíme, čo bude ďalej...
Pravda je, že pri tých všetkých lekároch je to teraz - možno "menšie zlo"...

janazuza
11. apr 2008

Ahojte. Tina ja chodím k Dandárovi, fakt je to o veľa lepšie v novej ambulancii. Dosť ma prekvapilo , čo pišeš o odbwere krvi. Mne bral toho roku 2 krat a nič som neplatila a ani za sono čo mi robil(asi to bolo nutné). Platila som iba za cytologiu a to 15 sk.

bambullka_20
5. sep 2008

Ja chodim k Ochtinskej, ale tiez nic moc. Stale ked som tam pripada mi to ako znackovanie krav.Jedna za druhou....automaticky, ...nikomu nic nieje...neviem ci stale vystihnem jej zly den ale este ani raz sa mi nestalo , aby bola mila, pripada mi to ako by tam bola z donutenia., 😠 vzdy nieco ofrfle, ku vsetkemu ma pripomienky. Pojdem na preventivnu poslednykrat, lebo mam urobene sono a po nejakom case vezmem kartu.Asi pojdem k Palovej. Radsej zena ako muz 😅 ...pri chlapovi by som sa hanbila od kocekov vlasov az po paty 😀 ...
A- neviem naco robi kontrolne vysetrenia pred predpisanim HA, ked aj tak predpise blbu. Mne prva HA tochu upravila cyklus, potom som ju vysadila a asi o rok a pol som isla aby mi zase predpisala, ale dala mi druhu a to by ste sa divili, ze aj pocas uzivania HA mi meskali kramy raz mesiac, raz 2 tyzdne... 😠 ( brala som to poctivo, nic som nevynechavala)
Radsej som to vysadila, nech si nedobabrem cely "system" 😖
Ochtinska-NIKDY VIAC!!!Koncim u nej

daleja
8. sep 2008

Ahojte! Ja som byvala v PO a chodila som k Dr. Frankovskemu. Velmi som s nim bola spokojna. A teraz, ked je tam uz sam, tak je to super. Vyhovoval mi aj ako clovek, aj ako lekar. Dlhsie sme sa snazili o babo s manzelom a on velmi trpezlivo a milo so mnou o vsetkom hovoril, posielal ma na rozne vysetrenia, proste bol velmi zlaty. Nakoniec problem nebol, mame dve deti. Velmi mi bolo luto, ked som brala kartu, lebo sme sa stahovali do ineho mesta.

stankah
15. dec 2008

Ahoj Prešovčanky

Tak gyn. starostlivosť tu a v UK sa nedáááááááá porovnať, ale čo už, chceme žiť tu tak si to vypime.

Ja som bola priradená k Mudr, Dzadíkovi - Raimanus, bol ok ale ja som chcela prejsť k nejakému pôrodníkovi akonahle sme sa začali snažiť o baby.

Tak som šla ku Kaščákovi do starej porodnice - nemam ani jednu výhradu - všetko je super, len sa musim presunúť k Ligusovi, tam ordinuje Kaščák poobede v stredu.

Ligus mi robil sono - bolo hotové za 10 sekúnd - na mňa veľmi rýchle 🙂 ani fotku som nedostala 😢 málo osobné,ale je manželov známo-známy

Na Ochtinskú len same hrozy počuvam - nechcem vam rozpravať, ale ju určite nie !!!!!

U Kosovej sa dlho čaká, ale vraj je milá a má sono.

Minariková vraj tiež nie, ale Ochtinská je horšia - ☹

Koniec koncov každý lekár je len človek a može sa pomýliť a kedže pracujú so životom ľudí tak sa pri takom počte môže stať všeličo.
Tak len verme, aby sa to nestávalo často

janazuza
16. dec 2008

stankah,som rada , že máš lepšiu skúsenosť s Dr. Kaščákom ako ja.
Chodila som k nemu viac ako rok a nič sa nedialo, žiadne špecialne vyšetrenia neboli, až po roku som bola na prefuky a DR brala som kopec liekov a nakoniec som dostala cysty, čo mi zistil náhodou Dr. Olejar na ultrazvuku, kde som mala byť po celý čas sledovaná!!!!.Stačil mi prístup Dr. Olejára a niekoľko otázok, ktoré mi dal ohľadom vyšetrení a vedela som na čom som 😖 .
😕 🤐

klobucik
16. dec 2008

Ahojte tak pridavam svoju skusenost aj ja . Najprv som mala kartu u doktorky Stryckovej na Levocskej ulici, doktorka mila nemala som s nou ziadne problemy mozno sestricka zo zaciatku taka trocha odmerana ale ked som tam uz chodila do poradne tak sa aj usmiala. 🙂 Potom Stryckova otehotnela a sla na MD , nastupila tam nejaka mlada s nemocnice maximalne neprijemna po porode po 6 tyzdnoch ma vysetrovala a dost neprijemne ako kravu 😒 tak som vzala kartu a sla k Ochtinskej (po odporucaniach svokry kedze je s nou kamaratka) Pristup otrasny to ani nehovorim o fajceni v ordinacii na koze so sestrickou 🙄 . Ked som chcela HAk tak n a mna takym neprijemnym sposobom vybehla ze naco mi to je a ze aj to je uz skoro z e mam 20 rokov a dieta ze ona by svoju dceru zabila ☹ Prisla som za nou vo februari ze som nedostala menstruaciu a zda sa mi to divne ked beriem tabletky (podotykam n a cas) . Vybehla n a mna s tym ze asi ich na cas neberiem . Zobrala mi krv na zistenie gravidity a aj som si za to zaplatila. Vraj n a vlastnu ziadost. Vysledky mi sestricka iba tak odvrkla ze nejaky 3 tyzden. V tom momente som brala kartu a odniesla ju k Palovej. Tam mi zistila ze je to uz 2,5 mesiaca co som tehotna a su to dvojicky. Bohuzial jedno sa prestalo vyvyjat uz v 6 tyzdni a 2 bez akcie srdiecka. Nemusim nikomu hovorit co nasledovalo. Momentalne som u doktorky Palovej a som spokojna .ambulancia vybavena na urovni m a tam vsetko . Cize co s tyka doktorky Ochtinskej neodporucam fakt nikomu .... ☹

kubanka
16. dec 2008

janazuza..ja mam tiez dobru skusenost s dr Kascakom.....rodila som pri nom.......a podla toho co som pocula, tak on je skor macher na cisarske porody a celkovo na chirurgicke zakroky ako na take nejake liecenia mimo toho

Ma niekto skusenost s dr. Kleinovou? Momentalne k nej chodim.

daniela84
16. dec 2008

Ahojte ja chodim k dr. Vaskovicovi na stanicu a mozem len odporucat

stankah
16. dec 2008

janazuza - mňa liečil Kaščák od prevej chvíle čo som tam prišla, tak neviem asi si nemala šťastie - on sa zaoberá sterilitou a infertilitou žien

janazuza
17. dec 2008

stankah,možno sa Kaščák za tie roky zmenil, ale po mojej skúsenosti by som k nemu neišla a nedala sa u neho operovať, ale liečiť. 🤐

tufa
17. dec 2008

Ja mam tiez len dobru skusenost s Dr. Kascakom a uvazujem, ze aj druhy x budem rodit pri nom, kedze ma cisarsky neminie ani tentokrat 😝

adiacik4
15. jan 2009

Caute, chcem sa spytat, ci nemate skusenosti s dr. Brehovou /ambulanciu má oproti prešovskej univerzite/. Vdaka!

danielkapo
16. jan 2009

adiacik,,,osobne s nou skusenost nemam, ale co som pocula, tak nie velmi pozitivne ohlasy na nu.... 🤐 moja kamoska od nej v tehu brala kartu kvoli zvlastnemu pristupu....no ale kazdy si utvori sam nazor...

adiacik4
16. jan 2009

danielkapo, ak mozes povedat, tak aky zvlastny pristup mas na mysli? nestara sa o pacientky, je lahostajna, alebo co... ?

ivana82
27. jan 2009

Ahojte, ja som u D. Palla, ale zodpovednou za ambulanciu je Dr. Paľová. Neviem presne ako to tam chodi, ale mna pocas mojho tehotenstva vysetrovali az TRAJA lekari v tejto ambulancii a poviem Vam citila som sa divne, ked pridem a najdem tam niekoho ineho ako som zvyknuta a posledne štyri mesiace tehotenstva to tak bolo - Dr Pall, Palova a Vagaska - tito sa pri mne vystriedali a ked ma tyzden pred prvym terminom nahnevala Dr. Palova svojim pristupom, hned som si na porod zhanala niekoho ineho. Znamy mi poradil Dr. Kyseleho, viem, ake o nom idu reci, ale ja na neho nemozem dat dopustit akonahle som prvykrat prisla hned ma zacal vysetrovat, akonahle som mu povedala problem, ktorym ma nahnevala Dr. Paľová, tak hned sa spytal, ci je normalna... a vsetky vysetrenia, stale sa mu tam nieco nepacilo aj po kontrolach a tak ma nechal hospitalizovat a nakoniec dobre. Hospitalizoval ma v pondelok pichal mi oxitocin, dostavala som kvapky na vyvolanie porodu a porod nikde... Nakoniec vo stvrtok sa to rozhodol ukoncit a rodila som cisarskym, po porode ma prisiel skoro kazdy den pozriet a tesne po operacii mi povedal, ze dobre ze sa to rozhodol ukoncit, pretoze maly uz zacal chudnut na vahe... Veru neviem, neviem ako by to dopadlo, keby som chodila len do ambulancie Dr. Palovej, stale tam mam sice kartu, ale stale presne neviem ku ktoremu lekarovi/lekarke chodim...

emily
27. jan 2009

Ahojte 🙂 ja chodím k Minárikovej ale rocila som cisársky tak ma zoperoval Olejár k nemu som chodila aj posledný mesiac a môžem povedať že na nič som sa nesťažovala 😉
u Minárikovej som zo začiatku mala nervy hlavne na to čakanie v čakárni to má vie rozhodiť najviac 😠 ale ako odborníčka je dobrá 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre