• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

4. októbra 2017 
@lily25 ked to dobre chápem, tak ti vlastne povedala to isté... :slight_smile:
1. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
@lozinka heh no vlastne hej aj ked popravde verila som že mi niekto povie o inej liecbe ktoraa zaberie hned :wink: ale co už, asi my fakt neostava nic ine len cakat a podporovat imunitu, už som si poobjednavala dalsie vitaminy a som zhruba o 100e lahšia :angry:
1. mar 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily25 tak zazračný liek neexistuje a ani doktory asi nevedia robit zázraky.Ja som sa s tým musela zmierit tiez,a tiez hltám indol a posilujem imunity a cvičíma nerozculujem sa :slight_smile: a čakam, kedy sa budem moct očkovat :rolling_eyes:
1. mar 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap ahaaa dakujem :slight_smile:
2. mar 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily25 ahoj ,neviem ake mas zdrav.problemi,ale ja mam kamosku ktora ma dost problemov zdravotnych a ma dve deticky :slight_smile: a lekar jej tiez zakazal mat deti doslova a ked prisla ze je tehu tak vrieskal jak nepricetny :angry: tak ze moja rada niekedy netreba brat lekarov vazne,lebo keby som ich ja doteras pocuvala tak asi nemam tiez dieta a lekarov som si uzila azzzz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: neviem ,ale ta lekarka je nejaka divna ne?ked ti tak povie :frowning2: :unamused:
4. mar 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,nevie tu niektora z vas cislo na doktorku palovu do muca,sa mi treba objednat na vysetrenie,dikes :slight_smile:
5. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka1 a načo za tými doktormi chodíš ,ked sa lepšie obriadisš sama?.tak asi lepšie je ,ked namiesto slošneho chovania na teba doktor vrieska ja nepričetny???.nejake divné ne ??ja by som k takemu doktorovi nechodila :unamused: .
6. mar 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lozinka asi si ma nepochopila :confounded: ja som ti pisala o svojej znamej ktora ma zdravotne problemi a ma dve zdrave deti a tiez sa stretla z nie velmi ustretovim chovanim lekarov :angry: :unamused:
7. mar 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravdlnujem sa pani doktorke Kleinovej a dakujem že sa zachovala tak ako sa zachovala. A so strankou modrykonik.sk koncim :unamused:
7. mar 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily25 co sa stalo??? :confused:
7. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily25 tak nám aspoň povedz ako si pochodila u dr., hmm? povedala ti niečo? :confused:
7. mar 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra
@bambulka24 baby nehnevajte sa ale nemožem o toomto rozpravat, ani do ip, je to tak ako to je. A co sa týka toho tak už sa mi polepsilo, je to na dobrej ceste, bolo my vsetko vysvetlene a som max.spokojna
7. mar 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lily25 som rada, ze sa to vysvetlilo. Ku p. Kleinovej chodim, mam sem tam problém v tehotenstve a a vzdy mi vsetko vysvetlila, poradila, vrelo ju odporúčam :slight_smile: držím palce
8. mar 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lily25 hmm zaujimave nooo ja som taka zvedava :grinning:
8. mar 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily25 ja tieeeež :grinning:
8. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily25 tuším sa ti zmenil status na "snaží sa", dobre som si všimla? :slight_smile:
8. mar 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat na d. Kleinovu-neviete ci berie nove pacientky? a vraj su tam dve doktorky,neviete v ktore dni robi ona?
9. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chodila dlhe roky k dr.činčarovi na zeleznicnu stanicu.bol super.teraz uz je na dochodku a jeho ambulanciu prevzal dr.halak-byvaly primar zo starej porodnice.tiez som s nim velmi spokojna.
9. mar 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 chodim k Lisemu asi len pol roka, ale isla som k nemu na kamoskine odporučanie. Ona je velmi spokojna chodi k nemu uz dlho.
10. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gizel a ako sa ti vidí? aký má prístup?
10. mar 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 prístup= čisto profesionálny, odpovedal na všetky moje otázky, všetko mi vysvetlil, neodbil ma a hlavne sa nevysmieval z mojich otázok. Zatila som spokojná.
11. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gizel aj si mala nejaký problém zdravotný a riešil to? Vtedy sa totiž zvykne ukázať, či je dr. schopný...
11. mar 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika057 pokiaľ viem, tak vždy brala nové pacientky :wink: je tam po-str. vraj už aj vo štvrtok
11. mar 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika057 podla mna berie ved skus zavolat :wink: niekedy robila pon.utor,stredu ale teraz neviem nebola som
@sarafortuna ? :confused:
12. mar 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarafortuna a čím sa vyhrážajú?
12. mar 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 ano riesiel,urobili mi vsetky testy, a urcil diagnozu predosly lekar tvrdil ze je to normalne...
12. mar 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gizel tak to je dobré... a ešte stále je v gynstare? ordinuje každý deň?
12. mar 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok